Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31302) zuchy válasza ALONSO11 (#31301) üzenetére


zuchy
őstag

Szerintem ezt MOST fejezd be. :(((

PC-STYLE.hu

(#31304) zuchy válasza ALONSO11 (#31303) üzenetére


zuchy
őstag

Ja, hogy ilyen jó vagy? :D
1. Nem ez a topik, de nagyon nem.
2. Nem kéne szétszemetelni, meg kifesteni minden topikot.
3. Egy helyre lett volna jó, a játék topikjában.

PC-STYLE.hu

(#31306) szakalistvan válasza leeate (#31300) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Ez a legújabb DirectX 9 2009 aug
Én se tudom hova települ,szokásos accept,next.
Ez az int videókártya kb alatta van azoknak amiket írtál.
Mennyi pénzed van most egy új kártyára?

(#31307) --HARDCORE-- válasza leeate (#31300) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

nem kéne a gépedbe egy vga?? :DDD

Csatlakozz a ReVoluthoz! "Kedvezményes* SMS értesítés KIKAPCS! Nem a havi fizum a "karbonlábnyom", hanem az éves kártyadíj, meg a havi zárlati díj! ___Üdv.: Zsolt___

(#31308) szakalistvan válasza leeate (#31300) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Elfelejtettem írni hogy előbb kicsomagolja magát egy általad megadott mappába,onnan kell a DXSETUP.exe-t elindítani.

(#31309) Vikthor


Vikthor
nagyúr

#31247 Vki?

Üdv,
Vik

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#31310) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok!
Nem biztos, hogy jó helyre írok, de nem tudom hova kéne.
Windows 7-et használok pár hete, minden gond nélkül ment eddig. Délelőtt felraktam a Rogue Warrior játékot és próba közben kifagyott. Leszedtem, de utána a cod4 cod6 is lefagyott. Videókártya driver frissítés, majd windows frissítés, de újra fagyás. Böngésézs közben semmi baj, órákig semmi baj, de ha játszom megáll a kép és színes négyzetek jelennek meg a lefagyott képernyőn. Mi lehet a baj?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#31311) mad1 válasza scabi78 (#31310) üzenetére


mad1
veterán

En videomemoria hibazasra vagy tulmelegedesre tippelnék.Gari van meg ra?

Ne szemetelj ! = Steam

(#31312) scabi78 válasza mad1 (#31311) üzenetére


scabi78
senior tag

keresgéltem a számlát, az meg is van, 2008. 03 10-én vásároltam a CHS-nél. Elvileg 3 év gari van rá, de gari papírt ne mtaláltam. Remélem a számla garancia is egyben.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#31313) mad1 válasza scabi78 (#31312) üzenetére


mad1
veterán

Vonalkod alapjan beazonositjak.

Ne szemetelj ! = Steam

(#31314) kriszbon


kriszbon
őstag

Esetleg (Erre) valaki valami értelmeset? :F

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#31315) Dyingsoul válasza Dyingsoul (#31299) üzenetére


Dyingsoul
veterán

meg erre is... (utálom azt mikor teleszemetelik a topikot és amiatt nem kapok válaszokat...)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#31316) mad1 válasza Dyingsoul (#31299) üzenetére


mad1
veterán

Az fugg attol mivel akarsz jatszani,kompromisszumokkal kell szamolnod,mert azt a procit jobb kartya jobban ki tudna hasznalni.260\4870pl.
Igy unreal engine mar ugyan hozná 1680ban az 40-50fpst,viszont ha a crysist vesszuk ott 1024ben tudna hasonlot produkalni.
#31292) kriszbon
Regi kartyat visszateve ugyanezt csinalja?Vagy masik kartyaval neztetek?

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#31317) chuck91


chuck91
tag

szisztok.
olvasgattam hogy a pci-e 100mhz nél feljebb húzása leröviditheti a vga életét... nah most ez ha csak mongyuk +3,4.5 mhzen is már , vagy csak +10,15 felett?

(#31318) jaja1981 válasza chuck91 (#31317) üzenetére


jaja1981
addikt

Az túlzás, hogy lerövidíti az élettartamot, csak rejtélyes hibákat okozhat.
Miért is emelnéd a PCI-e frekvenciát?

(#31319) chuck91 válasza jaja1981 (#31318) üzenetére


chuck91
tag

gagyi alaplap..... 230fsb fölé csak akkor megy ha pci-e is huzva van :(

(#31320) scabi78 válasza mad1 (#31313) üzenetére


scabi78
senior tag

Egyik ismerősöm szerint nézzem meg a másik pci-e slotban, mert a win7 is használja annyira a vga-t, mint egy játék és ha böngészés közben nem fagy le, akkor játék közben sem szabadna, ha a vga rossz.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#31321) Dyingsoul válasza mad1 (#31316) üzenetére


Dyingsoul
veterán

crysysre különösebben kakilok egyet :DDD

Akkor arra várnék sürgős választ, hogy
HD4890 1Gb Sapphire Vapor-X GDDR5
vagy
PCIE HD5770 1Gb Sapphire DDR5 ATI Eyefinity

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#31322) Dyingsoul válasza Dyingsoul (#31321) üzenetére


Dyingsoul
veterán

vagy még esetleg geforce harctérről:
PCIE 275GTX 896Mb MSI OC TwinFrozr

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#31323) thug


thug
tag

Sziasztok!

Lenne itt pár Vga, ami közül választanom kellene a lényeg kisgyereknek kellene játékokra (pl Sims3).
És az ár a meghatározó...
Melyiket vegyem?

Zotac 9600GSO 1GB DDR3

Gainward (0537) 9600GT 1024MB DDR3

Gainward (0322) 9600GT 1024MB DDR3

XFX HD4830 512MB DDR3 Dual-slot

Palit GTS250 512MB DDR3

:R

Ezt Bandit kollégánál böngésztem ki, de +2/3k már nem oszt nem szoroz, ha esetleg egyebet ajánlanátok!

[ Szerkesztve ]

Melyik maradt fenn tovább, a Magyar Korona vagy a szlovák korona?

(#31324) jaja1981 válasza thug (#31323) üzenetére


jaja1981
addikt

4830 vagy a GTS 250.
Én inkább a 4830-at javasolnám.

(#31325) thug válasza jaja1981 (#31324) üzenetére


thug
tag

:R

Melyik maradt fenn tovább, a Magyar Korona vagy a szlovák korona?

(#31326) RootRulez válasza Dyingsoul (#31321) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos, ha nVidiával is "beérnéd" akkor a DX11 nem igazán hat meg és teljesítményre mész. HD4890 a legerősebb az általad említett trióból...

═════════════════════════════════════════

(#31327) ViTaZi válasza Dyingsoul (#31322) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Helo

Én is ezeket a vga-t néztem és a tesztek alapján GTX 275 erősebb szinte mindenhol.
Mivel árban nincs nagy különbség én inkább az Nvidia kártyát ajánlanám.

braner00 kerüljétek!

(#31328) Dyingsoul válasza ViTaZi (#31327) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Megköszönném, ha vennéd a fáradtságot, és előkutatnád nekem azokat a teszteket, énis néztem párat de még mindig nem tudok dönteni :S
4890 egyébként támogatja a dx11-et? mert én ugytom, hogy az általam említettekből csak a 5770 dx11-es kari. (persze elképzelhető, hogy rosszul tudom, ati téren nem vagyok annyira tájékozott) Apropó lehet már gta 4-eezni ati kártyákkal? :D

thug: Szerintem ha kisgyereknek kell, kisebb kártyával is beéred, ami sokkal olcsóbb, de pl sims 3 terén is ugyanúgy teljesít mint egy nagyobb kártya (az ilyen játékok nem használják ki a nagyobb kártyákat). Mekkora monitoron fog játszani, esetleg mekkora felbontásban? Ha fontos az anyagi tényező én kisebb kártyát ajánlanék.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#31329) RootRulez válasza Dyingsoul (#31328) üzenetére


RootRulez
félisten

Én ezt a tesztet ajánlanám figyelmedbe :K GTA IV újabban igen, hajlandó futni ATI kártyákon :U

═════════════════════════════════════════

(#31330) Produkció


Produkció
senior tag

egy alaplapi integrált HD4200as elvisz egy FULL HD tvt? csak netezni zenét meg filmet nézni akarok( nem visz full hd filmet az nem zavar, elég a dvd).
erről mi a véleményetek?
ASUS M4A785TD-V EVO AMD785G+SB710 HD4200 DDR3

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#31331) Dyingsoul válasza RootRulez (#31329) üzenetére


Dyingsoul
veterán

olvastam már korábban ezt a cikket, csak 'elfelejtettem' lapozni :DD
Hát nem tudom, vívódok :D A fogyasztás sem egy elhanyagolható tényező mondjuk, ha az alapján kéne választanom, akkor az 5770 mellett döntenék.
viszont ez a physx dolog nagyon zavaró, meg az hogy az ati tulajdonképpen csak benchmarkok alatt teljesít jól, terepen meg jobb az nvidia.

az 5770 még azért is vonzó mert egy tizessel olcsóbb, mint a 4790 vagy a gtx 275

még mindig nem tudok dönteni :S

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#31332) ViTaZi válasza Dyingsoul (#31328) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

ATi kártyáknál a 5xxx sorozat támogatja a DX11-et a 4xxx széria pedig a DX10.1-et az Nvidia GTX -ek pedig DX10.0-át.

Test 1
Test 2
Test 3
Test 4
Test 5
Test 6

-=Itt=- pedig megnézheted milyen márkájú és kinézetű HD4890 és GTX275 kártyák vannak.

GTA IV-nél volt valami gond ATi kártyáknál? Mert nekem a megjelenés óta jól ment, nem volt a gond a játékkal kivéve persze a bugokat de az nem csak ATi kártyákon volt.

UI: Szerintem nem érdemes még DX11-es kártyát venni. Ugyan azon beállításoknál az HD5770 -10fps lassabb mint a HD4890.

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#31333) jaja1981 válasza Dyingsoul (#31331) üzenetére


jaja1981
addikt

vitko:
Nem feltétlen jobb az NV terepen.
Nehéz a döntés, de én az 5770-et venném DX11 miatt.
A Physx ne zavarjon, kevés játék támogatja, ATI oldalon meg ott a Hawok.

Produkció:
Simán elviszi az integrált kari a HD felbontást.
Egy 2magos 3GHz procival meg full HD filmeket is nézhetsz.

ViTaZi:
Volt gond ATI-val GTA 4-ben, de már rég orvosolták.
Már vígan fut ATI kártyákon.

[ Szerkesztve ]

(#31334) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hát nem tudom, EZ a videó azt súgja a fülembe, hogy geforce-t vegyek :)

Igen, arra is gondoltam hogy dx11 jó lenne, de egy olyan alapkártya vajon mit tudna produkálni dx11 alatt, mint a 5770... attól tartok, ha amellett döntenék, és velem szembe jönne egy dx11es game, akkor nem tudna vele olyan jól megbirkózni, mint egy gtx 275 mondjuk a dx10 alatt.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#31335) ViTaZi válasza Dyingsoul (#31334) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Én -=ez=- és -=ez=- miatt nem veszek egyenlőre DX11-es kártyát!

UI.: Stalker Dirt 2

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#31336) RootRulez válasza Dyingsoul (#31334) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is tartok valami hasonlótól, mint anno a HD2600XT-vel :( Megvettem fain, fasza, de valahogy nem adta. x1950pro bőven rápirított :K
DX10-ről meg ne is beszéljünk :)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#31337) lumosnina


lumosnina
tag

Sziasztok! Kaptam egy ilyen kártyát: NX72G128D Integrált 128B GDDR2 beépített memória, támogatás 512MB-ig TurboCache technológiával-ez azt jelentené, hogy 512-ig lehet vhogy felhúzni? Ha igen, hogy? Eladásra lenne egy asus lapba(p5ad2-e premium)....Köszönöm... :R :R :R

Megbizhatosagomrol : http://phmegbizhatosag.atw.hu/ -> lumosnina felhasználónak 42 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31338) RootRulez válasza lumosnina (#31337) üzenetére


RootRulez
félisten

Gondolom valahogy a rendszermemóriából kapna a videokari, akkor a BIOS-ban kellene talán varázsolni.

mod:
Vagy lenne hozzá valami szoftver, ami elvégzi a beállításokat :F (sose szerettem az ilyen kókányolásokat :N)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#31339) lumosnina válasza RootRulez (#31338) üzenetére


lumosnina
tag

Nah...hát én ehhez nagyon nem értek... :( :F

Megbizhatosagomrol : http://phmegbizhatosag.atw.hu/ -> lumosnina felhasználónak 42 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31340) lumosnina


lumosnina
tag

Akkor megmarad szűzen a kicsike...olyan szép! Nem lenne szivem kinyírni...azé köszönöm! :C :C :C :R :R :R

Megbizhatosagomrol : http://phmegbizhatosag.atw.hu/ -> lumosnina felhasználónak 42 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31341) dani90190


dani90190
csendes tag

Hello!

Van 1 ASrock alaplapom, Intel Core 2 Quad 2.74GHz-e procival, 2 GB DDR 3-as rammal és Nem tudnátok segíteni, kéne egy jó videókártya. PCI-E-s természetesen.

30-40K közöttiek érdekelnek, max 40K.
Nem tudtok ajánlani egy jót? Passzív és aktív hűtésű is jöhet!
Köszi

A privát üzeneteket hamarabb elolvasom!

(#31342) RootRulez válasza dani90190 (#31341) üzenetére


RootRulez
félisten

Mire használnád, mekkora felbontásra?

═════════════════════════════════════════

(#31343) chuck91


chuck91
tag

valaki erre

(#31344) leeate válasza --HARDCORE-- (#31307) üzenetére


leeate
senior tag

Hát az alaplapi videó az nem az? :F
Na, csak azt mondjátok meg akkor, mi az, ami biztosan kell a kamionos játékhoz. :O

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#31345) leeate válasza szakalistvan (#31306) üzenetére


leeate
senior tag

Ezt is felraktam már, de amikor a játékindításnál ki kéne választani a DirectX-et, az ki van szürkülve. De szerintem csak nem támogatja az alaplapi videókártya.
Hát, max 10 ezer (de inkább kevesebb), mert nem vagyok nagy gémer egyáltalán. Annyiért kapok?

[ Szerkesztve ]

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#31346) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Akkor dx 10 mellett maradok, a gtx275 tud dx10.1-et?
ti melyik választanátok:
275GTX 896Mb MSI OC TwinFrozr
HD4890 1Gb Sapphire Vapor-X GDDR5

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#31347) szakalistvan válasza leeate (#31345) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Én úgy tudom hogy támogatja.
De mindenképp jobban jársz különálló videókártyával. 10K-nál használtban kellene gondolkodni,egy új nem éri meg.Ilyesmit keress itt az aprón : ATI 3850
Ez már viszi a komolyabb játékokat is kisebb felbontásban.

Na, csak azt mondjátok meg akkor, mi az, ami biztosan kell a kamionos játékhoz.

Játék neve 18 wheels of... ;] Ez vinni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#31348) ViTaZi válasza Dyingsoul (#31346) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

"ATi kártyáknál a 5xxx sorozat támogatja a DX11-et; a 4xxx széria pedig a DX10.1-et; az Nvidia GTX -ek pedig DX10.0-át"

Ha csak ez a kettő közül lehet akkor inkább az MSI Nv GTX 275
Ha mást is lehet akkor inkább Gigabyte :)

braner00 kerüljétek!

(#31349) RootRulez válasza Dyingsoul (#31346) üzenetére


RootRulez
félisten

GTX275 DX10est tud, 10.1-est nem :N
Én a HD4890est választanám...

═════════════════════════════════════════

(#31350) Dyingsoul válasza ViTaZi (#31348) üzenetére


Dyingsoul
veterán

ami azt illeti van gigabyte is:
275GTX 896Mb Gigabyte DDR3 GV-N275UD-896I
Bár nem tudom,. én inkább msi-t preferálom, régebben nagyon jók voltak az msi kártyák, az egyetlen bajuk az ár volt :)) ma már nem igy van de sztem még mindig jó gyártó

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.