Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48414) cs.zs. válasza embe (#48413) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
régi, de mai napig nagyon jó a userbenchmark.com oldal gyorstesztje.
Fellépsz, középen világít a szemedbe hogy töltsd le ingyen, és igen. Töltsd le ingyen!
Lefuttatni pár perc, van benne fél perces Skillbench lövöldözős is, azt én mindig kihagyom (egyszerűen hozzá sem nyúlok olyankor), lefut, és a végén fellép, és elhelyezi a weblapon a gépedet a sok között. Külön értékeli a procit, ramot, gpu-t, ssd-t, tényleg szuper.
Piszok szellemes/ötletes/jópofa az osztályozásuk, százalékosan mutatja meg, hogy a géped hogyan úszik/mekkora erőt képvisel a vizen, külön asztaliként, vagy játékra, vagy workstation-gyanánt. [kép]
A skálájuk így néz ki, [kép] az angolul nembeszélőknek kutyafuttában lemagyarítottam, de lécci ne kérdezzétek mi a különbség a csatacirkáló és a csatahajó között, mert nem tudom. :D

A teszted kap egy sorszámot, elmentheted könyvjelzőbe.
Viszonyítási alapok:
Asus TUF gépünk, i5-10300H + GTX1650, 32GB RAM.
Lenovo Legionunk, R5-5600H + RTX3050Ti, 32GB RAM

Előtte ne felejtsd el feltekerni a kakaót, muxot kikapcsolni, GPU-t direktbe tenni, stb, mert ha ezt elfelejted, akkor a teszt az igpu-ról fut le, és csak lesel, hogy a viszonyítási alapul hesznált RTX2060S-hez képest milyen szarul teljesít a géped :))

...itt kérem mindenki!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.