Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8051) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv, urak!

Navon N490 Plus-hoz ROM-ja van valakinek? Elvileg az is jó az N670 Plus-hoz...megpróbálnám.

Köszönöm a segítséget előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8052) wihar123 válasza csabyka666 (#8051) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Szerintem ne higgy a szóbeszédnek, nem véletlenül készül mindegyik típushoz más és más összeállítás,-és még egy gondolat, akitől ered az infó, biztos, hogy nem próbálta, mert megosztotta volna asikert.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8053) csabyka666 válasza wihar123 (#8052) üzenetére


csabyka666
addikt

Annyit küzdöttünk már ezzel a készülékkel, hogy bármilyen működő megoldás érdekelne...

Jelenleg ott tart a sztori, hogy van rávaló ROM, de kikapcsolás után nem lehet bekapcsolni. Flashelés után megint jó. Megy a navi, megy minden, csak kikapcsolni nem szabad.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8054) wihar123 válasza csabyka666 (#8053) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Mint korábban utaltam rá én szerviz párti vagyok, főleg egy olyan vas esetében, amelyhez nincs javító cuccom.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8055) csabyka666 válasza wihar123 (#8054) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Nem tudom, mennyiért dolgozik a szerviz, de gyanítom, hogy nem 1000 forintos órabérért...

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8056) wihar123 válasza csabyka666 (#8055) üzenetére


wihar123
aktív tag

Kár találgatni, kérdezd meg. :)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8057) Empiricist


Empiricist
csendes tag

Üdv !

Kaptam egy Blue Panther Azure Pro nevezetű GPS navit, németroszágba kellene, de csak mo. van benne.

Lehet ezt frissíteni, sőt akkor úgy kérdem, jó ez még valamire, mivel kb 10 éves lehet ? Vagy egyszerűbb venni egy újat?

szerk.: Lehet már többet ér egy sima androidos mobil, rajta nettel, és google map-pal?

[ Szerkesztve ]

(#8058) csabyka666 válasza Empiricist (#8057) üzenetére


csabyka666
addikt

Üdv!

Ha nem idegen az okostelefonok világa, akkor azt kell használni! Nem értem, miért szenvednek emberek GPS-sel...
WAZE, legjobb, párja nincs!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8059) wihar123 válasza csabyka666 (#8058) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Való igaz, mint ahogy az, hogy a Blue Panther Azure Pro-nak sincs párja... :)

Kilukad az oldalam, megkérdezted már a szervizt? Én megkérdeztem, azt mondta a diszpécser hölgy, hogy csak a firmware 5, ha van hibás csatlakozó is, akkor akár 10e is lehet, de több semmi esetre sem, inkább kevesebb, vagy el sem vállalják, ha a műszaki bevizsgálás nem mutat a javításra eredményt.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8060) csabyka666 válasza wihar123 (#8059) üzenetére


csabyka666
addikt

Ízlések és pofonok, én nem vacakolnék +1 készülékkel. Telefon mindig nálam van, másodperceken belül talál műholdat, gyors, pontos, pillanatok alatt újratervez. Van előnye-hátránya mindkettőnek. :)

###

Nem kérdeztem meg a szervizt, de köszönöm neked, hogy érdeklődtél. Kb erre számítottam, nem fogok 5-öt fizetni egy 10.000 forintot érő készülékért.
Szerintem valami hardveres baja (is) van, olyan, mintha nem lenne jó az akksija, legalábbis a gép úgy észleli. Ha teljesen feltöltöm, bírja sokáig, viszont hiába van feltöltve, ha kikapcsolom, nem tudom bekapcsolni. Ha a lemerült navit felteszem töltőre, de nincs bekapcsolva, világít a piros lámpa, de alig tölti. Ha töltőn kapcsolom ki, akkor se kapcsol be. Ha benne van a ROM-os SD kártya, akkor (töltőre téve) hosszan nyomva a bekapcs gombot elindul a flash, végigmegy, és működik ismét, csak ezt mindig el kell játszani.
Tehát működik, de nem kapcsol be magától. Eddig akit kérdeztem, még nem látott ilyet, pedig nálam sokkal szakavatottabbak ezen a területen.

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8061) wihar123 válasza csabyka666 (#8060) üzenetére


wihar123
aktív tag

Azta..., nem semmi egy vas, passzold el, itt a "szájton" van hirdetési lehetőség, hátha valakinek jó alkatrészként

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8062) wihar123 válasza Empiricist (#8057) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
A fórumon, itt találod: https://itcafe.hu/tema/bluepanther_azure/hsz_1-50.html érdemes átrágni magad rajta, mert sok okos dumcsival fűszerezett a téma, sőt még PM-ben is elküldtem...

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8063) csabyka666 válasza wihar123 (#8061) üzenetére


csabyka666
addikt

Ha az enyém lenne, menne a háztól... :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#8064) wihar123 válasza csabyka666 (#8063) üzenetére


wihar123
aktív tag

Asszem, erre szokták mondani, hogy "meg vagy áldva vele"...

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8065) orion1025 válasza wihar123 (#8050) üzenetére


orion1025
őstag

A Nokia Service semmit sem csinál, mivel a Nokia szerverei le vannak lőve, mivel megszűnt létezni, így mobilra sincs frissítés. Az új Nokia brand nem egyenlő a régivel, így esély sincs hivatalos úton frissítgetni. SD kártyát látja a navi, keresné is rajta a térképet, de nem talál sosem semmit, pedig már próbálkoztam több kiadással is. Elsődlegesen fogalmam sincs milyen formátumban tudná látni és használni a kártyán lévő térképeket, mert igo8 és társait már végig próbáltam, de a NOKIA logo után Navteq feliratot dob ki, így ezzel a térképpel is szenvedtem már egy sort.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#8066) wihar123 válasza orion1025 (#8065) üzenetére


wihar123
aktív tag

Van rá megoldás, de a harmadik mondatot privátban fejtsd ki légy szíves, nehogy beleszaladjunk a warezolásba. Azt is írd meg, hogy most mi van az SD-én, de le is fotózhatod a látottakat.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8067) Lacko32


Lacko32
tag

Sziasztok!

Lehet rossz topicban kutatok, autós beépitett navi kérdésem lenne..
Adott Renault Grand Scenic 2010-es gépkocsi, Carminat TomTom szoftverrel.

Megvásároltuk a teljes europa térképet, TomTom home programmal felhúztuk a gyári SD kártyára, kocsiba helyezés után viszont a kijelző homokórázik, újraindul. Ebben az esetben mi a teendő? :F

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#8068) DM43 válasza Lacko32 (#8067) üzenetére


DM43
őstag

Nem mai írás, de hátha segít.

(#8069) Lacko32 válasza DM43 (#8068) üzenetére


Lacko32
tag

Igen, ezt én is vég nyálaztam.
Végül a megoldás: kimentettem simán kártyáról másolással a régi szoftvert + mapot.
Lefrissitett a legújabb szoftverre, és Európa térképre.Na ennél homokórázott.
Majd lehúztam a kártyáról mindent, és a régi általam másolt szoftvert + régi térképet visszaraktam.
Be a kocsiba próba, elindult szépen, navi működött.
Újra bedobtam a laposba a memóriakártyát, azonban itt már nem ajánlotta fel a TomTom Home a szoftvert, csak a térkép frissitést.
Lekapta, lecserélte, kocsiba be, és minden pöpec.

Mindenesetre köszönöm a választ! :R :R

[ Szerkesztve ]

Isten egyik prototípusa vagyok, egy csodálatos mutánsa egy olyan valaminek, amit soha nem akartak kipróbálni sorozatgyártásban. Túl bizarr, hogy éljek, túl ritka, hogy meghaljak.

(#8070) tankal


tankal
tag

Sziasztok!
Ha nem jó helyre írok légysz irányitsatok jó oldalra!
Tavaj vettem egy VW Passat-ot mult hónapig jó volt a navi benne de azóta csak 10 km távolságra határoz be vagy pl mentem Szegedre és Tompát mutatott kb 60 km eltérés. Fogalmam sincs milyen a gyári navigáció benne. Kérdés elég lenne a frissités vagy valami az antennájával lehet?
Előre is kösz ja és elégé laikus vagyok ebben a témában!

(#8071) wihar123 válasza tankal (#8070) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Szerintem lejárt a licence és frissítésre van szükség. Ismereteim szerint ez a szervizben történik, ahol megrendeled és kapsz egy új kártyát a frissítéssel. Ha nem kártyás, akkor DVD, a lényeg, hogy 80-120 rugó.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8072) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Nagyon drága, negatív tapasztalatom volt ma az iGo Primoval. 2017 Q3 és Q4 térkép van a CNS Seven és a WayteQ x980 BT készülékeimen.
Kamionnal járok és az eddigi tapasztalataim szerint mindent jól is állítottam be ehhez.
Ma viszont simán rávitt egy harmad rangú (4 számjegyes) útra, amin se tábla, se egyéb jelzés nincs. A készülékek "Névtelen út"nak írták, de a lényeg, hogy tilos nekünk ilyen úton mennünk.
Pedig ezt tudnia kéne egy navinak. Nem?
Mindenesetre 400€-ba fáj ez nekem.

Tudtok olyan beállításról, sys.text parancsról, ami kizárja az ilyen utakra való tervezést?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#8073) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Tudnátok javasolni androidra olyan appot, ami ismeri az ország topo térképet, navigál rajta, menti a nyomvonalat, és ugyanazon nyomon visszanavigál és kapott nyomvonalat tud importálni? Off road tekergéshez kellene.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#8074) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Melyik navigációt érdemes használni Navigont vagy IGO t?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8075) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Az a kérdésem, hogy a sygic alatt milyen térképadatbázis van?

Az alatt is lehet cserélni a térképeket, mint az iGO alatt?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#8076) Francia91 válasza Donki Hóte (#8075) üzenetére


Francia91
veterán

TomTom adatbázis van a Sygic alatt, és nemtudod cserélni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8077) wihar123 válasza HoTaZo (#8072) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Ehhez a témakörhöz Plajos az Ász, de megpróbálok rávilágítani a lehetőségekre.
A közepével kezdem,-Alapból nem tud ilyet egy navigáció, de meg lehet tanítani rá.
Azt a lehetőséget kell kiaknázni, amelyet a profilok létrehozása biztosít, tehát készítened kell egy/több profilt, ahol megadsz minden infót a szállítmányozó járműről és ebben a profilban, profilokban adod meg azt is, hogy mi legyen tiltott és mi legyen engedélyhez kötve. Ezeket a profilokat útvonalakhoz lehet igazítani, alkalmazni. Az engedélyezések, tiltások infóit te magad gyűjtöd be a hivatalos helyekről, útinfó, térkép, speedcam adatbázisok, stb. Egy olyan profil, amelyet egy adott útvonalhoz készítesz, nem fog bevinni a málnásba.

A fenti szösszenet, nem gyakorlati duma, hanem olvasott, ezért erről többet nem tudok sajnos. Viszont tudok pár olyan fórumot, ahol ilyesmiben gyakorlott felhasználó vannak, de ezt csak PM-ben, ha kéred.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8078) HoTaZo válasza wihar123 (#8077) üzenetére


HoTaZo
őstag

Jártam arra is a kérdésemmel, a tervezési mód (gyors, egyszerű stb) átállítását javasolták.
Nagyon ritkán járok ugyanazon helyekre, persze néhány fő tengely rendszeres, de azok autópályák.
Ez a probléma csak a kamionosokat érinti, és csak egyes országokra jellemző.
De még a mai napig furcsállom, hogy egy naviban ne lenne olyan feltétel, hogy kamion= egy, két, három számjegyű út -OK, négy- nem OK.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#8079) wihar123 válasza HoTaZo (#8078) üzenetére


wihar123
aktív tag

Nem csak a gyors, egyszerű, stb. hanem az extra menüben való tiltás is dominál.

Mosolyogni fogsz, mert ez spec benne van az ftr fájlban, de addig, míg nem jelzed felé, hogy mit szeretnél vele kezdeni a profilon keresztül, magasan tojik az egészre... Küldtem PM.

[ Szerkesztve ]

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8080) HoTaZo válasza wihar123 (#8079) üzenetére


HoTaZo
őstag

:Y
Milyen extra menü??

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#8081) wihar123 válasza HoTaZo (#8080) üzenetére


wihar123
aktív tag

Ugye most viccelsz. :)
A készülék bekapcsolása, valamint a navigáció elindítását követően a tálcán egy lombik ikon is szerepet kap, mivel az tartalmazza extra menü opcióit. Ezt a lehetőséget az [interface] szekcióban kell bekapcsolni, így: extra_settings=1

A skin alapból tartalmazza, sőt a beállításoknál is megtalálható.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8082) HoTaZo válasza wihar123 (#8081) üzenetére


HoTaZo
őstag

Ja, az megvan. Bocsi! :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#8083) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Fórumtársak!

Van nálam egy x995 max GPS f.talicska.

Igo izrael-el adták ide, mert sajnos vízszintesen nem fordítja el a képet.

Vagyis kb ugyanolyan marad mint volt függőlegesben.

Tudtok segíteni :)

1024x600 as a felbontás.

De állóban vajon akkor miért jó?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8084) wihar123 válasza Vangelis (#8083) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Azon elgondolkodtál már, hogy nem a GPS a "f.talicska"? Minden vas csak azt működteti királyosan, amelyik rá van hangolva!

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8085) Francia91 válasza Vangelis (#8083) üzenetére


Francia91
veterán

Sima X995-ösöm van, és iGo Primo Nextgen (Israel) van rajta, elforgatás, és minden más jó!
Vagy egy másik verziót kéne megpróbálnod, vagy utánakérdezni esetleg valamelyik iGo fórumban, hogy mi lehet a gond, mert gyanús, hogy nem feltétlen az eszközzel van a baj

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8086) Young92


Young92
tag

Sziasztok!

Van egy Modecom Freeway MX4 HD GPS-em. Viszont nincs hozzá szoftver.
Ebben szeretnék segítséget kérni. Milyen szoftver mehet rá ?

Köszönöm.

(#8087) Francia91 válasza Young92 (#8086) üzenetére


Francia91
veterán

Utánakeresve Google-n Microsoft Windows® CE .Net 6.0 Core operációs rendszer van rajta, tehát olyan szoftver, ami erre a rendszerre jó. iGo van erre az OS-re (iGo Primo azthiszem), a többit nemtudom, mert én Droid-os GPS-t használok

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8088) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, kezdőként kérdezlek benneteket:

adott egy garmin etrex 20 as készülék erre hogyan tudok útvonalat letölteni?

Vagy melyik az az egyszerű program amivel magam is kitudom jelölni hogy merre mennék?

Itt egy gyalogos túráról lenne szó ami mezőkön is átvezet....

köszönöm Á :R

ÚTVONAL

Győr - Pannonhalma
A Széchenyi térről, a bencés perjelség elől indulunk. A templomból kilépve balra kell fordulni, majd a második sarkon ismét balra, így megérkezünk a Baross Gábor útra, amin egészen a sétálóutca végéig megyünk. Itt átkelünk a kereszteződésen és átmegyünk a hídon a vasút fölött, majd a végén balra fordulunk és utána jobbra, hogy a Bartók Béla úton (később Szent Imre út) haladjunk a városból kifelé. Egészen sokáig megyünk egyenesen ezen az úton, keresztül a 82-es út körforgalmain is, amíg el nem érjük a Kismegyeri út kezdetét. Itt ezen haladunk tovább, majd a végén balra és aztán jobbra fordulunk a Szőlős utcára, ahol rövidesen megérkezünk az új templomhoz.

A templomtól továbbindulva az utca végén balra, majd jobbra fordulunk az Őrhely utcára, majd ott az első utcán (Lesvár utca) ismét balra kanyarodunk. Ez az utca kivisz a Sági út (8222-es út) mellé, ahol egy rövid ideig haladhatunk a párhuzamos Palotai utcán, majd a végén egy földúton, ami hamarosan kikanyarodik a Sági útra, innentől ezen folytatódik az út. Ez egy forgalmas út szűk padkával, úgyhogy legyünk óvatosak. Nem sokkal azután, hogy elhagytuk az autópálya felüljáróját, a jobb oldalon élesen visszafelé bekanyarodunk egy földútra. Ezen haladunk egy darabig az autópályával párhuzamosan, majd miután egy hídon átkeltünk a Pándzsán, élesen balra kanyarodunk és a patak mentén megyünk tovább, végig annak bal partján maradva. Ennek a hosszú szakasznak a végén elérkezünk egy hídhoz.

A hídon balra fordulunk, majd rövidesen jobbra egy keréknyomra, ami egy újabb egyenes szakasz kezdetét jelenti. A végét akkor érjük el, amikor becsatlakozunk egy széles kavicsos útba, amin jobb felé indulunk el. Az első lehetőségnél balra fordulunk, majd amikor egy elágazáshoz érkezünk, ismét balra. Innen ismét hosszan egyenesen haladunk, majd az egyenes végén jobbra és aztán balra fordulunk, így érkezünk meg a Vörösmarty utcán Győrságra. Az utca vége felé átvághatunk átlósan a focipályán, hogy a Faluhely térre érve megpihenhessünk, ami erre kiválóan alkalmas, mivel van közkút, fagyizó/söröző és árnyék is bőven.

Innen az eddigi irány folytatásában, az Öreg utcán indulunk tovább. Amikor ez elfogy alólunk, a sárga kereszt jelzést kezdjük követni, ami körbekerüli a pincéket a domboldalban, majd egy váratlan visszafordulás után felkanyarodik annak tetejére. Az ösvény innentől jól követhetően halad a dombok gerincén, később becsatlakozik egy kavicsos útba. Egy idő után ismét a házak mellé érünk az Ámánd utcán, amiről jobbra fordulunk a Kossuth utcára. Ez hamarosan elkanyarodik balra, de mi egyenesen folytatjuk utunkat a turistajelzésen, be az erdőbe. Így érkezünk meg az apátsági domb aljába. Itt az aszfaltos úton felfelé indulunk, elhaladunk a Viator étterem és a turistafogadó épület között, majd ízlés szerint a szerpentinen vagy a kerítés másik oldalán, az arborétumi úton megyünk felfelé, amíg meg nem érkezünk az apátság elé.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#8089) omarhulm


omarhulm
csendes tag

Sziasztok légyszi segítsetek mert elakadtam.
Wayteq x980bt készülékem van és valamit nagyon elbénáztam. Szerintem valamit letöröltem róla mert nem működik. Folyton csak az indítóképernyő látszódott utána reseteléskor meg a kikapcsolo gomb megnyomásakor is.
Most sikerült belépnem a WINCE-be a YFGo2CE.bld fájl segítségével, de a GPS-ikonra kattintva mikor mondja hogy az eszköznek újra kell indulnia csak egy APPLICATION ERROR/SD kártya üzenet jön be. Nem tudja valaki hogy lehetne az eredeti állapotot valahogy visszahozni? Resident flash mentés vagy valami?

(#8090) wihar123 válasza omarhulm (#8089) üzenetére


wihar123
aktív tag

Szia!
Ment egy levélke.

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#8091) Mika1227


Mika1227
őstag

Szlovákiába mennénk kirándulni. Egy offline navigációs programot keresek ami viszonylag megbízható.

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#8092) Francia91 válasza Mika1227 (#8091) üzenetére


Francia91
veterán

Sygic (7 napig ingyenes a teljes verzió a Droid-os OS-en)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8093) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Offline térképet keresek, bármi érdekel, az a lényeg, hogy holnap elvigyen szerbiába. :)

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

Samsung S9

(#8094) Francia91 válasza Víz Elek (#8093) üzenetére


Francia91
veterán

Milyen navira kell? A rendszer miatt fontos lenne tudni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#8095) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

IGO-hoz szeretnék friss térképeket? Tudnátok segíteni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8096) philoxenia válasza cellpeti (#8095) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen készülék?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8097) philoxenia válasza Víz Elek (#8093) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Droidos készülék? offline Google Maps?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8098) cellpeti válasza philoxenia (#8097) üzenetére


cellpeti
veterán

köszi, már megvan :C :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8099) Grafiqs válasza Víz Elek (#8093) üzenetére


Grafiqs
őstag

Here map. Offline és részletes.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#8100) Mcfery


Mcfery
tag

Sziasztok!

Igo Pal-nál autót szeretnék kis 3szög helyett látni.
Nem találom hol lehet cserélni.
HELP !

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Azonnali navigációs kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.