Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:20

LOGOUT.hu

avast! összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) spileraaa válasza Cs1csó (#4150) üzenetére


spileraaa
senior tag

Kaspersky Rescue disk
ahogy latom kilehet irni dvre is
ugy mintha sokkal egyszerubb lenne
ott mire is figyeljek vagy ahoz is van video?

a weboldalon enyit ir ez alapjan nem ertem teljesen

Use a CD/DVD burning tool. On Windows, you can use Nero Burning ROM, Roxio Creator, UltraISO, ISO Recorder or DeepBurner.
Select minimal speed for burning to minimize errors.

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#4152) Fire/SOUL/CD válasza spileraaa (#4151) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem hinném, hogy DVD-re kiírni, az kevésbé macerás, mint csinálni Rufus-al egy boot-os pendrive-t, Kaspersky oldalán (ahonnan az angol szöveget is vetted) ott a menete... (persze, ha nincs egy legyalulható pendrive-d, az más)

Az a leírás meg CD/DVD író alkalmazásokat javasol a boot-os DVD készítését ISO-ból (ha pl. W10-t használsz, akkor nem is kell külön progi, jobb egér az ISO-n és Lemez írása) ill. arra kér, hogy lehetőleg alacsony írási sebességgel írd ki a DVD-t (xar író+xar DVD+max sebesség okozhat használhatatlan DVD lemezírást)

UI: Van Kaspersky topik is, legközelebb inkább abban érdeklődj a Kasperky dolgairól... :B

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4153) Boond


Boond
addikt

Vett már valaki emagről?
pl ilyent? Meg bízható?

Jó ötlet? Eddig csak az avast-on keresztül vettem.
Ha innen veszek, akkor nem kell újra telepítenem igaz?
Hivatalos a licens?

Van bárkinek erről infója, tapasztalata? Ez egy Román cég, ahogy néztem, emag oldalát.

(#4154) GAbre


GAbre
veterán

Hello!
Arra tud valaki megoldást,hogy hozzá van adva 1 mappa a kivételekhez:
És már 2x próbáltam,hogy mikor kézzel hozzáadok 1 db fájl-t a kivételekhez,akkor törlődik a mappából jó pár fájl,gondolom,amivel baja van,olyan,mintha épp akkor nem lenne érvényes a kivételi szabály.
És sajnos első alkalommal nem tudtam visszaállítani,és kivételekhez hozzáadni sem,mert újra törölte minden 1es alkalomkor.
Szóval nagyon nem úgy megy,ahogy kéne.

Avatar

(#4155) LamerGyuri válasza GAbre (#4154) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Viselkedésvédelmet és CyberCapture-t megpróbálhatod kikapcsolni, hátha segít.
Egyébként ilyen esetekben mindig azt kell először eldönteni, hogy valóban szükséges? rendszerre veszélyes fájlokkal dolgoznod?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4156) Boond


Boond
addikt

Hogyan lehet lemondani az előfizetést? (még 30 napon belül van). Vmit újítottak az avastnál, és a korábbi link nem müködik.

http://store.avast.com/store?SiteID=avast&Action=DisplayRestrictedOrderDetailsPage&Locale=hu_HU&AvastOrderToken=

Ez a link hibát ad ki. Hol lehet elérni ezt a felületet ahol le lehetne mondani?

(#4157) Boond válasza Boond (#4156) üzenetére


Boond
addikt

ohh müködik, meg van...

Akinek esetleg ilyen problémája lenne, itt tud bejelentkezni:
http://www.avast.com/find-order

Az adatokat az első megrendelése emailjében találja meg.

(#4158) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Üdv egy újabb kis "trükk" persze csak FRISS Avast Free telepítéssel működik, tehát:
Ugye amikor telepítjük, akkor egyből feljön egy ajánlás, hogy futtassuk az "okos" vizsgálatot, de ha nem futtatjuk le akkor is a program főablakának megnyitása után az van középen beletolva a képünkbe.
Persze ha lefuttatjuk, akkor ugye egyből jön azzal, hogy nem vagyunk "teljesen" biztonságban mert telepítsük a fizetős védelmet stb.
És ugye onnantól folyamatosan ezen a felületen ott lesz, hogy "probléma van" stb. látható az IP cím meg nem elég a tűzfal stb.
Valljuk be ezek csak kamu dolgok, azért, hogy vásárolásra bírják az embert. A megoldás: NEM szabad lefuttatni az "okos" vizsgálatot. Helyette futtassunk pl. gyors vizsgálatot manuálisan vagy bármilyen más vizsgálatot.
És akkor nem lesz agresszív fenyegetőzés, hogy veszélyben vagyunk stb. mert ez csak az okos vizsgálathoz kapcsolódó cucc.

(#4159) Joker88


Joker88
őstag

na,sikeresen megvettem 10 gépre az Avast Premium Sec-et.. Occsóért,hivatalosan :D

De a lényeg,hogy hol láthatnám hogy milyen gépeken van feltelepítve a program, és hol tudnám deaktiválni a telepítéseket ? Mert ahogy láttam ebben az Avast fiókban ,hogy ha törlöm az egyik gépen egy esetleges Windows telepítés után,akkor úgy veszi,mintha még egy új gépen lenne feltelepítve a program (ergo elkezd kifogyni a 10 géeps keretem...)

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4160) Cs1csó válasza Joker88 (#4159) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tipp:
1. ha van hozzá valami központi menedzselős fiók akkor ott válaszd le.
2. mielőtt újratelepíted az adott gépen, előbb távolítsd el róla a licencet - nézd végig a beállításokat, én a FREE-t használom nem tudom a fizetősöknél ez hogy megy de még a FREE-nél is van olyan rész ahol mutatja a licencet "saját előfizetések" néven fut a dolog.

Mindenképpen próbálj meg valami központ menedzselős fiókot létrehozni - kell lenni erre opciónak - és ott hátha van a leválasztásra is mód

(#4161) Cs1csó válasza Joker88 (#4159) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha nem sikerül megoldanod akkor a hivatalos Avast fórumon is megkérdezem.

(#4162) LamerGyuri válasza Cs1csó (#4160) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Saját Avast fiókhoz kell kötni a 10 licencet, majd az áldozattá váló gépen az Avast felületén belépni, és deaktiválni rajta.
...bár azt furcsállom a kérdezőtől, hogy egy éven belül miért kellene újratelepíteni egy gépet.

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4163) Cs1csó válasza LamerGyuri (#4162) üzenetére


Cs1csó
félisten

:B JELEN! Hobbista újratelepítő vagyok, 2-3-4 havonta - mikor hogy jut rá idő és kedv - én simán újratelepítem. Minél begyakorlottabb a dolog annál gördülékenyebben megy. (pl. játékokat ugye nem kell vagy a torrentek is maradnak mert ugye a gépben lévő 120-as SSD-n van a rendszer - amit teljesen gyalulhatok - és van egy 1TB-os SSD adattárnak és arról futnak a torrentek és a játékok. A Qbittorent BT mappáját kimásolom a játékokat pedig ugye nem törlöm - jelenleg egy játék Steam-es - és ha a Steam-et telepítem egyszerűen megtalálja, ellenőrzi a fájlokat és kész.

A Kaspersky-nél volt az, hogy a gyakori újratelepítés esetén akár a vásárolt licencet is bukhatta az ember amit én nem is értek, hogyan történhet Plag írt erről bár lehet pontatlanul emlékszem, ingyenesnél ilyen gond nem volt mert oda is kell a MyKaspersky fiók és ott is van olyan opció hogy gép leválasztása. Hiszen nem csak újratelepítés hanem akár egy végzetes gép meghibásodás is lehet vagy gép csere stb.

(#4164) LamerGyuri válasza Cs1csó (#4163) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

:)
Elhamarkodtam, ebből tényleg support lesz. Nem találom a módját a deaktiválásnak, se a kezelőfelületen, se a weboldalon a fiókomban. Pedig meg mernék esküdni, hogy 1-2 éve még ott volt valahol; egyszer használtam anno.

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4165) Joker88 válasza Cs1csó (#4161) üzenetére


Joker88
őstag

Köszönöm,ha megtennéd.

Másik részre,sajnos volt már olyan, hogy ugye az SSD meghalt , vagy alaplapot kellett cserélni.
És ekkor ugye új WIN telepítés és a régit nem lehet deaktiválni..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4166) Cs1csó válasza Joker88 (#4165) üzenetére


Cs1csó
félisten

Megtettem, amint jön ÉRDEMI válasz itt és privát üzenetben is megosztom.

(#4167) Cs1csó válasza Joker88 (#4165) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, jött is válasz, egy link a support-hoz: [link]
Uninstalling Avast Premium Security
Installing Avast Premium Security
Activating an Avast Premium Security subscription

Az utolsó az ami a legtöbb infót hordozza.

(#4168) Joker88 válasza Cs1csó (#4167) üzenetére


Joker88
őstag

:R
köszönöm,kibogarászom :)

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4169) Cs1csó válasza Joker88 (#4168) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ha ez sem segít akkor vakarózok még a témán.

(#4170) tjsz


tjsz
senior tag

Sziasztok!

Win8.1-es DualCore-s pc SSD-vel, eddig szuperul ment az Avast rajta. Május 10-én frissült az Avast, azóta brutál módon belassult a gép (olyan szinten, hogy 1 kattintásra a reakció idő kb. 1-2 perc lesz). Leszedni alig lehetett - de utána visszanyerte a sebességét a gép, újratelepítéssel is próbálkoztam, akkor úgyanúgy belassult. AVG felrakása után ugyanez volt a jelenség.

Valami tipp esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#4171) Cs1csó válasza tjsz (#4170) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, melyik Avast? A Free? Mely modulok? Elegendő az alap 3-4: fájlvédelem, webvédelem, viselkedésvédelem, levelezésvédelem modulok legyenek fenn Avast Free esetén esetleg a 'tűzfal"

Próbáld lefuttatni az Avast saját eltávolítóját: [link]
Van az AVG-nek is - ami fenn van most azzal távolítsd el -

Esetleg egy ideig próbáld ki a Defender-t. Amúgy miért nem váltasz Windows 10-re vagy ha nagyon gyenge a gép akkor esetleg valami Linux disztrót kipróbálni.

(#4172) tjsz válasza Cs1csó (#4171) üzenetére


tjsz
senior tag

Free verzió. Modulból mindig csak az alábbiakat állítom be: fájlvédelem, viselkedésvédelem, webvédelem, levelezésvédelem, zsaroló kártevők elleni védelem.

Avast saját eltávolítója elindult, de lefagyott.

Megnéztem a gépet több más vírusírtóval is, de nem volt rajta semmiféle vírus.

LInux: "sima" felhasználóról beszélünk, nem tudná megszokni.

Win10: nem vette meg hivatalosan, nem is rakom fel neki.

Win8.1: ez volt eredetileg a gépen.

(#4173) tjsz válasza tjsz (#4172) üzenetére


tjsz
senior tag

Közben jött egy másik ügyfél is, szintén Avast Free volt neki fent, ami szintén május 10-én frissült, itt a tarhely.gov.hu-ról történő pdf letöltések nem mentek, a "tartós tárhely" üresnek látszott, stb. stb. Itt pl. Avast-ot leszedtem, szintén felgyorsult minden, AVG-t felraktam (hogy legyen neki valami vírusírtó), lassabb lett a gép, de működik, egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#4174) LamerGyuri válasza tjsz (#4173) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Én várnék pár napot, mert ha erősen bugos valamelyik frissítés, azt elég hamar szokták javítani a visszajelzések alapján.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4175) Cs1csó válasza tjsz (#4173) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia esetleg a zsaroló vírus elleni védelmet lehetne - időlegesen teszt jelleggel - inaktiválni - mivel egy modul ezért megoldható - és aztán megnézni javul e a dolog.

A hivatalos Avast fórumon van panasz de nem túl sok, és nem oprendszer specifikus.

Amúgy előbb utóbb (inkább "előbb" mert 2023-ban lejár a Windows 8.1 támogatása a Windows 8 támogatása pedig úgy tudom már le is járt)
Sajnos egy már nem támogatott oprendszerrel kevesebbet foglalkoznak a prioritás a Windows 10 és a Windows 11.
Már a Windows 7-el sem nagyon foglalkoznak.

Ingyenes védelem terén nem nagyon tudom mire lenne érdemes váltani. A beépített defender talán a 8-on nem annyira jó mint a 10-en vagy a 11-en.
Esetleg: Kaspersky Cloud Free (jelenleg a "sima" magyar nyelvű Free AV letöltési helyét nem találom néha eltűnik.
Mást nem nagyon tudok ajánlani - WIndows 10 vagy 11 esetén a beépített Defender-t még - az Avast Free-n kívül az ingyenes vonalon.

Ami szerintem fontosabb, hogy a böngészőben legyen egy Ublock Origin és a fontos adatairól pl. családi képek, videók egy külső OFFLINE (pl. egy 1-2 TB-os külső HDD vagy belső HDD külső HDD tokban) amit csak adatmentés idejére dugna a gépre.

Az AVG-vel az a "gond" hogy: Avast = AVG
A különbség, a GUI tehát a felhasználói felület amit a felhasználó "lát" ennyi. azon belül kb. minden ugyanaz, főleg ha az alap modulokról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#4176) tjsz válasza Cs1csó (#4175) üzenetére


tjsz
senior tag

Próbáltam inaktíválni a zsaroló vírus elleni modult, de a csiga sebesség maradt. Ezért szedtem le teljesen, hogy tudja használni.

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#4177) Joker88


Joker88
őstag

1 évre, még idén januárban megvettem 10 gépre az Avastot. 3 gépen használom aktívan. Most azonban 2 gépen is kiírta,hogy a licenc lejárt.. :U / a harmadik gép,havonta csak egyszer van bekapcsolva../
Másnál is előfordult ilyen?
Hivatalos oldalon vettem, " Hivatalos viszonteladó DigRiv Ireland, Ltd, a Digital River Company "

In loving memory of Garrett Lockhart

(#4178) Cs1csó válasza Joker88 (#4177) üzenetére


Cs1csó
félisten

Írj a hivatalos Avast supportnak. Vagy előbb annak a cégnek akiről vetted.

(#4179) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Találat, és töröltettem vele:

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4180) Dévacsen válasza GoodSpeed (#4179) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Nyomatékosan javasoljuk, :DD komoly. :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#4181) GoodSpeed válasza Dévacsen (#4180) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

ja :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#4182) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

Évek óta avast free verziót használom.
Ezzel hozzászoktam ahhoz is, hogy időnként reklámozza a fizetős termékeit.
Az utóbbi időben viszont megszaporodtak a tartózkodási helye megállapítható és az IP címe nyilvános üzenetek.
Kérdésem ez is a reklám része vagy valami gondom van?

(#4183) Cs1csó válasza -szabi- (#4182) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia én is az Avast Free-t használom most, van megoldás:
program főablak - jobb felső sarok MENÜ azon belül BEÁLLÍTÁSOK majd ÉRTESÍTÉSEK itt kell bejelölni a CSENDES MÓD opciót.
Esetleg még a:
program főablak - jobb felső sarok MENÜ - BEÁLLÍTÁSOK - SZEMÉLYES ADATVÉDELEM itt a legfelsőt érdemes bekapcsolva hagyni de a többi elől ki lehet venni a pipát.

Ennyi ha valamit blokkol pl. egy weboldalt akkor azon kívül, hogy az oldal nem töltődik be megjelenik az Avast tálcaikonján egy kis kék pötty abból tudod, hogy történt valami amiről a némítás miatt nem értesültél.
Van még egy opció amit érdemes beállítani: ugyanúgy a beállításokban van azon belül VÉDELEM azon bleül ALAPVETŐ VEDELMEK és itt a ROSSZINDULATÚ KÓDOK résznél az automatikusról tedd a kérdezésre tehát nem fog semmit törölni max karanténozza, vagy blokkolja a futását vagy az elérését pl. weboldal

(#4184) -szabi- válasza Cs1csó (#4183) üzenetére


-szabi-
őstag

Köszi a részletes útmutatást, be is állítottam őket. ;)

(#4185) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Az avast pár napja olyan oldalra elkezdett panaszkodni,hogy adathalász,amit már lassan 2 hónapja használok,és nem is kér az oldal semmi infót.Név,email,és telefonon kívül.De ezeken se jönnek üzenetek,spamek.
Tudja valaki,hogy ez az url phishing,mi alapján megy?
Tartalmazhat bármilyen kártevőt,vagy úgymond csak felhasználók által jelentett oldal?

Cs1csó:Én is ezen gondolkozok,hogy lehet vaklárma.
Ment az oldal. ;)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#4186) Cs1csó válasza GAbre (#4185) üzenetére


Cs1csó
félisten

Melyik ez az oldal? Akár privatban is el tudod küldeni a címet?
Az adathalász és a PUP (kéretlen alkalmazások) elég képlékeny téma. Simán lehet hogy csak vaklarma.

(#4187) kovacsit


kovacsit
tag

Szevasztok,

Megállt a levelezésem (Outlook / Telekom / IMAP / saját domain).

Azt mondja az AVAST: Visszavont certifikáció: mail.t-online.hu.

NEM találok a tanusítványtárban t-online-s certet, de ennek ellenére a Netlocktól letöltök egy aktuális érvényeset, és fel is telepítem, majd restart. Tanusítványtárban csak aktív, hibátlan cert van most.

MÉGIS elkaszálja.

Nem találtam olyan opciót, hogy kivételekhez hozzá lehetne adni tanusítványt, így most az egész levelezés node-ot kikapcsoltam, így megy a levelezés...

Tapasztalt már valaki ilyet?? Mi lehet a megoldás (persze kéne a levelezés-védelem...)

Kössszzz

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#4188) Cs1csó válasza kovacsit (#4187) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, nem találtam a hivatalos Avast fórumon erre vonatkozóan panaszt.
Amit megtehetsz:
- manuálisan keress frissítéseket (mind a program mind az adatbázis majd csinálj egy gép restartot )
- a programok és szolgáltatások közül kattints az alkalmazás eltavolitasara ekkor feljon egy ablak hogy "el akarja távolítani"vagy "módosítani, frissíteni az összetevőket" válaszd ezt az utóbbit, és így kvázi csinálsz egy ujratelepitest.

Remélhetőleg megjavul. Amúgy lehet nem is náluk van a hiba hanem a telekomnal.

Telekomos topikban kérdezd meg esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#4189) kovacsit válasza Cs1csó (#4188) üzenetére


kovacsit
tag

Köszi, ezeken már túl vagyok, a jelzett Telekomos cert valóban visszavonásra került, de az után, hogy kibocsátották az újat, úgy ahogy illik. Tehát valid tanusítvány mindig is volt. (azt a certet amire hivatkozik, nem is találom a certmgr-ben, csak azt, amit most én frissen feltettem.) A friss feltett tanusítvány ellenére is a régi lejártra hivatkozik... :-(

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#4190) LamerGyuri válasza kovacsit (#4189) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A levelezésre használni kívánt eszközön jó a dátum és idő beállítása? Ha van a gép előtt router, ott is?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4191) kovacsit válasza LamerGyuri (#4190) üzenetére


kovacsit
tag

Természetesen azok rendben, NTP szerverekkel szinkron ok.

(biztos az Avast az ok, ha kikapcsolom, minden működik ami most nem megy....)

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#4192) pibácsi


pibácsi
senior tag

Segítség kellene. Avast 9.0.2018-asom van és 12 nap múlva lejár az éves regisztrációm. Nem engedi ujra regisztrálni, az az oldal meg sem nyílik, kiirja, hogy próbáljam meg ujra. Sajnos nem sikerűl. Mit tanácsoltok? Hogyan tudom megint egy évre regisztrálni. Volt már korábban is ilyen és akkor azt csináltam, hogy leszedtem és ujra telepítettem. Akkor megint adott valamennyit, nem mindíg egy évet. Mit kellene csinálnom mondjuk hivatalosan. Ha van javaslatotok, esetleg privátban is szivesen venném.
Üdvözlettel: Pibácsi

(#4193) Cs1csó válasza pibácsi (#4192) üzenetére


Cs1csó
félisten

" Avast 9.0.2018-asom van "

Szia, jelenleg itt tart az Avast (Free) :

Már nem kell regisztrálni mert ha az ingyenes verziót telepíted nem kell regisztráció hanem automatikusan kvázi lejárat nélküli.
Tehát a Programok és szolgáltatások" résznél távolítsd el az Avast-ot majd innen töltsd le a legfrissebb stabil verziót és telepítsd:

[link]

A telepítés során lehetőség van a moduláris telepítésre tehát nem kell minden modult telepíteni főleg hogy a nagy része fölösleges ami kell:
1. fájlvédelem
2. webvédelem
3. viselkedésvédelem
és esetleg 4. a levelezésvédelem

Más modul nem kell.

(#4194) kovacsit válasza kovacsit (#4191) üzenetére


kovacsit
tag

Na, mára magától megjavult... :-)

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#4195) Anubris


Anubris
őstag

Sziasztok tegnap óta ha megnyitom a chrome-ot az Avast egyszerre bejelez fenyegetés ártalmatlanítva címszóval.

Nem töltöttem le semmilyen új bővítményt az elmúlt hetekben, ad block meg chat gpt van fent semmi más. Lehet ezekkel van valami gondja?

(#4196) classic B válasza Anubris (#4195) üzenetére


classic B
aktív tag

Valamelyik bővítmény, ja. De ha csak kettő van, nem tart sokáig kideríteni. :)

(#4197) Boond válasza Anubris (#4195) üzenetére


Boond
addikt

Lehet a Chat GPT-t nézte annak? (vagy tényleg az ;] :P )

(#4198) Anubris válasza Boond (#4197) üzenetére


Anubris
őstag

Valószínűleg az ad blocker lehetett, de pár nap után magától abbahagyta a riasztást pedig nem kapcsoltam ki...

(#4199) whiskeys


whiskeys
őstag

sziasztok. nzqw virust hogy lehet törölni? :(

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#4200) Cs1csó válasza whiskeys (#4199) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, itt kérdezd meg, többen követik: Vírusirtó topic

Letitkosított mindent?
Ha nincs hozzá feloldókulcs (a másik topikban hátha többet tudnak erről) akkor formázni kell a meghajtót és tiszta telepítéssel tolni rá egy rendszert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.