Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:20

LOGOUT.hu

avast! összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Weaver válasza Cs1csó (#3750) üzenetére


Weaver
senior tag

köszi! én azokat a védelmeket állítottam be, amiket javasoltál.
azt meg megnézem, amit most mondtál.

(#3752) Joker88


Joker88
őstag

van valahol akciósan Avast Pro/Internet Sec ? mert az avast.com-on eléggé húzós áruk van :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#3753) nokiae51


nokiae51
tag

Sziasztok!

Volna egy kis problémám............

Windows 10 Home van a laptopon (Hp Omen) újra rakni az rendszert nem tudom...
Avast Perimum volt a gépen(eltávolitva avastclear.exe).....de kipróbáltam a kaspersky Internet Security-t. Nem jött be és visszaraktam a Avast....
Fel is ment minden annak és rendje módja szerint,de.......amikor a licenc fájlt beraktam, maradt a avast perverzió... kiírta ugyan ,hogy a licencfájlt érvényestetűk.... de semmi...
Sebaj, gondoltam... leszedtem az Avast oldaláról avastclear.exe programocskát....

Lefuttattam... és jött a meglepi... az első újra indásnál.... kék képernyő .... két fehér kocka...

1 ablak..... windows 10 op rendszer inditása....
2 ablak.....avastclea unistaller indítás......

Nem tudom eltüntetni ezt a sz...t

Valaki járt már így?

Képek hamarosan.... hogy tiszta legyen :)

Ja a gép vírusmentes ! avast nem talált semmit sem.......

megvan a megoldás....

1. Megnyitott msconfig
2. Kattintson a Boot fülre
3. Törölte az Avast Clear Uninstall bejegyzést

[ Szerkesztve ]

Üdv: The Flash

(#3754) nokiae51


nokiae51
tag

Sziasztok!

megvan a megoldás....

1. Megnyitott msconfig
2. Kattintson a Boot fülre
3. Törölte az Avast Clear Uninstall bejegyzést

DE........

az a gondom,még mindig fent áll,hogy a megvásárolt licencfájlomat,még mindig nem ismeri fel a AVAST rendszer.....

Leszedtem az Avast Internet security-t is (amihez nincs kulcsom..látszik is)
De a Avast Premiumhoz van és az is 29 napon áll........

Valami javaslat???

Köszi előre is!

Üdv: The Flash

(#3755) Cs1csó válasza nokiae51 (#3754) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az avast eltávolítást csökkentett módban végezted? Telepítsd fel a REVO UNINSTALLER PRO próbaverzióját és abban van ERŐSZAKOS ELTÁVOLÍTÁS mód aminek a lényeg hogy ha te nem is találod már a programot és a maradványait beírod a nevét - AVAST - ha van bármilyen maradék ez megtalálja és tudod vele törölni, restart esetleg még egy keresést még egy restart aztán mehet fel újra az avast vagy amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#3756) nokiae51 válasza Cs1csó (#3755) üzenetére


nokiae51
tag

Köszi.

sikerült.... működött! :C :C :R :R :R

Üdv: The Flash

(#3757) Weaver


Weaver
senior tag

Avast 18.2.2328

[link]

(#3758) nokiae51 válasza nokiae51 (#3756) üzenetére


nokiae51
tag

Sziasztok!

Hát nem múlt el a gondom.....
Telepítés után minden rendben volt.
Csak egy antivirus volt telepítben látható... Avast Premier.... Majd újra indítást kért.... Utána viszont már 3 verzió volt látható

Avast free
Avast Internet Security
Avast Premier

Nem tudom hogy honnét jön elő.... De ami érdekes.... A gép amin telepítve van HP Omen laptop. Windows 10 rendszerrel.... Első tulajdonosa vagyok... Az életbe nem volt Avast free telepítve rá...

Azóta a registrybol addig töröltem a míg nem talált már semmit sem..
Majd Avast Újra telepítés után.... Minden rendben... Este gép kikapcs..

Reggel újra 3 avast verzió van.... :W

Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

Üdv: The Flash

(#3759) karlkani válasza Cs1csó (#3750) üzenetére


karlkani
aktív tag

Itt is ezek az összetevők vannak telepítve. Nálam is megjelentek időnként ilyen ablakok. Letiltottam az avastUI.exe-t, el is tűnt programon belül a reklámcsík, köszi! :R

Amikor elérhető új verzió, akkor figyelmeztet majd, vagy ezzel azt is kilőttük?

(#3760) Cs1csó válasza karlkani (#3759) üzenetére


Cs1csó
félisten

A fő program ablak megnyitásakor értesít az új verzióról, talán már a tálca ikonon is de most abban nem vagyok biztos.

(#3761) karlkani válasza Cs1csó (#3760) üzenetére


karlkani
aktív tag

Nem szoktam nézegetni, kivéve, ha valami nyűgje van. Tálca ikon nekem is úgy rémlik, hogy szokta jelezni, majd kiderül. :)

(#3762) realist


realist
őstag

Vásárlással kapcsolatban kérném a tanácsotokat. 1 éves 3 gépen használható megoldásra lenne szükségem. Hol találok ilyet a legjobb áron?

A kettő közül lenne valamelyik az ár függvényében?
- Avast Internet Security
- Avast Premier

Figyelni kell arra, hogy mit mire tudok majd frissíteni? Azaz pl most veszek egy Avast Internet Security 2018-at akkor azt 2019-es verzióra is tudom majd frissíteni?

kösz!

(#3763) Joker88 válasza realist (#3762) üzenetére


Joker88
őstag

a 2018-ról 2019-re biztosan fogsz tudni.. legalábbis én tudtam a régi verzióról újra frissíteni..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#3764) GEPESZ66 válasza realist (#3762) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Vettél?

(#3765) Joker88


Joker88
őstag

Avast Premier az általam használt program. Teljes verziós.

van egy listám a blokkolni,megnézni nem kívánt oldalakról.
Avastban hol lehet beállítani, hogy az említett szövegfájlban lévő oldalakat blokkolja,ne jelenítse meg ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#3766) Weaver


Weaver
senior tag

Avast 18.3.2333

[link]

(#3767) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Eset után visszaraktam az Avast-ot.
Az Outlook 2016-ban a SPAM szűrő ikonjai nem jelennek meg automatikusan,csak ha az Outlook beállításában,a bővítményeknél engedélyezem.
Miért lehet ez?
A korábbi Avast verziónál mindjárt megjelent.

(#3768) nokiae51


nokiae51
tag

Sziasztok!

Hát nem múlt el a gondom.....
Telepítés után minden rendben volt.
Csak egy antivirus volt telepítben látható... Avast Premier.... Majd újra indítást kért.... Utána viszont már 3 verzió volt látható

Avast free
Avast Internet Security
Avast Premier

Nem tudom hogy honnét jön elő.... De ami érdekes.... A gép amin telepítve van HP Omen laptop. Windows 10 rendszerrel.... Első tulajdonosa vagyok... Az életbe nem volt Avast free telepítve rá...

Azóta a registrybol addig töröltem a míg nem talált már semmit sem..
Majd Avast Újra telepítés után.... Minden rendben... Este gép kikapcs..

Reggel újra 3 avast verzió van.... :W

Már csak 3 napom van a próbaidőszakból,de a licenc fájlt elfogadta,de a próbadiószak , nem szűnik meg...

Beillesztem a licenc fájlt és zöld mezőben ki írja,hogy előfizetését aktiváltuk....
Ugyanúgy megy minden tovább :(
A legrosszabb az egészbe,hogy HP Omen laptopom van amit nem s tudsz windows 10 -et újra telepíteni.... (

Valami ötlet?

Üdv: The Flash

(#3769) Cs1csó válasza nokiae51 (#3768) üzenetére


Cs1csó
félisten

HP Omen laptopom van amit nem s tudsz windows 10 -et újra telepíteni.... ( ???????????

Ilyenről még nem hallottam:
- gépbe bedugsz egy legalább 8 GB-os pendrive-ot
- letöltötd a hivatalos MS oldalról a MEDIA CREATION TOOL-t (beírod gugliba első találat kb. az lesz)
- elindítod és ha felajánlja hogy a csaltakoztatott pedrive-ra hozzon létre egy telepítőt akkor azt választod
- amikor kész (ha van C meghajtód amin a windows van akkor azon ne legyen FONTOS ADAT stb. mentsd le őket másik particióra , meghajtóra stb.
- bebootolsz a pendrive-ról (ha windows 10-ed van akkor ez úgy a legkönnyebb hogy nyomva tartod a SHIFT gombot és közben az egérrel rákattintassz az ÚJRANIDÍTÁS opcióra ekkor feljön egy kék ablakban több lehetőlég válaszd pendrive-ot - (removable device vagy uefi device stb néven fut ) ezután kattintassz és már indul is újra a gép és a pendrive-ról bootolva elindul a telepítő

(#3770) nokiae51 válasza Cs1csó (#3769) üzenetére


nokiae51
tag

Szia.

Igen, igy van. HP OMEN laptop olyan szinten le van védve, hogy csak abban az esetben engedi újra formázni az SSD-t ha ki veszed a gépből....
Ami ugye garancia vesztéssel jár... Hivatalos HP szerviz is a következőt mondta... Az operációs rendszer cseréje nem jár garancia vesztésel, de úgyse tudok rá másik operációs rendszert telepíteni, mert le van védve. Hidd el tudom, hogy mit beszélek sajnos... Semmilyen pedrive-t nem ismer fel amin bootolható Windows van.... Legyen az Windows 7,8 vagy épp 10....Azért is próbáltam Windows 8 rendszert felteni, mert van otthon jogtiszta Windows 8.....Több mint 3 hónapig próbáltam valamilyen úton módon kijárni azt hogy hogyan lehet rá másik vagy azonos Windows 10 operációs rendszer felteni... Mert a gyári telis-tele van sok haszontalan programmal.... De ha gondolod megnézheted :) hátha neked sikerült....
Ja első dolgom a eredeti állapot vissza állítása volt.... De az Avast azóta sem megy rajta, csak próba verzióként... Nem tudom, hogy elég érthető voltam e? :)

Legyen szép a napod..

[ Szerkesztve ]

Üdv: The Flash

(#3771) Cs1csó válasza nokiae51 (#3770) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem ez bullshit. Gariztattam már 2 HP notit - pár ősz hajszálam onnan lett. Rákerestem a HP RECOVERTY MEDIA-ról írnak na azt el kell felejteni egy rakás fosh.

Valószínüleg be van kapcsolva a SECURE BOOT. Azt kell kikapcsolni, be kell menni a BOOT menübe itt egy link görgesd le valahol alul van a leírás Disabling secure boot néven azt bontsd ki ott a leírás de képekkel is mutatja lejjebb NOTEBOOKS néven. Ezután mennie kell. [link]

Gondolom van a gépben egy HDD (1TB?) és egy SSD (128GB?) ha eljutsz a telepítőben odáig ahol a meghajtók beállítása van akkor válaszd az egyéni opciót és az SSD minden részét gyaluld addig ameddig egészben nem látod a 128GB-os SSD-t, után indítsd a telepítőt majd magának újra létrehoz minden szükséges partíciót.

Amúgy ha van legalább két partíció a gépben vagy meghajtó akkor még pendrive sem kell itt van róla egy kis videó: [link]

Ha ezek után sem fog menni akkor gyere át ide itt tuti segítenek: windows 10 topik

[ Szerkesztve ]

(#3772) LamerGyuri válasza nokiae51 (#3770) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Én egyelőre azon nem tudok túllépni ebben az esetben, hogy miért jobb egy warezolt oprendszer a gyári eredetinél.
Ha valamiért nem tudsz normálisan feltelepíteni egy programot, abban nem az operációs rendszer a hibás...
De a te laptopod, tégy vele, amit jónak látsz...ez csak egy kósza gondolat volt...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3773) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Az miért lehet,hogy telepítés után a SPAM védelem ikonjai nem jelennel meg automatikusan az Outlok 2016 ikonjai között,csak ha a levelező bővítményei között engedélyezem?
Pár hónapja,a korábbi Avast verzió telepítése után automatukusan megjelent.

(#3774) Cs1csó válasza LamerGyuri (#3772) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mi van? Hol van itt warezolt oprendszer?

Arról beszélt hogy van egy GYÁRILAG windows 10-el telepített - jó szokás szerint mindenféle hulladék programmal telepakolt - gépe amit szeretne TISZTA telepítéssel újrapakolni. Annyit említett még hogy van win 8 licence is de azt sem tudta feltenni.

Annyira kell figyelni, hogy valószínűleg ez egy OEM licenc azaz nem lehet átvinni másik gépre, és telepítésnél megfelelő kiadást kell választani gondolom windows 10 x64 Home verzió van ezen a gépen tehát telepítésnél home verziót válasszon.

De itt hagyjuk abba és folytassuk esetleg a windows 10 topikban mert ez nagyon off .

(#3775) nokiae51 válasza LamerGyuri (#3772) üzenetére


nokiae51
tag

Szia. Azért gondoltam arra, hogy újra telepítem a Windows 10 operációs rendszert, mert HP Recovery-t mar használtam, de a registry-böl nem tudom hogy hogy s miként, de nem törölte az Avast dolgait.... Amugy semmi bajom nincs a Windows 10 operációs rendszerel...

Üdv: The Flash

(#3776) LamerGyuri válasza nokiae51 (#3775) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Csináld meg a recovery médiát, módját megtalálod a HP-s programok között; jó eséllyel még a leírása is ott van. Aztán csinálj vele egy "gyári állapotba visszaállítás a fájlok törlésével". Ekkor kapsz egy vásárláskori állapotot, újra beírhatod a neved, stb...Igaz, újra naprakészre kell frissíteni, de legalább tisztán újra tudsz kezdeni mindent.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3777) Mickey5


Mickey5
csendes tag

Sziasztok!

Az utóbbi időben ahányszor frissül az Avast! Free, mindannyiszor lecseréli a CCleaner-t is a legújabb verzióra. De én utálom azt a ronda win 10-es kinézetű szemetet, nem akarom frissíteni, XP-re jó nekem a 4.19 is.

Az Avast-t eleve úgy telepítem fel, hogy nincs benne programfrissítő és a CCleaner-ben sem engedélyezem a frissítést. Mégis frissít! Hogyan lehetne letiltani?

A segítséget előre is köszönöm!

(#3778) Cs1csó válasza Mickey5 (#3777) üzenetére


Cs1csó
félisten

Használj portable verziót. Amúgy bocs, de XP?? Nem értelek, használj linuxot ha már annyira régi a gép vagy használj simán win 10-et nekem egy 2007-es notin is jobban muzsikál mint bármi előtte.

(#3779) Mickey5 válasza Cs1csó (#3778) üzenetére


Mickey5
csendes tag

Köszönöm válaszodat, keresek egy használható portable verziót!

Ettől függetlenül érdekelne, hogy miért frissít, ha letiltottam?

Az XP-s gépem egyáltalán nem gyenge, simán bírná a Win10-et is, de én nem bírom. Még a Win7-et is kerülöm, de a 8-as és a 10-es nagyon "letisztult", nagyon primitív kinézetét és egyéb hibáit igen nehezen viselem. Amire nekem kell, tökéletes az XP, csak ilyen legyen még sokáig! Mellesleg a brit egészségügy jelentős része is XP-s gépeket használ és az amerikai haditengerészet is dollármilliókat költ az XP-s gépekre. Ha nekik megfelel, másnak is jó. Szerintem.

(#3780) Cs1csó válasza Mickey5 (#3779) üzenetére


Cs1csó
félisten

A hadsereg gondolom zárt rendszerben használja. A CCleaner fejlesztőjét a Piriform-ot megvásárolta az Avast és azóta kölcsönösen reklámozza magát a két termék. DE hogy ez miért automatizmus azt nem tudom.

Valamelyik linux disztró nem alternatíva? Talán az lenne a legjobb. Ha nem kell valami win specifikus program akkor kiváló megoldás.

(#3781) LamerGyuri válasza Mickey5 (#3777) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Pedig egyszerű: Védelem fül - Programfrissítő - CCleaner-nél a jobboldali kis nyilacskát lenyitod - Frissítések kihagyása

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3782) Mickey5 válasza Cs1csó (#3780) üzenetére


Mickey5
csendes tag

Próbáltam a Linuxot, de valahogy nem tudtam igazán megszeretni. Sajnálatos módon a Windowst annyira "kötelező" szabvánnyá tették és olyan mértékben levédtek mindent, egészen az egérmutatók alakjáig, hogy emiatt a Linux nem lehet teljesen kompatibilis, csak korlátokkal használható. Pedig sokkal jobb és megbízhatóbb, mint a Win.

(#3783) Mickey5 válasza LamerGyuri (#3781) üzenetére


Mickey5
csendes tag

Köszönöm, de nálam ilyen nincs! Néhány hozzászólással feljebb írtam, hogy én eleve a programfrissítő nélkül telepítem az Avast-t és a CCleaner-ben is tiltom a frissítést.
Sőt, minden egyéb programmal is így járok el: én keresem a frissítéseket és egyedileg engedélyezem, ha kell.

Továbbra is az a kérdés, hogy miért frissít, ha mindenhol letiltottam?

[ Szerkesztve ]

(#3784) Mickey5


Mickey5
csendes tag

És újra megtette!

Amíg az előző válaszokat írtam, az Avast a háttérben frissített, majd felszólított, hogy indítsam újra a gépet. Természetesen újraindulás után már a CCleaner is frissítve volt. A pofátlanság az, hogy a Google Chrome telepítésére csak ezután kérdezett rá. Egyébként ezt helyesen teszi, de miért nem jár el ugyanígy a CCleaner esetében is?

Ezúttal egy Win7 Professional gép előtt ülök. Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy XP, vagy W7.

Ez minimum egy bug, de szerintem inkább durva beavatkozás a magánéletembe. Sajnos annyira nem vagyok jó angolból, hogy ezt az Avast fórumon felvessem. De nagyon hálás volnék, ha valaki vállalná és felhívná a figyelmet erre az aljasságra! Kíváncsi vagyok, mit válaszolnak a fejlesztők.

[ Szerkesztve ]

(#3785) LamerGyuri válasza Mickey5 (#3783) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Hogy nem hordasz esernyőt, megértem; ez a te döntésed. De akkor miért csodálkozol, hogy elázol?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3786) Mickey5 válasza LamerGyuri (#3785) üzenetére


Mickey5
csendes tag

Bocs, de ezt nem értem. Az mennyiben az én hibám, ha egy program mindenféle kérdés nélkül frissít egy MÁSIKAT, méghozzá annak ellenére, hogy én letiltottam a frissítést?

(#3787) Cs1csó válasza Mickey5 (#3786) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnáljuk, de szerintem itt senki sem tud komolyan venni valakit aki XP-t hsznál ami egy 17(!) éve megjelent operációs rendszer. Kapásból nem is tudtam, hogy az Avast támogatja még. Nem megbántásból vagy kötekedésből írtam amit írtam.

(#3788) Mickey5 válasza Cs1csó (#3787) üzenetére


Mickey5
csendes tag

OK, én sem akarok kötekedni :N .

De én az Avast-ról kérdeztem egy Avast fórumban, Ti pedig azzal foglalkoztok, hogy miért használok még mindig XP-t. Világosan megírtam korábban, hogy a Win7 alatt ugyanúgy fennáll az Avast probléma. Mégsem az Avast HIBÁJA szúrja a szemeteket, hanem az XP.

Másrészt ha engem "nem tudtok komolyan venni" az XP miatt, akkor nem tudjátok elfogadni azt a sok millió embert sem, akik világszerte szintén XP-t használnak. Ezek után már csak halkan merem megjegyezni, hogy a kocsim 16 éves. Lehet, hogy emiatt ki fogtok tiltani innen?

Hangosan kell tiltakozni, ha valamit tisztességtelen módon erőszakolnak ránk (Avast - CCleaner). De nem kell kidobni azt, ami tökéletesen működik.

(#3789) LamerGyuri válasza Mickey5 (#3788) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Szerintem túlreagálod :)
Feltelepíted a programfrissítő modult (ez az esernyő), a mutatott kép alapján letiltod, amiket nem akarsz frissebbre, CCleaner-ben is tiltod, valamint a tűzfalban megtiltod, hogy a CCleaner kimenjen a netre.
Szerintem.
Az én autóm csak 14. Te nyertél :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3790) Mickey5 válasza LamerGyuri (#3789) üzenetére


Mickey5
csendes tag

Köszönöm, kipróbálom és a legközelebbi frissítés után beszámolok az eredményről :) .

(#3791) Mariann294


Mariann294
őstag

Sziasztok!

Az Avastom minden nap többször írja ki ezeket:

Ha rámegyek a vírustároló megnyitására, nincs a karanténban semmi. Lefuttattam egy teljes vírusellenőrzést + rendszerbetöltés előttit, és lefuttattam a Malwarebytes Anti-Malware-t de nem talált semmit. Hol lehet megnézni hogy mit blokkolt?

:R

(#3792) hellsing71


hellsing71
tag

'reggelt! Kéne egy kis segítség. Nem indul el az Avast rendszer-betöltéskori vizsgálata. Beállítottam, kiírta, hogy a következő indításnál futtatja, újraindítottam a gépet (Win 10 Ent x64), de nem indult. Kikapcsoltam-bekapcsoltam, nem indul. hibát nem jelez sem az Avast, sem a Windows. Mi lehet a gond?

(#3793) Cs1csó válasza hellsing71 (#3792) üzenetére


Cs1csó
félisten

Melyik verzió? Felajánlja hogy letöltse a bónusz adatbázist?

(#3794) hellsing71 válasza Cs1csó (#3793) üzenetére


hellsing71
tag

Bocs, ingyenes naprakész, program verzió 18.3.2333 (build 18.3.3860.315), vírus verzió 180416-0, és elsőre felajánlotta, letöltöttem, azóta azt írja, h már le van töltve.

(#3795) LamerGyuri válasza hellsing71 (#3792) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ent? Ez valami Gyűrűk Ura verzió?

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#3796) hellsing71 válasza LamerGyuri (#3795) üzenetére


hellsing71
tag

Nem, Star Trek verzió: Enterprise :)

(#3797) Ndruu válasza hellsing71 (#3792) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem mindent ír ki a Windows, nézd meg esetleg az eseménynaplóban van-e valami ehhez köthető bejegyzés. Ha nincs, akkor passz.

Harrrr!!!!

(#3798) Mickey5 válasza LamerGyuri (#3789) üzenetére


Mickey5
csendes tag

Szia!

Feladom! Inkább előfizetek egy NOD32-re, azzal nincsenek gondok.

Következőt próbáltam: Windows 7 Professional (jogtiszta és rendszeresen frissített!) gépről eltávolítottam az Avast-t. Természetesen az Avast Cleaner-rel és csökkentett módban! Remélem, ezt így mindenki el tudja fogadni és nem kapok ki megint az XP miatt!

Újratelepítésnél felraktam a programfrissítő modult is. De még csak eddig jutottam, be sem léptem az Avast-be, viszont ekkor már lecserélte a CCleaner-t, méghozzá KÉRDÉS NÉLKÜL!

Egyébként sem fűztem sok reményt ehhez a megoldáshoz. Miért volna jobb a programfrissítőben tiltani a frissítést? Ha nincs programfrissítő modul, akkor elméletileg nem is volna szabad frissítenie. De az Avast mégis megteszi! Aljas módon és kikapcsolhatatlanul belepiszkál a felhasználó gépébe, kérdés nélkül!

Köszönöm a segítséget!

(#3799) karlkani válasza Mickey5 (#3798) üzenetére


karlkani
aktív tag

Megnézhetnéd a Windows feladatütemezőjében, van-e CCleaner Update bejegyzés (nálam van). Ez minden bejelentkezésnél, valamint naponta lefuttatja a CCUpdate.exe-t. Tiltsd le, vagy töröld, hátha segít...

(#3800) Mickey5 válasza karlkani (#3799) üzenetére


Mickey5
csendes tag

Nálam nincs ilyen bejegyzés. De ettől függetlenül is egyértelmű, hogy az Avast-hez köthető a jelenség, mert csak annak telepítése, vagy frissítése esetén történik meg a CCLeaner cseréje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.