Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:20

LOGOUT.hu

avast! összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Mans20 válasza bivalyolo (#1599) üzenetére


Mans20
addikt

A comodo már nem kell,lehet ez a private firewall jó lesz,de ezek a ingyenesek mennyivel rosszabbak mint a fizetősek?amúgy avastból a 5.1 re frissített,de valami más is van annál a gépnél.

(#1602) 12-es csaj válasza Mans20 (#1601) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Magától frissített? Feldobta a kék ablakot?

Nálam még csak a kezelőfelületen belül nyavajog frissítésért.

(#1603) Mans20 válasza 12-es csaj (#1602) üzenetére


Mans20
addikt

mármint én kézileg.

(#1604) eurolac válasza Mans20 (#1601) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Én pár napja használom ezt a Privatefirewall-t. Valahogy ezt és az Outpost falát soha nem akartam még csak kipróbálni sem. Most, hogy aktívan használom azt kell, hogy mondjam: ez a legstabilabb, legbugmentesebb, legrendszerkímélőbb tűzfal amit csak eddig használtam. Ezek az ingyenesek semmivel nem rosszabbak mint a fizetősek, sőt...!
Bízom benne, ha kiadnak belőle egy újabb verziót az is ilyen stabil marad, mert sajnos már tapasztaltam más falaknál az ellenkezőjét! :(((

Eurolac

(#1605) Mans20 válasza eurolac (#1604) üzenetére


Mans20
addikt

a tűzfal topikba is dicsérik,úgyhogy holnap felrakom,a zonealarm pro nál mennyivel külömb?mert akkor lehet én is lecserélem,mondjuk nekem nincs gond vele.

(#1606) eurolac válasza Mans20 (#1605) üzenetére


eurolac
senior tag

Figyu! Ez az Avast! topic, ne offoljunk itt. Írok priviben pár sort róla.Mindjárt megy..

Eurolac

(#1607) Ge_Og


Ge_Og
csendes tag

Sziasztok!

AVAST Free-ből az 5.1.864 a legújabb?

(#1608) 12-es csaj válasza Ge_Og (#1607) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Igen, de...
Inkább ne rakd fel!
Majd az 5.1.874-est, ha kiadják.

Más:
Nem tudom, itt PH!-n hogy szokás, csak a nagyobb topikoknak van-e első hsz-a? Mert ha a kisebbeknek is van - lehet -, és ha más is beleegyezik, akkor lehetne ennek a topiknak is. Segítenék benne.

(#1609) bivalyolo válasza Ge_Og (#1607) üzenetére


bivalyolo
őstag

van már egy ennél ujabb is de az még béta.

"Let's agree to disagree!"

(#1610) Mans20 válasza 12-es csaj (#1608) üzenetére


Mans20
addikt

Nállam nincs baj a 864 esel,de azért jó lenne ha már lenne bootidejű keresés 64 biten is.

[ Szerkesztve ]

(#1611) 12-es csaj válasza Mans20 (#1610) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Kell lennie.
Frissítette már az adatbázisát azóta, hogy felraktad?
Azt olvastam, felrakja a user, és utána az első update után megy a boot idejű keresés.

(#1612) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#1608) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azt tudod, hogy azok a hibák, amelyet a beta-ban javítottak, az az Avast userek hány százalékát érinti? Mert Én nem, de ha tippelnem kellene, akkor nincs 5%...

Szóval azért, mert van benne pár hiba(ami persze hiba és javítani kell), de elhanyagolható %-ban érinti az Avast usereket, ezért nem kell mindig azt javasolni, hogy ne használja senki.
Attól még 100-ból 95 usernél nincs vele gond. ;]
(Szerintem még az 5%-os becslésem is sok)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1613) Mans20 válasza 12-es csaj (#1611) üzenetére


Mans20
addikt

na most frissítettem a programverziót,ugyan úgy 864 de volt valami más számsor,a végén 0,az változott 1 re,és lett bootidejű keresés.

(#1614) 12-es csaj válasza Mans20 (#1613) üzenetére


12-es csaj
senior tag

110108-1, ez az adatbázis verziója.
Ha megfigyeled, benne van a dátum.
A kötőjel utáni szám pedig azt jelzi, hányadik frissítés az adott napon. Ha 0, akkor első, ha 1, akkor második, és így tovább.

(#1615) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

Akkor kell 1. hsz vagy nem? :)

(#1616) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Megjelent az 5.1.884-es verzió!
Persze, hogy nem a végleges verzió! :O

[link]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#1617) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

Őő csak nekem nem tud az avast frissíteni? 5.1.864

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#1618) 12-es csaj válasza ErosenZold (#1617) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Nem csak neked, hallottam már erről.

Vagy próbáld ki a Pre-Release verziót, vagy ha meg akarod várni a publikus kiadást, akkor addig tedd vissza az 5.0.677-est.

(#1619) McClane válasza ErosenZold (#1617) üzenetére


McClane
aktív tag

A beállításokban a frissítések fülön be van kapcsolva az automatikus frissítés? Be van állítva, hogy a sz.gép állandó kapcsolatban van az Internettel?

(#1620) Fire/SOUL/CD válasza ErosenZold (#1617) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mondjuk nem ismerem annyira az Avast-ot, de más kergetőknél sem lehet bétára frissíteni, még akkor sem, ha béta frissítene magasabb béta buildre...
Persze lehet, hogy ez az Avast-nál másképp működik, de feltételezem ez az oka...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1621) 12-es csaj válasza Fire/SOUL/CD (#1620) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Szerintem az adatbázisra gondolt.

(#1622) Fire/SOUL/CD válasza 12-es csaj (#1621) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja, akkor nem szóltam. :DDD
(Csak mivel az Avast buildet is tud frissíteni(a nem beta-k legalábbis), és nem a legújabb beta van fent nála, ezért gondoltam, hogy esetleg arról van szó)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1623) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

adatbázisra gondoltam, de semmi gond avast nál volt gebasz (mármint központilag)

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#1624) McClane


McClane
aktív tag

Megjelent az avast! 5.1.889 verziója. Release history.

(#1625) Ryder62


Ryder62
őstag

Hali

Az avast pár napja állandóan kidob egy ablakot licencing alert néven. Ebben az áll hogy van már újabb verzió, cseréljem le stb és ott van a free meg a fizetős változat összevetése táblázatban. A kulcsot már lecseréltem de még mindig előjön ez az ablak. Idegesítő. Nem lehet valahogy végleg eltüntetni mert az ablakban nincs olyan hogy ne figyelmeztessen később csak egyszerűen bezárni tudom.

(#1626) McClane válasza Ryder62 (#1625) üzenetére


McClane
aktív tag

Miért nem frissíted az újabb verzióra?

(#1627) icons


icons
addikt

Valaki találkozott már ezzel a hibával?

Failed to load language dll [1033\UILangRes.dll]

XP SP3alatt jelentkezik.

(#1628) 12-es csaj válasza icons (#1627) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Mi előzte meg a hiba jelentkezését, mit csináltál?
Magyarul telepítetted fel?

(#1629) icons válasza 12-es csaj (#1628) üzenetére


icons
addikt

Egyik ismerősömnek csinálja ezt.
"Igen, elsőre a magyar nyelvűt töltöttem le. Aztán az angolt, az már működött, de 1-2 újraindítás után megint csak ugyanazt írta ki. "

Mi lehet a gond? :S

(#1630) 12-es csaj válasza icons (#1629) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Nincs valami károkozó, ami kárt tett az avast!-ban, például a nyelvi fájljaiban?

(#1631) icons válasza 12-es csaj (#1630) üzenetére


icons
addikt

Én is valami ilyesmire gyanakszom :). Elvileg valami gátolja fájlt. Nem hiszem, hogy bármilyen jó szándékú program lenne az, szerintem a vírus szúrta ki.

Ajánlottam neki egy Avira-t, ha az is meghal, akkor meglesz a probléma oka!

(#1632) McClane válasza icons (#1629) üzenetére


McClane
aktív tag

Free, Pro vagy IS van a gépen? Mi a verzió száma?

(#1633) artiny


artiny
őstag

Amióta új licensz fajlt raktam az avast pro 5 be, nem megy a bongeszo, mi lehet a baj?
AZ msn megy,a wifi jel is mutassa,hogy van net,de a bongeszoben nem nyit meg semmit csak azt jelzi nincs net.
Ez ugy tortent ,hogy beillesztettem az uj lincenszet,frissitett kerte az ujraindulast es azota nem megy....ha letiltom az avastot akkor viszont mukodik.

Talan mint ha olvastam volna a troubleshooterben ilyenkor,mikor nem megy a net,hogy valmi ICPH vagy vlmi hasonlo nem aktív.

(#1634) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
A Comodo tűzfal szerint az AvastSvc.exe az Sf.bin-hez akar hozzáférni.
Engedhetem? Ha igen, akkor milyen minőségben, Installer updater/Windows System application/…?
SRY, ha rossz a topik, és ez inkább Comodo-s kérdés! De az AvastSvc.exe a kezdeményező, gondoltam inkább Avast-os a kérdés.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1635) McClane válasza tknof1871 (#1634) üzenetére


McClane
aktív tag

Az Defense+ jelentés és engedélyezheted. Én biztonságos programként jelöltem meg.

(#1636) tknof1871 válasza McClane (#1635) üzenetére


tknof1871
őstag

THX!

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1637) akaido válasza artiny (#1633) üzenetére


akaido
addikt

Az AVAST bal oldali menüjében az Állandó védelmek Web védelemnél a Szakértői beállításokban az Általános beállításokban milyen beállítások vannak Nálad?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#1638) 12-es csaj válasza artiny (#1633) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Legális? Ha illegális, az lehet egy ok.
Legújabb, 5.1.889?

(#1639) Amur


Amur
addikt

Kicsit elbizonytalanodtam: eddig azt hittem hogy az Avast 5-ben van tűzfal is.Sőt amikor felraktam melé a comodo-t,és olyan szinten összeakadtak hogy net se ki se be,a comodo el sem indult hogy módosítsak a beállításokon,leszedni sem tudtam csak manuális törléssel,net meg csak win újratelepítés után lett újra.A UPC-sek azt mondták azért mert az új Avast tűzfalat is tartalmaz és nem kellett volna mellé a comodo.
Itt azt olvasgattam vissza hogy csak vmi lightos tűzfalszerűség van benne!
Kell mellé tűzfal vagy nem,és ha igen mivel nem akad össze!
Vmint most még friss a telepítésem,avast előtt vagy után rakjam fel a tűzfal progit(és melyiket?)
Köszönök minden segítséget! :R

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1640) McClane válasza Amur (#1639) üzenetére


McClane
aktív tag

Milyen Avast-od van Free, Pro vagy IS?

(#1641) Amur válasza McClane (#1640) üzenetére


Amur
addikt

Free,éppen most raktam fel a legfrissebbet,de akárhogyan nézegetem csak hálozati védelmet látok benne,az azért nem tűzfal!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1642) McClane válasza Amur (#1641) üzenetére


McClane
aktív tag

Abban nincs tűzfal. Én Comodo-val használom és nincs összeakadás, de a Comodo-ból csak a tűzfalat rakd fel ne a CIS-t, mert abban van vírusirtó is és az már összeakadhat. Meg a Defense+ résznél minden Avast-al kapcsolatosat engedélyezni kell.

(#1643) McClane válasza McClane (#1642) üzenetére


McClane
aktív tag

Avast verziók összehasonlítása.

A telepítést úgy csinálnám, hogy előbb felteszem a tűzfalat és utána az Avast-ot.
Jut eszembe. Miután feltetted a Comodo-t, akkor kapcsold ki a Win tűzfalát, mert tudtommal az még mindig nem kapcsolja ki automatikusan.

[ Szerkesztve ]

(#1644) bivalyolo válasza McClane (#1643) üzenetére


bivalyolo
őstag

már kikapcsolja :K

"Let's agree to disagree!"

(#1645) Amur válasza McClane (#1643) üzenetére


Amur
addikt

Hát én félek a comodo-tól a legutóbbi eset óta! Lehet a windows tűzfal miatt volt gond?
Mert mind telepítés,mind uninstalállás közben kifagyott,és el sem indult telepítés után egyszer sem,esélyem nem volt beállítani bármit is benne!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1646) McClane válasza Amur (#1645) üzenetére


McClane
aktív tag

Milyen oprendszered van? Mert ha Win 7, akkor abban elég jó tűzfal van. A kimenő kapcsolatokat is nézi nem csak a bejövőket.

(#1644) bivalyolo
Akkor fejlesztenek rendesen ;]

[ Szerkesztve ]

(#1647) Amur


Amur
addikt

windows xp sp3 van fenn.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1648) McClane válasza Amur (#1647) üzenetére


McClane
aktív tag

Én is azzal használom, tehát annak mennie kellene. Bár nekem még a régebbi 4.1 Comodo van fent. Ha ráveszem magam valamelyik nap, akkor kipróbálom a legújabb Comodo-t.

(#1649) Weaver válasza 12-es csaj (#1638) üzenetére


Weaver
senior tag

6.0 -át látom legújabbként, de mondjuk a saját honlapjukon nincs fent (?)

(#1650) McClane válasza Weaver (#1649) üzenetére


McClane
aktív tag

Mert az még csak béta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.