Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:20

LOGOUT.hu

avast! összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Gorneck válasza 12-es csaj (#1499) üzenetére


Gorneck
titán

Mivel a géped a véghasználó így nem...

Modem+szolgáltató...ahogy két nappal ezelőtt mondtuk... :D Te mondtad, hogy avast a ludas és nem lehet más... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#1502) 12-es csaj válasza F34R (#1500) üzenetére


12-es csaj
senior tag

DIGI-nél vagyok. S nem falun.

Én jobban érzem magam web-védelemmel. Néha őrülten visszaesik a net sebessége. De máskor meg gyors. Szóval, szerintem az avast! nem lassítja. Hacsak a visszaesések nem az ő hibájából vannak.

(#1503) F34R válasza 12-es csaj (#1502) üzenetére


F34R
nagyúr

Diginél és nem falun vagy :Y ott a legkisebb a 20/10 Mbit akkor hogy hogy lassú :U

méghozzá fillérekért

(#1504) McClane válasza Gorneck (#1498) üzenetére


McClane
aktív tag

"vagyis az amit két napja is mondtunk neked, hogy ez szolgáltató..."

Két napja? :D
Én ezt már legalább két hónapja megmondtam... :DDD

(#1503) F34R

Amiről Te beszélsz az a pppoe féle internet, de a diginek van sima modemes is.

[ Szerkesztve ]

(#1505) 12-es csaj válasza F34R (#1503) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Rá se kattintottam a linkre, tudom, miről beszélsz. 2500 FT, StartNET, 20/10. Kérlek, görgess lejjebb az internetcsomagoknál. A lap alján kell lennie olyannak, hogy RITMO. 2500 FT, 2 / 05. Ide még nem jutott el a LAN (=ahogy ők hívják).

(#1506) BlackSeven válasza 12-es csaj (#1502) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Bocs, hogy beleszólok de egy kérdés csak. A DIGI-nél az alábbi csomagok egyikét használod?
StartNET 20/10 Mbit/s garantált sávszélesség: 4/2 Mbit/s
BaseNET 40/20 Mbit/s garantált sávszélesség: 6/3 Mbit/s
TopNET 80/25 Mbit/s garantált sávszélesség: 8/4 Mbit/s

Gondolom, hogy igen. Szeretnélek elkeseríteni és egyben megnyugtatni is, hogy baráti körömben többen is DIGI-sek (UPC-ről álltak át, de megbánták már azóta ezerszer is!) és náluk is szaggat megy elmegy a NET akár órákra is, vagy éppen olyannyira lecsökken a sávszélesség, hogy csak ...Pedig ez az egyik legnagyobb vidéki nagyváros. Reklamálnak, de - ritka esetek kivételével - még nem is válaszolnak a kérdésekre. Van, hogy fel sem veszik a telefont a helyi Ügyfélszolgálatnál! Csak kicsörög és kicsörög, aztán átmegy szépen foglaltba. Azt inkább már nem is írom ide le, hogy hol, melyik országban alapították a céget, de nagyjából magyarázza is a szolgáltatás? "minőségét".

[ Szerkesztve ]

(#1507) bivalyolo válasza 12-es csaj (#1505) üzenetére


bivalyolo
őstag

Szolgáltatási csomag
RITMO

Maximális letöltési
sávszélesség: 2 Mbit/s

Maximális feltöltési
sávszélesség: 512 Kbps

Elõfizetési díj: 2.500 Ft

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#1508) BlackSeven válasza 12-es csaj (#1505) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Dodj be egy SpeedTest-et. Kíváncsi vagyok rá.

(#1509) 12-es csaj válasza bivalyolo (#1507) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Pontosan ez az én csomagom.

Speedtestnet.eu-t most csináltam, fele a sávszélesség. Vírusirtót kikapcsol, Friefoxot újraindít, és úgy kicsit kevesebben mért. Ez vicces. :DD Mindegy, ez nem jelent semmit, lényeg, hogy fele a sávszélesség, mint kéne.
Pedig érzésre most jó a net, 5 mp-n belül bejönnek az oldalak, és az itt már nagy ritkaság. Átmentem Chrome-ra, hátha gyorsabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1510) BlackSeven válasza 12-es csaj (#1509) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Nálam bekapcsolt ESS-mellett és Operával Kép.
Szomszédomét is gyorsan megnéztem.
Nála Outpost fal/NOD32 mellett és Chrom alatt. Kép.
Mindketten UPC FiberPower 30 csomagot használunk. (Most éppen akciózzák is.)
Atomstabilan adják a netet, még sosem volt semmi problémánk. Kivéve természetesen azt a néhány percet amikor a DHCP szerver - úgy 30 naponként - másik IP címet oszt ki és éppen rajta vagyunk a neten.

[ Szerkesztve ]

(#1511) 12-es csaj válasza BlackSeven (#1510) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Rokonomnál UPC Fiber Power 15 helyett általában csak 4 van. Ja, ő avast!-ot használ...

(#1512) BlackSeven válasza 12-es csaj (#1511) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Na sógor is átküldte közben az övét, de az nagyon brutál. Fiber Power 120.Kép.

(#1513) 12-es csaj válasza BlackSeven (#1512) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Nála is ESET van?

[ Szerkesztve ]

(#1514) BlackSeven válasza 12-es csaj (#1513) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Félig-meddig. Az általa használt védelem is nagyon erős, az egyik legerősebb párosítás szerintem. Outpost fal és NOD32. Ezt használja már évek óta. Ő már csak ilyen "maradi" gondolkodású. :K

(#1515) 12-es csaj válasza BlackSeven (#1514) üzenetére


12-es csaj
senior tag

(#1516) BlackSeven válasza 12-es csaj (#1515) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hát ez nagyon haloványka.

Szerintem fejezzük be ezt a témát itt, mert sok most már az off és nehogy büntit kapjunk érte. :D

(#1517) 12-es csaj válasza BlackSeven (#1516) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Igaz. Bár, az utóbbi már nem volt off.... :DD

(#1518) simon7012 válasza 12-es csaj (#1483) üzenetére


simon7012
aktív tag

Semmi csak próbálkozom mindennel ami új....... :DDD
Félre a tréfával valami ebben jó valami abban jó. Legszívesebben egybe gyúrnák szoftvereket.
A pandának nagyon jó a levélszemétszűrője és a felhőalapú keresője, de a többiben van
jobb......

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#1519) 12-es csaj


12-es csaj
senior tag

Nagyon ügyes ez az avast!, komolyan mondom. Emiatt holnap estig se kapott haladékot!

Tegnapelőtti, tegnapi tünetek jelentkeznek.
Internet hirtelen elment. Próbálgattam a vezetékes telefont, illetve a mobilt, kölcsönösen hívni. Egyszer sikerült, másszor nem.
Kihúztam a netkábelt a gépből, ezzel kizárva azt a lehetőséget, hogy a problémát a gépen levő bármelyik program okozza. Láss csodát, a telefon tökéletesen működött!

Visszadugtam a netkábelt, leszedtem az avast!-ot, abban a pillanatban jött vissza az internet!

Nagyon sajnálom, mert tényleg szerettem, hozzászoktam, stb. Esetleg egy következő build-nek esélyt fogok adni.

(#1520) BlackSeven válasza 12-es csaj (#1519) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Na végre, hogy meghozta a döntést. :K :C

Mit raksz fel helyette?

[ Szerkesztve ]

(#1521) simon7012 válasza BlackSeven (#1520) üzenetére


simon7012
aktív tag

Oda van írva...... :Y
Microsoft Security Essentials.

[ Szerkesztve ]

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#1522) BlackSeven válasza simon7012 (#1521) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Akkor én is azt tegyem fel ami az 'Aláírásomban' szerepel? :DDD

(#1523) 12-es csaj válasza BlackSeven (#1520) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Ennyire nem szeretitek az avast!-ot, hogy alig vártátok, hogy megszabaduljak tőle?
Ha újra jelentkeznének a hibák, visszarakom.
De ezen a három napon elég egyértelmű volt a dolog... Lekapom a programot, és azon nyomban lesz net?

(#1524) simon7012 válasza BlackSeven (#1522) üzenetére


simon7012
aktív tag

:DD :)) :K

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#1525) BlackSeven válasza 12-es csaj (#1523) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Még mielőtt félre értenél teljesen.
Nekem aztán tök mindegy, hogy milyen antivirnyákot használsz, csak itt a topikban (de a másikban is) már egy ideje ezen görcsölsz.

(#1526) 12-es csaj válasza BlackSeven (#1525) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Szolgáltató error. Még a házban is megkérdeztem valaki a telefonról/internetről, ugyanezek a "tünetek" vannak náluk is.
Amúgy így vissza is váltottam. Mert miért ne?

(#1527) bivalyolo válasza 12-es csaj (#1526) üzenetére


bivalyolo
őstag

na látod hogy nem az avast volt a hunyó.. ;]

"Let's agree to disagree!"

(#1528) McClane válasza bivalyolo (#1527) üzenetére


McClane
aktív tag

Jaj hogy mondhatsz ilyet... Nem olvasol a sorok között? Még a szomszédnak is bekavart az avast! :DDD

(#1529) 12-es csaj válasza McClane (#1528) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Abba lehet hagyni....

(#1530) looser


looser
addikt

Sziasztok, lehet, hogy én vagyok paranoiás, de nem lehet egy trükk az Avast részéről az, hogy az ingyenes letöltés nem működik (IE8 és FF), míg a másik kettő igen? Aki már áttért az új ötös (narancssárga ikonos) verzióra, az feltehetőleg nem fogja ezt érzékelni, de én még a régi 4.8-ast használom és feljött még tegnap egy ablak hogy lejár a régi av támogatása és frissítsem.
Ezzel nincs semmi gond, addig akartam használni, amíg kötelező nem lesz a másik, de a a letöltőoldal linkjén semmi árinfó nincs egyrészt, másrészt a fenri probléma van, miszerint nem működik kattintásra a free verzió letöltőlinkje (jobb klatty, megnyitás új ablakban, tabon működik). Pop-up engedélyezve van. Kipróbáljátok? :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1531) F34R válasza looser (#1530) üzenetére


F34R
nagyúr

megy normálisan Opera alól katt a download-ra utánna a "No thanks, i want the free protection" bejön ez és tudod tölteni at 5-s free-t 5.0677 verziószámmal

(#1532) looser válasza F34R (#1531) üzenetére


looser
addikt

Sajnálom, csak én festettem az ördögöt a falra, azt hittem, ez valami trükk az Avast részéről, hogy a másik kettő közül válasszon a user, de kipróbáltam LiveAndroiddal és Xubuntuval Virtualbox alól (nem ezért telepítettem :) ) és ott valóban feljön ez az ablak amit te is említesz.
Elnézést az offért.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1533) stufen2


stufen2
tag

hellosztok hogyan tom a legújabb avastot futtatni 64es win7 alatt mert azt írta ki a szemet hogy csak 32 teccik neki?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1534) 12-es csaj válasza stufen2 (#1533) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Semmi gond nincs vele a x64 miatt, csak a viselkedés védelem és a rendszertöltéskori keresés nem megy.
Tudnál képet rakni arról, amit kiír? Hátha valaki tud majd akkor segíteni.

(#1535) stufen2 válasza 12-es csaj (#1534) üzenetére


stufen2
tag

nekem pont hogy a rendszertöltéskori keresés kellene - semmi extra a kiírás csak annyi hogy 64 alatt nem megy a boot idejű keresés

de egyik haveromtól hallottam hogy van egy progi az avast bartcd amit ki kell írni cdre és arról automatikusan bootolás közben keres, működik(gondolom olyan mint win telepítésnél) - de még nem próbáltam

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#1536) 12-es csaj válasza stufen2 (#1535) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Vírusod van?
Amúgy azt hittem, az egész szoftver nem működik. Csodálkoztam is...
Malwarebytes' Anti-Malware csökkentett módban? Leszedné.

(#1537) F34R válasza 12-es csaj (#1536) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen csak az MBAM nem keres rendszertöltés előtt (Avast 32-bites verzója pedig igen )
de ha nincs rootkit rigolyája akkor fölösleges

[ Szerkesztve ]

(#1538) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Az ESET online scanner használata jó ötlet, vagy rossz? Persze nem az avast víruskeresése közben futtatnám. (Az avastot amúgy is csak boot közben szoktam használni, ha az egész gépet átnézetem vele.)
THX!

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1539) Narxis válasza tknof1871 (#1538) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jó ötlet.

Thanos was right.

(#1540) BlackSeven válasza tknof1871 (#1538) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Jó ötlet.

Itt van még néhány, a teljesség igénye nélkül. Mindegyik el is távolítja amit talál.

Comodo AV Scanner
F-Secure Online Scan
Panda ActiveScan

[ Szerkesztve ]

(#1541) S-eye


S-eye
senior tag

Probélmám akadt az avast Free 5.0.677 verzivóval.Nem enged böngészni,csak akkor ha kikapcsolom a web védelmet.Regisztrálás se működik.Pedig már 1x újratelepitettem.Nálatok is fellépett hasonló?

(#1542) 12-es csaj válasza S-eye (#1541) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Páraknál igen.
A fórumukon is rendszeres a panasz erre.
Sajnos meg kell válnod tőle.. :(

(#1543) McClane válasza S-eye (#1541) üzenetére


McClane
aktív tag

Milyen vírusirtó volt fent előtte?

(#1544) Weaver válasza S-eye (#1541) üzenetére


Weaver
senior tag

nekem is problémám van vele. formáztam, teljesen friss XP rendszer és nem megy az Avast FREE. telepítem és hibaüzenettel nem indul el...

"Az alkalmazást nem sikerült elinditani, mert a konfigurációja helytelen. Újratelepítés megoldhatja a problémát"

párszor újrahúztam, de nem indul.

ötlet ?

(#1545) S-eye válasza McClane (#1543) üzenetére


S-eye
senior tag

Avast 5.
szerk:Sikerült megoldani a problémát azzal,h leszedtem az AWC-t.Úgy látszik az zavart neki.

[ Szerkesztve ]

(#1546) 12-es csaj válasza S-eye (#1545) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Most akkor már enged, csak regisztrálni nem?

(#1547) S-eye válasza 12-es csaj (#1546) üzenetére


S-eye
senior tag

Múlt héten tettem fel újra az avastot és akkor úgy tudtam regisztrálni,hogy nem kellett kulcsot küldeni az e-mail cimemre.Most meg az offline regisztárció akar csak működni.De legalább már működik és regisztrálva is van.Köszönöm a segitséget!

(#1548) 12-es csaj válasza S-eye (#1547) üzenetére


12-es csaj
senior tag

Tehát minden jó?

(#1549) S-eye válasza 12-es csaj (#1548) üzenetére


S-eye
senior tag

Aha,bár az AWC-t még nem tettem fel újból,lehet ha visszarakom,akkor megint jelentkezik a probléma.

(#1550) McClane válasza S-eye (#1549) üzenetére


McClane
aktív tag

Weaver-nél is valamivel összeakadhat és az okozza a gondot. Az AWC alatt az Advanced System Care-t érted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.