Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) #19617792 válasza Varoz (#11448) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát az, hogy télen mínusz sokban sokszor nem akart beindulni nekik, mondjuk volt vagy 1000 éves a Csepel, amit vezettek. :DDD

(#11452) Varoz válasza koshmar (#11450) üzenetére


Varoz
őstag

Ezek közök volt olyan is, amelyeknek a motorja benzinesként és dízelként is tudott üzemelni. (természetesen a megfelelő segédberendezések felszerelése után).
Mind az volt. Csak hengerfejet meg dugattyút kellett cserélni. Az adagoló helyáre ment egy gyújtás szabályzó, a légszűrő helyére meg a karburátor. :C

Zk
Faja. :C
Mi van már ki is vastagítottad? Hátha hamarabb észre veszik a többiek? :DD :DDD

EarL
Ja, így már értem. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11453) koshmar válasza Varoz (#11452) üzenetére


koshmar
őstag

Mind az volt? Ismét tiszteletem a Csepelnek. :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11454) ittakary válasza - = Zk = - (#11449) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szúrnám.

(#11455) - = Zk = - válasza ittakary (#11454) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
ráadásul 6970-re moddolható ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11456) Varoz válasza - = Zk = - (#11455) üzenetére


Varoz
őstag

Takarodj már! :Y :C :C

Tibii91
Mint fentebb is írtam, csak pár alkatrész cseréje volt szükséges. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11457) #19617792 válasza - = Zk = - (#11455) üzenetére


#19617792
törölt tag

BIOS-t kell firkálni, az nem neked való. ;]

(#11458) koshmar válasza Varoz (#11456) üzenetére


koshmar
őstag

Azt én is tudtam, hogy a dízelüzemhez csak adagoló kell meg magasabb kompresszióviszony. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11459) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#11447) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az enyém meg szerelő volt Ilyeneket javított. Meg tankokat. Az egyikkel meg átment a betonkerítésen, amiért lefokozták. Pedig már őrvezető volt :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11460) Varoz válasza koshmar (#11458) üzenetére


Varoz
őstag

Igen, a Csepelnél egységesített rendszer volt. Például a hajtott első hídat úgy odlották meg, hogy középre csináltak egy osztóművet és a kerekek külön-külön kúpkerekes meghajtással voltak hajtva. Ez azért volt mert a sima alváznál nem fért volna el középen a difi. Így nem kelett másik alvázat gyártaniuk. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11461) - = Zk = - válasza Varoz (#11456) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ráadásul ennyi pénzért, full dobozos, Skiz0 garis....:))

jah, a BIOS-a már meg van írva, csak a kapppcsolóval köll bohóckodnom :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11462) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#11459) üzenetére


#19617792
törölt tag

azt megnéztem volna. :DDD

(#11463) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#11462) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azt én is. Épp kész volt a javításával, próbaindítást csinált, és elfelejtette hogy sebességbehagyta. kész :D Asszem régi T- valahanyas volt.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11464) FireKeeper válasza - = Zk = - (#11461) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mennyi az az ennyi? :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11465) koshmar válasza Varoz (#11460) üzenetére


koshmar
őstag

Zseniális. :))

Igazi élvezet hallgatni az alapjáratát. [link]
Zk, ezt neked is ajánlom. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11466) - = Zk = - válasza FireKeeper (#11464) üzenetére


- = Zk = -
félisten

65k-ra volt kiírva, de leboltoltam, hoyg az út felét fizesse. szal, 63,5k-ban álltunk meg! ;)

(#11465) Tibii91
ismertem :K
többek közt, ez is a kedvencek között van, ahogy oly sok KRaz hidegindítás/teszt stb :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11467) Varoz válasza koshmar (#11465) üzenetére


Varoz
őstag

A Zetor traktor hasonló különben, ott is szinte midnen csereszabatos a többi tipussal. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11468) koshmar válasza Varoz (#11467) üzenetére


koshmar
őstag

Az oroszok is tudtak azért. :D

LOL, Krazokat néztem, erre kiadott az ajánló egy ilyet. :D
A híres, rettegett MG42-es.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11469) ittakary válasza koshmar (#11465) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hmmm :) Libabőr!

(#11470) westcoastog válasza - = Zk = - (#11449) üzenetére


westcoastog
veterán

Gyönyörű ez is. :C

(#11471) - = Zk = - válasza westcoastog (#11470) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, csak MSI.... :U :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11472) westcoastog válasza - = Zk = - (#11471) üzenetére


westcoastog
veterán

Add nekem akkor ha ennyire zavar. :DDD :DDD

(#11473) #19617792 válasza westcoastog (#11472) üzenetére


#19617792
törölt tag

miért tudja zavarni, hogy MSI, főleg, hogy ref?

(#11474) Varoz válasza ittakary (#11469) üzenetére


Varoz
őstag

Ezt csizminek mutogassad. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11475) - = Zk = - válasza westcoastog (#11472) üzenetére


- = Zk = -
félisten

63-65k.ért viheted is innen :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11476) ittakary válasza - = Zk = - (#11475) üzenetére


ittakary
nagyúr

Az a VGA semmi ehhez képest:

Duzzad az erőtől!!444!!!négy!öt!!!

(#11477) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#11475) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sose tudnék egy alkatrészért ennyit kiadni :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11478) Varoz válasza ittakary (#11476) üzenetére


Varoz
őstag

Minek ez a brutális hűtés? :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11479) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#11477) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mikor anno frissen megvettem a 3870X2-t, 85k-t szurkoltam le érte. 2,5 hónapon belül meg is döglött. :C...

#11476) ittakary
miért?.... jó ez. lehet öcsémnek megveszem a gépébe. neki 1440-re bőven elég lenne. ha DDR3as, és minimum 128bites :C

geci hangos ez a kártya. asszem elő kell kaparnom az Auras-omat :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11480) #19617792 válasza Varoz (#11478) üzenetére


#19617792
törölt tag

passzív, zajtalan működéshez. :P

Zk: 5450-nel nem fog öcséd 1440x900-on sokat játszani, mert az ilyen VGA-k kb. csak képet adnak. :DDD pláne, hogy ez 64 bites, ritkán van DDR5-ös belőle.

6950-re egy 3 slotos behemót kell a hűtéshez, wut? kicsit túlzás, amit művel...

[ Szerkesztve ]

(#11481) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#11480) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Anno nekem is azt mondták hogy az 5670 el nem fogok full hádében játszani. Pedig dehogynem :) jó nem megy minden ultrán (kb leszarom :D) de még az új gémek is közepes beállítással szépen futnak rajta. Kellemesen csalódtam.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11482) ittakary válasza - = Zk = - (#11479) üzenetére


ittakary
nagyúr

A midet?

(#11483) Varoz válasza #19617792 (#11480) üzenetére


Varoz
őstag

Ne röhögtess már, ez a kari kb. annyit tud, mint az alaplapim és azon csak egy borda van és kalap kabát. :D

IceRocK
Az csak a sok hülyének a vesszőparipája. Simán jó az, nekem is ment minden a 4670-en is. :)
Az 5770-re is mindenki azt mondja, hgoy kevés. Pedig fullon megy vele a BF3 is. Akkor meg hova nagyobb?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11484) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#11481) üzenetére


#19617792
törölt tag

de az 5670, ez meg 5450, ami azért nem ugyanaz. :DDD

ittakary: egy kétslotos benga VGA cooler, ventikkel három, Auras Fridge JES-988.

(#11483) Varoz: hát azért nem egészen :DDD 4250-ben van brutálisan kemény 40SP, ebben meg kegyetlen sok 80 van. :DDD

"Az 5770-re is mindenki azt mondja, hgoy kevés. Pedig fullon megy vele a BF3 is." Zk is olvassa? :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11485) Varoz válasza #19617792 (#11484) üzenetére


Varoz
őstag

Jó de az alaplapimon van egy 50x50-es borda ami kb 30 magas. Akkor erre minek egy tégla? :F

Ő megalomániás. ;] :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11486) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#11483) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én is így vagyok vele.

Earl: nem összehasonlításként mondtam, csak említettem egy általam tapasztalt tényt. :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11487) #19617792 válasza Varoz (#11485) üzenetére


#19617792
törölt tag

azért a lapodon lévő, ha kell, tud melegedni rendesen... csak van, ami aktívan hűti, a top-down hűtők, de a Brockened alatt nem kap túl szellőt, így picit melegebb. vicces, de a gyári CPU hűtők sokszor azért jobbak egy lapra nézve, mert nemcsak a CPU-t "hűtik", hanem körbe mindent. itt azért kell, mert jólnézkiésultragamer(:DDD), plusz a hülye ATX szabvány miatt a borda lefelé néz, pedig a meleg felfele száll (:W) és háthogyhalehetséges ne főljön meg 5 perc alatt. :DDD

(#11488) Varoz válasza ittakary (#11482) üzenetére


Varoz
őstag

Erről egy film jutott eszembe. A két tűz között.
Amikor Arni szerez egy lovat és a rádióba ez a beszélgetés zajlik.
-Csipkedjétek magatokat mert a lovam kezd fáradni!!!!
-A lovad????

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11489) Varoz


Varoz
őstag

Hívatlan Vendég: Magyar álom

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11490) - = Zk = - válasza ittakary (#11482) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Auras Fridge JES-988 ([link])
ez volt a 4870-esemen 2db 120as coolink ventivel :C...ott, akkor -10fokot nyertem load/idle egyaránt...

Varoz:
igen, szinglihez tényleg elég:C
de pl egy Seine Crossingon, ahol vagytok 64-en összesen, a pálya meg akkora, mint fél BAZ megye,ott már azért elhal :C tudom, tapasztaltam :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11491) Varoz válasza - = Zk = - (#11490) üzenetére


Varoz
őstag

Hát a multit még nem tudom kipróbálni. Túl sok a virágföld. :D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11492) - = Zk = - válasza Varoz (#11491) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megesik... nálam is megesett :C
csak hát ink megvettem ~4k-ért :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11493) Varoz válasza - = Zk = - (#11492) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudod az ldalát ahol hirdeti ezeket a gammákat? Körülnéznék.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11494) koshmar


koshmar
őstag

Hollandiában is laknak értelmes emberek...

Érdekes, ha egy nő csinálja, akkor sokkal-sokkal kevesebb a dislike. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11495) - = Zk = - válasza Varoz (#11493) üzenetére


- = Zk = -
félisten

apróról vettem. :K
kell a linkje, vagy ink keresgélsz....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11496) Varoz válasza - = Zk = - (#11495) üzenetére


Varoz
őstag

Jöhet az is. De van neki egy külön oldala is, ott fel vannak sorolva a játékai, hogy miket lehet tőle venni. Csak már nem emlékszek rá és nem találom.

Tibii91
:C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11497) #19617792 válasza Varoz (#11493) üzenetére


#19617792
törölt tag

ilyen játékos oldal pl. greenmangaming, Steam beregelhető.

[ Szerkesztve ]

(#11498) - = Zk = - válasza Varoz (#11496) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, a külön oldaláról nem tudok.... :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11499) Varoz válasza #19617792 (#11497) üzenetére


Varoz
őstag

Ezzel az erővel ott az Origin. De engem danih oldala érdekelt.
De ha kapok itt 4k-ért BF3-at akkor nem szóltam. ;)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11500) #19617792 válasza Varoz (#11499) üzenetére


#19617792
törölt tag

EA-től nem veszünk, pláne EA gamet. :DDD

4k? inkább fizessenek érte, mert annyit ér. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.