Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10501) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10497) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

ezt megnézem holnap. most épp defragmentálok, szal nem lenne érdemes szétkapni :D

Zk: üdvözletem :R

ittakary: én hamarabb láttam a tiedet :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10502) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#10501) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szia Rock Úrfi :R....
öröm újra látni téged errefelé... ;)

igen, lehetséges rátenyerelek egyre... persze, csakis Sapphire-ra ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10503) Varoz


Varoz
őstag

Na gyerekek ehhez mit szóltok.
Az egyik avatar terv:

Zk
John Sheppard alezredes a Csillagkapu Atlantiszi bázisáról. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10504) - = Zk = - válasza Varoz (#10503) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ő it ki ez?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10505) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10503) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Aaaaaaaaaaaaa sztárgét 4ever!

hát így ránézésre nem jut róla eszembe sepörd.

ööö pedig igen! ezt sértésnek is vehetném :(((

azt akartam sugallni hogy szerintem ez nem hasonlít rá annyira.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10506) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10505) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor nem vagy nagy stargétes. :N

ööö pedig igen! ezt sértésnek is vehetném :(((
:D
Figyelj, én 26x láttam az összes részt. :D :DDD

azt akartam sugallni hogy szerintem ez nem hasonlít rá annyira.
Pedig de. Itt az eredeti:

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10507) - = Zk = - válasza Varoz (#10503) üzenetére


- = Zk = -
félisten

John Sheppard alezredes a Csillagkapu Atlantiszi bázisáról.

süketnek, hogy csengettek. vaknak, hogy virrad... :(
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10508) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10506) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Thx! úgyis kellett már egy jó kép róla.

nemtudom kicsiben valahogy más. nemtudom megfogalmazni rendesen, furcsa.

Zk: szerinted megéri a vinyó módokat AHCI-re átállítani az IDE ről? win7 alatt. sata III as a rendszervinyó.

más: a win alapból 1.31 g-t eszik. ez normálisnak mondható érték?

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10509) Varoz válasza - = Zk = - (#10507) üzenetére


Varoz
őstag

Sejtettem, de nem baj. :DDD :R

IceRocK
Lehet amiatt, hogy rajzosítva van. :)
A másik terv amúgy Daniel, csak még nem készült el. :))

Zk
báttyám, a lehető legjobb(ik) embert kérdezed erről, mert fingom sincs. :R
Akartam írni én is. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10510) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#10508) üzenetére


- = Zk = -
félisten

báttyám, a lehető legjobb(ik) embert kérdezed erről, mert fingom sincs. :R...

ask Earl.... ha szerencséd van, érthetően magyarázza el :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10511) Varoz válasza - = Zk = - (#10510) üzenetére


Varoz
őstag

Amúgy jó a kiemelés. :R

pck
Én tolnám rá a win 7-et, mint a szél. :D
Amúgy meg gépcsere és mindjárt folyik az az ikszpé. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10512) pckownz


pckownz
senior tag

Gyenge gépen Xp fut, kicsit döcög. Van rá valami jó kis módszer, hogy folyékonyabb legyen rajta a zikszpé, és nem Linux?

(#10513) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#10510) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

akkor majd nála faggatózom :D

jó a kiemelés :C

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10514) - = Zk = - válasza Varoz (#10511) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+Rock ;] :R

pck
én is a W7-re szavazok... :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10515) Varoz válasza - = Zk = - (#10514) üzenetére


Varoz
őstag

Na, de attól függetlenül, hogy nem tudod ki. Mi a vélcsid az új avcsimról? :DDD :DDD :DDD
Komolyra fordítva a szót. Mit szólsz az avatar tervhez? Még a félmosoly is meglenne, mint a mostaninál. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10516) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10515) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nekem sajnos abbamradt az avatar - gyártásom. Nem volt itt jó pár hónapig, aztán most kitudja mivan.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10517) - = Zk = - válasza Varoz (#10515) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha neked jó, nekem méginkább! :R...

Rock
kérdez rá bátran. :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10518) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#10517) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Majd az lesz, amint tényleg lesz rá erőm és időm foglalkozni vele.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10519) Varoz válasza - = Zk = - (#10517) üzenetére


Varoz
őstag

A véleményedre vagyok kíváncsi. Az enyémet már tudom. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10520) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#10508) üzenetére


#19617792
törölt tag

érdemes, mert egyrészt eszi a CPU-t az IDE emuláció. másrészt kapsz néhány praktikus dolgot, NCQ (adatok sorba rendezése olvasásnál, nem ugrál annyit a fej, esetleg gyorsabb beolvasás), emellett ha 2+ vinyó van, akkor a rendszervinyón kívül le tud kapcsolni idle a többi, ha meg SSD-d is lenne, akkor meg kb. kötelező, mert zömmel akkor van TRIM (SSD-k garbage collectionjét kezeli, egy szimpla törlés műveletnél nem fog feleslegesen írni az SSD-re, ha nem kell) is. másrészt defragolni külön nem nagyon kell, a Win alapból megteszi, igaz nem teljesen, 64MB-s blokkokba rendezi, az már jó.

attól függ mennyi RAM-od van, mivel 4GB, teljesen normális. nekem Fx nélkül 1.86GB, azzal meg 1.88GB.

Varoz: hozott gépből kihozni a max teljesítményt, az az IT buherálás élvezete. ;] én spec. nem adom fel a VM-ben futó, SSH-n kezelendő Linuxot, holnap megint heggesztem. ;]

(#10512) pckownz: mivel régi gépekben főleg a vinyó a lassú (kevés RAM még szódával elmegy), ezért a vinyót kell kevésbé terhelni. bizonyos SSD trükköket érdemes vinyóra is alkalmazni.

NTFS Change Journal kikapcsolása:
fsutil usn deletejournal /d <drive letter>:

NTFS Last Access Update off.

itt defragolni néha érdemes. szolgáltatásokat lőj le, mint Themes (elviekben már az XP is használ némi GPU-t a GUI renderhez, de valójában kb. semmit, hiszen javarészt GDI+, fullos WPF-ről ne is álmodjunk OS szinten), meg amiket nem használnak. ha nincs nyomtató (fizikai és virtuális), akkor spooler se kell. IMAPI CD-író service se kell, mert más szoftvert használunk írásra. WIA Image Acquistion service is lelőhető ha nincs webcam, vagy scanner. swapot érdemes fix méretűre állítani (túl sok eredménye nincs, de legalább tuti elfér).

[ Szerkesztve ]

(#10521) - = Zk = - válasza Varoz (#10519) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sakk-matt!:C...
nem ismerem a fazont, így nem lájkolom. te jobban ismered nálam, jogosan lájkolod. ennyi a kotta Barátom :R...
am ki lenne a második eshetőség? ;)
szerk: gondolj bele abba is, hányan ismernék fel az avatarodat.... :K

Rock:
b.sszál oda bátran! :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10522) Varoz válasza - = Zk = - (#10521) üzenetére


Varoz
őstag

Hát, na. :D
A másik is CSK-s. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10523) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#10520) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

ssd-m nincs, az 1 terás hita vinyót akarom átváltani (meg gondolom megy vele a többi is)
[link] ezt javasolták megoldásnak, mivel ide módban lett telepítve a win7.
nem lesz belőle gondom, vagy ha esetleg nem stimmelne valami vissza tudom majd állítani?

Fx? az mi a csudi?
ezt a ramosat azért kérdeztem, hogy esetleg mennyire van tele a rendszer szeméttel stb.

a ventis kérdésben akkor kivehetem az érzékelőt? bár nemtudom hogyan fogjak hozzá.

Zk: ő egy másik karakter, de már az előző szériából, vagyis az eredeti stargate-ből, a tudós csávóka.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10524) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#10523) üzenetére


#19617792
törölt tag

persze, az minden portra (pontosabban a vezérlőre) érvényes beállítás. az a leírás meg pont jó is. gond egyáltalán nem lesz belőle, ahogy beállítod az AHCI-t, úgy állítod vissza az IDE-t.

Fx - Firefox. szemeteltség versenyében kb. én nyernék. :DDD mert nekem kb. minden fent van. :DDD 1.3GB még bőven jó.

érzékelőt kiveheted, elvileg a legtöbb termisztoros, ami ha melegszik, csökken az ellenállása, ami növeli egy adott vezetéken a feszt, növelve a fordulatot. amúgy legegyszerűbb oda szorítani valami forróhoz, az alaplapi északi vagy déli hídja mindig tűzforró. szoftveres szabályzást legfeljebb BIOS-ból tudsz megoldani, ha az adott csatin enged vezérlést. egyéb esetben kb. sehogy, mert a legtöbb nem gyári ventiszabályzó progi alig néhány IC-t ismer... SpeedFan lehetne jó, de azt még nem láttam soha senkinél működni, mert nem ismeri fel az IC-ket, aszondja ez wut?

annyira jó ez a 7970, csak gyakorlatilag semmi értelme, mert nincs mire használni. ellenben zabál rendesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10525) Varoz válasza - = Zk = - (#10521) üzenetére


Varoz
őstag

szerk: gondolj bele abba is, hányan ismernék fel az avatarodat.... :K
Én felismerem és az a lényeg. :D :DDD

EarL
Én meguntam a hozott gépekkel való szopást. Csinálja az akinek 2 anyja van. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10526) #19617792


#19617792
törölt tag

yay, Google tud már plotot is ábrázolni függvényekhez. :DDD de a WolframAlphat azért még megtartjuk, mert derivál / határozatlan integrált / határértéket számol. meg a jóöreg Sage is, azt meg szépen lehet scriptelni. nagyon fasza 3D-s plotokat lehet vele kreálni a több változós függvényekhez :Y

[ Szerkesztve ]

(#10527) Varoz válasza #19617792 (#10526) üzenetére


Varoz
őstag

Ebből csak a Google-t értem. Ittál ma eleget? :U ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10528) No-kia válasza Varoz (#10525) üzenetére


No-kia
őstag

utolsó mondatoddalegyetértek,de azért minden hónapra jut 1-2 :W

Earl: és ezeket csak most mondod??????

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10529) #19617792 válasza Varoz (#10527) üzenetére


#19617792
törölt tag

tessék, egy ábra: [link] ;] és egy 3D-s Sage: [link] :DDD

jájj de csúnya a link. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10530) Varoz válasza #19617792 (#10529) üzenetére


Varoz
őstag

Fúj, vidd innen.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10531) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#10524) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

akkor majd meglesem, köszi! :R

celluxal nem merem odaragasztani, lehet a bordarésbe befér ami a hídon van. aztán meglátjuk mit megy.

én krómot szoktam használni, fx-t nem lájkolom.

CCcleanerrel néha csinálok egy kis tisztítást. bár xpvel vannak érdekes tapasztalataim e téren. :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10532) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10531) üzenetére


Varoz
őstag

Mondanám, hgoy nyomasd oda ragasztópisztollyal, de az hőre old. :D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10533) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#10531) üzenetére


#19617792
törölt tag

minden Winen tudnak érdekeseket művelni a cleaner progik, mivel esetenként alapból hülyén vannak konfigolva és belenyúl mindenbe, olyanba is, amibe nem kéne. registryt pl ne is nagyon piszkáljuk, mert attól tud megborulni a Win, ha nem jó. cleaner progik se kellenének, ha a hülye szoftverek készítői megcsinálnák a szoftjaik után a takarítást... mert amit egy cleaner kiszed, az még kb. semmi lehet ahhoz képest, amit még pluszban kézzel ki lehet szedni.

nálam a Chrome a végefele bugzott, elég szépen, befagyások sora, meg butácska egy kicsit, emellett teleokádja a vinyót, mikor cachel. Fx-szel egy bajom van, letöltéskor, vagy csak néha random megfagy a GUI.

(#10532) Varoz: akkor ott vannak a hőre keményedő anyagok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10534) Varoz válasza #19617792 (#10533) üzenetére


Varoz
őstag

De olyan ragasztó pisztoly nincs szerintem.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10535) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#10533) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

nekem az xp lassult be majd borult meg a cc használata után :D
win7 el még ezt nem tapasztaltam, bár a registry klínert ezekután hanyagolni fogom.

hogyan lehet még a szemetet kiszedni? kézzel? :D vagy valami uninstall progi?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10536) #19617792 válasza Varoz (#10534) üzenetére


#19617792
törölt tag

igen, szerintem se sok lehet, azokat jobb híjján kézzel lehetne felvinni. lehet kapni ilyen gyurmákat: [link] bár érdekes, formázáshoz kicsit melegíteni kell, de úgy tűnik, sütéskor keményedik.

(#10535) Ł-IceRocK-Ł: egyes uninstall progiknak van egy adatbázisuk, amikben tárolják, mely progi hova rakhat még plusz fájlokat, és azokat is törli uninstall után. egyébként kézzel, belemászva az AppData-ba, Temp-be, némelyik még a Program Filesba is szemetel, hál istennek a Windows mappákat nagyjából békénhagyják. utóbbiaknál tudni kell mi melyikhez tartozik, de általában a nevek árulkodóak.

[ Szerkesztve ]

(#10537) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#10536) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

az appdata, temp ezekhez bátran hozzá lehet nyúlni? vagy azért érdemes körültekintően mozogni?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10538) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#10537) üzenetére


#19617792
törölt tag

mindig érdemes körültekintően mozogni, mert jócskán lehetnek még haszálatban lévő fájlok. a temp annyira nem veszélyes, appdata a fincsi.

(#10539) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#10538) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

temp mappa üres, appdata kb 3 giga.
mit javasolsz, hogy kéne csinálnom?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10540) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#10539) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, először átmenni cleaner progikkal, hátha maguktól is megoldják. mivel nem látom, így nem tudom mi lehet szemét, mi nem. olyan mappa nevek árulkodók, amikhez nem tartozik telepített software. pl. egy darab Mozillas progid sincsen, de közben ott virít a mappájuk. egyes játékok is ide mentenek...

(#10541) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#10540) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

értem. ugye az appdatában van a local, locallow,és a roaming mappa. az első és az utolsó nagy méretű.

cccleanert ismerem, a többit nem nagyon, de szétnézek hogy miújság.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10542) pckownz válasza #19617792 (#10520) üzenetére


pckownz
senior tag

Na ezeket ma megnézem.
Athlon Thunderbird 1GHz, 256mb SD ram, sis730 "igp", 40gb samu spinpoint.
Most cseréltem a vinyót, újravágtam a zikszpét, de kicsit még lassúcska. Főleg Yt az ami igen szaggat.

(#10543) F34R válasza pckownz (#10542) üzenetére


F34R
nagyúr

hát ez nem egy teljesítménybajnok. yt az fog is szaggatni .
biztos hogy nem akarsz egy linux distrot ? kinek lesz ?

(#10544) pckownz válasza F34R (#10543) üzenetére


pckownz
senior tag

Faternak. Így is win7-tel dolgozik, most próbálok neki s478-at építeni.

(#10545) F34R válasza pckownz (#10544) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor nem szóltam azt hittem neked kell .
mire használná ? swappal még talán elmenne a netezés , 720p videók kizárt mert gpu sincs benne ami erősebb.

(#10546) pckownz válasza F34R (#10545) üzenetére


pckownz
senior tag

Szimpla net, excel és word.
Annyit tudtam rajta, hogy 900ról 1000-re húztam a cpu-t, ezáltal a ram is nagyobb frekire került. Kicsit gyorsabb is lett, főleg hogy vinyót cseréltem. De még mindig nem az igazi.

(#10547) koshmar


koshmar
őstag

Bementem a fogászatra, mert az volt az érzésem, hogy az egyik fogam lyukas.

Orvos megnézi, igen, ez lyukas, és még...elkezdi sorolni a nővérnek.
Agyin, dva, tri, csitiri, pjaty...azigen, öcsém!

Öt lyukas fog, öt külön időpont. Remek.

Így járnak az édességfüggők... :DDD

ittakary: Egy, kettő, három, négy öt oroszul.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10548) ittakary válasza koshmar (#10547) üzenetére


ittakary
nagyúr

"Agyin, dva, tri, csitiri, pjaty" -> ??? :F

(#10549) No-kia válasza koshmar (#10547) üzenetére


No-kia
őstag

rám is ez a sors vár már érzem :Dsőt nekem elöl is megkellcsináltatnom,mert kiskoromban biciklivel mindegyiket ripityára törtem :D a fogorvos meg ilyen nagy bumszli töméseket rakott oda :W :W mindig i sez azegy volt amivel nemvagyok kibékülve magamon. hog yrohadjon meg

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10550) F34R válasza No-kia (#10549) üzenetére


F34R
nagyúr

örülj neki , rám férne már egy firmware update :DDD

(#10547) Tibii91

vonóhorog és egy kis várakozási idő , volt nincs lyuk (de fogad se ) :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.