Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) huntermati válasza ittakary (#11547) üzenetére


huntermati
tag

Tegnap tettem újra az Os-t, a videókártya miatt. És várom :B

EarL 007: Akkor most Afterburner? Mert Biost én nem írok :D

[ Szerkesztve ]

(#11552) ittakary válasza huntermati (#11551) üzenetére


ittakary
nagyúr

Írtam, de csak a hsz-t módosítottam: 10,11et rakd fel :) Hátha ezek az új driverek már annyira szarok, hogy a ventit is elfeljtik vezérelni...

[ Szerkesztve ]

(#11553) Varoz válasza huntermati (#11551) üzenetére


Varoz
őstag

Próbáld ki, hogy régebbi drivert raksz fel. Amit a többike is javasoltak.
De ha nem akkro még mindig ott az Afterburner.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11554) #19617792 válasza huntermati (#11551) üzenetére


#19617792
törölt tag

igen, általában az Afterburnerrel egyszerűbb. 2D-ben érdemes lejjebb venni az órajelet, mondjuk úgy 200-300 környékére, vele együtt a feszt is. ha instabil, az hamar kiderül. a memória órajelét is lejjebb kellene venni (mert a korai GDDR5 fogyaszt rendesen) de az órajelkapuzásra háklis...

(#11552) ittakary: automatikus beállítás esetén a driver nem szól bele, a BIOS-ban lévő értékek alapján fog menni. ellenben valóban butult a driver, mert nálam 4830-on nem enged kézi vezérlés (a legfrissebb), korábbiak engedtek.

(#11556) - = Zk = -: WesTM huzamosabb ideig használta 950 körüli GPU-val, írta is, főleg azért, hogy biztosan "letesztelje".

[ Szerkesztve ]

(#11555) huntermati


huntermati
tag

Jaj. Szerintem marad az Afterburner. Nem pakolgatok én semmit :D

Csak az vigasztal, hogy a 9800GTX-el is ez volt :O

(#11556) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#11540) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt nem igazán értem, hiszen csak egy pillanatra lett megnézve a kártya.(vagy X ideig. ezt WesTM tudja 100%-ra, senki más) az sem most. ha meg lenne valami, ott a gari papír.
de te tudod, nem tukmállak rá :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11557) ittakary válasza #19617792 (#11554) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én idle-ben így használtam:

GPU: 200 / VRAM: 200 / @1,08V

És ATI Tray Tools-t használtam!

(#11558) FireKeeper válasza ittakary (#11557) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Ati Tray Tools a király! :K
bár asszem ha lesz új VGA-m, én is inkább rászokok a bios-buherre.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11559) Varoz válasza FireKeeper (#11558) üzenetére


Varoz
őstag

bár asszem ha lesz új VGA-m, én is inkább rászokok a bios-buherre.
Ja, katt777 is jól járt azzal, hogy biost mókolt. ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11560) #19617792 válasza ittakary (#11557) üzenetére


#19617792
törölt tag

4870? ez esetben a 200 MHz / 1.08V az egész jó. nekem 4830-on 100/150MHz - 0.89V volt a rekord, amit egy jóideig használtam :DDD képugrás nem volt RAM-órajel váltásnál? mert egyes korai GDDR5-ös kariknál úgy emlékszem probléma volt ez.

(#11559) Varoz: jah, csak amíg katt777 elbaszta, addig én nem. :DDD nem kell orrba-szájba flashelni, vagy rossz értékeket beírni, esetleg sérült fájlt feltölteni (mondjuk ez utóbbi csak hibás vinyó esetén léphet fel, mert a RBE számol checksumot, mikor elkészíti, azzal ellenőriz, illetve szigorúan 64000 byte méretű, szóval bármi eltérés van, feltűnik). illetve a flasher sem mindegy, a WinFlash hajlamos bebugzani, a DOS-os hibátlan. az más, hogy 3x volt tetszhalott a VGA-m, de azóta ugyanúgy működik, mint előtte. :)

[ Szerkesztve ]

(#11561) FireKeeper válasza Varoz (#11559) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szeretnék dual bios-os kártyát hogy ne leselkedjen veszély rám :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11562) Varoz válasza FireKeeper (#11561) üzenetére


Varoz
őstag

Az milyen? Ha megdöglik mégse döglik meg mert ott a másik és nyomsz egy resetet?

ittakary
Ezzel a beállítással nyertem több mint 20°C-ot
Én ezt megoldottam azzal, hogy Vapor-t vettem. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11563) ittakary válasza #19617792 (#11560) üzenetére


ittakary
nagyúr

De volt :) De letojtam, az volt a legkisebb gondom.

Alapból vmi 500MHz volt a 2D órajel... Ezzel a beállítással nyertem több mint 20°C-ot és több mint 20W-ot :) Azért az akárhogy is nézzük nem kevés...


FireKeeper: pontosan :) Az 5870-nél megtanultam a BIOS moddolás rejtélyeit :) Bootolható pendriveról zúztam a BIOS modot :D ATIFlash rulz! :D

[ Szerkesztve ]

(#11564) #19617792 válasza Varoz (#11562) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem mindig a hardver dögölhet meg, hanem időnként a szoftver is, bár az nehezen, mivel "írásvédett" (ha egy flasher bele tud nyúlni, akkor bármi, ha admin jogot kap). érdemes backupolni a BIOS-t, sose árthat.

(#11563) ittakary: legtöbbet a RAM-mal nyertél üresjáratban, de látom jól sikerült. :K

(#11565) #19617792 válasza Varoz (#11562) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Én ezt megoldottam azzal, hogy Vapor-t vettem."

neked 5770-ed van, ami ebből a szempontból jó, fele annyit se eszik kb. úgy persze, hogy hűvös... huntermati 4870 Toxicján szintén VaporX hűtés van, oda kicsit kevéske.

(#11566) Varoz válasza #19617792 (#11565) üzenetére


Varoz
őstag

Igen és? :D

IceRocK
Igen, ezért vettem én is helyben, illetve 25km-re. Ott tesóm által van protekcióm. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11567) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#11556) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

amíg gariztatom, addig itt kisbautból megoldják, törzsvásárló vagyok :D
ha lenne valami probléma.
de azért köszi :)

Valaki a batmanashoz?

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11568) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#11567) üzenetére


Varoz
őstag

Sose próbáltam, jó volt a gyári. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11569) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#11568) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na ezt most magyarázd, nem értem, milyen gyári volt jó ?:D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11570) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#11569) üzenetére


Varoz
őstag

Hát az irányítás.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11571) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#11570) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jaa, értem. Hát én sose játszottam w,s,a,d felállással. Mindig nyilaztam. Úgyhogy ez most kemény kihívás.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11572) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#11571) üzenetére


Varoz
őstag

Hogy lehet nyilazni? :F Eleve minden a wasd-hez van igazítva.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11573) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#11571) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mii?? :) az nagyon hárdkór :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11574) No-kia válasza Varoz (#11572) üzenetére


No-kia
őstag

egyetértek :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11575) #19617792 válasza Varoz (#11566) üzenetére


#19617792
törölt tag

mindkettő Vapor-X és a 4870 Toxicra mégse túl jó, szóval a Vapor-X nem mindenható. kb. egy-az-egyben ugyanaz a hűtő figyel az ő kariján, mint a tiedén.

WinFlashhez tenném hozzá még, hogy csak a GUI-ja hajlamos bugzani, mert cmd-ből használva hibátlan a cuccos.

[ Szerkesztve ]

(#11576) Varoz válasza #19617792 (#11575) üzenetére


Varoz
őstag

Azért az én Vaporom sokkal szellősebb, mint az övé. Azért ez is sokat jelenthet.
De amúgy az való igaz, hogy az 5770 hűvösebb alapból.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11577) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#11572) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Egy alap fps nél mi kell még? sprint,hajolás,guggolás, scope mód, fegyverek. ctrl,shift,ű,ú, közelharc a delete, reload az insert, scope mód az end, fegyverek num1, stb... gránátdobás egér 3 as gom, use pedig a num nulla. ennyi. évek óta bevált módszer :B ;]

de most valahogy át kell szoknom az "alapra". kemény menet lesz. túl sok a funkció gomb. :D

FireKeeper: nem is :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11578) Varoz


Varoz
őstag

Nézem a trakis Top Gear-t szinkronosan. Baker James 1 órán át ült a gépben és nem bírta beindítani. XDDDDDDDDDDDDDD

Mondjuk azt a Totalcar is bebizonyította, hogy hiába tudsz autót vezetni, traktort szakszerűen használni sokkal nehezebb. Szvsz az egyik legnagyobb tudást igényli.

Na Jeremy-nek sikerült beindítani, rá is ált a pótra, ellenben a tolatás már feladta a leckét. :DDD :DDD :DDD
Hát Hammond-nak se ment jobban. XDDDD
Elvitt egy autót. RoTFL

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11579) #19617792 válasza Varoz (#11576) üzenetére


#19617792
törölt tag

na igen, ez se mindegy. az 5770 a 4870-hez képest olyan, mint egy bulimiás bélgiliszta, de olyan, aminél csak output van :DDD :DDD

(#11580) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#11578) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azt a részt láttam. K.rva nagy :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11581) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#11580) üzenetére


Varoz
őstag

Hát ez valami hatalmas rész volt. :C :C :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11582) No-kia


No-kia
őstag

huh erre a képrealudtam el tegnap 5 sör után xD nem tudom megunni :D
:B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11583) ittakary válasza No-kia (#11582) üzenetére


ittakary
nagyúr

:Y

(#11584) westcoastog válasza No-kia (#11582) üzenetére


westcoastog
veterán

feje meg titkos?

[ Szerkesztve ]

(#11585) Varoz válasza No-kia (#11582) üzenetére


Varoz
őstag

Az asszony? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11586) FireKeeper válasza No-kia (#11582) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

dat ass :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11587) F34R válasza FireKeeper (#11586) üzenetére


F34R
nagyúr

x2

(#11588) F34R


F34R
nagyúr

Az miért van hogy a Skyrim kilép mihelyst belépek a menübe addig szépen betölt?

(#11589) westcoastog


westcoastog
veterán

Mi a hiba a képen? :DDD

Még mindig tud meglepetést okozni, ezentúl frapsel játszok ha bug van akkor lekapjam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11590) koshmar válasza No-kia (#11582) üzenetére


koshmar
őstag

:R ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11591) pckownz válasza westcoastog (#11589) üzenetére


pckownz
senior tag

Most akkor elmondod vagy leszarhatja mindenki aki nem jön rá? :DDD

(#11592) Varoz válasza westcoastog (#11589) üzenetére


Varoz
őstag

Passz. Megfejtés? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11593) No-kia válasza westcoastog (#11584) üzenetére


No-kia
őstag

nekem is így küldte, azt mondta nem küldi el a fejével mert szerinte szar kép...

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11594) FireKeeper válasza No-kia (#11593) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nők... :N

#11595: egy nőt nem tudsz az ilyesmiről meggyőzni sehogy.
one does not simply win an argument with a woman :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11595) Varoz válasza No-kia (#11593) üzenetére


Varoz
őstag

Szóval az asszony. ;]
Amúgy üzenem neki, hogy buta. Mert ez egy nagyon jó kép. :K

FireKeeper
:D :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11596) westcoastog válasza pckownz (#11591) üzenetére


westcoastog
veterán

távcső az ak-n.

(#11597) Varoz válasza westcoastog (#11596) üzenetére


Varoz
őstag

LoL, tényleg. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11598) pckownz válasza Varoz (#11597) üzenetére


pckownz
senior tag

Van egy zsoldos ismerősöm, Ő távcsöves AK-t használt elég sok ideig...

(#11599) koshmar


koshmar
őstag

Távcsöves AK-nak csak akkor van értelme, ha egyes lövésre van állítva.
Sorozatlövésnél a visszarúgás miatt nem lehet rendesen a célponton tartani.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11600) Varoz válasza pckownz (#11598) üzenetére


Varoz
őstag

Názd már meg a képet. Nem a távcső léte az érdekes, hanem, hogy egészen a tokmányon(vagy minek hívják) van. :DDD

westcoastog
Amint leírtad a távcsövet, megnéztem és azonnal kiszúrtam. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.