Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) F34R válasza ittakary (#10599) üzenetére


F34R
nagyúr

7770 !!!! xD

#10600) EarL 007

mert ki adta anno a tippet ? :D

[ Szerkesztve ]

(#10602) westcoastog válasza #19617792 (#10600) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát ha még a pöcsköszörűt használod nem is csodálkozom hogy hangos. ;] :DDD

(#10603) #19617792 válasza F34R (#10601) üzenetére


#19617792
törölt tag

nagyon mondta mindenki, hogy az AMD húdefasza, meg kompatibilis régivel, stb. én fasz meg felültem erre a vonatra. PH!-n szintén sokan zengték, hogy áhh, a Sapphire 4830 egy tökjóhalk VGA, fenéket. ez még a süketeknek is sérti a fülét. a Gigabyte (FSP) tápról nem is beszélve. abba is beletoltak egy YL D12SH-12 ventit, azzal kb. hurrikánt lehet csinálni, nem csoda, hogy van hangja. aztán az FSP kicsit alulméretezte a bordákat a tápban, ami miatt nem lenne egyszerű alacsony rpm ventivel hűteni. egy FSP APN, esetleg Chieftec CTG táp sub1000rpm ventivel jó lenne.

(#10602) westcoastog: hogy ez valóban halk (esetleg hűvös) legyen, egy legalább 10-12k-s behemót kell... egy i5-re elég feleilyen drága is.

[ Szerkesztve ]

(#10604) westcoastog válasza #19617792 (#10603) üzenetére


westcoastog
veterán

Jah akkor nem vágom hogy a 3500 forintos ekl miért ilyen csöndes, vagy lehet mazohista nem? :DDD

(#10605) F34R
idle alig pörög, játékok alatt meg előbb hallom meg a vga-t mint azt, be van lőve biosban hogy 45 foknál kezdje emelni a fordulatot, és nem nagyon szokta emelni, max egy keveset. nagyon ritkán pörög fel, aztán annyi. cs alatt vettem eddig észre párszor aztán annyi is. Mondjuk idle én is szeretném egy néma gépet de ez van, majd ha én nékem sok pénzem lesz szól a nóta. :))

[ Szerkesztve ]

(#10605) F34R válasza westcoastog (#10604) üzenetére


F34R
nagyúr

lehet neked más ljelenti a halk fogalmát.

(#10603) EarL 007

Nekem Artic cooler freezer extreme volt . ami utólag rájöttem egy hulladék .

[ Szerkesztve ]

(#10606) #19617792 válasza westcoastog (#10604) üzenetére


#19617792
törölt tag

az, hogy kinek mi a csendes, eléggé egyén függő. nekem az csendes, ami heavy load is <6-700 rpm (és jóminőségű venti), idle meg kb. passzív. ezt AMD-n old meg egy nem behemót hűtővel. ;]

következő tápnak valami 300W környéki kéne, mert annak idle és load is kicsit jobb a hatásfoka egy visszafogott fogyasztású konfiggal. pl. egy 250-es FSP pont jó is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#10607) F34R válasza westcoastog (#10604) üzenetére


F34R
nagyúr

atomfizikus, strici , tengerbiológusok előnyben :D

(#10606) EarL 007

neekem is bőven elegendő lenne a 450.t ki se tudom használni csak itt kavarászik nekem.Az az igazság nem merem meglépni a konfigváltást.

[ Szerkesztve ]

(#10608) Varoz válasza ittakary (#10599) üzenetére


Varoz
őstag

Gigabyte™ HD5450 512MB - ideiglenes!
Mi van? Szégyelled? ;] :DDD

EarL
aztán az FSP kicsit alulméretezte a bordákat a tápban, ami miatt nem lenne egyszerű alacsony rpm ventivel hűteni. egy FSP APN, esetleg Chieftec CTG táp sub1000rpm ventivel jó lenne.
Chieftec CTG forever. :C

F34R
Neki? Teljesen mást. ;]
Egy néma, teljesen szigetelt, studió is zajos neki. ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10609) #19617792 válasza Varoz (#10608) üzenetére


#19617792
törölt tag

igen, csak nem gyári ventivel. ;] na jó, talán maradhat a gyári, egy fix 4-5V-on. ;] lényeg, hogy 7-900 rpm alatt legyen jóval. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10610) ittakary válasza Varoz (#10608) üzenetére


ittakary
nagyúr

Őszintén... Igen :D Haveroknak is röhögve szoktam mutatni a képeket...

(#10611) Varoz válasza ittakary (#10610) üzenetére


Varoz
őstag

Figyelj...én is szégyelném. :DDD De szerencsére nekem nincs mit szégyelnem. ;]

#10612
:P

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10612) ittakary válasza Varoz (#10611) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jaaj már nézd a nagyszájút :D :DDD

(#10613) - = Zk = - válasza Varoz (#10611) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hááát, nem tudom. én már kissé szégyellem az 5770-emet:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10614) Varoz válasza - = Zk = - (#10613) üzenetére


Varoz
őstag

Pfff.... :DDD

Minek nagyobb? Röcc mentesen megy minden fullon. ;)
Jó, mondjuk nem is vagyok megalomániás. ;] :DDD

westcoastog
Á, már annyira belejött a váltásokba a sok hibás kártya miatt, hogy már hiányérzete van. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10615) westcoastog válasza Varoz (#10614) üzenetére


westcoastog
veterán

Gondolom poénból írta. :D
Szerintem nekem ez a kártya lesz még kb 2 év múlva is, vagy nem tudom mi lesz addig. :))

(#10616) - = Zk = - válasza Varoz (#10614) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen? mi az a minden? :C...
Májnkráft? ;]

szerk: neem, most végre nem hibás kártya végett akarok váltani, hanem szeretném érezni azt a másik feelinget is :C... (kell a f.sznak egy 6770 :N )

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10617) Varoz válasza - = Zk = - (#10616) üzenetére


Varoz
őstag

De, lol. Azt se tudom miaz. Kérdezd erről EarL-t. :DDD
Most pl. a BC2. :C
Megyek is játszani vele. :C

Én a váltással úgy vagyok, hgoy egy szintet ugorjak. 4670->5770
Szóval a következő terv, minimum 5870. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10618) - = Zk = - válasza Varoz (#10617) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a BC2-höz elég volt nekem is, de a BF3 alá mááár nem igazán :DDD

5870: nah, az jó kártya. nagy kedvencem volt, csakhát mára már kevéske lenne nekem szvsz :B

mondjuk, most alaplapot + ramot néztem iponban...30-40k-ból meg is volnék egy fain 990-es deszkával, meg 8GB rammal.. sajna, a jelenlegi deszka+ram nem menne el szép összegért, de ez van... majd idővel :K

sokadik szerk: én meg megyek BF3-azni :C..

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10619) Varoz válasza - = Zk = - (#10618) üzenetére


Varoz
őstag

BF3 alá is elég. ;)

Milyen ramot vennél?

Mennyé. :D Ott is rombolható a környezet? :C
Az előbb úgy rám robbantották az épületet, hogy lestem, mint pók a lucernásban. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10620) - = Zk = - válasza Varoz (#10619) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak nem fullhdban, max élsimitással... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10621) #19617792 válasza - = Zk = - (#10616) üzenetére


#19617792
törölt tag

ezt csúnyán benézted, ugyanis az CPU igényes. ;]

(#10617) Varoz: egy olyan játék, amiben úgy összességében több kreativitás, ötlet van, mint az összes BF-ben együttvéve. azt már nem is mondom, hogy összesen 1db ember fejleszti. ebben gyakorlatilag minden random történik, így marad mindig változatos. mondok másikat, ami VGA-t is igényel, Skyrim. nem évente jön, mint a BF, és ez meg is látszik az összetettségén. vagy az AC, az se minden évben jön.

(#10618) - = Zk = -: 5870 kevés? hova? jahogyBF453987maxultrahipergrafhoz. maxultrahiper és high között kb. 0 a látható különbség, cserébe fele annyi fps. :DDD ha 349278xAA kell, mert folyton lesitek a recéket a füvön, hát lol. :DDD így kell rávenni az embereket, hogy ész nélkül cseréljenek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10622) westcoastog


westcoastog
veterán

Föltettem ezt a csoda mw3-at, kampány tetszik, elszórakozok vele, igaz egy délután alatt végigvinném, de jó, viszont kieszi a 4giga ramot. :DDD

(#10623) ittakary válasza #19617792 (#10621) üzenetére


ittakary
nagyúr

Tegnap te azt mondtad, hogy nem a grafika teszi a játékot... Lehet hogy igazad van, de nekem (és ZK-nak is) igenis kurvára fontos az hogy mit nézek! Pl én hányok ettől a kockás minecrafttól. De az orrodra kötöm én ezt folyton? Nem mert tiszteletben tartom, hogy ez neked egy fontos dolog, amit te szeretsz... :)

Nekem a grafika az egyik legfontosabb dolog egy játéknál... Sőt: ha játszok, akkor már úgy játszok, hogy minden látványjavítás be legyen kapcsolva, mert szerintem úgy az igazi (többször mondtam már, hogy ezen a téren nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni) ... emiatt van szükségem az "elegendő"-nél kicsit erősebb VGA-ra...

Hagyd már abba ezt a folyamatos fikázást... Minden, ami neked nem tetszik folyamatosan izomból fikázol... Legyen szó AMD procikról, videókártyákról, játékokról stb. Sőt bármennyire is letojom mostanában, a PC mindig is az egyik hobbim marad... Más hobbiját pedig nem fikázzuk, mert abból sok jó nem sül ki.

(#10624) westcoastog válasza ittakary (#10623) üzenetére


westcoastog
veterán

Megszokod vagy megszöksz, vagy ignorálod. ;]
Ő itt a megmondó ember. :U ;]
Amúgy én is max grafón szeretek játszani,(without aa minekaz) de kompromisszum képes vagyok, szóval, pl skyrim low árnyékok, pár dolog medium, emg 5-6 dolog kikapcsolva, és még így is tetszik, én játszok bármivel még ha lejjebb is kell adnom a grafot, meg fog is kelleni mert gép upgrade nem lesz itt még egyhamar. :))

(#10625) Varoz
ja, pl mw3 most le fog kötni, skyrimre 2 hete rá sem nézek, de majd visszajön a kedvem ahhoz is, kell egy kis könnyed hentelés is.

[ Szerkesztve ]

(#10625) Varoz válasza #19617792 (#10621) üzenetére


Varoz
őstag

Lehet, de azért kell ilyen agyatlan fps is, hidd el. :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10626) ittakary válasza westcoastog (#10624) üzenetére


ittakary
nagyúr

Skyrimnek még low-on is szép :) ott valamit nagyon jól csináltak :)

De Varozzal értek egyet: hentelős játékok kellenek! :D

(#10627) - = Zk = - válasza ittakary (#10623) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tökéletesen egyetértek veled...

valamint ne erőlködj. nem fogadja el azt, hogy van más vélemény/nézőpont is az övén kívül :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10628) #19617792 válasza ittakary (#10626) üzenetére


#19617792
törölt tag

ott van egy óriási, mindenféle tájat mutató bejárható terület, nem egy szűk folyosó, vagy kisebb map. aztán textúrák alacsony felbontásúak, modellek szintén nem rengeteg poligonosak. de nem is érdekes, mert a Skyrimnek, illetve az RPG-knek nem is az a lényege.

hentelős game lehet, hogy kell, de nem évi minimum 2-3, amik még ráadásul egykaptafák... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10629) ittakary


ittakary
nagyúr

@EarL 007: Azért bírjuk a képedet, csak több picivel több tiszteletet :R

Szerk: Azt hittem megsértődtél :B

Hidd el én is egy rakat ganét többre értékelek, mint a CoD sorozat utóbbi 3 részét együttvéve... Semmit nem raknak bele, viszont rengeteget keresnek vele :) Utálom is ezeket, soha pénzt ki nem adnék érte... Viszont a BF3-at szeretem, mert végre léptek a agrafikai vonalon egy értelmes lépést :)

[ Szerkesztve ]

(#10630) #19617792 válasza ittakary (#10629) üzenetére


#19617792
törölt tag

áhh, csak kicsit el voltam foglalva, mert Dani haverom "kicsit" moddolt a Minecraft szerveren és kliensen, ki kellett próbálni. :DDD olyanra sikerült a mod, hogy arra a szerverre csak és kizárólag mi tudunk fellépni, bárki próbálkozna, elszállna a játék. :DDD
az a kis mod kb. annyi, hogy mivel a szerver játék közben alig használ procit, kicsit dolgoztatja azzal, hogy tömöríti az adatforgalmat, kliens meg kitömöríti, kb. felére esett az igényelt sávszélesség, pláne, hogy nem nagyon optimalizált rajta, csak "gyorsan" összerakta.
aztán még egy elég durva modot csinált, a játék világ betöltő, kirajzoló algoritmusát szó szerint a 0-ról újraírta, optimalizálta* és az a durva, hogy ha ketten vagyunk a szerveren és ha semmit se csinálunk, akkor elég 1-2KiB/s sávszél. 1-2KiB/s két főre! eddig kb. 10KiB/s volt az alap igénye.

* a játék alapból kicsit furán tölti be a generált világot, néha a távolabbi részek hamarabb töltődnek be, illetve ha el is haladunk messze, akkor a nem szükséges részek csak úgy ott maradnak a memóriában, és mivel folyamatosan frissülnek azok is, ezért plusz sávszélt és memóriát igényel. ezért van az, hogy ha 64 bites Java-val indítjuk, akkor képes akár az összes RAM-ot elfogyasztani.
na ő azt csinálta, hogy ha nem kell egy terület, szépen kiüríti a RAM-ból, illetve nem küld róla adatokat. és ez még semmi. azt is megcsinálta, hogy intelligensen változik a látótáv. méri a saját adatforgalmát és ha túl sokat eszik, visszafogja a látótávot. ha alig van forgalom, akkor kicsit megnöveli. pl. ha valaki belép, akkor az újnak is el kell küldeni mindent, az megugrasztja az igényelt sávszélt, ezért szépen le is veszi a látótávot, majd fokozatosan növeli, ha már nem tölt annyit.

emellett a játéknak van egy érdekes "bugja", amit még nem sikerült kiküszöbölni, de amúgy nagyon ritkán fordul elő. a map ugye kockákból áll, de a kockák össze vannak fogva egy nagy méretű téglába "chunk", és ezen belül a blokkok egy "láncolt listában" vannak. és minden blokk folyamatosan frissül, függetlenül attól, hogy közelünkben van, vagy csinálunk vele bármit is.
a láncolt lista olyan, ha csak egyik blokk adatai hibásak, vagy nem jöttek meg, az egész chunk nem töltődik be és egy nagy lyuk marad ott, de ha belemegyünk a lyukba, nem esünk le, hanem beragadunk a levegőbe. :DDD

na igen, a COD egy rossz vicc. egy-kétszeri alkalomra oké, de nem sok változás van benne. BF3-ban legalább a grafika változik, ha esetleg több nem.

[ Szerkesztve ]

(#10631) FireKeeper válasza #19617792 (#10630) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a CoD-ba én azt szeretem, hogy pörgős, filmszerű, szétscriptelt FPS. se több, se kevesebb. lehet hogy lineáris, de azért jól meg van csinálva. és a sztorija is egész tűrhető, szerintem élvezetes végigjátszani. többet nem is vártam el soha a Modern Warfare sorozattól. ha másra vágyom, mással játszok, de néha pont az agyatlan, lineáris MW-re van szükségem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10632) #19617792 válasza #19617792 (#10630) üzenetére


#19617792
törölt tag

szóval mi nem csak játszunk, hanem belemélyedünk a játék lelkébe. :DDD én pl. a különböző textúrapakkokat nézem meg, mégis milyen, mennyire van kész.
illetve a különböző modokat nézem meg, melyik melyikkel tud együttműködni.
Skyrimet is szétmoddolnám, de többnyire 1.3-as patchet igényel, az meg nálam bugzik, nem mennek tovább a küldik az adott állapotoknál.
de lehet, hogy csak hibás a karim, ugyanis kicsit átparamétereztem itt-ott, pl. játék közben moddoltam az emberke kinézetét, illetve carrying weightet módosítottam, és kézzel töröltem ki beragadt itemeket, plusz újraélesztettem egy-két NPC-t, akiket véletlenül gyaktam le. lehet, ezt nem komálja. majd következő karit már 1.3-mal indítottam, szétmoddolva. :DDD

amúgy eddig sok játékot moddoltam, néztem mi micsoda. :DDD a STALKER CoP árnyékbugját is próbáltam korrigálni (rosszak voltak a különböző határértékek világításnál, árnyéknál), a legtöbb neten található leírásban sem jó értékek voltak. nem sokat foglalkoztam vele... nem volt kedvem hozzá :DDD de a modok repültek arra is, sokszor csak a'la natúr eldobta magát, mert sok volt neki a tucatnyi mod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10633) Varoz válasza #19617792 (#10632) üzenetére


Varoz
őstag

Ú, b@zdmeg. :DDD

Jó van, látom nem csak én érzek zavart az Erőben. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10634) No-kia válasza #19617792 (#10632) üzenetére


No-kia
őstag

beteg vagy xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10635) westcoastog válasza #19617792 (#10632) üzenetére


westcoastog
veterán

heló neo, üdv a mátrixban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10636) #19617792


#19617792
törölt tag

hát, csak simán játszani olyan hétköznapi. :DDD

everyday i'm shuffling :DDD

(#10637) F34R válasza #19617792 (#10636) üzenetére


F34R
nagyúr

lol :DDD szakadok

#10630) EarL 007

ezúton si tisztelet Dani barátodnak nem hétköznapi .

[ Szerkesztve ]

(#10638) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na mi a hányás van itt :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10639) #19617792 válasza F34R (#10637) üzenetére


#19617792
törölt tag

simán nagyon nagy kocka, mint én. :DDD csak durvább. :DDD mindent programoz, mindenféle nyelven programoz. mindent moddol szoftveresen, sőt, SE X8-ára maga próbál összeütni egy Android 4.0.3-t. :DDD Peti barátom még durvább, ő komolyabb dolgokat programoz hobbiból, még jobban ért a programozáshoz és nagyon kivesézi a platformokat, nyelveket. és egészen jól el is tudja magyarázni.

[ Szerkesztve ]

(#10640) Varoz válasza #19617792 (#10639) üzenetére


Varoz
őstag

Hármótok közül, melyikőtök látott már pin.t? ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10641) F34R válasza #19617792 (#10639) üzenetére


F34R
nagyúr

menejtek a p...ba :DD

(#10640) Varoz

Gondolom a vaódi tocsogóra gondolsz mert képről ., filmből kb mindenki ;]

[ Szerkesztve ]

(#10642) ittakary válasza Varoz (#10640) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ott a pont :D

(#10643) FireKeeper válasza Varoz (#10640) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de gonooosz :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10644) Varoz válasza FireKeeper (#10643) üzenetére


Varoz
őstag

De csak egy kicsit. :D

F34R
Naná, hogy. Mondjuk EarL-nél a jpg is tiltva van. :DDD

De most komolyan, akinek ennyi szabadideje van az nőzzön, arra el lehet b@szni az egészet. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10645) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10640) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nemrég ment haza a csajos :U

Earl: elvileg sikeresen átállítottam a sata vezérlést ahci módra. telepítgetett, utána újraindulás és kész is van.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10646) koshmar válasza Ł-IceRocK-Ł (#10638) üzenetére


koshmar
őstag

Röviden? Unalom. :DDD

Kapcsolgatom a csatornákat a zenélő dobozban, de semmi jó.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10647) Varoz


Varoz
őstag

Ezt kapjátok ki. :C
Végre valaki aki vezetni is tud, a legtöbb ember a féket nyomta volna és telibe verte volna a kocsikat.

IceRocK
Milyen csajos? :F

F34R
A megfelelő áthúzandó? :U ;] :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10648) F34R válasza koshmar (#10646) üzenetére


F34R
nagyúr

szerezz valami jó filmet , animet kurvát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10649) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10647) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kérdezted hogy láttunk e már p.nát :D
én meg írtam hogy a barátnőm nemrég ment haza érti?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10650) koshmar válasza F34R (#10648) üzenetére


koshmar
őstag

Áááá, mostanában annyi filmet megnéztem, hogy egy időre meguntam azt is. :DDD

Anime azmiaz? :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.