Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11701) westcoastog


westcoastog
veterán

1705KB/s-on áll mint a cövek.
Igen 64bites winrarban. :K

[ Szerkesztve ]

(#11702) ittakary


ittakary
nagyúr

Srácok elfeljtettem írni: WinRAR 4.01 x64 Edisön-ről lenne szó!

(#11703) koshmar


koshmar
őstag

1030kB/s volt a legjobb.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11704) FireKeeper válasza ittakary (#11702) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

x64, 4.01.
ami érdekes, hogy a proci közben 75%-on áll, és hiába rakom magas prioritásba, nem megy nagyobbon. :F

egyébként ahogy nézem itt az eredményeket, ez a winrar magszámra mintha érzéketlen lenne. westcoastog hárommagosa ugyanannyit megy, mint az én négymagosom, Varoz négymagosa pedig annyit, mint ZK turbós hatmagosa :F

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11705) - = Zk = - válasza ittakary (#11702) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nálam a 4.10 beta3 (64bit) van. nem jó?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11706) ittakary válasza - = Zk = - (#11705) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jólesz :)

A WinRAR beta ingyenes?

[ Szerkesztve ]

(#11707) Varoz válasza - = Zk = - (#11705) üzenetére


Varoz
őstag

Jó az, nekem is az van. :D

LoL, én itt keveslem az eredményem, közben az egyik legjobb. :D :DDD

Ez még a 2GB-os Kingstonnal volt.

Zk
Jó a tiedtől nem, de nem marad el. Pedig a tiéd 6 magos. :P

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11708) westcoastog válasza ittakary (#11706) üzenetére


westcoastog
veterán

Méne lenne ingyenes? :DDD

(#11709) - = Zk = - válasza Varoz (#11707) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az enyémnél is jobb? ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11710) koshmar


koshmar
őstag

Felraktam a 4.10 beta 5-öt. Ezzel 835kB/s a maximum...
Másodjára meg 1008kb/s.

FireKeeper :DDD
Most bepöccentem. Megpróbálom még vagy négyszer. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11711) FireKeeper válasza koshmar (#11710) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jössz föl, mint a talajvíz :D

#11712: csak jó fej akar lenni tudod, nem akar lealázni minket :D

mondtam :D

i5@4GHz... unfair :N

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11712) Varoz válasza ittakary (#11706) üzenetére


Varoz
őstag

A tiedet még mindig várjuk, koma. :U :D

#11713
Na ez szép. :C
Amúgy nézzed csask a dropboxotad, megint IE alól nézem. :P

Hé most nézem, te 4Ghz-en nyomod, én alapon, azért ezt tegyük hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11713) ittakary válasza Varoz (#11712) üzenetére


ittakary
nagyúr

Próbáltam kibújni a feladat alól... :B

3949 kB/s

ZK új lappal, 6maggal, DDR3 1600as memcsikkel szarrá gyalulna :) DDR2-eseivel szerintem nem, ez a bench nagyon RAM érzékeny...

szerk: most vettem észre, hogy már postolta. Igen itt a DDR2 meghal :B

[ Szerkesztve ]

(#11714) - = Zk = - válasza ittakary (#11713) üzenetére


- = Zk = -
félisten

majd valszeg jövőhónapban lap csere lesz. majd a fizu dönt .....
de majd meglássuk. prociban meg te alázol :B :R...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11715) FireKeeper válasza - = Zk = - (#11714) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szvsz felesleges. ne szórd rá a zsét.
persze nem akarok beledumálni hogy mire költöd a pénzed, de az AM3(+) már szerintem halott foglalat. APU-ban a jövő :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11716) ittakary válasza - = Zk = - (#11714) üzenetére


ittakary
nagyúr

Játékokban lófaszt nem számít ez... 1-2 FPS-t max. Oda VGA kell... ;] az pedig nekem nem sok van

(#11717) Varoz válasza ittakary (#11716) üzenetére


Varoz
őstag

Miért? Neki se sok van. Neki is csak 1 darab van. Szóval nem értelek. :U ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11718) Ł-IceRocK-Ł válasza ittakary (#11713) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Próbáltál kibújni a feladat alól amit te adtál fel.
nc...

Varoz: hát ez loller :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11719) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#11718) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csak pironkodva írtam Mr. Rock, mert túl nagyok voltak az eredményeim... Mondjuk nőtt is ma az ePéniszem 1,5cm-t :)

Amúgy ZK én is azt mondom, hogy maradjon a mostani. Esetleg RAM bővítés mehet, de játékokban alig tapasztalnál különbséget egy komplett lapcserével...

[ Szerkesztve ]

(#11720) #19617792 válasza westcoastog (#11692) üzenetére


#19617792
törölt tag

most hogy leírtad, így már nekem nem is kell. köszi! :DDD

(#11693) FireKeeper: fogyasztás/teljesítményben valóban jó lehet egy AMD APU-s laptop (pláne, ha nincs dVGA), viszont lehet, hogy többet fogyaszt, mint az Inteles, így kb. minden W számít notin belül. pláne, hogy néha eléggé viccesre sikerülnek a hűtések notin belül. emlékszem bacsis Dell D630-as cikkére, ahol Intel CPU és egy kicsit NV van, belerakott két felcsiszolt érmét a GPU és a hűtő alapja közé és jobb lett... pedig a Dell D630 nem egy vacak gép...

(#11695) Varoz: ha jól emlékszem, akkor WesTM-nek is az AMD-s HP-jában is elszállt egy kis IC, vagy valami bizbasz, amit egyszerűen tudott javítattni.

én a WinRAR benchek helyett inkább valós tömörítést végeznék benchként. ott függően a beállításoktól vinyó, vagy CPU/vinyó vegyeslimites a cucc.

(#11719) ittakary: nekem pl. centire ugyanolyan RAM-jaim vannak, mint neki. ha kell neki, megveheti tőlem simán, (nekem ;]) jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#11721) No-kia válasza ittakary (#11702) üzenetére


No-kia
őstag

nekem a laptopon 300 óra Uptime-mellett,teli memóriával,mégtöbb szeméttel:
1317 KB

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11722) westcoastog válasza #19617792 (#11720) üzenetére


westcoastog
veterán

á francért vagyok ilyen kedves és jószivű? ;]

(#11723) ittakary válasza No-kia (#11721) üzenetére


ittakary
nagyúr

Esküszöm kíváncsi lennék mennyi lehet újraindítás és szenny nélkül...

EarL 007: tudod ki venné meg tőled :P

[ Szerkesztve ]

(#11724) #19617792 válasza westcoastog (#11722) üzenetére


#19617792
törölt tag

mert hatok az emberekre. ;] ;] tudatmódosítok. ;]

(#11723) ittakary: pl. Dani haverom is, neki is hasonló, csak 2x1GB-s zselé RAM-jai vannak, amellé pont jó lenne a 2x2GB. ;] ja, és P5B/E6550/86GT gépbe kerülne. ;] csak nem úszik a pénzben, albira kell neki a suli miatt...

[ Szerkesztve ]

(#11725) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#11724) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Akkor legközelebb téged rakunk a krekk pipába :D

Ittakary: gondoltam. mondjuk nekem nincs e péniszem, nem is kell mert van igazi ;)

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11726) Varoz


Varoz
őstag

Na 3,9-en 2516KB/s. Kezdem utolérni Zk-t. :D :DD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11727) FireKeeper válasza Varoz (#11726) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ramot tuningolj! ;]
ha végeztem a vizsgákkal, lehet nekiállok reszelni én is valami ram+cpu tuningot.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11728) No-kia válasza ittakary (#11723) üzenetére


No-kia
őstag

ha újra indítomegyszermajd eszembe jutsz és lemérem :D, bárnem tudom ez menynit dobna rajta :F

kár h nemtudom tuningolni xd kihajtanám a lelkét is :B

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11729) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nesze nektek városi járgány ;] [a kicsike nem is rossz :D]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11730) #19617792 válasza No-kia (#11728) üzenetére


#19617792
törölt tag

lehet tuningolni, SetFSB a barátod. :P

(#11731) koshmar válasza Ł-IceRocK-Ł (#11729) üzenetére


koshmar
őstag

Na jó, a Hummer H1 mehet a pi... :DDD

Amúgy se szeretem a Hummereket.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11732) Varoz válasza Varoz (#11726) üzenetére


Varoz
őstag

4Ghz-en 2530KB/s :C
és a Brocken még mindig tart. :D :C :C
Nem megy 50 fok fölé még így se. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11733) FireKeeper válasza Varoz (#11732) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kupakhőd mennyi? fordulat? kíváncsi vagyok nálam hogy fogja bírni a brocken kb.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11734) Varoz válasza FireKeeper (#11733) üzenetére


Varoz
őstag

A magok leterhelve 48-49 fokosak voltak. A kupak csak 42.
A venti 832RPM.
Szóval Brocken, epic über win. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11735) No-kia válasza #19617792 (#11730) üzenetére


No-kia
őstag

nincs kedvemutánanézni hogymelyikgenerátor kell nekem xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11736) FireKeeper válasza Varoz (#11734) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

picsába, az unlock miatt én nem tudom figyelni a magok hőmérsékletét, csak a kupakét :(
jó buli ez az unlock, amikor ezt a gépet vettem ez volt az egyetlen alternatíva hogy négymagos cpu-hoz jussak adott pénzből, de a kövi konfigomban már nem lesz ilyen hókuszpókusz :)

Hm, most nézem csak, 830rpm-en? az nagyon szép, akkor nekem vagy félremér a lapom, vagy jóval rosszabb a házam szellőzése, mert nekem full load alatt 1000-es fordulat mellett 50fok körül van a kupakhő.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11737) #19617792 válasza Varoz (#11732) üzenetére


#19617792
törölt tag

tegyük hozzá, hogy Fractal Design Define XL-ben van, ahol hátul egy venti, felül egy kurva nagy venti, szóval könnyű dolga van, plusz az egy 24876 kilós dög. :P egy i5 még annyira se melegedne. :P

(#11736) FireKeeper: vagy szimplán az unlockolt procid nem véletlenül volt lockolva, nagyobb fesz kellhet ugyanazon eredményhez, vagy valahol "szivárog az áram". a szellőzés nálad is jó szerintem, ha van hátul és felül venti.

[ Szerkesztve ]

(#11738) Varoz válasza #19617792 (#11737) üzenetére


Varoz
őstag

Tegyük hozzá, hogy az előző talicska házban is tette a dolgát. :P
Nincs semmi kiló. 929 gramm. ;)

FireKeeper
az nagyon szép, akkor nekem vagy félremér a lapom, vagy jóval rosszabb a házam szellőzése, mert nekem full load alatt 1000-es fordulat mellett 50fok körül van a kupakhő.
Ahogy EarL is írta, nekem Fractalom van. :)

mert azért a 690 II sem épp egy pici ház :DDD
Akkor az is lehet, hogy neked jobban melegszik a procid. Azért az enyém mégis csak gyári 4 magvas.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11739) FireKeeper válasza Varoz (#11738) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah igen, most jut eszembe, se hátul, se felül házventi a gépemben... :Y
nyilván azok segítenének pár fokot. mert azért a 690 II sem épp egy pici ház :DDD

a 3,6-ot alapfeszen vitte, mikor eladás előtt HerrZ tesztelte, úgyhogy szerintem elég hibátlan a proc :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11740) #19617792 válasza Varoz (#11738) üzenetére


#19617792
törölt tag

és ventivel? :P

"nekem Fractalom van"

és itt számít az, ha egy ház zárt és légfolyosó is ki tud alakulni. mondjuk neked fent egy 18-as venti van, hátul meg egy 14-es, úgy persze, hogy viharsarokban van. :DDD de egy 40k-s háznak illik is jól kinéznie és übermotherfuckingkirálynak lennie.

(#11739) FireKeeper: oszt C2-es, vagy C3-as é a procid? oszt mennyi-é az alapfesz? :DDD

Zk: húha. ;]

(#11741) Varoz: lefogatóval? :P :DDD majdnem kilós akkor, de akkor is óriásmutánsbehemót, talán illik hűtenie. :P

[ Szerkesztve ]

(#11741) Varoz válasza #19617792 (#11740) üzenetére


Varoz
őstag

Ventivel annyi. ;)

Valaki segítsen. Hogyan tudok beállítani Ram időzítéseket? Mert van vagy 600 darab, nem tudom mit hova állítsak.

Amúgy nem 40k-s a házam 44100Ft volt, hogy pontosítsak. :P

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11742) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

EARL, megveszem hát :K ....de akkor találkoztunk utoljára, ugye tudod? ;]

lapcsere:
kell, mert a DDR2 drága. 10-15k-ért lenne +4gb... na neeee :C annyiért veszek 8-at ddr3-ból :C

(#11743) FireKeeper
és most ismét kihúznám a topikban a gyufát, igérem nem sokáig.
Gigabyte lapot fogok venni. vmi 990X-FX szériát lenne jó találni.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11743) FireKeeper válasza - = Zk = - (#11742) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor én egy Asus M5A97 PRO-t mondanék, mint költséghatékony AM3+-os tuninglap. minden ami kell, és semmi, ami nem :D

40k? :Y a 690 II-esem csak 22k volt, igaz másfél éve.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11744) #19617792 válasza Varoz (#11741) üzenetére


#19617792
törölt tag

a 600 daraból elég az első 4, CL, tRCD, tRP, és tRAS. értelemszerűen felfele (CL x -> CL x+1), így nagyobb órajelet érhetsz el a RAM-mal.

(#11742) - = Zk = -: talán félnem kéne? ;] amúgy meg 990 vs. 970 csak CFX-ben különbözik. :P

[ Szerkesztve ]

(#11745) Varoz válasza #19617792 (#11744) üzenetére


Varoz
őstag

Jó de az MSI BIOS-ban nem épp így van. :F
Jó megvan, rossz menüpontban jártam. :D
Felfelé minek állítsam? Azt viszi ő is ha nyomom fel az órajelet. Pont lefelé akarom. :D

FireKeeper
Akkor ott a gebasz. Az enyém C3-as. :P

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11746) FireKeeper válasza #19617792 (#11740) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sajna C2-es, alapfesz 1,35.

Zk: te tudod, én asszem egy ideig hanyagolom a gigát, a supportjuk egy rakás ****.
és ahogy Earl is írta, a nagyobb chipsettel a CF-en kívül semmit nem nyersz. az M5A97 VRM-je pedig nagyon izmos, középkategóriás lap létére, komolyabb tuninghoz is elég lehet.

egyébként mondanám, hogy várd meg az FM2-t és válts arra, de gondolom nem akarnál megválni a hatmagos CPU-dtól.

Varoz: nem gondolná az ember, hogy stepping ennyit számít, és de :N

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11747) #19617792 válasza Varoz (#11745) üzenetére


#19617792
törölt tag

dehogynem :DDD Cell Menu -> Memory-Z -> Advanced RAM Configuration -> DRAM Timing Mode [both],
itt azért lesz nagyon sok mert, minden modulnak külön lehet állítani időzítést és a sok beállítás ismétlődik. itt CAS Latency (CL) / tRCD / tRP / tRAS, amik kellenek neked, a többivel nem kell foglalkozni.

amúgy többet nyersz az órajellel, mint buknál az időzítéssel.

(#11748) #19617792 válasza Varoz (#11741) üzenetére


#19617792
törölt tag

már megint vagizol, hogy mennyi zsét költöttél a házra... :P ;] elmész a tudod hova. :DDD

(#11746) FireKeeper: az én A2X4-em is C2-es, bár most éppen Phenom 2, mert működik benne az L3, még alulfeszelve is. mondjuk megnéztem, L3 cache nélkül jobban alulfeszelhető. most L3-mal ~1.275V a VID (gyári 1.325V), L3 nélkül ment akár 1.255V körül is. és vicces, hogy PH!-n sokan mondták, hogy az L3 alig számít. jah, tényleg. L3 nélkül a GTA4 durván darabos volt, L3-mal megtáltosodott. aha, tényleg alig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11749) FireKeeper válasza #19617792 (#11747) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

oh a jó öreg ramtuning az időzítésekkel, hogy mennyi időt el lehet vele b@szni :DDD

#11748: az ismerőseim 99,9%-a a 690-re költött 22k-ért is már hülyének néz :) ha bejelenteném hogy veszek egy újat 40k-ért szerintem onnantól csak bottal mernének hozzámérni, és előbb vagy utóbb máglyán elégetnének :D

nyilván attól is függ az L3 "értéke", hogy egyébként mennyi cache van a CPU-ban. ha magonként lenne 2MB L2, akkor hidd el nem érne kb semmit az L3 megléte.

#11750: mikor az enyémet vettem, még sajna nem is volt a piacon a C3 :O

#11751: az szép, 300k, még nem is láttam annyit készénzben :D
jómagam a költséghatékonyság híve vagyok, a lap+cpu+ram kombót vettem 2009 nyarán 60 ropiból. "hála" az "erős" forintnak, még ilyen hosszú idő alatt sem vesztett túl sokat az értékéből a konfig.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11750) Varoz válasza FireKeeper (#11746) üzenetére


Varoz
őstag

nem gondolná az ember, hogy stepping ennyit számít, és de :N
Dehogynem. Ezért vettem C3-asat. :D

oh a jó öreg ramtuning az időzítésekkel, hogy mennyi időt el lehet vele b@szni :DDD
Ne is mondd! Már meguntam. :DDD

EarL
Csak a miheztartás végett tisztáztam. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.