Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) #19617792 válasza Varoz (#10647) üzenetére


#19617792
törölt tag

ebben volt egy jóadag szerencse is, mert pont szabad volt bal oldalt annyi hely, hogy odacsússzon. viszont az tényleg nagyon okos lépés volt, hogy le is húzódott balra, különben a kamion kicsit megtolta volna hátulról, az eliszkolás szintén jó lépés volt.

(#10652) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10649) üzenetére


Varoz
őstag

De én EarL-t kérdeztem. Azért nem értettem. :D

Tibii91
és a 3. lehetőség? ;]

EarL
ebben volt egy jóadag szerencse is, mert pont szabad volt bal oldalt annyi hely,
Valóban. :K
De kellett az is, hogy tudjon élni is a lehetőséggel.

más:
Csináltam egy próbát Daniel-re. Hát szvsz Sheppard jobb. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.
Daniel

Sheppard

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10653) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10652) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

az lehet, bocs hogy beleugattam :D

szvsz nekem a deniel dzsekkszonos kifejezőbb :R

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10654) #19617792 válasza Varoz (#10652) üzenetére


#19617792
törölt tag

Daninak volt nője, Petinek meg van is, több éve, aki szintén szokott kockulni. ;] ;] nekem nem kell, mert csak időt rabol. ;]

Sheppard. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10655) koshmar válasza Varoz (#10652) üzenetére


koshmar
őstag

Én is a Danielesre szavazok.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10656) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10653) üzenetére


Varoz
őstag

Nem baj, legalább tudom, hgoy van asszony, ami jó. :)
(Bár attól függ. ;] :D )

Azt mondod? Hmm, 1 szavazat Deni fiúra. :D
Látom már 2 szavazat. :D
Én Sheppard-rer szavazok, látom EarL is. Eddig 2-2. :C

EarL
Daninak volt nője, Petinek meg van is, több éve, aki szintén szokott kockulni. ;]
Nemá? :Y Akkor nem is igazi kockák. :( :DDD

IceRock
A kifejezőbb alatt mire gondolsz amúgy?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10657) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10656) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sokkal inkább élet-szerűbb, és valahogy nekem olyan "igazinak" tűnik. Sokkal jobb mint a sepördös. bár te használod, neked kell hogy tetszen. én csak leírtam a véleményemet.

Igen, ez már nem az a csaj akiről annyit panaszkodtam régen, ez a csaj egy tündér :U :B

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10658) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10657) üzenetére


Varoz
őstag

Sokkal inkább élet-szerűbb, és valahogy nekem olyan "igazinak" tűnik.
Persze, mert ezt én csináltam, nincs lerazjosítva. Ez csak próba. :D :DDD
De lehet egyébként, hogy amúgy is igazinak tűnne. :)

én csak leírtam a véleményemet.
Igen, ezt kértem. :R

Igen, ez már nem az a csaj akiről annyit panaszkodtam régen, ez a csaj egy tündér :U :B
Mesélj már. :))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10659) FireKeeper válasza #19617792 (#10654) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem nem kell, mert csak időt rabol.

ezt ugye te sem gondolod komolyan :Y

#10660: one does not simply leave a man behind! ;]

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10660) Varoz válasza FireKeeper (#10659) üzenetére


Varoz
őstag

Jobb ha túl teszed rajta magad. Őt sajnos már nem menthejük meg. :( ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10661) #19617792 válasza FireKeeper (#10659) üzenetére


#19617792
törölt tag

időt, pénzt, életerőt, idegeket rabol. ;] :DDD így nem mellesleg olyan problémáktól szabadít meg, amik nélkülük nem is léteznek. :DDD egyszerűbb a probléma forrását megszüntetni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10662) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10658) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mire vagy kíváncsi :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10663) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10662) üzenetére


Varoz
őstag

Mindenre. :D

Hogy ismerted meg például? Meg úgy alapból mesélj róla, hogy milyen. Kíváncsi lettem. :B

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10664) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10663) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na de úgy mégis. :D

Earl: ez nem mindig igaz.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10665) FireKeeper válasza #19617792 (#10661) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez tény és való, de a jutalom.... szerintem megéri :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10666) #19617792 válasza FireKeeper (#10665) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem nem. :DDD

(#10667) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10663) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Na jó oké :D

összerakom a gépet és mesélek egy kicsit :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10668) FireKeeper válasza #19617792 (#10666) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

te tényleg menthetetlen vagy :N :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10669) - = Zk = - válasza Varoz (#10652) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+1 Dániel-re.
indok? felismerhetőbb.... ;)

szerk: ne msemmi az a videó. :Y ott is csak az autónak köszönheti, hoyg nem ment szarrá...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10670) #19617792 válasza FireKeeper (#10668) üzenetére


#19617792
törölt tag

demostmé'?:DDD

(#10671) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#10667) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kíváncsian várjuk :B

(#10672) Varoz válasza - = Zk = - (#10669) üzenetére


Varoz
őstag

felismerhetőbb? Miért tán tudod ki az? :Y

2. igen, régen néztem a "CSK-1"-es sorozatot :K
Ó. :C

(3. lehetne egy "goaud" is, a lény, az avatarod ennyi erővel :C )
Azokat nem szeressük. :N
Bár lenne választák, hmm...Baal, Anubis... :D
De adtál egy ötletet. Lehetne mondjuk egy Asgard. :C

IceRock
OK. Várom. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10673) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10672) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Tegnap leírtam neki :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10674) - = Zk = - válasza Varoz (#10672) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1. mondtad tegnap
2. igen, régen néztem a "CSK-1"-es sorozatot :K
(3. lehetne egy "goaud" is, a lény, az avatarod ennyi erővel :C)

(#10673) Ł-IceRocK-Ł
te mondtad? hm. jó a memóriám vazz! (Y) :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10675) FireKeeper válasza #19617792 (#10670) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha ezt kérdezni kell, már régen rossz.
egyszer kóstolj bele a dologba... utána már eltörpülnek azok amiket írtál.
egyébként az együtt töltött idő nem elpocsékolt idő, ha jó fej a csaj. a pénz arra való hogy elköltsd. az idegeket minden más szétcseszheti. az elvesztett életerőt meg a szex visszatölti ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10676) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#10674) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kis leírást adtam róla neked tegnap.
am meg goauld, L-el :D
de így magyarabb :D

kérdés: ha ahci-s a sata vezérlés lehúzhatom a nem használt vinyókat menet közben, vagy inkább kapcsoljam ki a gépet?

előttem szóló kolega jól írja, sőt ha normális a csaj akkor igencsak sokat segít az idegrendeszeri állapotodon. legalábbis nekem eléggé rommá vannak már menve, de amikor velem van akkor minden jó :)

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10677) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10676) üzenetére


Varoz
őstag

Nem jó még úgy se, mert Goaul'd, aposztrof-al. :D

legalábbis nekem eléggé rommá vannak már menve, de amikor velem van akkor minden jó :)
Jaj, de örülök ennek. :B
De egyébként igen, igazad adok nektetk, valóban így van.
Van egy csaj aki iylen hatással van rám. De fú, ne tudd meg milyen dilemma, Jocc tudna mesélni. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10678) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

áhh, b..sszátok meg a Csillagkaputokat :DDD... nem értek én ehhez. fck. :C....
:DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10679) koshmar válasza - = Zk = - (#10678) üzenetére


koshmar
őstag

+1 :DDD :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10680) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10677) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

hát még én :D

Zk: te se tudhatsz mindent :P

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10681) Varoz válasza Varoz (#10677) üzenetére


Varoz
őstag

F.ck, elírtam a gyors gépelés közben. Szóval, Goa'uld.

Zk
Amúgy meg. Kakma'te Zk. :C :DDD

Egyébként az aláírásom a csillagkapu.hu fórumáról való. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10682) Varoz


Varoz
őstag

Ez milyen lett? Elég rajzos?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10683) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#10676) üzenetére


#19617792
törölt tag

elvileg leválasztható menet közben, ám ez nem mindig működik. előbb érdemes letiltani az eszközt Windowsban, vagy ha külön megjelenik a leválasztás lehetősége, mint USB eszközöknél, akkor megteheted ott is. jó az.

(#10684) westcoastog


westcoastog
veterán

evos csúszás kemény, olcsón megúszta, sok mindent nem kell cserélni ahogy néztem.

(#10685) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#10683) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Inkább kikapcsoltam a gépet, és utána húztam le. Nekem megéri az a 2 perc, hogy elkerüljem a bajt. én is gondoltam a letiltásra, de már mind1 :D

Varoz: szerintem ez mégjobb lett. valahogy tisztábbak a körvonalak.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10686) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10685) üzenetére


Varoz
őstag

Nekifeküdtem a Photoshop-nak. Nem győzöm kivárni míg egy arcképgyáros megcsinálja. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10687) #19617792 válasza Varoz (#10682) üzenetére


#19617792
törölt tag

nekem még picit fotószerűnek tűnik, lehet talán nekiesek. :DDD amiatt fotószerű, hogy sima átmenetek vannak a bőrszínében, illetve pl. a szemüveg alig látható, pedig az eléggé meghatároz egy arcot.

[ Szerkesztve ]

(#10688) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10686) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nekem meg se tudták csinálni amit akartam. na min1 :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10689) Varoz válasza #19617792 (#10687) üzenetére


Varoz
őstag

Én a Sheppard-ösből indultam ki.

Mondjuk így egymás mellé állítva, tényleg. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10690) westcoastog


westcoastog
veterán

Hiába hogy agyonhypolt cucc a cod, de ezek aztán a kampányt megcsinálják rendesen basszus, nagyon pörgős, rohadt jó. :U :K

(#10691) ittakary válasza westcoastog (#10690) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jaja :) Single-ket meg szoktam én is nyomni, de a multit nem tudom miért szeretik annyian... Elég kaki.

(#10692) - = Zk = - válasza westcoastog (#10690) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én az MW3-at kihagytam. a grafika egyszerűen nulla volt számomra. semmi fejlődés. nagy negatívum számomra....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10693) westcoastog válasza - = Zk = - (#10692) üzenetére


westcoastog
veterán

Jó tudom, de én eddig nem figyeltem a grafikára csöppet sem, kutyát nem érdekli. :D
Most leköt, elpörgök vele aztán jön a borderlands. ;)

(#10694) - = Zk = -
goty verziót hozza a futár, abban nem tudom mivan. :)

[ Szerkesztve ]

(#10694) - = Zk = - válasza westcoastog (#10693) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az a lényeg :R
úú, a Bordert én is vissza szeretném tenni. 2 DLC-vel még adós vagyok :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10695) #19617792 válasza westcoastog (#10690) üzenetére


#19617792
törölt tag

COD esetében érthető miért sikerült a kampány sztorija egész jóra, asszem külsős filmrendező dolgozik azon.

(#10696) westcoastog válasza #19617792 (#10695) üzenetére


westcoastog
veterán

jól teszi. :D

(#10697) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10689) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szóval a csajossal először a 10/11 es szilveszteri bulin találkoztam, akkor csak pár szót váltottunk, (ugye akkor még a hisztis picsával voltam...) de már akkor megállapítottam hogy aranyos kis leányzó. Aztán haverom szülinapján májusba összefutottunk egy pub-ban, beszélgettünk stb megismertük egymást nagyjából, aztán elkértem az msn címét, aztán megbeszéltünk pár randit, aztán 3 hét randi után úgydöntöttünk hogy megpróbáljuk, és azóta együttvagyunk. e hónap 30. án leszünk 9. hónapja. A debreceni egyetemre jár néderlandisztika szakra (két nyelvvizsgája van, plusz angolból emeltezett), szóval nem egy buta liba :D Pedig szőke a drágám, kb 165 centi 50 kiló. És nagyon csinos :U
Bár értelmes képet nem lehet róla készíteni, de élőbe 1000x szebb mint bármelyk képen :D
Aranyos kedves kis csaj, bár vannak furcsaságai, de ezek semmiképpsem durvák, vagy elviselhetetlen dolgok, nekem is vannak hülyésegiem amit meg ő visel el(majdnem hogy szó nélkül)
amióta vele vagyok nagyot forudlt velem a világ, néha magamra se ismerek. :D

még valamit akarsz tudni? :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10698) FireKeeper válasza Ł-IceRocK-Ł (#10697) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hogy az egyik kedvenc filmemből idézzek: "csak a szokásos skizofrén női tipushibák" :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10699) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10697) üzenetére


Varoz
őstag

:) :) :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10700) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#10697) üzenetére


ittakary
nagyúr

*kicsit irigykedve, de elismerően bólogatva örülős fej* :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.