Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11501) koshmar válasza Varoz (#11496) üzenetére


koshmar
őstag

De komolyan, az ilyen videóknál (engine blow-up) általában 75-35% a dislike-like arány.
Most meg kb. 20-80%.

Feltűnik egy jó nő..mindegy mit csinál: férfiak KO. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11502) - = Zk = - válasza Varoz (#11499) üzenetére


- = Zk = -
félisten

[link]
simán van annyiért.. nézz körbe apróban :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11503) Varoz válasza - = Zk = - (#11502) üzenetére


Varoz
őstag

Ja, hogy aprón is fent van az összes neki. Nem, hgoy körül néztem volna. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11504) #19617792 válasza - = Zk = - (#11502) üzenetére


#19617792
törölt tag

Dead Space 1-2 még érdekelne is, csak Origin, az meg no comment...

[ Szerkesztve ]

(#11505) - = Zk = - válasza Varoz (#11503) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugattam, hogy mi a szitu :DDD

nah, felteszem az 5770-emet, hátha elviszik :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11506) F34R


F34R
nagyúr

faszom nem vagyok itt egy fél napig is tele van fosva minden topic a ph-n :DDD

nah ez van ha nem tudok lépést tartani az élettel.

Látom Zk-nek van új fütyülője , megkérdezhetném minek kell neked 6950-nél jobb? :W

(#11507) ittakary válasza F34R (#11506) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ki kell próbálni mindent :)

Felraktam apróra a tápomat, hátha le tudom cserélni egy jó kis Korzér-re...

[ Szerkesztve ]

(#11508) koshmar válasza F34R (#11506) üzenetére


koshmar
őstag

Hogy elbánt veled az élet... :( ;] :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11509) #19617792 válasza ittakary (#11507) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, a Corsairek nem feltétlen túl jók... az új CX széria nem rossz, de olyan semmilyen. az a Chieftec hibátlan cucc, max egy erősebbre van/lesz szükséged :DDD Seasonic, vagy Enermax kell neked. :DDD

(#11510) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#11505) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

mennyibe vesztegeted? :DDD

Fear: elmentem másfél órára vacsorázni és nesze neked bumm :D le vagyok maradva

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11511) - = Zk = - válasza F34R (#11506) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Látom Zk-nek van új fütyülője , megkérdezhetném minek kell neked 6950-nél jobb?
hogy tudjak véleményt mondani róla. DE ha a 6950 beválik, ahoyg terveztem, akkor nem most lesz 7-es széria nálam... :U

(#11510) Ł-IceRocK-Ł
22-23k.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11512) FireKeeper válasza ittakary (#11507) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem mindegy ám hogy milyen corsair. sajnos az első néhány jó széria után fejükbe szállt a dicsőség, az új cx szériával konkrétan átmentek gagyiba. menyiért akarsz tápot?
én anno 15-kért vettem a kis 450HX-emet :P

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11513) No-kia


No-kia
őstag

fuhhh gyerekek,nagyon csúsznak az utak :P törött kerék csapággyal tegnap egész éjszaka a sierrát hajtottamavárosba felváltva néha egy gömbölyű audi A6-al,csak aztánaz összes járőrt kiküldték :D

pedig kímélni akartam akocsit, de kis osztálytalálkozó volt és mindenki jönni akart velem :D akivel anno összetörtem akocsit(a6-os is az övé) azzalmegint úgy bepörögtem a 4 sávoson mint annak a rendje :B

2 nap alatt bepusziltunk 1 rekesz heinekent(ZK, lásd hogy van ízlésem :P) .pedig azt hitemegy hétig kitart xD én kis naív

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11514) Varoz válasza ittakary (#11507) üzenetére


Varoz
őstag

Minek? A Chiftec sokkal jobb, mint a Corsair. :U

Mit ajánlanátok? Fekete színű 4-600W közöttit keresek. 15k körül MAX. Egy VGA-m lesz a közeljövőben is, szóval nem kell itt multi-GPU Ready táp...
Chieftec CFT akár. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11515) ittakary válasza FireKeeper (#11512) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hááát még én sem tudom mit szeretnék. Nem is biztos hogy Corsair-t szeretnék... :P

Mit ajánlanátok? Fekete színű 4-600W közöttit keresek. 15k körül MAX. Egy VGA-m lesz a közeljövőben is, szóval nem kell itt multi-GPU Ready táp...

(#11516) - = Zk = - válasza No-kia (#11513) üzenetére


- = Zk = -
félisten

látomlátom :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11517) FireKeeper válasza ittakary (#11515) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

15k a jelenlegi helyzetben nem elég, hogy szignifikánsan jobb tápot kapj a CTG helyett. :(
20k körül (inkább fölött) már kapnál moduláris és/vagy jobb hatásfokú tápokat, alatt semmiképp sem. kivéve ha aprón kifogsz valami jó ajánlatot.

szerk: 15k alatt az FSP Hexa lenne az egyetlen alternatíva újonnan, de az meg a fekete festést leszámítva semmiben sem jobb a CTG-nél.

#11514: a CFT-nek tudtommal még a CTG-nél is rosszabb a hatásfoka.

#11518: :R

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11518) Varoz válasza ittakary (#11515) üzenetére


Varoz
őstag

Most nézem, 15k-ért te nem fogsz kapni.
Esetleg ez, de valamivel több, mint 15k.

FireKeeper
Nem tudom, milyen a hatásfoka, csak írtam egy példát a feketére.
Szarnak nem szar. Még ha a hatásfoka rosszabb is lenne.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11519) F34R válasza ittakary (#11515) üzenetére


F34R
nagyúr

harisnyázd át + fesd le = ezzel kb kapsz egy új tápot külsőleg és szvsz nem is sokba kerül.

(#11520) #19617792 válasza - = Zk = - (#11511) üzenetére


#19617792
törölt tag

jah, mert ha valami nincs meg, nem tudsz róla véleményt mondani tesztek alapján? érdekes, akkor mi alapján veszel bármit is?

[ Szerkesztve ]

(#11521) ittakary


ittakary
nagyúr

Hát akkor ez egy elhamarkodott lépés volt :D Törlöm is mindjárt a hirdetést...

(#11522) #19617792 válasza Varoz (#11518) üzenetére


#19617792
törölt tag

jó ez az Antec, csak szerintem túlárazott, FSP-nek tűnik és ez: be quiet! Pure Power L7-530W, szintén FSP bél, valamelyest halkabb Protechnik ventivel. az részletkérdés, hogy én kb. mindből kihajítanám a gyári ventit. :DDD

ha 450-es CTG netán nem elég, akkor még mindig ott vannak a nagyobb tesók, mint az 500-as: Chieftec CTG-500-80P

[ Szerkesztve ]

(#11523) No-kia válasza - = Zk = - (#11516) üzenetére


No-kia
őstag

1,5 hónap az albiban: :D

basszameg, haveromfaterja 350000ft ot nyert totón :(( :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11524) - = Zk = - válasza No-kia (#11523) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az szép :C
mindkettő....

(#11520) EarL 007
nem bírtam ki, akkora agy vagy, hoyg az már csak na :C
hát gondolkodj. valamit nem ismerek, megveszem. utánna ismerni fogom, nem? de. akkor? miről beszélsz?:C:C:C:C....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11525) Varoz


Varoz
őstag

ha majd felszáll a repülőgépem, nem tudom hogy látlak-e még...
:))

No-kia
4-ese lett?
Ja akkor nem. Illetve nem tudom.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11526) No-kia válasza Varoz (#11525) üzenetére


No-kia
őstag

hát 100K-t 2 hete, és most 250J-t, csakén most tudtam meg, nem tudom ez mit jelent :B nem értek a totóhoz

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11527) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, hivatalos bejelenteni valóm van! ;]

mint tudjátok, Nokia szerepelt a "listám" első helyén, akit... khm ;] szóval.. elérkezett az a pillanat, hoyg Tamást letaszították ennek a listának az éléről.
nem más, mint Earl fórumtársé ez a megtisztelő hely ;]

;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11528) Varoz válasza - = Zk = - (#11527) üzenetére


Varoz
őstag

Ehhe, Rotfl. :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11529) #19617792 válasza - = Zk = - (#11524) üzenetére


#19617792
törölt tag

te is akkora agy vagy, nem tűnik fel valami, hogy pontosan az eleje a dolognak hiányos? mi alapján döntöd el, mit veszel? LOL.

(#11527) - = Zk = -: és akkor ez miért is volt érdekes? pont szarok rá.

[ Szerkesztve ]

(#11530) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#11527) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Gari van rá még, mennyire nyúztad meg? mikor vetted stb, mert érdekel a cuccos.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11531) pckownz válasza #19617792 (#11529) üzenetére


pckownz
senior tag

Pénztárca, kinézet, szükséglet, kompatibilitás :D

(#11532) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#11530) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, ipon garis. (kézzel fogható papíros)
nem nyúztam meg. nem volt értelme... WesTM 1x nézte, de azt tőle kell megérdeklődnöd. ennek volt már lassan 1-1,5 éve már...
nem vettem, a 4870 végett kaptam csere cumónak. 1 éve használom, azelőtt WesTM-nél volt.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11533) #19617792 válasza pckownz (#11531) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Pénztárca, kinézet, szükséglet, kompatibilitás"

ok, LOL?, talán, LOL? :DDD ezen kívül?

(#11530) Ł-IceRocK-Ł: a történet pikantériája, hogy én tudom, emlékszem arra, WesTM kb. meddig nyúzta. nagyjából addig, amíg a CCC OverDrive engedte, tehát ilyen 940-960-as GPU és 1300 körüli RAM.

[ Szerkesztve ]

(#11534) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#11532) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

barátnőmnek kellene, oc-s kari sajna nem érdekel.

de azért thx :)

Earl: ezt azért jó tudni, thx. :R

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11535) No-kia válasza - = Zk = - (#11527) üzenetére


No-kia
őstag

te fasssz xD énmeg itt várom hog ymeg küzdünk végre vagy valami, aztán csak egy ilyet nyomsz... :P ;] :DDD :DDD :DDD

mindegy, amíg nem iszunk panashe-t , addig életben maradok :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11536) Varoz válasza No-kia (#11535) üzenetére


Varoz
őstag

mindegy, amíg nem iszunk panashe-t , addig életben maradok :DD Ű
Az valami méreg? :U ;] :DDD

#11537
Nem érted. Azt írtad, hogy addig életben maradsz amíg nem isztok olyat. Tehát ha megiszod meghalsz, ergo méreg. :DDD

Zk
Nem úgy OC-s, hanem, hogy volt húzva egyszer is.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11537) No-kia válasza Varoz (#11536) üzenetére


No-kia
őstag

sör+sprite/7up

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11538) - = Zk = - válasza No-kia (#11535) üzenetére


- = Zk = -
félisten

te vagy a második helyen, hova aggódsz? ;]

(#11534) Ł-IceRocK-Ł
rev3-as, ez nem OC-s. sima alap fapad...
de ok, te tudod :R

szerk. jaa, értem!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11539) pckownz válasza #19617792 (#11533) üzenetére


pckownz
senior tag

Kinézet = LOL?
Nekem azért nem mindegy, hogy egy kényelmes cipő például hello kitty-s, vagy szimpla fekete.
Kompatibilitás LOL?
Esetlegesen több körben is szeretnéd használni az adott dolgot.
Szükséglet talán?
Jah, ki a faszt érdekel, hogy kell-e, ha jó dolgokat írnak róla geektech site-okon :DDD

(#11540) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#11538) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Tudod magamnak mét talán bevállalnám, de másnak nem. Ha valami gond lenne vele én lennék elővéve.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11541) #19617792 válasza pckownz (#11539) üzenetére


#19617792
törölt tag

de ez egy szaros VGA :DDD

(#11542) Varoz válasza pckownz (#11539) üzenetére


Varoz
őstag

Epic Win. :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11543) huntermati


huntermati
tag

Sziasztok. Az normális, hogy:

Van egy Sapphire Toxic HD4870 1GB OC kártyám és a ccc nem vezérli a ventilátorát.

Fan Speed 0%

Jelenleg 57-58C fokos a GPU! És csak a mozilla megy.

Néha felpörög a ventilátor de 1-2 másodperc múlva le is áll.

Erre van valami okosság, hogy ne legyen ilyen meleg a kártya?

(#11544) pckownz válasza #19617792 (#11541) üzenetére


pckownz
senior tag

Bezzeg ha 570-et vett volna, nem ezt mondanád :D
Vagy ha 1155-re váltott volna ;]

(#11545) Varoz válasza huntermati (#11543) üzenetére


Varoz
őstag

Szia zsuntermati. :)) :DDD

Na, jó komolyra fordítva. Legfrissebb rajta minden?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11546) huntermati válasza Varoz (#11545) üzenetére


huntermati
tag

Neked is zsia. :D

(#11547) ittakary válasza huntermati (#11543) üzenetére


ittakary
nagyúr

A driver meg van kavarodva. Próbálkozhatsz mindenféle Cleaner cuccal, ami leirtja a drivereket mindenféle maradék nélkül, de én egy clean Win installt javasolnék. Másfél óra alatt megvagy vele mindenféle programtelepítéssel együtt. Ja és eszedbe ne jusson a legújabb drivert használni :) Talán 2010 közepén jött ki utoljára normális driver a 4xxx szériához...

Ha jól emlékszem 10.5 volt az utolsó driver ami faja volt :) pill megnézem 4870 topikban miket irogattam

Megvan! 10.11eset tessék felrakni!

[ Szerkesztve ]

(#11548) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A batman arkham asylumba mért neml ehet irányítást változtatni?
help :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11549) pckownz válasza ittakary (#11547) üzenetére


pckownz
senior tag

10.8

(#11550) #19617792 válasza pckownz (#11544) üzenetére


#19617792
törölt tag

pontyosan. ;] :C

(#11543) huntermati: ez sajnos ilyen, nem teljesen drivertől függ a dolog, hanem BIOS-tól is. meg a kari amúgyse egy takarékos fajta, azért, mert a BIOS feleslegesen magas órajelen járatja 2D-ben (750 MHz Toxicnál 750 felett a 3D órajel és 500MHz a default 2D), a pillanatra felpörgő ventilátor is egy bug a BIOS-ban, amire az RBE külön fixet is ad. vagy ATT-vel, vagy Afterburnerrel összeállítasz órajelprofilokat, ventivezérléssel, vagy megírod a BIOS-t. ennyit arról, hogy a Sapphire olyan húdejó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.