Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) F34R válasza FireKeeper (#10900) üzenetére


F34R
nagyúr

Engem az In Time -ban irritált , bár a gyönyörű őzike szemű Amanda Seyfried elvette a figyelmet róla. :B

(#10902) Varoz válasza F34R (#10901) üzenetére


Varoz
őstag

Én a Lány és a farkas-ban láttam, de ő...van egy feje. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10903) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10902) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én kapásból felismertem barna hajjal is, de a rövid szőke haj szerintem jobban állt neki.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10904) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10903) üzenetére


Varoz
őstag

Reméltem is. :D
Szerintem ez az új, hosszú barna jobb, de tény, hgoy a rövid szőke is nagyon jól állt neki. :K

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10905) westcoastog válasza FireKeeper (#10896) üzenetére


westcoastog
veterán

Érdemes megnézni azt a filmet? :D
ahogy nézem az érdekes jeleneteket, basszus milyen jó filmforgatás lehetett, á de jó lehetett timberléknek. :D

[ Szerkesztve ]

(#10906) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10904) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A barna haj sem rossz, de azzal kicsit komolyabbnak, idősebbnek néz ki, míg a rövid szőkével kis csintalan volt. :)

Fear: lehet egy színész kellett volna egy színészi szerepre nem egy homi énekes. :DDD

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10907) FireKeeper válasza westcoastog (#10905) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a friends with benefits-et? hát Kunis miatt mindenképpen, meg csajjalnézős filmnek is jó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10908) F34R válasza Varoz (#10904) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD

egyelőre rakosgatom el watchlistbe az utóbbi 2 év termését imdb-n ideáig 99-nél vagyok :D

(#10909) westcoastog

úgy nem érdemes :DDD . én is ötödmagammal néztem (me + alteregos ) xxD

[ Szerkesztve ]

(#10909) westcoastog válasza FireKeeper (#10907) üzenetére


westcoastog
veterán

lehet abból csak forever alone nézés lesz. :DDD

(#10908) F34R
hát lehet hogy én is megnézem, meg én is meg én is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10910) Varoz


Varoz
őstag

westcoastog
Hát, na nekünk sokmindenen múlik. A lányoknak elég ha nem csúnyák. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10911) westcoastog válasza Varoz (#10910) üzenetére


westcoastog
veterán

Ez vagyok én. :D
Vagyis majdnem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10912) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#10910) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azért van benne némi igazság.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10913) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

elmegyek pár rundóra a BF3-ban, erre telep.fázzátok a topikot. hát szépen vagyunk ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10914) Varoz válasza - = Zk = - (#10913) üzenetére


Varoz
őstag

Igen, te még Carter-nál lemaradtál. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10915) F34R válasza - = Zk = - (#10913) üzenetére


F34R
nagyúr

kilőttek a gyatyából mi ? :DDD

(#10916) westcoastog válasza - = Zk = - (#10913) üzenetére


westcoastog
veterán

Tedd föl a clear sky-t, multizzunk. :D

(#10917) - = Zk = -
dm, tdm, artifact gyűjtés, stb, ha akarsz jönni írj valahogy vagy skype. :D
1v1-et mehetnénk. Remélem ha lekrekkelem a játékot fog működni, úgy emlékszem régen ment. :D

[ Szerkesztve ]

(#10917) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

varoz:
igen, ott elmaradtam:C

fear
ha ha... ;] de én is adtam nekik. bár a bázislerohanás ellen nem sokat tudok tenni egymagam... :(

(#10916) westcoastog
tééényleg. :C és annak a multi része miről szól?

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10918) Varoz válasza F34R (#10915) üzenetére


Varoz
őstag

Ez is képszerű még?

EarL
Ez iylen Teamspeak szerű?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10919) #19617792 válasza westcoastog (#10916) üzenetére


#19617792
törölt tag

játék közbeni VOIP-ra tudok mondani jóféle progit, Mumble, iszonyat kicsi sávszélt igényel és kiváló hangminőség, az meg csak a szokásos, hogy amplitudóra reagál, nem folyton tolja az anyagot.

Stalker multi engem is érdekel, bár fel kell tennem és szét kell moddolnom. ;] még jóhogy lecsaptam a 3 Stalkerre 15€-ért.

[ Szerkesztve ]

(#10920) F34R válasza Varoz (#10918) üzenetére


F34R
nagyúr

ez már egy fokkal jobb , de még a vállak így is kirtikusak . úgy is azt mondják majd hogy arcképgyárossal csináltasd. olyan mint ha egy fal mellett lene túl szögletes.

(#10921) westcoastog válasza #19617792 (#10919) üzenetére


westcoastog
veterán

Na gyere te is akkor, patchelem a játékot és már mehetünk is. ;]
Akkor holnap.

Zk te meg gyere ma. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10922) #19617792 válasza westcoastog (#10921) üzenetére


#19617792
törölt tag

mire az lemászik, hajjajj. :DDD majd holnap. :DDD SPOILER: most Skyrimben próbálom lezúzni Alduint a főbosst.

(#10923) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#10922) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én az obliviont próbáltam ki... akkora csóldás játék téren még nem ért. :(

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10924) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#10923) üzenetére


westcoastog
veterán

mert?

(#10925) - = Zk = - válasza westcoastog (#10921) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miről szól a multi része?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10926) westcoastog válasza - = Zk = - (#10925) üzenetére


westcoastog
veterán

írtam már, deathmatch, team deathmatch, artifact hunt, stb :))

(#10927) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#10924) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

kezdjük a nézettel, azért 23" az 23 coll és a kép fele egy kard. meg ha nincs nálam fegyver akkor 1/4 e két kéz. na ne röhögtessél.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10928) #19617792 válasza Ł-IceRocK-Ł (#10927) üzenetére


#19617792
törölt tag

változtatható a nézet third personre. amúgy ez egy klasszikus összetett RPG, nem egy lineáris shooter, másképp kell hozzálátni. :DDD amúgy meg a shooterekben meg a kép ~1/3-adát meg a puska teszi ki :DDD

(#10929) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#10928) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

azért nem. jó oké hogy változtatható de akkor katasztrofálisan szörnyű. egyszerűen borzalom. kapásból töröltem.
Tudom milyen az ilyne játék, végigtoltam a divintyII-t, dragon age, dragon age II-t is majdnem végig.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10930) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

basszátok meg, azt hittem még mindig nőkről beszélgettek :N :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10931) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#10930) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

inkább mint az oblivionról :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10932) pckownz


pckownz
senior tag

Ezt a DA: O -t annyira dicsére mindenki. Egyszer kipróbáltam akkor nem jött be, lehet a Dio 3 előtt adok neki még egy esélyt?? Úgy sincs egy darab játék se a gépemen.

(#10933) westcoastog válasza pckownz (#10932) üzenetére


westcoastog
veterán

az 1 jó lett azt mondják, kettő már gyengébbre sikerült.

(#10934) - = Zk = - válasza westcoastog (#10926) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem hangzik rosszul
vannak szerók alá?

(#10935) Ł-IceRocK-Ł
a szingli részeket már kijátszottam vagy 50x :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10935) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#10932) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Minde a kettő jó, bár az első eredetibb, a másodikba önállábbak a társaid, és sokat fejlesztettek a karakterek mozgásán és támadásán. Effektek, látványosság stb. Szerintem érdemes végigtolni.

Zk: nektek csak a multi létezik? :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10936) westcoastog válasza - = Zk = - (#10934) üzenetére


westcoastog
veterán

Hogyne vígan játsszák ma is, szerverkeresője bedob egy rakást. Itt várok rád má mióta vazeg. :D

(#10937) - = Zk = - válasza westcoastog (#10936) üzenetére


- = Zk = -
félisten

várhatsz is jó darabig, mert most a BF3 körül forgok :C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10938) westcoastog válasza - = Zk = - (#10937) üzenetére


westcoastog
veterán

Na hogy süsdmeg akkor. :D

(#10939) Varoz
na majd holnap egy szorsz parti. :)

[ Szerkesztve ]

(#10939) Varoz válasza westcoastog (#10938) üzenetére


Varoz
őstag

Gyere CS-zni. :D
Mér holnap? Még csak fél 10. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10940) Ł-IceRocK-Ł válasza - = Zk = - (#10937) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az már egy hurka gém :(
szemét konzol átírat. Pc-n nem is működik rendesen.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10941) pckownz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10940) üzenetére


pckownz
senior tag

A PHP-n kívül semmi sem megy pc-n rendesen :C

(#10942) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#10941) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azért ez így nem igaz :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10943) pckownz válasza Ł-IceRocK-Ł (#10942) üzenetére


pckownz
senior tag

Ja de, hardveresen gyorsított kékhalál / kernel panic :DDD

(#10944) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#10943) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem lehet minden tökéletes na. :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#10945) pckownz


pckownz
senior tag

Hmm. Néztem emelt érettségi feladatot infóból. Tavalyi, egyik feladat tennisz statisztika készítése, külön ki van kötve hogy nem használhatok kerekítést az értékekre. Ez annyit jelent hogy Delphi környezetben Double vagy Real típusú változókkal számolhatok csak, mivel sok a tizedesem. De ahogy elnézem a beépített Sin függvény kerekíti mind2 fajta változót mert lényegesen eltér a gép által számolt eredmény, attól amit én számolok, ugyan azon képlet alapján.
((v0 ^2) * Sin(2alfa) )/ g

Awes0me bra1nfuck.

(#10946) - = Zk = - válasza Ł-IceRocK-Ł (#10940) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a BF3?...
hm, érdekes vélemény. nekem hibátlan. semmi konzolportos dolgot nem vettem még észre benne:U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10947) ittakary válasza - = Zk = - (#10946) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem sem volt vele semmi probléma :) 5870-nel ULTRAN kis OC után 50-60FPS lazán megvolt és gyönyörű volt :K Csak az a fránya 1G VRAM... MSAA-t be se lehetett kapcsolni, különben jött a félpercenkénti képregényesedés....

(#10948) #19617792 válasza - = Zk = - (#10946) üzenetére


#19617792
törölt tag

a grafikai rész nem, ellenben az egészen érződik a konzolosodás. health regen, kihajolás nincs, stb.

(#10949) ittakary válasza #19617792 (#10948) üzenetére


ittakary
nagyúr

kihajolás már tök régóta nincs a játékokban :) Én mondjuk akkor sem használtam, hogy ha volt, szóval nekem tényleg nem hiányzik... Mondjuk el tudom képzelni hogy Veteran nehézségi fokozatban azért már hasznos dolog ha ki tudsz nézni a sarok mögül és nem kell kirohannod rambo modra ha meg akarod nézni mi történik...

[ Szerkesztve ]

(#10950) #19617792 válasza ittakary (#10949) üzenetére


#19617792
törölt tag

éppen ezért butul a játékipar, és nem is lehet komolyan venni. :DDD mondom én, hogy ma már kb. csak és kizárólag a grafra gyúrnak, mert az érdekli a népet. az olyan régijátékos, mint én, akinek a graf sokadlagos, meg le van szarva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.