Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11751) Varoz válasza FireKeeper (#11749) üzenetére


Varoz
őstag

az ismerőseim 99,9%-a a 690-re költött 22k-ért is már hülyének néz :) ha bejelenteném hogy veszek egy újat 40k-ért szerintem onnantól csak bottal mernének hozzámérni, és előbb vagy utóbb máglyán elégetnének :D
Gondold el amikor én elárulom, hogy kb. 300k-ba van a gépem. Képesek lennének lenyilazni, hogy mekkora hülye vagyok. :D :DDD

Én amikor vettem az enyémet akkor jöttek be a C3-asok. Olyan helyről vettem ahol van protekcióm és ki köttötem, hogy milyen dobozkódú kell nekem. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11752) #19617792 válasza FireKeeper (#11749) üzenetére


#19617792
törölt tag

én mikor vettem, bőven lehetett volna C3-as is akár, de C2-est kaptam.

(#11753) #19617792 válasza Varoz (#11751) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Olyan helyről vettem ahol van protekcióm "

na oda nekem is kell a protekció. ;] :DDD lássuk milyük van. ;]

(#11754) Varoz válasza FireKeeper (#11749) üzenetére


Varoz
őstag

2010 augusztusában vettem a gépet 250 ezerbe.
Azóta hozzácsaptam másik ramot(2GB HyperX-->8GB G.Skill RipJaws) 15k
Új házat sz.r -->Fractal :DDD 44k
Új hűtőt Freezer 64-->Brocken 9k

EarL
Kéne mi? :P
Milyük van? Amit rendelek. :D
A gépet amikor vettem, abból csak a táp volt nekik, többit rendelték. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11755) - = Zk = - válasza FireKeeper (#11746) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tudom, h sz.r a supportjuk.... most is azt használok! ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11756) FireKeeper válasza - = Zk = - (#11755) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a MILF dolog mellé még mazochista is vagy, vagy mi a szösz? ;]
volt már rossz tapasztalatom asussal (szutyok P5B meg glaciator hűtés), mégis kb 60%-ra mondom hogy a következő gépem alapja asus deszka lesz (25% MSI, 15% asrock, többi ki van csukva).

Varoz: nyilván az én gépem is átesett módosításokon, csak a mobo+cpu+ram trió árát írtam.
am a borckenhez pofátlan olcsón (kiállítási darabként, szinte újan 7k postával együtt!!!) jutottam hozzá, illetve szinte mindent az akkori viszonyokhoz képest elég olcsón szereztem be.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11757) Varoz válasza FireKeeper (#11756) üzenetére


Varoz
őstag

Nekem csak a proci volt 50. :D

illetve szinte mindent az akkori viszonyokhoz képest elég olcsón szereztem be.
Újonnan szerezted be vagy használtan?
Ha újonnan akkor boltból vagy innen, bazárokból?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11758) - = Zk = - válasza FireKeeper (#11756) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sokak szemében én vok a hülye, mert ragaszkodom márkákhoz. a magam szemében én kitartónak nevezném magam.
nézőpont kérdése csupán ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11759) FireKeeper válasza Varoz (#11757) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mindre volt példa :D
a két vinyóm gianni-tól jött, a tápom, ramom, vga-m, ssd-m használt volt, a cpu-t herrz bazárjából vettem, a házat simonyana bazárjából, a lap bolti.
illetve az eredeti 2009-es konfigban a táp és a cpu cooler bolti volt, azokat aprón eladtam/cseréltem.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11760) pckownz válasza westcoastog (#11692) üzenetére


pckownz
senior tag

Mindegy, Atom N455-öt adtam érte, igaz az csak langyos volt, de a teljesítménye is, ehhez képest...

(#11761) Varoz válasza FireKeeper (#11759) üzenetére


Varoz
őstag

:C
a giannis cuccokat remélem nem kell gariztatnod, elég link alak, ahogy hallom.

a cpu-t herrz bazárjából vettem, a házat simonyana bazárjából,
:C

Nekem minden zsír új volt és bolti. :D
Tesóm éjfélkor hozta meg. Én meg kb. 3-ra raktam össze teljesen. (Azért iylen sokáig, mert ki kell élvezni a kibontást meg minden :D ) :)) :C

pck
Mint mondottam volt, annyiért amennyiért te szerezted(illetve cserélted), simán jó még mindig.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11762) - = Zk = - válasza Varoz (#11761) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a giannis cuccokat remélem nem kell gariztatnod, elég link alak, ahogy hallom
meg van egy "csatlósa" is.... priviben "kolléga" szót használt rá. fingom sincs, mi megy arrafelé... de közöltem vele, miért nem vásárolok tőle. és azóta nem jött rá válasz... hm.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11763) FireKeeper válasza Varoz (#11761) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a westernre már lejárt a gari, a samsungon is asszem már csak egy év maradt, vagy másfél.
egyszer volt vele egy kis gondom (DVD olvasót adott el írónak), azt kicserélte.
egyébként kb másfél éve már én sem vettem tőle semmit. csak éppen akkor, mikor ezeket vettem, ő adta a legolcsóbban.

hát most micsináljak, csóró hardverbuziként muszáj minden forinton spórolnom :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11764) F34R


F34R
nagyúr

reggelt szófosók :DDD

(#11765) westcoastog


westcoastog
veterán

ótluk express pówa infón nyomatjuk hardkór. :O:DDD

(#11766) F34R válasza westcoastog (#11765) üzenetére


F34R
nagyúr

fuck that , izgalmas lehet nagyon :DDD

(#11767) ittakary válasza westcoastog (#11765) üzenetére


ittakary
nagyúr

fapfapfap

(#11768) F34R válasza ittakary (#11767) üzenetére


F34R
nagyúr

miért recskázol korán reggel ? :DDD

(#11769) ittakary válasza F34R (#11768) üzenetére


ittakary
nagyúr

... felizgatott a középiskolai számtechórás office oktatás...

(#11770) F34R válasza ittakary (#11769) üzenetére


F34R
nagyúr

az a baj hogy ez egy OKJ-s képzés , annyira hülyének nézik az embert szájba rágósan magyaráznak mindent (ami nem érdekel azt is ) ettől lehet agyfaszt kapni.

(#11771) No-kia


No-kia
őstag

jó reggelt!

nah én is elkezdek tanulni a vizsgáimra :DD azt hiszem összekell kapnom magam :D szombaton lesz HTML, utána meg üres az albérlet... :B :U :DDD kocsisi készlesz pénteken, ha ez nem lesz jó hétvége akkor semmise xD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11772) ittakary válasza No-kia (#11771) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én most indulok írni egy műszaki hőtan II-t ... szurkoljatok :/ :B

(#11773) No-kia válasza ittakary (#11772) üzenetére


No-kia
őstag

hajrááá

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11775) No-kia válasza #19617792 (#11774) üzenetére


No-kia
őstag

ismerem,ez jó :DD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11776) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#11765) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Sose tudtam mire jó az a program :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11777) #19617792 válasza westcoastog (#11765) üzenetére


#19617792
törölt tag

de akkor már legalább Outlook 2010 lenne, vagy Thunderbird...

(#11778) F34R válasza #19617792 (#11777) üzenetére


F34R
nagyúr

le vannak maradva a korszerűsítéssel emlékszem még anno mi is azzal tanultuk , megemlítette a TB-t a tanár érdekesen vicsorgott rám. :DDD

(#11779) #19617792 válasza F34R (#11778) üzenetére


#19617792
törölt tag

intézménytől is, de ez zömmel okj-s, ecdl-s, és középiskolai oktatásoknál iszonyatos a fejletlenség. egy mérnök-infós egyetemen mindenből a legfrissebb van használva, persze miután letesztelték zárt körűen a frissítéseket, mielőtt WSUS-szal kiküldenék minden domain-beli gépre. nálunk i5-ös, 8GB RAM-os, csendes Dell csodákon tanulunk (19-22-es Samsung, Dell monitorok előtt ülve), Win7 Enterprise, VS10 Ultimate, Office 2010 Professional, és még akár tucatnyi szükséges, jóféle dev cucc.

[ Szerkesztve ]

(#11780) F34R válasza #19617792 (#11779) üzenetére


F34R
nagyúr

lol D

most ismerősömet lehet elhúzzák , mert nem csinálta meg a félévi kis dolgozatát (5-10 oldal).
GDF-en meg winxp és netbeans-t használnak most ők :D VS10 az fainság :C

(#11781) westcoastog válasza #19617792 (#11777) üzenetére


westcoastog
veterán

Ezek mint a thunderbird vagy a windows live mail nem is léteznek.
Ami vicc volt, be kellett állítani a suli smtp és pop3 szerverét, haver gyorsan összedobta, erre odajön a tanár, te már csináltál ilyet?? Mintha valami nagy dolog lenne vagy nem tudom, facom kivan az alapismeretekkel. :)

(#11782) F34R válasza westcoastog (#11781) üzenetére


F34R
nagyúr

ne várj többet okj-n , legtöbb oktató balfasz (tisztelet a kivételnek )
mondjuk nálunk sok agyilag zokni volt , így megértem.

(#11783) westcoastog válasza F34R (#11782) üzenetére


westcoastog
veterán

tanárunk értelmes, jó fej, de ne erőltessék már boldog boldogtalanra ezt a hülye tananyagot, na de már kibírom ezt a másfél évet.

(#11784) F34R válasza westcoastog (#11783) üzenetére


F34R
nagyúr

^^ biza utána majd csak izgalmasabb lesz .

(#11785) westcoastog válasza F34R (#11784) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja főleg ha ügyes leszek akkor a munkahelyem már biztosítva lesz.

(#11786) pckownz


pckownz
senior tag

EarL, szerinted érdemes egy low-cost home servert kiépíteni?
Első sorban nyomtató megosztás, adattárolás és főként android alól távoli felügyeletre kellene. Szeretném megoldani, hogy laptopról vagy androidos készülékről ha rácsatlakozok tudjak rajta programozni.
Win7 kellene rá, egy SQL szerver, Android SDK és Visual Studio.
Valami 775-ös 2magos proci, 2-4giga ram, low profile vga és megbízható táp.
Illetve nem bánnám ha tudnék vele videot streamelni.

(#11787) #19617792 válasza pckownz (#11786) üzenetére


#19617792
törölt tag

szerintem érdemes.

de egy dolgot nem értek, szerveren miért akarnál programozni? arra ott a notid. én legfeljebb forgatásra használnám a szervert, ha prog. feladat. bár akkor van némi értelme, ha erősebb a gép, amire csatlakozol, mint a notid, illetve ha forrás vagy a végeredmény, felkerül notidra, ehhez egy FTP szervert is beizzítanék.

nyomtatómegosztásnál, főleg Win7 alatt ügyelni kell arra, hogy az csak Vistas és Win7-es géppel hajlandó működni normálisan, ha 64 bites Win7-et teszel fel. mert ebben az esetben imádkozhatsz, hogy legyen külön driver 32 bitre is, amit neadjisten hajlandó elfogadni a Win7. én 32bites Linux alól elérem a 64bites Wines gép nyomiját, de nyomtatni nem tud, nyomtató feléled, de a feladatot nem kapja meg.

videóstreamelésre meghát millió progi van/lehet.

már csak azért is érdemes, mert így az adatokat lehetne egy helyre dobni és felesleges másolatok nincsenek. praktikus cucc.

[ Szerkesztve ]

(#11788) westcoastog


westcoastog
veterán

hdtune még azt is írja hogy:
Ultra dma crc error count: 204
Hogy valami csatlakozási hiba, 204-szer fordult elő, hogy okozhatja hibás kábel..

(#11789) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#11788) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

azt érdemes lecsekkolni :K
cseréld ki a kábelt

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11790) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#11789) üzenetére


westcoastog
veterán

Mire, sok sata kábelem nincs, amúgy egy fém kapcsos gigabyte laphoz adott kábel, a másik meg a dvd írón van, cseréljem meg őket or what.

[ Szerkesztve ]

(#11791) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#11790) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

akár cseréld meg, vagy tedd át alaplapi másik csatiba. vagy vegyél egy újat és azzal próbáld ki.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11792) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#11791) üzenetére


westcoastog
veterán

megcseréltem, ugyan az, új kábelre most egy fillérem sincs.
De most ezek a kábelek mitől tudnának elromlani?

(#11793) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#11792) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

cserélgetés, hajíltgatás, akár még magától is.kilazul a műanyag foglalatban és lehet nem érintkezik rendesen. egy másik vinyóval is ki kéne próbálni.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11794) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#11793) üzenetére


westcoastog
veterán

Értem, hát mindegy, majd ha eljutok oda hogy új vinyót veszek veszek kábeleket is, azt kész, nem látok működés közbeni anomáliát.

(#11795) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#11794) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

addig jó míg működik, de ha lehet mihamarabb járj utána :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11796) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

ááá kurva neptun, kurva neptun a kurva anyját!!!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11797) pckownz válasza #19617792 (#11787) üzenetére


pckownz
senior tag

Ez így van, viszont szeretnék tabletről/droidos telóról is dolgozni, és így még pendrive-ot sem kellene cipelnem, hisz ott a mobilnet.

(#11798) ittakary válasza FireKeeper (#11796) üzenetére


ittakary
nagyúr

Néccáhárom :D

(#11799) #19617792 válasza pckownz (#11797) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát akkor valóban érdemes, de tabletről progolni? hát, megőszülsz. :DDD

FireKeeper: nem újdonság, a Neptun és ETR-nek nevezett kódhányások csak akkor működnek, amikor nem kell semmire.

(#11800) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#11799) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

de van hogy akkorsem.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.