Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10851) westcoastog válasza - = Zk = - (#10846) üzenetére


westcoastog
veterán

Ja és elég a legutolsó patchet rátenni vagy mind kéne?

(#10852) koshmar válasza Varoz (#10848) üzenetére


koshmar
őstag

Rohadt jó nő lehet, ha az asztali gépem 60 gigás merevlemezén is fel tud szabadítani ennyit. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10853) Varoz válasza No-kia (#10850) üzenetére


Varoz
őstag

Hüle. :DDD

Tibii91
Segítsek abban, hogy mit jelent az "akár" szó? ;)

Na egy nagyon nagy kedvenc. Kíváncsi vagyok ki tudja ki ez.
Annyi, hogy eddig szőke volt.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10854) F34R válasza FireKeeper (#10849) üzenetére


F34R
nagyúr

most tökön döftél ez fincsi darab :P

(#10850) No-kia

én is megjátszottam régen , de nem sokáig bírtam ki :DDD

(#10852) Tibii91

xD

[ Szerkesztve ]

(#10855) - = Zk = - válasza westcoastog (#10851) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jó a kérdés. nekem GOTY verzió van :U... felteszi mindet/legutolsót...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10856) Varoz válasza - = Zk = - (#10855) üzenetére


Varoz
őstag

Feljebb akit beraktam az neked való, 46 éves. ;] :D

Az előbb, mondom felrakom már én is a Bordert, de basszus 12 giga. Há az mire lejön. :Y :D
(6 óra 48 perc hmm.) Végülis éjfélre lent lehet. :D

Tibii91
Ugye, hogy ugye? :K :D
Megzavart már itt a sok bula, mi? :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10857) koshmar válasza Varoz (#10853) üzenetére


koshmar
őstag

LOL, simán végigolvastam a mondatot anélkül, hogy észrevettem volna az akár szót.
Remek. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10858) - = Zk = - válasza Varoz (#10856) üzenetére


- = Zk = -
félisten

46? sokan irigykednek rá, biztosan. fainul néz ki :K
igaz :K
és ki is ő?

(#10859) pckownz
a lopott BMW-t nem az apeh elől kell elrejteni, hanem a "volt" tulaja elől :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10859) pckownz válasza - = Zk = - (#10824) üzenetére


pckownz
senior tag

Mint a lopott bmw-t az APEH elől... :DDD :DDD :DDD

(#10860) Varoz válasza - = Zk = - (#10858) üzenetére


Varoz
őstag

Valóban. :K
Szvsz madj egy 10-est letagadhat, de 5-öt minimum. :K

Régebben így nézett ki.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10861) F34R


F34R
nagyúr

Pedomacit akarom a friss delikvensekkel :O

(#10862) pckownz válasza - = Zk = - (#10858) üzenetére


pckownz
senior tag

Nem elrejteni, hanem DUGNI!!! :DD

(#10863) Varoz válasza - = Zk = - (#10858) üzenetére


Varoz
őstag

Szőke hajjal sem ugrik be, hogy ki az?
Amanda Tapping a neve amúgy.

#10864
Elárulom, Csillagkapus ő is. :D :DDD
Samantha Carter ezredes. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10864) - = Zk = - válasza Varoz (#10860) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm. ismerőőős, de nem esik le.
Döglött Akták? nem hiszem. passzolok...

szerk:
pff, sose hallottam róla :B

(#10862) pckownz
ugyan arra gondoltam én is, csak a szebbik szóval írtam le :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10865) FireKeeper válasza F34R (#10861) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nesze neked cukiság:

cukiság v2:

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10866) F34R válasza FireKeeper (#10865) üzenetére


F34R
nagyúr

vidd még lejebb az évszámokat :DD
első már majdnem jó

[ Szerkesztve ]

(#10867) Varoz válasza - = Zk = - (#10864) üzenetére


Varoz
őstag

Szerkesztettem, láttad?

FireKeeper
Az első ki? Olyan ismerős.
A második inkább no comment, de csúnya.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10868) FireKeeper válasza Varoz (#10867) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Rachel Bilson, sorozatokban volt állandó (narancsvidék) és vendégszereplő (pl chuck).
a második csaj nem tetszik? ő volt Ezri Dax a Star Trek DS9-ban. hát cukiság overdose!!! :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10869) Varoz válasza FireKeeper (#10868) üzenetére


Varoz
őstag

Lehet, hogy akkor a Chuckból ismerős. :C
Szeretem a Star Treket, de a csajt inkább hanyagoljuk. Inkább 7/9-edet rakd be. :D :C

Zk
:))

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10870) - = Zk = - válasza Varoz (#10867) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, Carter ezredes. nah, ígymár oké :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10871) Varoz válasza FireKeeper (#10868) üzenetére


Varoz
őstag

Ha már Chuck, akkor Yvonne.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10872) Varoz


Varoz
őstag

Jut eszembe. Dolgoztam a képen. Ehhez mit szóltok?

Mellé raktam koxx Sheppardjét.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10873) FireKeeper válasza Varoz (#10871) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

oh Yvonne :K igazi finom hölgy! :P

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10874) Varoz


Varoz
őstag

FireKeeper
Szép hölgyemény az már bizonyos. Jó volt nézni a Chuckban. :) :))

No-kia
Pofádlapos!!! :((( :W

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10875) No-kia válasza Varoz (#10874) üzenetére


No-kia
őstag

elsőre is felfogtuka kérdést :DDD nem ér, csaltál..

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10876) F34R válasza Varoz (#10874) üzenetére


F34R
nagyúr

látszik rjta hogy szögletes a vállát le kellene kerekíteni a füléből lett egy kicsit nyesve, kontur nem éles , a másik vála mintha leesett volna a semmibe és még mindig fényképszerű!.

(#10877) westcoastog


westcoastog
veterán

Mass effect béli csaj. :)

[ Szerkesztve ]

(#10878) Varoz válasza F34R (#10876) üzenetére


Varoz
őstag

Itt az eredeti kép.

Szóval a füle nincs lenyesve, a vállát nem tudom, hogy oldjam meg. Lejjeb nem vághatom a képet szerintem.
A fényképszerűséget, hgoy oldjam meg? Ahhoz kurvára nem értek. Már annyi szűrőt ráeszkábáltam a képre, hogy ihaj. :DDD
Mondjuk koxx is megmondta, hgoy sz.r alapanyag. :DDD

westcoastog
Nem ment a kép beillesztése, erre beteszed ugyan azt amit én csak kicsibe. :DDD
Amúgy igen. Miranda Lawson hangja. :K

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10879) F34R válasza Varoz (#10878) üzenetére


F34R
nagyúr

nem vagyok arcképgyáros , de ezek az első dolgok amibe bele fognak kötni elbíráláskor.

valahol van egy lazább topic ahol elnézik hogy linkelgeted a képet , ha szerencséd van valaki ki is javítja.
azért szar mert nekik képről rajzot csinálni kell ami nem egyszerű.

(#10880) Varoz válasza F34R (#10879) üzenetére


Varoz
őstag

Ott már jártam, de eddig üres a topik. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10881) westcoastog válasza Varoz (#10878) üzenetére


westcoastog
veterán

Nem csak a hangja, róla mintázták.

más:
Na borderlands nem tölt mentést nekem sem, majd játszok vele máskor, itt a skyrim is úgyis...

(#10882) F34R válasza Varoz (#10880) üzenetére


F34R
nagyúr

mert türelmetlen vagy , én nagyon sokart vártam rá egyszer abba is maradt és csak hónap múlva mentem vissza akkor már jó alapanyaggal amiből 2 nap alatt elkészűlt az arckép és mehetett a requestbe.

(#10881) westcoastog

mert a tört egy kulamaradvány , nekem működött még anno.

[ Szerkesztve ]

(#10883) Varoz válasza F34R (#10882) üzenetére


Varoz
őstag

Persze, hogy az vagyok. 1 hetem van eldönteni. Különben kiesek ebből a turnusból.
Az meg engem hol érdekel, hogy te sokat vártál. ;] :DDD

Amúgy aki még nem szavazott az avatarokra, az tegye meg. Eddig Sheppard-Daniel 2-2. :)

westcoastog
Nekem 14%-nál tart a letöltés. :C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10884) F34R válasza Varoz (#10883) üzenetére


F34R
nagyúr

milyen 1 heted ? milyen turnus (jah akiknek beállítják )sajna szopta van nekem is várni kellett , ez alól te sem vagy kivétel :P
ha meg nem tetszik gyárts greasemonkey scriptet akkor nem kell csináltatnod sem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10885) Varoz válasza F34R (#10884) üzenetére


Varoz
őstag

Nem muszály, Sheppard-öt már Kidus elfogadta. :P

ha meg nem tetszik gyárts greasemonkey scriptet akkor nem kell csináltatnod sem :DDD
Kössz. annak kb. annyi értelme van, mint a guminőnek. :DDD

#10886
Danielt azért próbálom megszerkeszteni, hogy lássam érdemes-e várrni, vagy inkább betetessem Sheppard-öt.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10886) F34R válasza Varoz (#10885) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor meg xD :DDD

(#10887) ittakary válasza FireKeeper (#10828) üzenetére


ittakary
nagyúr

Dukai Reginát múltkor láttam westendben, hááát felejtős, élőben csúnya. :U

F34R: vidd még lejebb az évszámokat :D ne legyél már pedomaci basszus :D:D

No-kia: magasabb vagy nálam és könnyebb... Jesszus :D

Pár személyes kedvenc hölgyecskét én is mutatok:

Natalie Portman:

Mila Kunis:

Scarlett Johansson: Már volt ez a képe, de nem tudok betelni vele :D


Szemkontaktust elég nehéz tartani vele :D

ÉS a kedvenc YT csatornám: [link] Annyira cuki ez a csaj :) Szerelmes lettem belé, amikor először láttam :B

[ Szerkesztve ]

(#10888) Varoz válasza ittakary (#10887) üzenetére


Varoz
őstag

Á, Padmé jöhet. :C
Na, jó, jöhet a Fekete Özvegy is. :D

Bameg rámentem a YT linkre és majd össze fostam magam. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10889) F34R válasza ittakary (#10887) üzenetére


F34R
nagyúr

nehh tabby-t én is imerem még sub-olva is van xD

(#10890) FireKeeper válasza ittakary (#10887) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor gondolom a fekete hattyúban lévő Portman-Kunis lezbi jelenetnél csúcsközeli állapotba kerültél :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10891) ittakary válasza F34R (#10889) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nálam 10/10 a kiscsaj :) Aki azóta szépen megnőiesedett:

KÉP

FireKeeper: Le se vettem a szemem a képernyőtől, pislogni se mertem :D

Varoz: Black Swan c. filmet tőcsed lefelé :)

[ Szerkesztve ]

(#10892) Varoz válasza FireKeeper (#10890) üzenetére


Varoz
őstag

HolHolHol? :Y

ittakary
Sunáznám, de mást nem kezdenék vele. Túl idióta. :U

Akarod mondani, hogy vegyem ki a tékából, nem? ;] :D :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10893) westcoastog válasza ittakary (#10887) üzenetére


westcoastog
veterán

Élőbe csúnya? :F
Tabby, hát igen az egy jó csaj. meg elég kattant. :D

[ Szerkesztve ]

(#10894) F34R válasza ittakary (#10891) üzenetére


F34R
nagyúr

és nem is idős bőven belefér még a 18 ba xD
egy idióta én azért szeretem <3
mondjuk piercing az ajak belső felére wtf azt nem kellett volna :S

[ Szerkesztve ]

(#10895) koshmar válasza ittakary (#10887) üzenetére


koshmar
őstag

A Szigetet láttad már?

Álomszép volt benne Scarlett néni. ;] :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10896) FireKeeper válasza ittakary (#10891) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jaj, ez az az idióta a sünjével? az ember nehezen tudja eldönteni, hogy szeneslapáttal, vagy fsszal küldje neki... van aki mindkettővel. van aki egyszerre :DDD

egyébként Kunis kisasszony a Friends with benefits-ben azért megmutat valamit formás kis testéből :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10897) Varoz válasza FireKeeper (#10896) üzenetére


Varoz
őstag

Én a mindkettőre szavazok. Szanaszétk.rnám, aztán meg lacsapnám egy szeneslapáttal. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#10898) ittakary válasza FireKeeper (#10896) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezen nevettem egy egészségeset :D:D:D Bolond vagy te is.... :D

Mutat bizony, láttam is :)

Tibii91 Láttam, de már régen. De ideje feleleveníteni az emlékeket, már szedem is :)

(#10899) F34R válasza FireKeeper (#10896) üzenetére


F34R
nagyúr

láttam azt is :K kis fasza csaj :B

(#10900) FireKeeper válasza F34R (#10899) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jó film, csak valahogy Timberlake személye meg karaktere irritál benne eléggé. más ffi főszereplővel jobb lett volna.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.