Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11651) - = Zk = - válasza Varoz (#11649) üzenetére


- = Zk = -
félisten

.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11652) Varoz válasza #19617792 (#11650) üzenetére


Varoz
őstag

De, engem érdekel. :D
Le is mentem neked várjál akkor.
Itt is van.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11653) F34R


F34R
nagyúr

Zk nem hogy legközelebb , radit+blokkot tartályt vennél , vizezzél vazze ne szarakodj már a hűtéssel ;]

(#11654) ittakary válasza Varoz (#11641) üzenetére


ittakary
nagyúr

60 rengeteg? Hát bolond vagy te? Az még teljesen jó :) 70 is :) Sőt 5870 nyáron 80°C körül volt... az már mondjuk nekem is kicsit piszkálta a szememet, ezért vettem rá majdnem 10k-ért egy aftermarket hűtést :)

ZK komolyan mondom nem tudom hova kerültünk. Itt még a Ferrarit is elkezdenék fikázni, hogy hangos meg sokat fogyaszt... :P Betojok rajtatok gyerekek...

Ami ZK-nak van most, az az egyik legerősebb VGA a mai piacon (1GPU-s megoldásokat nézve csak az GTX580 és a 7970 van előtte...) és nekiálltok itt fröcsögni, hogy hangos meg fogyaszt, meg melegedik... OMG de cserébe ULTRA-n nyom minden játékot!

[ Szerkesztve ]

(#11655) #19617792 válasza Varoz (#11652) üzenetére


#19617792
törölt tag

amit találtam a régebbi volt, 2009/11/18, tied újabb, 2010/07/13, verzió is újabb, de minden beállítás ugyanaz. a tiedet is megtaláltam közben: Sapphire.HD5770.1024.100713_1.bin, jé, van frissebb: Sapphire.HD5770.1024.101212.bin, nem lennék meglepve, ha ugyanaz lenne minden. hmm, HD5000-eseknek már 128 KB-s BIOS imageük van.

update: a frissebb szinte ugyanaz, csak 2D-ben pazarlóbb, 0.95V helyett 1V-ot ad 157/300 órajelekhez. ezen kívül semmi.

(#11654) ittakary: ULTRA-n nyom mindent, és? ha az kell a játékhoz, hát...

[ Szerkesztve ]

(#11656) F34R válasza ittakary (#11654) üzenetére


F34R
nagyúr

felőlem csövön nyomhatja a lányok ánuszát is ha venti van rajta és hangos :P

(#11657) Varoz válasza #19617792 (#11650) üzenetére


Varoz
őstag

Tehát jó ez így, csak a feszültségen lehetne faragni? Ezért én nem fogok bios-t cserélni. :N :D

ittakary
60 rengeteg? Hát bolond vagy te? Az még teljesen jó
Nem, csak én értek hozzá és tudom, hogy ez nem jó.
De hát boldogok a tudatlanok. :D

komolyan mondom nem tudom hova kerültünk. Itt még a Ferrarit is elkezdenék fikázni, hogy hangos meg sokat fogyaszt... :P Betojok rajtatok gyerekek...
Én nem kezdtem el fikázni, csak annyit írtam, hogy nekem feleslegesen erős. Meg sokaltam a hőfokot, ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11658) ittakary válasza Varoz (#11657) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jó, de te vagy a másik véglet: neked tényleg nagyon jó hűtésű ÉS nagyon kis fogyasztású kártyád van. Neked 100W-os TDP-d van, ZK-nak 200-220W ... Az 5770 a 6950@70 mellett egy aranyos Tamagochi kb :D Félre ne értsd nem megbántani akarlak, de nem lehet egy lapon emlegetni a két kártyát.

És a mai VGA hűtéseknek is megvannak a korlátai. Ha sok, ha nem sok ilyen meleg az a kártya. De cserébe le is tesz valamit az asztalra :K

De lehet tényleg nem kéne erőltetni a témát, mert tényleg nem értünk egyet ezen a téren :D Én ZK mellett állok, mert én is az 1-2 éves csúcsmodellek vásárlásában hiszek, ti pedig a középkategóriában, hogy "azzal is el lehet játszogatni magas beállításokkal" . Mindkettőnknek igaza van az a helyzet :)

[ Szerkesztve ]

(#11659) #19617792 válasza Varoz (#11657) üzenetére


#19617792
törölt tag

egész jó. bár én tuti faragnék mindenen. :DDD leginkább a minimum rpm-et venném le 0%-ra, az alsó küszöböt feltenném 50-re (bár a 45 lehet maradna is), a maximumot 90-re, így 50 fokig kuss a neve, utána meg felpörög ha kell (sőt, hamarabb és jobban felpörög).
annyit lehetne kipróbálni, hogy AfterBurnerben lehúzva a ventit minimumra, lelassul-e jobban, mint ha CCC-ből tennéd (így derül ki a minimuma a gyári vezérlésnek). amúgy a BIOS firkát ki is lehet váltani AfterBurnerrel, vagy ATT-vel, csak ez olyan, hogy 1x megcsinálod, aztán nem kell. :DDD gyári beállítással a venti akkor éri el a maxot, ha 109 foknál jár, de azt legfeljebb a Szahara közepén egy fémládába zárva Furmarkolás közben éri el. :DDD
5770-ednek ráadásul nem is PWM-es vezérlése van, hanem sima feszszabályzós. PWM-eseknél nem szokott olyan lenni, hogy a venti kikapcsol, mert a 12V-ot mindig megkapja. míg a feszelősnél ha eléggé levesszük a feszt (már amennyire az IC engedi), akkor leáll a venti, ha alámegyünk a minimum működési fesze alá (gyárilag egyik se csinálja, kivéve amelyikre külön ráírják). ügyes lenne, ha üresjáratban passzívan menne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11660) Varoz válasza ittakary (#11658) üzenetére


Varoz
őstag

Figyelj, 24 hüvelyken mindenre ismétlem mindenre elég.
De amúgy igaz amit írsz, kivéve a melegedés. Ha akarnák megoldanák hidd el.
De hát ugye akkor nem lehetne eladni olyan hűtéseket, mitn a te Zalmann-od is volt. :D

EarL
gyári beállítással a venti akkor éri el a maxot, ha 109 foknál jár, de azt legfeljebb a Szahara közepén egy fémládába zárva Furmarkolás közben éri el. :DDD
Kb. vagy még akkor sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11661) #19617792 válasza Varoz (#11660) üzenetére


#19617792
törölt tag

áhh, tényleg, még akkor sem. ez nem melegszik, ez elvonja a hőt. :DDD nem fogyasztja az áramot, hanem termeli. :DDD

"Ha akarnák megoldanák hidd el."

jah, anno a pl. 7900GTX-nek volt idáig talán legjobb refhűtése, igaz, nem 200W felett fogyasztott. az ATI-knál sajnos hamar ráálltak a mókuskerék ventikre. :(

7900GTX.

nagy közepesen szellős borda, középen egy jókora ventivel.

[ Szerkesztve ]

(#11662) Varoz


Varoz
őstag

Most elvetemült leszek. :D :DDD
Mai zene. :C
Nem is tudom melyiket sunáznám jobban, a csajt vagy a traktort. XDDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11663) - = Zk = - válasza F34R (#11653) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tervben van, de előbb deszkát veszek alá. ezt már nem akarom bevizezni, ha egy mód van rá.... :K

ittakary:
ne erőlködj. már én sem teszem. :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11664) No-kia válasza ittakary (#11654) üzenetére


No-kia
őstag

nemszeretem a ferrárit xD szép szép, biztos jó érzés, de nekem nem kéne :D csak ocsóé :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11665) #19617792 válasza - = Zk = - (#11663) üzenetére


#19617792
törölt tag

az univerzális chipset blokk felmegy erre is, so what? specifikusan, mindent lehető blokkot elég kevés lapra kapni...

de hogy jófej legyek, mutatok egyet, ami Gigabyte 990FXA-UD7-re jó, ami AM3+-os lap.
EK-FB GA 990FXA-UD7 - EN (Nickel), FET-ek és az északi hidat hűti, többire nem kell blokk, mert nem melegszenek, a déli híd talán, de oda a VGA-tól nem fér el semmi, a HAF-ban meg bőven van olyan szellőzés, ami annak kell.

[ Szerkesztve ]

(#11666) koshmar válasza Varoz (#11662) üzenetére


koshmar
őstag

A traktort. Még jó, hogy a nőt! :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11667) Varoz válasza koshmar (#11666) üzenetére


Varoz
őstag

:C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11668) ittakary válasza #19617792 (#11665) üzenetére


ittakary
nagyúr

Gecire nem vagy jófej :D

már bocs...

De komolyan... Mostantól plz a hardver upgrade-ről szóló hszeket szimplán csak szard le... Mindent csak fikázol :) Jobb a békesség... Jó ez a társaság, ne üldözz el senkit a visszataszító stílusoddal :R

[ Szerkesztve ]

(#11669) #19617792 válasza ittakary (#11668) üzenetére


#19617792
törölt tag

ehe, ehe. :DDD mindig (meg)osztom az embereket

nullával. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11670) westcoastog válasza #19617792 (#11669) üzenetére


westcoastog
veterán

Degradálod az agyunkat, nem elég a sok hülye a világba még te is itt vagy. :W ;] :DDD

(#11671) #19617792 válasza westcoastog (#11670) üzenetére


#19617792
törölt tag

unatkoznátok nélkülem. :DDD ;]

Are you retarded? :DDD

(#11672) ittakary válasza #19617792 (#11671) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem az unatkozásról van szó... Csak minimálisabban kellene normálisabban viselkedned, és kapásból nem basznád fel naponta többször többünk agyát.

(#11673) #19617792


#19617792
törölt tag

Minecraft Massacre, freddiew-ék betegek baze! :DDD

(#11674) westcoastog válasza #19617792 (#11673) üzenetére


westcoastog
veterán

lol miért van 30éveskompjúter hangja a macbook pro-nak, és miért van 30 éves kopogós billentyűzet hangja a gémer billentyűzetnek? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11675) FireKeeper válasza westcoastog (#11674) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez mind feature ;]

mondjuk az látszik, hogy odakint nincs akkora nyomor mint kis hazánkban...
meglesz a diplomám és HÚZOK KI A PICSÁBA külföldre! még jó hogy velem semmiféle hallgatói szerződést nem írattak alá :N

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11676) #19617792 válasza FireKeeper (#11675) üzenetére


#19617792
törölt tag

so think different! :DDD

(#11677) #19617792 válasza FireKeeper (#11675) üzenetére


#19617792
törölt tag

"hallgatói szerződést"

azmiaz?

nekem is ha lehet, majd az lesz a terv, hogy menni kifele.

(#11678) Varoz


Varoz
őstag

Monitort, de milyet?
Öcsém lehet venne monitort és inkább eladom neki akkor az enyémet és vennék másikat. IPS mindenképp, gondolom. Sokkal jobb lenne? Megéri a töbletet?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11679) ittakary válasza Varoz (#11678) üzenetére


ittakary
nagyúr

én 42k-ért vettem 26os TN-t. 23as IPS 50k. Nekem nem érte meg.

(#11680) #19617792 válasza Varoz (#11678) üzenetére


#19617792
törölt tag

jobb, egyenletesebb háttérvilágítás, pontosabb színek, nagyobb látószögek fakulás, torzulás nélkül. jobb hát :DDD az, hogy megéri-e, te döntöd el. én rábólintok. :DDD

(#11681) westcoastog válasza Varoz (#11678) üzenetére


westcoastog
veterán

DELLDELLDELLDELLDELLDELLDELLDELLDELLDELL
uh2311 vagy mi a sláger mostanság a ph-n.

[ Szerkesztve ]

(#11682) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az összes almás cucc fos. Kivéve muter almáskalácsát. ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11683) huntermati válasza Ł-IceRocK-Ł (#11682) üzenetére


huntermati
tag

Hihihiihh ;]

Apple <3

(#11684) Varoz válasza #19617792 (#11680) üzenetére


Varoz
őstag

Én erre gondoltam.
Ez mennyivel kisebb, mint a 2420HD-m?

huntermati
Látom egyből lecsaptál. ;]

ittakary
Én 50-ért vettem a 24-es TN-es BenQ-t. Szóval. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11685) FireKeeper válasza #19617792 (#11677) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ami miatt rinyálnak a felsőoktatási törvény ellen. nagyjából arról van szó, hogy aki állami finanszírozással szerzi meg a diplomáját, annak X évet itthon kell dolgoznia, különben vissza kell fizetni a képzése költségét.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11686) koshmar válasza Ł-IceRocK-Ł (#11682) üzenetére


koshmar
őstag

Almás kalács? WUT?
Ilyet még nem is láttam. De már jól hangzik. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11687) huntermati válasza Varoz (#11684) üzenetére


huntermati
tag

Jaja. Figyelgetem a topicot Read Only módban. :D

(#11688) #19617792 válasza FireKeeper (#11685) üzenetére


#19617792
törölt tag

ja tényleg, most már rémlik. de egyébként az a vicc, ha az embernek kint szerencséje (és kontaktja) van, akkor kb. pikk-pakk visszafizeti :DDD de attól függetlenül ez egy kibaszás...

(#11684) Varoz: kb 1-1 cm-t vonj le minden oldalból. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11689) ittakary válasza Ł-IceRocK-Ł (#11682) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mostantól nem szeretlek :D

Ja és a telefonom és az izém sem szeret... Blöööö :D:D

Amúgy félreértés ne essék nem akartam gusztustalan hszt generálni, de szidták az almát ilyenkor védem :D

huntermanti: hülyegyerek :DDD de jót nevettem ezen :D

[ Szerkesztve ]

(#11690) Varoz válasza ittakary (#11689) üzenetére


Varoz
őstag

Az a fénykardos smiley mekkora. :C :C :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11691) pckownz


pckownz
senior tag

Bazd. Ez a Turion kikészít. Azt hittem, hogy a 8400GS a k.meleg a laptopba, de nem.
Szétszedtem kipucolni, mert kerregett a venti erősen. Korrekt hűtőrendszere van, viszont a CPU fölött eléggé elsötétedett már a hőcső. A gpu-ra pedig csak egy szimpla kis tapasszal csatlakozik, és még is a cpu a meleg. Nagyon szeretem ezt a laptopot, mert tényleg jól meg van csinálva, de következőre tuti, hogy nem AMD lesz. Bár nem tudom, hogy az újak hogyan szuperálnak...

(#11692) westcoastog válasza pckownz (#11691) üzenetére


westcoastog
veterán

Na majd jön örl és megmondja a frankót hogy fos az egész kupac amd csőd cég szar fos szar már látom, látnok vagyok. ;]

(#11693) FireKeeper válasza pckownz (#11691) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az inkább a laptop gyártójától függ, nem a proci gyártójától. sőt, fogyasztás/teljesítményben egy AMD APU-s lapos jobb, mint egy akár intel, akár AMD-s CPU+diszkrét VGA laptop.

Varoz: ha normálisan meg van építve az adott gép hűtése, akkor az a +néhány Watt amin az intel-huszárok oly jókedvűen lovagolnak, nem oszt nem szoroz...

ne szarozd nekem is olyan van ;]

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11694) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#11690) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nekem is Dell monitorom van, Ips es, és hát meg kell mondjam mai napig öröm rajta bármit csinálni. :D
Haver átjött múltkor neki 22 es AOC-ja van, hát nem győzőtt hüledezni, ég és föld.
(főleg nekem a 17 es crt után... :D)

Ittakary: csak sajnálni tudlak. (te is azok közé tartozol akik bekájálják az almás reklámokat meg szövegeket) közbe meg semmivel sem jobbak mint normális cuccok.

Westc: azon a látnokos hsz-en akkorát rehegtem :D :C

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11695) Varoz válasza pckownz (#11691) üzenetére


Varoz
őstag

Én mondtam, hogy melegedni fog. AMD.
Öcsémnek is turionos gépe van csak az DV6-os. Neki is melegszik, de tűrhető.
Nekem inteles van, nálam a VGA melegszik, ami meg nvidia. ;]

FireKeeper
Igen ez lehet, de a turionok egy nagy rakás sz.rok.

ha normálisan meg van építve az adott gép hűtése, akkor az a +néhány Watt amin az intel-huszárok oly jókedvűen lovagolnak, nem oszt nem szoroz...
Hidd el okkal mondom. Pedig AMD fan vagyok. De ez van.
Tesómnak laptopszervíze van, dolgoztam is nála, szóval nem csak a hasamra csaptam. Ez egy szomorú tény.

IceRock
Szóval azt mondod megérte? Nagyon hajlok a megvételére. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11696) ittakary


ittakary
nagyúr

Gyerekek, nyomjatok már egy WinRAR tesztet, kíváncsi vagyok nektek hogy muzsikál:

WinRAR ablakban ALT+B

ZK eredményére vagyok a leginkább kíváncsi, bár nála a RAM erősen bekorlátol :(

(#11697) FireKeeper válasza ittakary (#11696) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

0 finomhangolású rendszeren 1700kB/s

phenom 2 X2@X4 unleashed unlocked @3,1GHz, 2x2GB 800MHz unganged 5-5-5-12

Ł-IceRocK-Ł: a rendszer SSD-ről fut, de nem tudom, hogy ez a teszt is azon ment-e. a temp mappát ugyanis átraktam vinyóra, lehet hogy ez a teszt abba dolgozik.
érdekes hogy Varoznak mennyivel jobb az eredménye, holott a konfigja a specifikációkat tekintve az enyémmel azonos kategóriában van (+100MHz prociban, meg DDR3).

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#11698) Varoz válasza ittakary (#11696) üzenetére


Varoz
őstag

2480KB/s
Bár én keveslem, mert az előző memóriával is ennyi volt. Bár nem tudom mennyire számít a RAM?

UI: Kérdezgeted itt, de a tiedet b.szod berakni. :((( ;]

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#11699) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#11697) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Vinyón, vagy ssd-n mert az is sokat számít!

Varoz: nekem megérte, az hogy neked megéri-e, neked kell tudnod. Film, játék, minden sokkal jobb.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#11700) - = Zk = - válasza ittakary (#11696) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meglesem, pill :R

szerk: 2546KB/s

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.