Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29451) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Hali Urak!
Múltkor kérdeztem az öcsémnek a vidikarit (2600pro vs 3650 agp).
Itt a gép adatai , ennek függvényében sztetek?
intel celeron D 3,3GHz
msi pm8m3-v
512mb + 256mb ddr ram.
Előre is köszönöm a segítséget.

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#29452) WesTM válasza FeRRaR1 (#29450) üzenetére


WesTM
senior tag

Szerintem a felső egy hd2600xt gddr4es annak volt ien a nyákja. ;]

p3rgam3nt: Én minden képpen a 36**et venném,csak újjabb cucc,meg szerintem a teljesítménye is jobb lehet.A 2600pro ujkorában sem volt valami nagy cucc,valahol a 8500gt körül mozog.

[ Szerkesztve ]

(#29453) katt777 válasza FeRRaR1 (#29450) üzenetére


katt777
félisten

Nem lehet nagyobb, ha csak 1 slotos a hűtése. Coolinknek (Chilla) nagy biznisz. :DDD
4870-et várom, mit tud a GT280X-hez, vagy a kistesójához képest. Félek, nem sokat.

gbors: Olvastam, egyetértek. Én pl. nem szívesen építgetek gépet pár havonta, hosszú távon az nekem még mindig többe volt. BP-n könnyebb az élet. :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29454) HarryPotter


HarryPotter
őstag

mit gondoltok, egy 4870-et be lehet tenni egy 3870 mellé CF-be (mondjuk lehet, hogy egy erősebb processzor is kellene nekem egy ilyen kalandhoz)?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#29455) katt777 válasza HarryPotter (#29454) üzenetére


katt777
félisten

Lehet. Csak nem érdemes, mert az eltérő sorozat miatt vsz. nem megy, de még ha menne, akkor is csak a gyengébb kari teljesítménye duplázódna. Egyáltalán hogy juthat még eszébe valakinek a CF? :F

AMD-nél is észbe kaphatna valaki, aztán csinálhatnának egy olyan karit, mint a GT280X, azaz csináljanak 2x akkora GPU-t (felzsúfolva benne mintdent), duplázzanak meg minden mást a karin, és kész az 1 GPU-s izom VGA. Vagy annyira korszerű a technológia, hogy ez nekik nem megy? :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29456) FeRRaR1 válasza p3rgam3nt (#29451) üzenetére


FeRRaR1
őstag

1 értelmű HD 3650, Dx 10.1 fejlettebb gyártás, nagyobb teljesítmény....

És a HD 2600 XT ellenébe is jobb választás... A pro nál meg pláne...

[ Szerkesztve ]

(#29457) HarryPotter válasza katt777 (#29455) üzenetére


HarryPotter
őstag

hmmm... ez azért nem jó hír. cf egyébként a catalystok evolúciójával javulhat. de annak valóban nincs sok értelme, hogy egy 3870-t duplázzak, de a másodikat 4870 árán veszem....

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#29458) FeRRaR1 válasza HarryPotter (#29454) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Be lehet tenni és működik is, pont ma olvastam 1 külföldi oldalon, h hol már ne kérdezd...

Katt

Úgy látom vissza térek Az iGoogle s kezdő lapra, nem álapot amiket az nV ről mondasz már hát :((

Sztem meg 1 xar a GTX 280 512bites elavult crossbar es agyon bonyolítva, de semmi Architektúrai változás, kiv leszek majd mi lesz a véleményed ha ki jön a HD 4870 sztem sokkal jobb vétel lesz, pláne ha a HD 4850 et adják annyiért amennyiért 1 GTX 280 GPUt elő állítanak....

Nah erre varrjál gombot :DD :Y :DD

(#29459) p3rgam3nt válasza FeRRaR1 (#29456) üzenetére


p3rgam3nt
tag

Köszönöm a segítséget!
Szép napot!

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#29460) HarryPotter válasza FeRRaR1 (#29458) üzenetére


HarryPotter
őstag

pedig nagyon érdekelne az a külföldi lap.... :K

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#29461) katt777 válasza FeRRaR1 (#29458) üzenetére


katt777
félisten

Tudtam! :DDD :DD :P
Én is kíváncsi leszek, mi lesz a véleményem, ha majd tudunk valamit a 4870-ról teljesítményben. De hogy a 4850 8%-kal lemarad a tuningolt 8800GT-mtől (és mivel sokkal kevésbé tuningolható, max picit képes lehagyni meghúzva), a GT280X meg elkalapálta az X2-t (nem kicsit), nem várok sokat a 4870-től. Tény, hogy ha egy X2-t megver, akkor már jó lesz, de még mindig gyenge egy új nV-hoz képest. És attól még, hogy modernebb egy architektúra, nem fogsz jobb játékélményt kapni, ahhoz izom kell. De hát én is a 3870 mellett maradtam, nem a 8800GT-nél! :R

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29462) FeRRaR1 válasza HarryPotter (#29460) üzenetére


FeRRaR1
őstag

[link]

Nah csak a te kedvedért meg kerestem, és magyar ráadásul :Y :DDD

(#29463) Kelvin válasza katt777 (#29461) üzenetére


Kelvin
őstag

Szerintem menny át a megfelelő topikba és akkor nem mondassz ilyen ...... '4850 8%-kal lemarad a tuningolt 8800GT'

[link]

De ez már tényleg másik topik, azt javaslom nézz be oda!

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#29464) katt777 válasza Kelvin (#29463) üzenetére


katt777
félisten

Ha nem vetted volna észre, összehasonlításról és viszonyításról volt szó (mert sokan szeretnénk tudni (én is) a 38xx és a 48xx karik egymáshoz viszonyított képességeit), a 4850 kihajtott 3D pontszámait meg összevetettem az enyémekkel, onnan származik az adat. 3870-et elkalapálja a 4850, ez tény. Ha nem érdekel egy hsz, ugord át. ;)

***

[ Módosította: Thrawn ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29465) Bluegene válasza katt777 (#29464) üzenetére


Bluegene
addikt

sztem te nem tudod miről beszélsz ember
a 8800GT 500 gigaflops körül tud számolni 112 sp-vel
a 4850 pedig 1000 gigaflops felett számol 800 sp-vel
légy büszke a 8800GT-re, az hogy driver nélkül mit hoz 3Dmarkba egy olyan procival ami visszafogja, hát nem éppen releváns
ez olyan beszólás h amikor X2-es procid volt hogy csak 10%-kal marad le a C2D-től :D , most h inteled van ilyet nem hallunk ;)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#29466) DigitXT válasza Falya (#29430) üzenetére


DigitXT
félisten

van e megoldás valamelyik problémára
Tedd fel a 2.00-ás BIOS-t, és láss csodát!:)) Korrekten le van írva az oldalon, hogy hogyan kell, egyetlen cikornya az volt, hogy a bootfloppyra pár bájt híján nem fért fel a flash proggi és a BIOS: letöröltem egy-két felesleges kódlapot, és máris jó volt.:DDD Szerk: most nézem, hogy közben már válaszoltak is, bocs.:R

[ Szerkesztve ]

(#29468) WesTM


WesTM
senior tag

Srácok,Katt szerintem valamit elfelejtettetek,vagy nem olvastátok,vagy nemtom,de az atinál egy cikkben elmondták,hogy szándékosan nagyobb szakadék lesz a 2 kártya között,mert még a 4850 KÖZÉPKATEGÓRIÁS, addig a 4870 FELSŐKATEGÓRIÁS kártya lesz.
Ha a 4850 a középkategóriás teljesítménnyel előzi az ultrát,és 9800gtx et,akkor nincs miről beszélni. A 4870 mivel elmondták a cikkben hogy jóval erősebb lesz,méginkább elkülönül a 4850 től, így okozhat még kellemes meglepetéseket.

De nem kiabálok el semmit,csak várom hogy igaz lesz e amit mondtak,mert az új 70esről még kósza tesztet,erőfelmérést,semmit nem lehetett látni,ami így a megjelenés előtt kicsit gyanús. Mondjuk akinek a 4850 teljesítménye nem elég,annak javaslom keresse meg kezelőorvosát, gyógyszerészét. ;]

(#29469) Falya válasza DigitXT (#29466) üzenetére


Falya
csendes tag

Kösszíí :DD :C :R

(#29470) katt777 válasza Bluegene (#29465) üzenetére


katt777
félisten

X2 10%-kal marad le a C2D-től. Minek írjam le 1000-szer?
4850-nek meg megnéztem a 3D pontszámait egy 3D06 tesztben, és megnéztem a 8800GT-mét (meg a 3870-ét is). Azt hiszem, említettem, hogy ki voltak hajtva a kártyák, de te biztosan jobban tudod, hogy a proci visszafogja őket. :DDD
Hogy hardveresen miben különbözik 2 kártya, annak vajmi kevés értelme van, ami számít, az a gyakorlati teljesítmény-különbség. Az pedig a fenti.
Mert én legalább tudom, miről beszélek, nem csak megnézem a hardver felépítését, aztán kijelentem, hogy márpedig ez bizony ezt tudja, az meg azt. 3870-ről is sokan hirdették a hardver alapján, hogy milyen teljesítménye van, aztán a gyakorlatban meg jött a nagy csalódás.
Beszólás a te hsz-od, amelynek sok értelme nincs. Az annyira gyerekes, hogy páran bármiféle érzelmi töltetet tulajdonítanak egy szimpla teljesítménybeli összehasonlításnak, hogy erre nincs is mit mondanom. :D

***

[ Módosította: Thrawn ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29471) katt777 válasza WesTM (#29468) üzenetére


katt777
félisten

Tudom én, csak óvok a nagy csalódástól. Páran azt hiszik, ez az ATI leszólása, azok véleménye meg nem érdekel. :DDD Itt most megint az a kérdés, milyen felsőkategóriás lesz: Abszolút, vagy relatív. Azaz a teljes VGA-piacon, vagy csupán az ATI-nál. Majd meglátjuk.
Egyelőre elég nekem a 3870 teljesítménye, az összehasonlítgatás egyelőre merőben teoretikus részemről.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29472) Kelvin válasza katt777 (#29470) üzenetére


Kelvin
őstag

Te nézzél már körül mielött véleményt írsz, már kinnt van egy rakat hd4850-es és egy rakat teszt, nem csak a hardware felépítés alapján írta Bluegene és én sem! De ha te nem olvasod azt a fórumot honnan is tudnád.....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#29473) WesTM válasza katt777 (#29471) üzenetére


WesTM
senior tag

Mondjuk nekem a 870 orajelére huzott 850 teljesítménye is elég mindenre,csak arra leszek kíváncsi,hogy mit tud most előhúzni az ati. (Az amd-t direkt nem ide irom,mert az semmit ;] )
na ez gonosz volt.

Na de most meek melózni ,majd este megnézem jöttek e a tesztek,mert ma volt a hivatalos bejelentés.

(#29474) HarryPotter válasza FeRRaR1 (#29462) üzenetére


HarryPotter
őstag

köszönöm!!
a cikk nagyon érdekes. mondjuk nem tudom, hogy a 3dmark06-ban 2000 pont plusz mit jelent játékoknál. De a mark pont növekedés nem gyenge.
gondolkodom egy ilyenen....

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#29475) Thrawn válasza Kelvin (#29472) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne kezdjéták már megint... :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#29476) FeRRaR1 válasza HarryPotter (#29474) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Hát igazából a 2000 plusz pont nem sok, de jobb mint ha kevesebb lett volna :DDD

Viszont magas felbontásban, és magas minőség mellett 8x os FSAA
pl sokkal szembetűnőbb lenne a 2. GPU teljesítmény többlete :R

(#29477) HarryPotter válasza FeRRaR1 (#29476) üzenetére


HarryPotter
őstag

igazából keveslem néha az fps-t az assasins creed-ben :O

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#29478) LLKobe válasza katt777 (#28859) üzenetére


LLKobe
veterán

Az aláírásodhoz:

"Szép napot! ... Soha többé FreeWeb, Phillips, Sony-Ericsson, A4Tech, Coolink, Crossfire (multiGPU) és MSI, Galaxy, Tesco Value CD/DVD, Kodak CD/DVD-RW! (eddig...)"

Hát, nekem van egy Phillips fejhallgatóm, TV-m, videóm, és mind tökéletesen szuperál évek óta. Eddig volt 3 SE telefonom, perpill is az va, és soha nem is veszek mást :P
Az egerem A4 tech, két éve hibátlan. A tápom Coolink (volt, mondjuk ezt pont kinyírta egy villámcsapás....) de az is fasza volt. Jelenlegi lapom MSI nincs vele baj, a 7300GT-m Galaxy volt, szintén hibátlan. Mondjuk a barátnőm pont Tesco Value, de csak be kell zsírozni néha a kritikus illesztési pontokon, és mintha új lenne.
Úgyhogy nézd, attól hogy én nem masszíroznám meg egy férfinak a lábát, az még nem jelenti hogy oké hogy Marsellous ledobja Antont a harmadikról abba az üvegházba ami szétb*ssza anigger pofájáz :D :K :U :P ;]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#29479) FeRRaR1 válasza HarryPotter (#29477) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Csak nem LE patchelted :DDD

Már én is mondtam h az A4 Tech jó egérbe nagyon, meg a sony e is

Bombagyár PoooWaaa :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29480) katt777 válasza LLKobe (#29478) üzenetére


katt777
félisten

Az aláírásom annyit jelent, hogy mindegyikből több (és nem egy) vacakkal találkoztam (Philipsből konkrétan a kazettától a CD-meghajtón át a monitorig szinte mindennel), és hogy, mint írom, soha többé nem veszek ezekből. Most is A4Tech egerem van, csakhogy olyan szar a vezetéke, hogy már rövidíteni kellett, mert egészen pici hajlításoktól is tönkremegy (konkrétan a tövénél), Széngáz egy amúgy jó minőségű egérre ilyet tenni, csak azért, hogy mielőbb dobja el az ember (nekem meg van műszerész ismerősöm, szerencsére). És ez az, amit nem díjazok: a vevő rabszolga-fogyasztónak nézése.
Te mázlista lehetsz amúgy, én mindenből kifogom, ha van rossz. :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29481) katt777 válasza Kelvin (#29472) üzenetére


katt777
félisten

Én körülnéztem. És van olyan tesztfórum (nem egy), amelynek jó okkal nem hiszek. Úgyhogy tudom. Ami nem jelenti azt, hogy ha látok megbízható tesztet, amely jobb, mint amelyeket eddig ismertem, akkor majd elismerem, hogy tévedtem. Ennyire már ismerhetnél.
Egyelőre a C2D-s 3D06 13.500 pontot fogadom el mérvadónak (és hogy Vantage-ben megveri a 9800GTX-et, ami azért már komolyabb, de az DX10).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29482) HarryPotter válasza LLKobe (#29478) üzenetére


HarryPotter
őstag

:C örülünk Vincent?
:DDD :DDD

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#29483) HarryPotter válasza FeRRaR1 (#29479) üzenetére


HarryPotter
őstag

nem patcheltem, és megy is szépen, de dx 10-ben küldöm, ha már van ilyen, használom, csak ez ugye egyelőre az fps-ek rovására megy....

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#29484) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Legmélyebb tiszteletem FeRRaR1 és WesTM uraknak.

Hotfix működik.
Gép működik.
Geri Bátyó hálás és erősen vigyorog az eredmény láttán. :DD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#29485) LLKobe válasza HarryPotter (#29482) üzenetére


LLKobe
veterán

Áááh, puska kellett volna ehhez a melóhoz b*zzeg:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#29486) FeRRaR1 válasza katt777 (#29480) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Hát azt hittem hogy jobban a dolgok mögé látsz, hiába írja rá a Philips a cd-dvd i re h ő találta fel meg minden, 1 rakás sz@rt nem érnek Cd - DvD = Verbatim...
És a Philips nem is gyárt meghajtókat, csak vásárolja, és rá nyomja h Philips (Sz gépeknél)

Nekem is A4 Tech egerem van de drót nélküli elem nélküli NB széria..
De mostanába gondolkozok 1 olyan 3 at lövős A4 Tech en elég tetszetős meg jókat írnak róla.. meg az enyém is kezd 3 at lövőssé válni, csak nem tudhatod hogy mikor :DDD de már 5 éves tuti van ú h meg érett a cserére és bőven kiszolgálta a 4000 Ft s árát

Ha gondolod vásárolok neked, mert én meg soha nem fogok ki hibásat("kopp kopp" :DDD )

Offenzíva vége :DD

És az nV seknek keserű lesz a szőlő ha ki jön a HD 4870 is sztem ...

Tényleg nyilatkozták, hogy nagyobb szakadékot akarnak a 2 VGA között mint a 385 és 387 esetében

Geri Bátyó

Örölünk h segíthettünk :K :R

[ Szerkesztve ]

(#29487) katt777 válasza FeRRaR1 (#29486) üzenetére


katt777
félisten

Amikor én Philips CD-t használtam (bő egy évezreddel ezelőtt :D ), még gyártott, akkor még fejlesztett is (a tapasztalataim és a mai "címkézős" megoldást ismerve eredménytelenül). Monitorok is még CRT-s történetek, de ezek után miért feltételezném, hogy ma jókat gyárt/forgalmaz?
X7 is "multitüzes". :DDD Csak vezetékes. Biztos van vez. nélküli is, csak drágán. Most már körbeszigszalagoztam 5 cm-t az egér csatlakozásától, remélem, ez tartós lesz. Jó kis házi tuning. ;] Amúgy 6k volt.
Haverom mindig visz magával engem vásárolni. Mindig én választok, ő meg vesz egy onnan lehetőleg minél távolabbit. Így ő mindig hibátlan terméket kap. Nálam sajna mindegy, mert ha én fogok egyet, amely a választottól messzebb esik, akkor az lesz a rossz. Ilyen csillagzat alá születni kell! :Y :(((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29488) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Visszaolvasgattam van e értelme feltenni az új 8.6-os Catalyst-ot...semmi konkrétat nem találtam, ill. "szívásról" olvastam, viszont elégedettségről nem. :U
Változott azóta valamit a helyzet? Van aki elégedett? :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#29489) lsc


lsc
nagyúr

Egy 4850 teszt .

Az élet kegyetlen .

(#29490) HarryPotter válasza Beowulf_78 (#29488) üzenetére


HarryPotter
őstag

na, ez engem is érdekel, épp most szedtem le a 8.6-ot, de szívni nem akarok vele. Valaki tapasztalat?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#29491) Kelvin válasza HarryPotter (#29490) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem tudom mért lenne szívás.....nekem sosem volt problémám a hd3870-em alatt egy driverrel sem! (ha valakinek van az max (l)user error)
Amúgy a többi ott a kiadási megjegyzésben.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#29492) HarryPotter válasza Kelvin (#29491) üzenetére


HarryPotter
őstag

én sem gondolom, hogy szükségszerűen szívás, csak egy hsz-szel feljebb ennek a gyanúja merült fel. A kiadási megj. OK, de engem empirikus tapasztalat is érdekelne.

bocs - javítok: én olvastam rosszul, bw hozzászólása éppen arról szól, hogy szívás sem merült fel (ahogy elégedettségről szóló híradás sem). sorry :R

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#29493) Ádyka válasza lsc (#29489) üzenetére


Ádyka
őstag

Már megnyugodtam. Csalóka a teszt, mert a régebbi radeonokat catalyst 8.3-mal tesztelték, és csak a 4850-nél használták a 8.6-ost.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#29494) HSM válasza katt777 (#29399) üzenetére


HSM
félisten

Nem nagy cucc.... Egy 12cm-s rendszerhűtő, megfelelő szögbe állítva, kb hang nélkül tökéletesen hűti... És a gyári 1125-ről nálam 1305-ig stabilan megy.... Azért ez tudom nem nagy csoda, de azért azt nem mondanám, hogy rossz....
Amúgy a chillával is fent lehet hagyni a gyári ram és fetsünit... Sokan úgy csinálták. (Vagy accelero s2 + 12cm ventivel....)

(#29495) ollie


ollie
MODERÁTOR

A következő a problémám:

Időnként előfordul, hogy minden előzmény nélkül egyszer csak újraindul a gépem, soxor csak netezés közben (firefox, és mintha a 3-assal gyakrabban fordulna elő).
A gépen garantáltan nincs virus/spyware/adware és társai.
A rendszernaplóban az égvilágon semmi erre utaló bejegyzés nincs.

OS: XPSP2
HW: Gigabyte 865P-S3, 4GB DDR2, HIS ICEQ HD3870 512MB (Catalyst 8.3)

Ötletek?

***

(#29496) lsc válasza ollie (#29495) üzenetére


lsc
nagyúr

Nálam hasonló volt , emeltem a ram feszen , azóta jó .

Az élet kegyetlen .

(#29497) HSM válasza ollie (#29495) üzenetére


HSM
félisten

Táp, vagy alaplap szerintem. Esetleg rosszul beállított cpu feszültség, vagy egy rosszul bedugott tápcsati.

(#29498) katt777 válasza HSM (#29494) üzenetére


katt777
félisten

Azt hogyan? Bereszelték? Mert amúgy akadályozná a felszerelést.
1305 persze, hogy nem rossz!

lsc: Végre egy részletes teszt. Így már jóval szélesebb az összehasonlítási alap. Nekem a GX2 fölénye furcsa, mert GX2 vs. GT280X tesztben nem voltak ekkorák, és nem is mindig az előbbi javára.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29499) katt777


katt777
félisten

No, ez a hűtés már jó lesz mindenkinek X2-re?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29500) KillBorn


KillBorn
senior tag

Sziasztok HIS alap bios van a TurboX-emen...mivel lehert szbályozni a venti fordulatszámát?ATT nem engedi és 16%-on van...

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.