Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28151) FeRRaR1 válasza lsc (#28149) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Megéri, sokkal jobb mint a 9600Gt az a 3850 el van egálba, és a ddr 3 miatt alig lasabb mert jobb az időzítése 1-3 % kb elhanyagolható!

(#28152) newgamer válasza lsc (#28149) üzenetére


newgamer
aktív tag

DDR3 és a DDR4 között nincs túl nagy különbség sebességben

(#28153) FeRRaR1 válasza Bali27 (#28147) üzenetére


FeRRaR1
őstag

50% feletti lesz de ugyanúgy Dx 10.1 és SM 4.1 es lesz... először még 55nm en készül majd az tuti!

Gyakrabban raknak rá Display portot majd, ill továbfejlesztett támogatások, pl HD videó gyorsításnál, meg 1 új szériába általába mindent újjítanak (atinál)

Tehát szinte minden fejletteb lesz!

De pontosat majd megjelenéskor addig csak pletykák!

De a Shader 1 ségek teljesítménye is nagyobb lesz, és 2x annyi textúrázó egység lesz benne 16 helyett 32!!

Nagyon jó lesz az tuti

4870 512 / 1024 Gddr 5 ös rammal lesz 850 Es mag órajellel 1050 es shaderrel

3,8 Ghz s rammal, tehát azért a GPU ban is lesz bőven változás + erő tartalék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28154) katt777 válasza Bali27 (#28148) üzenetére


katt777
félisten

Egyrészt a mit, másrészt meg az, hogy mennyit keresnek az információk eladásával, és nem feltétlenül az MS. De nagyon off, a lényeg, hogy az ember be tudja állítani a rendszerét.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28155) katt777 válasza FeRRaR1 (#28153) üzenetére


katt777
félisten

Nem tudom, miért mindenkiben csak a 20% marad meg, az nem, hogy az a 8800GT-től lesz állítólag. Én már annyiszor írtam! Abból lehet kalkulálni a 3870-től való javulást.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28156) lsc


lsc
nagyúr

Köszi a válaszokat , tesztet találtam , viszont a hűtés még érdekelne , lehet szabályozni /giga 3870 ddr 3/ ?

Az élet kegyetlen .

(#28157) Bali27 válasza katt777 (#28155) üzenetére


Bali27
addikt

De jó hogy megvettem a 3870t... Szerintetek egy Hibátlan HIS 3870-t menniyért lehet eladni ha bejön a 3870? Igaz majd procicsere is kel mert a 6750 et brutálisan meg kell huzni hogy kihajtsa.. Legalább 3.6 ra szerintem..

(#28158) serito válasza katt777 (#28141) üzenetére


serito
senior tag

hali!

Megtörtént!!! Összekötöttem de még nem tudtam tesztet futtatni mert mindíg kifagy a 3Dmark06. Viszont a pillanatnyi FPS-ek szinte semmit sem változak!!
Az a gyanum , hogy nem megy rendesen a CrossFire. A 4 GPU-ból a GPU-Z szerint kártyánként csak 1 enabled a 2. diabled, pedig engedélyezve van a CCC-ben.
Mi lehet a gond?

(#28159) L4mie


L4mie
veterán

Na bementem és megkaptam 24k ért a HIS 3850 512MB DDR3 ICQ3 -ast ;) én is meglepődtem :R , mert dél után felment az ára 35 körülire, ha jól emlékszem, na mind1 a lényeg:
A HIS venti szabályzása meg van oldva rendesen, vagy ezt is RIVA-ban kell belőni?

UFF

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#28160) FeRRaR1 válasza katt777 (#28155) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Szerintem azért nagyobb lesz az 20% nál a 88 Gt hez képest... :U

)800 Gtx et veri 20-30% al az tuti jó lenne sztem kb reális is

(#28161) Bali27 válasza L4mie (#28159) üzenetére


Bali27
addikt

His3870 Ref em van..
Alapon 25% os a ventifordulat ami miatt elég meleg alapon.. 65 fok körüli.. Ha feltolom rivába 42% ra még tök csendes, meg lemegy 40 fokra...

(#28162) katt777 válasza serito (#28158) üzenetére


katt777
félisten

Gond több is lehet. Nekem pl. sima CF-rel is újra kellett telepítenem a drivereket (teljes ATI pucolás után), különben nem működött, amúgy AI-t kapcsold ki.
Mindenesetre annyira nincs kihajtva a konfig, hogy azon sem csodálkoznék, ha 4 maggal sem kapnál javulást Nálam pl. a sima CF tuningolt VGA-val egy pontnyit sem javult.

Kihajtáshoz közelebb csak felmaxolt grafikai beállításokkal, és nagy felbontáson kerülsz, de nálam már a sima cf procilimites volt 3.2GHz-en VGA tuninggal (alapon volt éppen OK, tuninggal 3.4GHz kellett volna). Hangsúlyozottan ezek AMD-s értékek.

Itt láthatod, hogy kihajtás híján nem volt meg a 10-11% VGA tuning alacsonyabb beállításokon:

Itt pedig szintén a kihajtás függvényében azt, hogy mekkora volt a CF hatásfoka:

És mindezt 3.2GHz-en, szimpla CF-rel.

További sok-sok teszt, adat, grafikon az oldalamon. Megj: Játékoknál a fenti CF hatásfok gyakorlatilag kizárt, de azt is megnézheted.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28163) edeleny


edeleny
őstag

Vista alá, 8.5 Catalist-hoz mit tudtok ajánlani,amivel lehet egy kicsit mahinálni az orjeleket,ventiket?
Att nem jó.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#28164) katt777 válasza FeRRaR1 (#28160) üzenetére


katt777
félisten

Bocsesz, de hogy szerinted milyen lesz, az nem mérvadó. A 8800GT+20%-ot többfelé is kiszámolták az ismert műszaki tartalom alapján. Ezen felül fölösleges vitázni, amíg nem lesznek a kezünkben ezek a karik. No és ha megint fél évet kell várni a jó meghajtóprogramra... :U
Én mindenesetre várok, amíg 35k-ra esik a 4870 ára is, addig elleszek az avult, lassú, vacak előddel. :DDD Úgysincs jó új game, amelyhez több kéne.

edeleny: CCC De a mindenes 8.6 Catalyst is jó, én azt használom. Ventihez RivaTuner, az oldalamon fent van a közvetlen low-level fan beállítás és módja.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28165) edeleny válasza katt777 (#28164) üzenetére


edeleny
őstag

8.6-os?
HD3850-et kellene vezérelni,főleg ventit.
A CCC elég behatároltan szabályoz.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#28166) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Üdv Radeon Tábor
olvasgatom a HSZ-eiteket :R
szerintetek valaha lesz oan hogy kituddjam használni a két mag előnyét?(akár proginál,akár játéknál)tehát ennek van jövője?(pl CFX)mert gondolom akk nem hívnák fel a figyelmet a CF-re!!még 2GPU-s VGÁ-knál sem....
:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28167) katt777 válasza edeleny (#28165) üzenetére


katt777
félisten

3850-nel megbirkózik tudtommal az ATT, én azért nem használom, mert a nagy tesóval nem.
8.6-os linkjei a címoldalamon.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28168) Foglalt név válasza katt777 (#28167) üzenetére


Foglalt név
addikt

Komolyan nem baszogatásból, de a 8.6 linkjével ugyanazt csinálod, mint a többi az iponnal :U

(#28169) katt777 válasza - = Zk = - (#28166) üzenetére


katt777
félisten

CF egy nagy marketingkamu. Jó esetben 4 GPU-val kapod 1 GPU dupláját. Biztosan erőltetik majd, és ahogy nézem pár játékot már direkt belassítanak 1 GPU-ra (máskülönben nem hiszem, hogy GoW full grafikája annyira szaggatna DX9-ben - 10-ben meg el sem indul -, ráadásul iszonyat randa). Ja, és régebbi játékokban (de sok maiban is) aztán totál értelmetlen.
De 3DMark06 kihasználja megfelelő procival, ami default beállításhoz (CFX) nincs, ha éppen csúcsokat akarsz döngetni, és nem tudod hová tenni a nagy rakás pénzedet. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28170) katt777 válasza Foglalt név (#28168) üzenetére


katt777
félisten

Pedig de. Most komolyan: mi köze van ennek az üzlethez? (Sem nekem nem haszon, sem az ATI-nak, sem a Guru3D-nek.) Szinte senki nem tud semmit róla (nem olvasnak vissza), bocs, hogy szólok róla, ha valaki érdeklődik. Ráadásul egy Catalyst verzió jobban kötődik a topichoz, mint az, hogy hol vegyünk VGA-t. Egyébiránt simán át is görgetheted, ha meg valaki kérdez róla, annak szólj a nem olvasásért, ne nekem, hogy miért válaszolok, mert én szívesen segítek. :R
Amúgy 1950XT topicban anno azért szóltak, hogy inkább linkeljem be, amit soxor kérdeznek. ;] :P

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28171) - = Zk = - válasza katt777 (#28169) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értelek...
hát én azért reménykedem ;] :U
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28172) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Katt te nagyon el ástad a Cf et / CF x et de ennyire azért ne temessed Sztem (ne kövezz meg :DDD )

De ha jó alapot teszel alá akkor tuti nem lenne vele gondod, újj driverrel...

790x es deszka vagy x 38-48 as esetleg p 45 v 35 ha próbálta valaki....

Az h nálad 1 580 as ba nem működött rendesen kiforratlan driverekkel az nem azt jelenti h nem fog most se (ill működött neked is)

Meg te írtad h mostmár kevésbé terheli CPU t 8.5 ös driver óta, akkor lehet h a Cf is sokat javult, ill nem lenne (annyira) CPU limites, ráadásul nem is a mostani cuccoddal teszteltél!

De ennek ellenére tisztellek! Hogy mindenről saját véleményed van és nem a marketing után mész, bár a játék pontozásaidról inkább nem beszélek :DDD :R

(#28173) gombcomp válasza katt777 (#28103) üzenetére


gombcomp
senior tag

Tévedsz, a 8.5-öt cseréltem le 8.6 Betára...és láss csodát többet adott a procira!
Te nem CFX-et használsz talán ezért kevesebb a"+"! :K
Én voltam a "valaki" aki írta a Kb.10%-ot (lásd a Vantage topicban). ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#28174) edeleny válasza katt777 (#28167) üzenetére


edeleny
őstag

A 8.5-el ha feltettem az ATT ot idétlenségeket irt ki (14 MHz GPU/14 MHzVRAM),ha megpróbáltam állitani,akkor kékhalál atimag hibára hivatkozva.
Nincs benne FAn állitási lehetöség,és nincs benne volt állitási lehetöség.
Megyek az oldaladra.

Érdemes feltenni a 8.6-t?

[ Szerkesztve ]

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#28175) Speed® válasza FeRRaR1 (#28172) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pff, az az RD580 lap sok tekintetben fejlettebb mint a P35 ;p
Nem a lappal volt nála gond, hanem a CFel, ahogy másnak is.
A multiGPUs kariknak van jövője, de a 2-3-4 karis CFnek nincs.

(#28176) serito válasza katt777 (#28162) üzenetére


serito
senior tag

Most ott tartok, hogy csináltam tesztet alapon... gyalázat 10k volt a vége!!!!
Még 1 VGA-val is 14K fölött teljesít! Most próbálom @4Ghz-en de itt még nem futott le a teszt mert mindíg kifagyott.
Azt hittem nem lesz ilyen komplikált egy tesztet lefuttatni két VGA-val!
Az miért van, hogy az egyik GPU Crossfire enabled a másik meg dasabled?
CrossFire Enabled/Disabled

[ Szerkesztve ]

(#28177) FeRRaR1 válasza serito (#28176) üzenetére


FeRRaR1
őstag

CCC Ai t mire állítottad?

(#28178) serito válasza FeRRaR1 (#28177) üzenetére


serito
senior tag

Kikapcsolva

(#28179) FeRRaR1 válasza serito (#28178) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Próbáld ki a többit is de elvileg a disabled a jó!

1 forma a 2 VGA? nem OC 1 ik se?

Ill próbáld ki a 8.6 ost ha nem az lenne fent, ill rendesen pucold le az előző drivert!

(#28180) zozoz1 válasza FeRRaR1 (#28172) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Üdv Királyok.. :R

FeRRaR1
CF-ben volt HIS 3870iceQ3 kari ASUS X38 deszkán. (ahogy te írod).
Beleőszűltünk többen is, és szétválasztottuk őket. Most két deszkán vannak.
Semmire nem mentünk velel. :W katt777 végignézte a több hetes bírkózást... :R

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#28181) FeRRaR1 válasza Speed® (#28175) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Én is AMD párti vagyok ez az első, és remélem uccsó intelem :DDD

1 4 magos gyó fajta 45 nm es phenom jöhetne,

én is imádtam az amd t azokkal az alaplapokkal a satát mint az usb s cuccokat tudtam kezelni, intellel nem :((

De a szemét intel le másolja a HT és a memória vezérlőt is :((( :((

Remélem jól megb@sszák őket az Eu sok!!!

(#28182) FeRRaR1 válasza serito (#28178) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Próbáld ki max beállításon 1 VGA val utána 2 ővel hoz e valamit...

(#28183) serito válasza serito (#28176) üzenetére


serito
senior tag

Orthos megy stabilan @4Ghz-en 30-40percig és nem fagy, viszont a 3DMark06 felénél kifagy!
8.5 driver 2xHD3870X2 Crossfire Enabled CCC AI Disabled.
Mi lehet a gond?
Még mindíg itt tartok. Legalább egyszer funa le a teszt tuning mellett!

(#28184) serito válasza FeRRaR1 (#28182) üzenetére


serito
senior tag

Mind a két kártya Sapphire. Egy kártával Ezt produkáltam u.a konfiggal.

Mivel lehet kipucolni a regeditet? Gondolok itt csak az ati dolgokra.

[ Szerkesztve ]

(#28185) Speed® válasza FeRRaR1 (#28181) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem'tom hogy jön ide a "pártiság". Csak a CFet szidtam, a két\többkaris megoldásokat. Nincs semmi baj Intellel, csak az, hogy áll a fejlődés mikor vezető pozícióba kerül. De AMDt sem kell félteni, emlékezz mi volt mikor az X2kkel a kezdetekben gyalázta a D szériás Inteleket. Kezdő 2magos (X2 3800+) 100k..
Ár\érték arányt kell nézni és semmi mást, csak ez számít.

[ Szerkesztve ]

(#28186) - = Zk = - válasza FeRRaR1 (#28181) üzenetére


- = Zk = -
félisten

" 1 4 magos gyó fajta 45 nm es phenom jöhetne " - Erre várok énis ;] 1 faja kis Black Edition-re :K ;)
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28187) zozoz1 válasza - = Zk = - (#28186) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Csőőő!! Te kis igénytelen. :R

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#28188) - = Zk = - válasza zozoz1 (#28187) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Szia Vezérem :R
ezt mire érted? :U (csak nem a Phenomra? :Y )
:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28189) katt777 válasza FeRRaR1 (#28172) üzenetére


katt777
félisten

Nem temetem én, aki kihívást keres, nosza, rajta! ;]
Csak 1 valami: ha akár egyetlen hardveren nem működik, amelyen elméletileg kéne, akkor szar. Ennyi.
Nem mellékesen 580X (2x16XPCI-E!), X38, 790X, és P35 lapokban is hozta a formáját, azaz 2 karival 1-nél gyengébb teljesítmény 8.3-as Catalyst óta. És hidd el, nem annyi volt a teszt, hogy összerakta valaki, és nem működött.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28190) katt777 válasza serito (#28176) üzenetére


katt777
félisten

Én szóltam. :R 8.3-tól nálam is ez volt. 8.2-essel is megnézhetnéd, akkor a driver a hunyó, azzal volt utoljára jó a CF, az X-es driverek gagyik. Bár a 4 GPU.
CF-ről csak annyit tudok, amit mondtam: nálam a teljes eltávolítás, majd a telepítés oldotta meg a CF bekapcsolását. A további rejtélykeresés rád marad. :U
Egyébként sztem találtál elfoglaltságot a következő pár hétre, ezt együttérzéssel mondom. Ha saját magad tapasztalod meg a CF-t, az a legbiztosabb.

Driver Sweeper (Guru3D)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28191) serito válasza katt777 (#28190) üzenetére


serito
senior tag

Sikerült végre lefuttatnom a tesztet de kicsivel gyengébb lett mint az 1 kártyás teszt.
Azt hiszem kipróbálom a korábbi drivereket hátha jobb eredményt kapok

Kép 17827

(#28192) - = Zk = - válasza serito (#28191) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hm..nem rossz.
lehet hülyeséget mondok,de próbáltad nagyobb felbontással?
(kérlek ne kövezzetek meg!!! :R )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28193) zozoz1 válasza serito (#28191) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Most ugyan azokat járod végig mint mi anno. Kisértetiesen ugyan azok a probkémák..:W
Szerezz be egy erős hajfestéket, meg egy flakon Bánfi hajszeszt... :W

ZK Phenomra gondoltam igen... (szenteltvíz gyáros) :R

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#28194) - = Zk = - válasza zozoz1 (#28193) üzenetére


- = Zk = -
félisten

íjjnye ;]
:R
(az akkor most a nyuszika esete a farkassal?van sapka azért,nincs sapka azért) ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28195) zozoz1 válasza - = Zk = - (#28194) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Úgy valahogy.. :DD

Az a borzasztó ebben a CF-ben, hogy eddig még embert nem hallottam, akinek jól működött volna. Nekünk sem ment. Pedig van benne fantázia, de most csal szívás, és hajhullás. Nem sok értelme. Pedig csak a jó szoftveren múlna. De ebben az ATI sajnos sosem jeleskedett... :W

Ma lemaradtam a filmről.... :O

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#28196) - = Zk = - válasza zozoz1 (#28195) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát rem kitalálnak vmi jó szoftvert hozzá,különben.... :(((

én néztem.jóvolt a mai is!sírtam a röhögéstől:K
(ha nagyon kell megvan az első-két évad ;) )

szerk:a PH! írásából,ha jól értelmeztem,az is kiderül,hogy az ATi jobb uton halad e téren,mint az nV!(remélem nem romlanak)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28197) zozoz1 válasza - = Zk = - (#28196) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Ezt hol olvastad hogy az ATi jobb uton halad e téren,mint az nV? :R
PH-n belül hol?

az első-két évad milyen formátumban van meg?

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#28198) - = Zk = - válasza zozoz1 (#28197) üzenetére


- = Zk = -
félisten

aviban...(2*25rész....2*4,07GB)

"Ezek alapján nagyon úgy tűnik, hogy a CrossFireX működése sokkal kiegyensúlyozottabb,Ebből már kitalálható, hogy ha választani kellene, akkor mi a CrossFireX-et választanánk (persze nem 3DMark-ozásra, hanem játékra), bár a CrossFireX-szel sem vagyunk maradéktalanul elégedettek. De látni kell, hogy az AMD megoldása jobban skálázódik és nem utolsósorban olcsóbb is." :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28199) zozoz1 válasza - = Zk = - (#28198) üzenetére


zozoz1
aktív tag

aviban...(2*25rész....2*4,07GB)? Érdekelne :R

Az ATI jó uton jár hardveresen. Abban már megelőzte az Nv-t. Azt furcsállom, hogy igen komoly programozó gárdája van, és nem tudnak kidobni egy jó szofvert.
Lehet hogy specifikus szoftver kellene minden karihoz.

Napsugaras jóéccakát. :R :R

Holnap nem kell gályáznod mert esőt mond..lesz víz nélküled is.. :DD

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#28200) - = Zk = - válasza zozoz1 (#28199) üzenetére


- = Zk = -
félisten

1.priviben megbeszéljük a továbbiakat ;)
2.hnap szabin vok :P
3.gútenábend! ;]
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.