Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28551) TTomax válasza katt777 (#28542) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sajnos nincs,csak a kb a mint a Gears of Warban... :O ,viszont nagyon sok szerepjáték része..ez így annyira nem tetszik...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#28552) honda23 válasza butcher eu (#28548) üzenetére


honda23
aktív tag

Ki bírja a magyar F1 kommentátorokat?
Szerintem senki...
Viszont az utolsó két nagydíj nekem nagyon tetszett, volt benne minden :)

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#28553) FeRRaR1 válasza honda23 (#28552) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Hát nekem meg *** nem tetszettek, kimi már meg előzte a *** hamiltont, erre durr ki üti, hát *** meg, kubica mondjuk meg érdemelte már de akkor is....

Verseny előtt ki jelentette h ő fogja nyerni Vicc mit képzel?? ***, az tetszett mikor a ferrari dolgozó mondta h az alma nem esett messze a fájától, mikor hamilton apja meg 1 porschet tört össze :DDD

FeRRaR1 k erőssek voltak ez a lényeg, majd a francián meg mutatják... Így is kimié volt a legyorsabb kör

A magyar kommentátoroknak meg a ***, Monacoba is mi volt?
-piquet miért nem engedi el őket már hát a mindenségit (3 körrel késöbb ja ez verseny helyzet

-Úr isten hamilton 40 körig nem tankolt (45 kör után le esett h az elején rá tankoltak)

*** mind1ik főleg a palik, inkább ne beszélnének semmit szívesebben nézném, ha csak a kocsikat hallanám :DDD

Off vége

Accelerót még mindig nem hozták pedig 2 körül kapom ált a netes rendeléseket :((

[ Módosította: Thrawn ]

(#28554) honda23 válasza katt777 (#28547) üzenetére


honda23
aktív tag

Turok nem rossz, lehetne jobb is.
Sok benne a filmszerű esemény ami nekem nem tetszik, a táj meg a direct x 8-as korszakot idézi: elnagyolt, mosott textúrák...
A dínók viszont tényleg szépek.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#28555) butcher eu válasza FeRRaR1 (#28553) üzenetére


butcher eu
senior tag

:R

köszönöm

én nem akartam telekáromkodni a topic-ot, ezért nem kezdtem bele az elmúlt hetek kommentjébe. meg ez a topic nem erre van.
de te kimondtad helyettem amit érzek, gondolok.
még egyszer köszi
:C

A smiley nem kifestőzésre való...

[ Módosította: Thrawn ]

(#28556) Thrawn válasza FeRRaR1 (#28553) üzenetére


Thrawn
félisten

Még egy ilyen és pár napig pihensz... :(((

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28557) ollie válasza k-csabesz (#28526) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vegyél egy olcsó HD 3850-et.

Még az is sok a gépedhez.

***

(#28558) katt777 válasza honda23 (#28554) üzenetére


katt777
félisten

Nem is olyan sok, csak pár másodperces betétek vannak. Persze lehet, hogy másnak ez sok, én addig pihentetem az ujjaimat. :DDD Ha megnézed - ami sajna a képmentéseken annyira nem látszik -, a vizek, ködök megvalósítása is elég jól sikerült, az égről nem is beszélve, illetve szerintem jó a hangulat a barlangokban is (párás-nedves-fülledt-csöpögős). Nem úgy értem, hogy buli van, hanem hogy kellően borzongató abban a világban. Részemről inkább legyenek kicsit elnagyoltak a textúrák, mint gyönyörű a játék, de lényegében játszhatatlan. A Turok hangulatát szerintem eltalálták (főleg, miután igazán ráérez az ember, és belelendül, ami nekem a katonai bázis után sikerült), ha meg szép grafikára vágyom, majd nézek Vantage-et EQ beállításokkal. ;)

Egyébként DX-ek közti különbséget illetően elég megnézni Oblivion egét nappal és úszó felhősávokkal, meg a Crysis-ét. Nincs sok különbség (igaz, Oblivionon fent vannak a látványjavító modok). Igyexem majd képet csinálni róla, de egy grafikus ismerősöm nézte, és ő is azt mondta, C a DX10-zel mehet a sunyiba. Szóval ahogy Carmack atyánk mondá vala: DX9-ben is lehet szépet alkotni. Majd meglátjuk a Rage-ben, ha megérjük.

FeRRaR1: Nekem sem ér ide valahogy Red Towerből az állítólag pénteken feladott csomagom. Manapság megint minden átmegy a III/3-on... :DDD

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28559) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Sapphire 3850-es PASSZÍV kariról tudtok melegedési adatokat mondani?

Egy Silverstone nagytoronyba lenne a lakhelye, ami igen jól szellőzik. :D

(#28560) oliba


oliba
őstag

Valaki pls linkeljen, hogy hol kell megcerkázni a 3850-esem, hogy 900mhz-es gpu legalább meglegyen :D
Kaptam már képet pm-be egyszer, de ott hiába festegetem a cerkával 10 percen keresztül, hatása nincsen :(

(#28561) FeRRaR1 válasza oliba (#28560) üzenetére


FeRRaR1
őstag

pár oldallal vissza linkeltem én is meg más is!

H komolyan meg terheled, és semmi venti nincs a közelébe akár 97-100 fokot is elérheti de ha szellőznek a bordái akkor 80 fölé nem megy, ill attól függ h mennyire szellőznek, 1 halk ventit rádobsz és hibátlan lehet a leg nagyobb melegbe terhelés alatt is4

(#28562) Foglalt név válasza oliba (#28560) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mérted mennyi feszt kap?

(#28563) oliba válasza Foglalt név (#28562) üzenetére


oliba
őstag

Nem tudom mérni, de gondolom semenynit, mert a hőmérésklet nem változik és az órajel sem megy 800 fölé. 42 fokos terhelve és azt egy kicsit kevesellem.

(#28564) Foglalt név válasza oliba (#28563) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mit satíroztál és mivel? (ne azt írd, hogy ami rajzolva volt, hanem olvasd le az elem számát ;) )

(#28565) oliba válasza Foglalt név (#28564) üzenetére


oliba
őstag

Ceruzával (milyen meglepő) és nem volt odaírva semmilyen szám. Ezért gondolom, hogy nem is azt kell satírozni és ezért jöttem fel megkérdenzi, hogy mit kell satírozni...

(#28566) FeRRaR1 válasza oliba (#28565) üzenetére


FeRRaR1
őstag

mondom pár oldallal előbb raktam be képet, így egyből ki tudod szúrni melyik az!

Ott van hogy hol kell satírozni, és mérni, és milyen ellenálás milyen volt értéket takar!

(#28567) Foglalt név válasza oliba (#28565) üzenetére


Foglalt név
addikt

...

"Ceruzával" és mérő nélkül én nem javasolnám, hogy folytasd. :U

(#28568) oliba válasza Foglalt név (#28567) üzenetére


oliba
őstag

Köszi szépen, de csak egy tesztre akarom. :U
Bár lehet, hogy kicsit visszábbfogom és úgyhagyom

(#28569) oliba válasza FeRRaR1 (#28566) üzenetére


oliba
őstag

Asszem megtaláltam. Köszi

szerk.: asszem nem értem azt a képet :D Most azt a csúcsos izét kell a hátlapon meggrafitolni? Kössem összes a kettőt, vagy csak grafitozzam meg? 7600GS-t kicsit könnyebb volt meggrafitozni ezek szerint :O

[ Szerkesztve ]

(#28570) FeRRaR1 válasza oliba (#28569) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Ne hogy össze köss valamit! csak grafitozni kell, ennél sokkal 1x übb nem lehetett :DDD

az R1222 t satírozd, a vGPU nál mérj, be van linkelve 3870 és 3850 es hez is az R1222 az ugyan az csak a mérési hely különbözik a 2 kártyánál!

Multi méter nélkül tényleg hanyagold ne h meg süljön!

[ Szerkesztve ]

(#28571) oliba válasza FeRRaR1 (#28570) üzenetére


oliba
őstag

Annyira kezdő nem vagyok, mint látszik. Multiméter nincs, de tudni fogom hőmérsékletből, ha gáz van, meg ha nem jutok elég sokáig gpu-ba, akkor meg gáz van, mert megint szét kell szedni a gépet, hogy feszt adhassak neki :D

(#28572) Foglalt név válasza oliba (#28571) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha annyira nem lennél kezdő, akkor tudnád, hogy egy h-s vagy hb-s ceruzával nem fogod tudni besatírozni. Ha nem lennél kezdő, akkor tudnád, hogy régen szétmegy a vga, ha sok feszt kap, mire behozná a windows-t ahol elindítod az monitorozó progit. Ha annyira nem lennél kezdő, akkor megtaláltad volna az alkatrész számát a nyákon. Ha annyira nem lennél kezdő, akkor megértetted volna a linkelt részletes útmutatók alapján, hogyan járj el. Ha annyira nem lennél kezdő, akkor nem itt kéne segítséget kérned. És végül, ha lenne egy kis eszed, akkor megfogadnád azok tanácsát, akik lehet, hogy nem értenek hozzá jobban, de legalább már sikerült nekik :U Szerintem.

Ezt most nem kötözködésképpen, mert nekem aztán tényleg halál mindegy, hogy mivel ütöd el a délutánod, de nem szeretném holnap olvasni, hogy vajh miért nincs kép a gépemen :U

(#28573) lsc


lsc
nagyúr

Megjött a HIS 3850 , viszont ez az ipon nem normális . Tegnap 1/2 6-kor küldenek egy mailt , hogy a két kártyát átadták a futárnak /gls/ , ma délben hívom őket , egy "csomagszám" kellene , akkor a glsnél meg tudnám nézni hol tart a csomag . Hebegés habogás , / a GÉP automatán küldött mailt :O / a kártyák még náluk vannak , de ma átadják a futárnak holnap megjön . Nekiállok füvet nyírni 3 körül , erre 1/2 4-kor mi áll meg a ház előtt ? Természetesen a futár meghozta a kártyákat . Erről ennyit .
A kártya egyébként pöpec , egy ezrest dobott a 05-ön / mással még nem néztem/ és csendes is . A hőfok nem tetszik , így alapon legalábbis 51 fok , igaz mark alatt is a max 75 volt , mondjuk az még elmenne . Másnál is ennyi ?

Az élet kegyetlen .

(#28574) oliba válasza Foglalt név (#28572) üzenetére


oliba
őstag

Mivel nem vagyok kezdő, ezért nem HB-s, de nem is B-s ceruzával, hanem 5B-s ceruzával állok neki. Mivel nem vagyok kezdő, ezért nem is égetem rá a grafitot és úgy satírozom, hanem 2x áthúzom és megnézem menyire meleg és menynit megy, mivel abból még baj nem lehet. Ha normálisan leírtátok volna, hogy mit kell satírozni, akkor lehet tudtam is volna, de egy olyan, hogy pár oldallal előbb linkeltem be képet 3850-ről, hogy hol kell satírozni, miközbe azon a képen, csak annyi volt, hogy hol kell lemérni a feszt, így köszi szépen azt a segítésget is és mivel ha jót mondtatok volna, akkor a számát is megmondtam volna mit kell satírozni. És mivel anynira nem vagyok kezdő, ezért kértem segítséget, mivel azt sem írtam, hogy profi vagyok és ellenállásokat forrasztgatok ide-oda.

Ha meg nincs kép akkor nem sírok, hogy miért nincs kép, hanem ez van, elfogadom, hogy nincs kép és elbasztam. Hülye nem vagyok

(#28575) katt777 válasza lsc (#28573) üzenetére


katt777
félisten

Mázlista! Mármint, hogy megkaptad a csomagot. Én 1 hete várok az enyémre.
Mindenkinél ilyen meleg, aki mostanában vett HIS karit, és nincsen 2D módja. Tuti 010.079-es a biosa.

Más: Ahogy ásom bele magam a Turokba, ez a progi egyre jobb lesz. Egyre parásabb. Csak mentések lennének benne, mert szivacs többször újrajátszani egy-egy szakaszt, mire az ember rájön az aktuális helyzet megoldására. Csak ajánlani tudom a berzenkedőknek, hogy küzdjék át magukat az első pár szinten. Már ha nem félnek a folytatástól. :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28576) Thrawn válasza lsc (#28573) üzenetére


Thrawn
félisten

1-2 nap és megmondom ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28577) katt777 válasza oliba (#28574) üzenetére


katt777
félisten

Bocsesz, hogy így beleszólok, de a képek mellett egy csomó hsz-ban leírtak aprólékosan mindent (főleg, hogy volt aki nem csinálta még), ami alapján én is megcsináltam volna, ha érdekelne ilyesmi, pedig még sosem csináltam (mert nem érdekel). Ha elolvasnád a többi hsz-t, nem is kéne másokkal összeugranod a tuningolás (és az értelmes topicozás) helyett. Mellesleg szerintem se álljon neki az ember mérőkészülék nélkül, de ez tényleg a te dolgod. :R

Thrawn: Ezt megspóroltam neked. :)

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28578) oliba válasza katt777 (#28577) üzenetére


oliba
őstag

Köszi, csak azt nem mondták, hogy hsz-eket olvassak, meg ha jobban belegondolunk, akkor egyszerűbb lett volna leírni megint, mert most kb 5x annyit írtatok összesen. Meg időm sincs annyi, hogy itt oldalakat olvassak, ezért kérdeztem meg, de ezért is elnézést. Mérni meg nem mérek, mert előbb veszek egy jobb vgat és tuningolni sem kell, minthogy vegyek mérőműszert. Na majd azért jelentkezek, hogy sikeült-e a tuning, ha nem akkor meg tényleg annyira kezdő vagyok és röhögjetek :D
7600GS-nél nem volt probléma, bár az is megmászta VF700-al a 100 fokot :D

(#28579) bozont válasza katt777 (#28575) üzenetére


bozont
veterán

Pontosan mi is ez a bios mizéria a HIS kártyákkal? Én is most akarok rendelni egy turbox-et és érdekelne. Eddig annyit olvastam hogy nem szabályozza a ventit és az órajeleket sem veszi vissza 2D üzemmódban (vagyis nem működik ez a funkció). Van még valami más gondja is? Nemrég láttam linkelve egy másik biost hozzá, az orvsolja ezeket a problémákat?

mod.: Ez volt az. Bár ez is elég régi, még decemberi.

[ Szerkesztve ]

(#28580) katt777 válasza bozont (#28579) üzenetére


katt777
félisten

Rosszul olvastad, a hűtésével semmi baj. Csakhogy (gondolom az úgyis jó hűtés miatt, fogyasztást meg nem nézik) a 010.079-es biosban a 2D órajelek és fesz. megegyeznek a 3D-ssel, magyarán a 2D mód is 3D mód. Nyugodj meg, bios-csere után jó lesz, hűvös és néma 2D-vel, valamint langyos és halk 3D móddal. Zozoz1 3870 IceQ-jának (nem is turbo!!!) minden baja volt, aztán biost-cseréltünk, utána 1GHz fölött ment a GPU-ja, igaz, csak GPU-CV-vel nézte. Remélem, előbb-utóbb meglesz neki a 3DMark is.
Az általad linkelt biosban ott a 2D mód, szóval jónak kell lennie. Ha jól emléxem, 3870-en 010.079-est 010.075-re cseréltünk. Azért lenne jobb újabbat nézned (ha van), mert 071-es csak ATIFlash-sel fog felmenni DOS módból.
Az azért elég gáz, hogy egy olyan márka, mint a HIS, ilyen Dacia-jellegű "újraépítést" igényeljen.

oliba: Hát, ha én utalnék vissza valamire, én is elvárnám, hogy elolvasd a hozzá tartozó dolgokat (már a saját érdekedben is) anélkül, hogy erre külön felhívnám a figyelmedet. :R Sokan nem szeretnek minden 25x leírni, főleg, ha alig 1-2 napja volt szó a témáról. Nekem meg néha azért szólnak, miért írom le uazt 25-ödször, amikor valaki nem olvas vissza. Ez van.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28581) katt777 válasza bozont (#28579) üzenetére


katt777
félisten

LSC-nek is!

Lejárt a mod-idő, miközben néztem neked. A 077-es már rossz, látható az órajelekből. Ez a 071-es , amit te is linkeltél. Szóval floppys/USB-s ATIFlash lesz.
IceQ3 turbo alacsonyabb frekin megy, és szintén 071-es.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28582) Thrawn válasza katt777 (#28581) üzenetére


Thrawn
félisten

Van lehetőség átírni a Turbo-X-es 071-es BIOS-t úgy, hogy több feszt adjon? Ha nem akkor hagyom, nem fogok ceruzával nekiesni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28583) lsc válasza katt777 (#28581) üzenetére


lsc
nagyúr

A 071-es van letöltve , akkor letöltöm az Atiflash-t is .

Az élet kegyetlen .

(#28584) katt777 válasza Thrawn (#28582) üzenetére


katt777
félisten

Lehetőség van módosításra (lásd az oldalamon vagy logoutomon), de úgy tudom, korlátozott (azaz csak egy határig enged. 3870-nél van egy olyan probléma, hogy ha az ember módosítja a feszt, az órajel mindig visszaugrál alapra. Viszont megpróbálhatod, mert nem vesztesz semmit. Ha nem műxik, visszateszed az eredetit (ill. ahelyett a 071-est :D )
CB Bios editor 0.97 vagy Radeon bios editor 1.1, de utóbbi hiába kínál jóval bővebb beállítási lehetőséget, Winflash nem mindig ismeri fel szabályos biosnak. 3850-nel ATT is működik, csak az a néha eltünteti a textúrákat (szemléltető példák az oldalamon Oblivion szekcióban).

lsc: Itt az új ATIFlash.

Én asszem visszateszem az unlockos 071-es biost, ha megjön a Chilla, bár azt azért nem hiszem, hog 1400/1500-on menne a 3870-em. :DD De akkor a rossz hűtésvezérlés már nem érdekes, a modolt verzióm hangja meg megint csak a múlté lesz már.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28585) lsc válasza katt777 (#28584) üzenetére


lsc
nagyúr

Már ezt húztam le .
A kártyán lévő bios ez 113-SBSH1G05-00R-02 a gpu caps viewer szerint .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#28586) Thrawn válasza katt777 (#28584) üzenetére


Thrawn
félisten

Az az érzésem, hogy ezt akkor hanyagolni fogom, de a PowerPlay kell és marad az alapfeszes tuning, feltéve ha a kártya is hajlandó lesz rá.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#28587) katt777 válasza lsc (#28585) üzenetére


katt777
félisten

Inkább a verziót nézd, és GPU-Z-vel. Ez a bios azonosítója.

Thrawn: Mé'? :F Egy próbálkozást megér. Olyan bibi nem lesz, hogy ne indulna el a kari.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28588) lsc válasza katt777 (#28587) üzenetére


lsc
nagyúr

Most néztem a gpu-z-vel a 077-es van rajta .

Az élet kegyetlen .

(#28589) katt777 válasza lsc (#28588) üzenetére


katt777
félisten

Tudtam. :DD (Mármint miután megnéztem TPU-n.) Ugyanez a "fejlesztés" 3870-nél 079-es.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28590) capulet75


capulet75
addikt

üdv uraim
nos nekem is melegszik a his karim mint az állat
mit lehet tenni?
3870x2
pliz help

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28591) capulet75


capulet75
addikt

riva tunerrel hajtom jelenleg de hát azt talán nem kéne permanensen
ha csak a windows fut akkor is 80fok körül van a magok hömérséklete
megörülök...
:W

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28592) oliba


oliba
őstag

Na köszönöm a vmod képet és bő magyarázást. Sikerült valós 850mhz-et elérnem stabilan. Mérőműszer nélkül megmondom, hogy kb HD 3870 feszt kapja meg, ami 1,35V kb ha jól gondolom. Holnap még megyek feljebb, csak az ácsceruza ugye csodákra nem képes

(#28593) katt777 válasza oliba (#28592) üzenetére


katt777
félisten

Te vagy a KIVÁLASZTOTT! :R :) Kinek is volt régen a csodaceruzája? Most nem ugrik be, csak a Jamie, a csodalámpás. :U
Azért 3870 3D módban 1.3V-ot kap, régebbi biosokkal 1.327-et.

capulet75: Soxor elmondtuk: RivaTuner lekapcsolja az ATI PP-t, így folyamatosan 3D feszültséggel fog menni a karid. Az meg meleg. Ráadásul RT nem is kezeli rendesen a 2 magot. Épeszű tuning CCC-ből is megoldható, RT maradjon monitorozásra.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28594) oliba válasza katt777 (#28593) üzenetére


oliba
őstag

Holnap megyek veszek egy 5B-s cerkát. 850mhz-nél ami 855mhz beállítottat stabil volt. felrakom 870-re és egyből fagyi. 860mhz is stabil volt. Előfordulhat, hogy biosban van valami beállítás, hogy véletlenülse kússzon feljebb az órajel? :(

(#28595) capulet75 válasza katt777 (#28593) üzenetére


capulet75
addikt

amig nem volt a riva akkor is nyocvanpárfok volt alapon a höfok
a crysis alatt az egekbe szökött
meg is fagyott rendesen
ha bekapcsolom a gépet és nem fut semmi ugy van gpu1 :81-gpu2 :76 fok
a rivával legalább tudok játszani
tudom h nem ez a megoldás de nem tudom mi
ezért kértem a segitségeteket

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28596) katt777 válasza capulet75 (#28595) üzenetére


katt777
félisten

Nincs 2D módod, mert ennyire szar nem lehet a hűtője.
Jó lenne lementened a bios-odat, illetve RivaTunerrel monitorozni az órajelet és a hűtést 2D módban és 3D-ben is. Még jobb lenne belinkelned ide a bios és a monitorozás képeit. Akkor többet tudnánk mondani.

oliba: Grafit ellen egyetlen védelem a radír. :DDD Simán a biosokban van egy határérték (ezt olvassa ki a CCC, ami persze felülbírálható más programmal), de ezt nem találtuk már régebben sem, amikor ki akartuk iktatni a 3870-bios-ból.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28597) capulet75


capulet75
addikt

ja és az a varázsceruza cimü alkotás amire te gondolsz :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28598) katt777 válasza capulet75 (#28597) üzenetére


katt777
félisten

OK, de kié volt? :F Most ez izgat egy kicsit. :DDD Bár az nem rémlik, hogy ATI VGA-kat rajzoltak volna át vele...

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#28599) zozoz1


zozoz1
aktív tag

HIS 3870 iceQ3 tuning, 1005Mhz. Csak egy hirtelen ötlet volt majd egy próba, és stabilan ment 1005Mhz-ig a GPU. 3Dmark-ban nem próbáltam még. Majd feltelepítem a RivaTunert, és rakok hozzá monitor-ablakot is. :R

Link

[ Szerkesztve ]

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#28600) capulet75 válasza katt777 (#28598) üzenetére


capulet75
addikt

nos
szivesen megcsinálnám mindazt amit irtál de nem tehetem
az oka prozai:nem tudom hogy kell
sima mezei felhasználo vagyok még csak most tanulom ezeket a dolgokat többnyire töletek...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.