Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Haworth Aloha – egy nemcsak szavakban ergonomikus szék
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- ldave: New Game Blitz - 2025
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
gyapo11
őstag
Lehet hírekben olvasni, hogy az IoT eszközöket támadják. Gondolom ezen a téren még van mit fejlődni.
Ugyanakkor ha nekem lenne 5-6 ilyen távvezérelhető egységem, pl. redőny, fűtés, világítás, boyler stb., nem biztos, hogy ezeket egy gyári appal akarnám egyesével kapcsolgatni távolról. Akkor már kellene visszaigazolás is, hogy megtörtént-e a kapcsolás, vagy volt valami akadály. Volt-e áramszünet, resetelt-e valamelyik eszköz. Inkább rábíznám ezt egy arduinora pl., esetleg routerre, pc-re, és akkor olyan azonosítást meg visszaigazolást, meg állapotlekérést írok, amilyen tetszik. Persze ekkor már nem kell sonoff, csak relémodul.
Már a wifiben sem tudnék igazán megbízni. A Tplink router a gyári fw-ekkel pár naponta dobta el a wifit, tettem rá dd-wrt-t, ezzel néha hónapokig megy, néha hetente eldobja, miközben a vezetékes net megy. Ilyenkor admin felületre belépek, wifi kikapcsol, bekapcsol és megint jó x ideig. Persze lehet, hogy a routert fogtam ki.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B660M i5 12400F 16GB DDR4 1TB SSD RTX 3070 8GB Zalman T4 Plus Cooler Master 750W
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3614, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
ekkold
