Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-03-11 00:46:52

LOGOUT.hu

Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2111) dave0825


dave0825
őstag

Hű, köszönöm a választ mindenkinek. Hát ilyen több ezreket nem szeretnék rá költeni, úgyhogy szerintem hagyom ezt a projektet, pláne, ha ennyire bonyolult (analóg szűrő, r-c szűrő, nem csináltam még ilyeneket :( ).

zka67: Poénból írtad, hogy rosszak a led-ek, ugye? :D Mert előtte-utána működnek, szóval ötlet, hogy hogy kapcsolhatta ki? A másik, hogy azt hogy érted, hogy (3 hogy, szép magyar mondat lett :D ) a chip időzítései miatt komolyabban kellene programot írnom? Igazából nem használtam még ilyen címezhető led szalagot, úgyhogy nem igazán tudom, hogy működik. Én úgy képzeltem el, hogy adott valami library, és abban parancsok, hogy hányadik led-et szeretném bekapcsolni, vagy ilyesmi. Ennél bonyolultabb? :D Pl. ráakadtam egy ilyen videóra, itt is futófényt, meg csomó mindent csináltak led szalaggal, akkor az is címezhetővel van, és ott is mélyen belenyúltak a programozásba? :F

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.