- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hege8888: Retro Kocka Kuckó 3
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- gerner1
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Egy rövid ideig még féláron tudsz hirdetni, előfizetni!
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bacus
őstag
válasz
inf3rno #1645 üzenetére
Ez egy érdekes sztori, évekkel ezelőttről, mikor még apám telek szomszédja (valami tanult doktor volt), DIY öntözőrendszert csinált a kertben. De ahogy az lenni szokott, valamit nem számitott bele a dologba, mert amikor megnyitotta az automata a csapokat, akkor a legközelebbi még úgy ahogy locsolt, de a csaptól való távolságra csökkent a locsolási sugár. (a nyomáshiány ugye..)
//nem időzitette, hanem mindent egyszerre akart meglocsolni, este 8-9 között...//Na akkor átjött hozzám a doktor úr az ötletével, hogy nyilvánvaló az a probléma, hogy -mint az áramnál- párhuzamossan van kötve a sok csap, igy a legkönnyebb ellenállás felé megy a viz, ami ugye a legközelebbi öntöző. Na mivel az áramnál is ugyanaz az áram megy ha sorba van, menjek már át és segítsek neki sorba kötni a csapokat
, mert ha ugyanaz a viz megy át mindegyik öntözőn, akkor jó lesz...
Érted? Na így gondolkozott egy igazi tanult doki.. (nem orvos volt, hanem a faxom se tudja miből volt doktorija)
Új hozzászólás Aktív témák
- HP 250 G10 Intel Core i5-1335U processzorral, Angol lokalizációval eladó!
- ASUS Zenbook S 13 Intel Core Ultra 7 processzoros notebook eladó
- Lorier Hyperion SII Új, automata, hordatlan, fóliás állapotban
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 7000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 9000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest