Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- GoodSpeed: Alza+ Megéri?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- V.Milán: Lapdiffúzor nyomáseloszlása: gondoltad volna?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Fogkefe: elektromos vagy manuális?
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
dave0825
őstag
Így néz ki a kapcsolás (az X jelöli a 6-os pin-t, vagyis a sort, a LO és a HI pedig a 11-es és 9-es pin-t, a 2 oszlopot /rendes kimenetet nem találtam a programban, 2 éve használtam utoljára
, ahogy led-et sem találtam/ )Az ellenállások bal illetve jobb oldalára rakva a multiméter 2 tűjét mutat 1,15 és 1,39V közötti értéket. A led-ek bal illetve jobb lábához érintve pedig 2,95-3,05V közötti értéket. A 3. mérésem pedig az ellenállások bal oldalához érintve a multiméter egyik tűjét, a led jobb oldali lábához pedig a másik tűjét, így mutatott 4,10 és 4,30V közötti értéket. A zárójeles részt azért írtam, mert azt hittem, hogy a 0,7-0,9V, ami hiányzik, az a tranzisztor lesz, de akkor tévedtem.
(#1066) gyapo11: okés, akkor megvárom, míg megjönnek a led-ek. Az ellenállásokon kívül akkor mást biztosan nem kell változtatni? Pl. másik tranzisztor, vagy a többi ellenálláson kívül más értékűt venni?
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! HP ProBook 640 G4 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3818, 100% Akksi
- Intel Core i5 3470 confidential Ivy bridge Quad Core
- Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 128 GB-100%-3hó gari!
- Honor 90 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
, ahogy led-et sem találtam/ )
ekkold
