Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2251) Shim válasza Totyi (#2250) üzenetére


Shim
őstag

a lényeg, hogy ne kapkodd el a dolgot, ezt nem lehet megváltoztatni, ha már egyszer döntöttél. keresgélj képeket, szánj rá több időt!

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2252) Totyi válasza Shim (#2251) üzenetére


Totyi
őstag

Persze,semmi esetre sem akarom elkapkodni.Amit linkeltem,az volt az első gondolatom.Régi,szeretett kép még a tinédzser korszakból. :B
Ha tetszik vmi,akkor megnézitek majd,hogy mi sülhet ki belőle?

Amúgy sikerült hardcore-t töltened?

(#2253) Shim válasza Totyi (#2252) üzenetére


Shim
őstag

ha találsz vmit, akkor van pár ember itt aki avatarokat szerkeszt, vki biztos segít.

tényleg, ha már hc vonulat, akkor a td wizard nem jön be? [link] ;]

megtaláltam az összes tdome albumot (6 giga), de most régi sorozatokat töltök, hc-t majd utána :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2254) orbano válasza Totyi (#2242) üzenetére


orbano
félisten

ACDSee-hez adott PhotoCanvas 3.0-is elég jó. Egyszerű a használata ls minden lényeges eszköz megvan: állítható érzékenységű magic wand, bucket, manual blur, despeckle, burn, mindenféle színbeállítás. Egyedül a gifeket nem tudja jól beállítani.
Egy kis rutin és 10-15p alatt bármilyen avatart megcsinálsz (mondjuk az enyém elég macera volt, mert egy kb 50x50-es agyontömörített jpegből kellett kiszedni. tablettel rajzoltam át az egészet :B)

Ebőől kaphatnék egy transzparens gifet? [kép]

ha nem jön be: [link]

:R:R:R

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#2255) Totyi válasza Shim (#2253) üzenetére


Totyi
őstag

Jó lenne az idt,elvégre ők alapították;de vmi dj-től szeretnék egy nem durva,még ideillő képet.[link]Az egyik ő volna,de még keresek.
Régi jó Thunderdome...:)

(#2256) Totyi válasza orbano (#2254) üzenetére


Totyi
őstag

Egyenlőre ismerkedek a dologgal + képeket keresek.Úgyis az lesz a vége,hogy itt kötök ki... :B

(#2257) Shim válasza orbano (#2254) üzenetére


Shim
őstag

[kép]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2258) orbano válasza Totyi (#2256) üzenetére


orbano
félisten

ha hazakerülök, szívesen segítek én is :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2259) Totyi válasza orbano (#2258) üzenetére


Totyi
őstag

Húúú,tök jó ez a sok segítőkész ember. :R
Akkor nem is szarakodok képszerkesztőkkel,hanem inkább keresek. :)

(#2260) orbano válasza Shim (#2257) üzenetére


orbano
félisten

:R:R:R

Totyi: ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2261) Shim


Shim
őstag

no én így képzeltem orbano képét, egy kis kopasz angyalka, aki az ég felé néz [link]
fogjuk arra, hogy keveset aludtam :D

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2262) orbano válasza Shim (#2261) üzenetére


orbano
félisten

jó lett ez a ''remake''! grat!

ha esetleg unatkozol, felturbózhatnád a birkámat (megvan nagyobban is) :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#2263) ladybug válasza Shim (#2261) üzenetére


ladybug
őstag

Ez nagyon helyes lett. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2264) Shim válasza orbano (#2262) üzenetére


Shim
őstag

köcce!
mire gondolsz, merre turbózzam? épp unatkozom :) (nagyobb változat mindig örömmel veszem)

ladybug:
:B

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2265) #70869248


#70869248
törölt tag

Ilyesmi lehetne az enyém?
nagy (50×40):
[kép]
kicsi (18×22)
[kép]

vagy szöszöljek inkább még rajta?

(#2266) Shim válasza #70869248 (#2265) üzenetére


Shim
őstag

sztem teljesen korrekt.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2267) #70869248 válasza Shim (#2266) üzenetére


#70869248
törölt tag

köszönöm, akkor megpróbálom megkérni.

(#2268) X@b3e


X@b3e
addikt

Sziasztok!
Elérkezett az az idő, amikor ''megszemélyesülhetek'', nagyon hálás lennek, ha szakemberi segítséggel vetnétek egy pillantást ezekre a képekre, hogy mit lehetne belőlük kihozni. :R

[link] [link]

Semmiképpen sem csak a fejét szeretném, hanem vmi egész- vagy közel egészalakost.
A másodikon nem kell, hogy kalimpáljon a keze, mert úgy idétlen lenne szegény, meg én is :B
Vhogy ''berajzfilmesíteni'', de hát Ti tudjátok mit kell vele okozni, nem is okoskodok tovább, köszönöm előre is a fáradozást :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2269) orbano válasza X@b3e (#2268) üzenetére


orbano
félisten

az egészalakost sztem nyugodtan felejtsd el, nem jók az arányai. a törzsének a fele fér bele kb a 4:5 arányba, ha ennél többet akarsz, kivehetetlen lesz a figura. ha dobsz egy mailt, elküldöm, mit hoztam ki belőle. rajzfilmesíteni szerintem nem kell, egész jópofán néz ki kicsiben a háttér nélkül

A vér nem válik VAZZE!™

(#2270) X@b3e válasza orbano (#2269) üzenetére


X@b3e
addikt

Ha jól mutat, akkor a fele-törzses is jó lesz.
Küldtem mailt :)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2271) [pod]Diablo válasza X@b3e (#2268) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Hát,majd én is megpróbálok belőle valamit kihozni,de sajnos rajzfilmesíteni nemtudom a képet.Azt majd valaki másnak kell

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2272) X@b3e válasza [pod]Diablo (#2271) üzenetére


X@b3e
addikt

Hálás lennék :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2273) Hasek válasza X@b3e (#2272) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én megpróbáltam, de mint azt már említették elöttem, túl nagy az a rész, amit kérsz, még ha csak a felső teste van benne. Szvsz a modiknak nem igazán fog bejönni... :(
De azért itt van, és ha mégis maradsz ennél, akkor majd szólj, és a kicsit is elkészítem...
[kép]mondjuk egész pofás lett. :U

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2274) Kidus válasza [pod]Diablo (#2271) üzenetére


Kidus
őstag

Ha nem lehet rajzfilmesiteni, nem is biztos, hogy erdemes ra energiat aldozni, foleg, hogy egeszalakos, amibol kicsiben nem sok minden fog latszani.
Fenykep, raadasul egesz, ebbol nehez elfogadhatot csinalni, szvsz talan jobb lenne masik utan nezni inkabb, amit a modok is elfogadnak, es amibe nem kell ennyi energiat olni ( esetleg feleslegesen ).

Assuming Control

(#2275) X@b3e válasza Hasek (#2273) üzenetére


X@b3e
addikt

Alakul, mint púpos gyerek a prés alatt :DDD
A pólója színén picit változtass már, ha tudsz, az fontos lenne, ez van rajta mintának: [link]

És elég PH!-konformnak is tűnik elsőre, nem?
Max még picit le lehetne csípni a felsőtestéből, hogy nem látszik a keze, bár nem tudom, hogy festene úgy :F

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2276) Hasek válasza X@b3e (#2275) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Max még picit le lehetne csípni a felsőtestéből, hogy nem látszik a keze, bár nem tudom, hogy festene úgy

Így:
[kép]

Üdv. H

(#2277) Totyi


Totyi
őstag

Osztottam szoroztam és ez jött ki.Ennél jobb képet nem tudok;mert nagyon sok tetszik,de a legtöbb eléggé durva.Nem lehetne ide berakni.Szeretnék megkérni egy vállalkozó szellemű embert hogy csinálja meg nekem ezt a képet,illetve nézze meg hogy technikailag lehetséges-e hogy látható,normális kép legyen belőle.
Thx előre is.[kép]

Most nézem,hogy a lába és az oldala egy kicsit hiányos.Remélem ez nem lesz akadály... :B

[Szerkesztve]

(#2278) Kidus válasza Totyi (#2277) üzenetére


Kidus
őstag

Meg a cipoje is.
Egesz alakos nem szerencses, csak a feje viszont ennek is szeles, nem tudom, mennyi latszana belole kicsiben. En azt mondom, keress meg, hatha talalsz jobbat, persze lehet, hogy ezt is meg lehet csinalni ugy, hogy jo legyen. :)

Assuming Control

(#2279) Totyi válasza Kidus (#2278) üzenetére


Totyi
őstag

Az a baj;hogy nagyon sok figura tetszik;de nem hinném hogy ide valóak.Keresek még,hátha találok vmit;addig meg talán ránéz egy gyakorlott photoshop-os és megmondja hogy lehet-e jó képet fabrikálni vagy sem.

(#2280) Totyi


Totyi
őstag

[kép]
Találtam egy másikat;ebben csak a feje van benne;csak az a baj,hogy látszik a fényképezőgép vakuja.Remélem nem baj,hogy illesztek képeket;ezek mind jók volnának de egy szaki remélem majd eldönti hogy melyik a legigéretesebb. :B

(#2281) orbano válasza Totyi (#2280) üzenetére


orbano
félisten

mondj érdeklődési kört és keresgélek én is neked, nagyon belejöttem mostanság :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#2282) Totyi válasza orbano (#2281) üzenetére


Totyi
őstag

Csak és kizárólag hardcore figurák érdekelnek.Nem hinném,hogy tudod miről van szó,ezért csak én jövök számításba.:)Ránézel a 2 képre amit beraktam?Érdemes szenvedni velük?

(#2283) orbano válasza Totyi (#2282) üzenetére


orbano
félisten

nekem nem jelennek meg :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2284) Kidus válasza orbano (#2283) üzenetére


Kidus
őstag

linkre jobb klikk, properties, cim kimasol, cimsorba beir :)

Assuming Control

(#2285) Totyi válasza orbano (#2283) üzenetére


Totyi
őstag

Hogyhogy nem?Ezt nem értem.
Itt az egyik[link]
másik,ez jobb kép[link]

(#2286) [pod]Diablo válasza X@b3e (#2275) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Át alakítottam Hasek verzióját egy kicsit:[kép]Na egyenlőre ennyire lakítotam át majd most még majd át alakítom a szélét is ha kell
(Be kell vajjam ez nem lett túl jó,majd ha lessz egy kicsivel több időm akkor megpróbálo valami jobbat kihozni belőle))

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2287) Kidus válasza Totyi (#2285) üzenetére


Kidus
őstag

Image-kent nekem sem jelenik meg, de igy jo a link.

Assuming Control

(#2288) Totyi válasza Kidus (#2287) üzenetére


Totyi
őstag

Amúgy mint arckép beleillik a ph világába?Nem jóg ki a sorból?:)

(#2289) orbano válasza Totyi (#2288) üzenetére


orbano
félisten

Annyi féle van, sztem nem lóg ki. íme az én verzióm, szerény képességeimhez mérten tessék fogadni
[kép]

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#2290) orbano válasza [pod]Diablo (#2286) üzenetére


orbano
félisten

jobboldalt sztem kicsit vastag a kontúr. amúgy tök jó, én berakatnám avatarnak a másik emberek helyében ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2291) Totyi válasza orbano (#2289) üzenetére


Totyi
őstag

Húha :Y ...ezt 10 perc alatt csináltad?Tök jó lett:)
Látom,hogy az egészet nem lehet megcsinálni,mert nem fog jól látszódni. :(
[link]-ha ezt megtudnád csinálni,az volna a legjobb.Az egész W maradhatna,és még jobb oldalt a fekete orra hegye is.Ami a piros körön belül van az kéne.Ne haragudj,hogy fárasztalak ilyen fasságokkal :B

(#2292) orbano válasza Totyi (#2291) üzenetére


orbano
félisten

[kép] ;)

hopp a háttérszín kicsit elcsúszott a kontrasztállítás miatt, de ha nagyon tetszik, majd javítom :D

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#2293) Totyi válasza orbano (#2292) üzenetére


Totyi
őstag

Ez is állat. :C Amit leírtam az megvalósítható?Nem piszkálni akarlak,csupán szeretném megnézni hogy lehetséges-e. :B

(#2294) orbano válasza Totyi (#2293) üzenetére


orbano
félisten

nagyon széles lenne, nem nézne ki jól. így is el kellett forgatnom kicsit lefelé az orrát, hogy beleférjen a méretekbe...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2295) Totyi válasza orbano (#2294) üzenetére


Totyi
őstag

Akkor maradjunk a második verziónál,az jó lenne.Tudnál csinálni vmit vele,hogy kontrasztosabb és világosabb legyen?Olyan elmosottnak tűnik.Amúgy :C
Méretben ez a max vagy még lehet egy kicsit nagyítani?

(#2296) orbano válasza Totyi (#2295) üzenetére


orbano
félisten

ez a max sztem. próbálok még kezdeni vele valamit, bár lehet ezt már egy ügyesebb fotosopposra kéne hagyni :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#2297) Totyi válasza orbano (#2296) üzenetére


Totyi
őstag

Ha nem vagy ügyes akkor is :R ,mert én semeddig sem jutottam volna vele.:)
Köszönöm az eddigi segítséged. :) ,majd meglátjuk hogyan sikerül.

(#2298) orbano válasza Totyi (#2297) üzenetére


orbano
félisten

Na ez a legjobb amit ki tok belole hozni. hulye voltam es eldobtam az eredeti meretu valtozatot, aztan ezen a kicsin mar nehez javitani :B de ha ugy nez ki, ujrakezdhetem :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2299) Kidus válasza Totyi (#2293) üzenetére


Kidus
őstag

Az a baj, mint ahogy mar probaltam megfogalmazni, hogy tul hosszu az orra, es az egesz kepbol tulkepp nem is latszik ekkoraban mas, csak a hosszu orr resz, es maga az orr. Igy a tobbi abszolut nem hangsulyos, elveszik. Az, hogy atlosan van a feje, kicsit javit a helyzeten, mert legalabb belefer a kepbe, de szerintem igy sem az igazi.
Rovidebb orru tema nincs/nem johet szoba?

Assuming Control

(#2300) orbano válasza Kidus (#2299) üzenetére


orbano
félisten

megplasztikázhatom kicsit :))

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.