Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1201) klepto válasza G@ben (#1199) üzenetére


klepto
addikt

Pássz, erre nem figyeltem :B
Akkor tárgytalan a kérésem első fele, viszont a második még él, ajnljatok könnyen kezelhető, de még jobb, ha magyar nyelvű, ingyenesen letölthető képszerkesztő progit :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1202) parandroid válasza klepto (#1201) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Gimp. Hogy magyar változta van-e, azt nem tudom (attól tartok nincs), de ingyenes, és tud mindent, amit kell.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1203) Yaye válasza klepto (#1201) üzenetére


Yaye
őstag

Én is mindjárt sírok ahogy elolvastam az aláírásod... :U Szvsz javítsd (mind a kettőt). :)

peterkeT: jó, csinálok vele valamit, jó kis stilizált penguin lesz, de azzal a menőmanó stílusnak annyi...

(#1204) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Én egyelőre kicsit recés lettem, a jelek szerint nagyobb lett a kívánt kép, mint kellett volna.
Recétlenítettem magam (a request topicban), remélem azért lehet ez még korrigálni.


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1205) róland válasza Yaye (#1196) üzenetére


róland
veterán

Lehet, hogy a fehérrel kitöltött lesz a nyerő?!

Pici változatát be tudnád linkelni mindkettőnek? Bár így elsőre a kitöltött az ami könnyebben átmegy a szűrőn.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1206) róland válasza parandroid (#1202) üzenetére


róland
veterán

Van magyar változata a GIMP-nek. Sőt, a telepítője az operációs rendszerben beállított nyelv szerint telepíti a programot. Azaz magyar XP-re magyarul.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1207) róland válasza parandroid (#1200) üzenetére


róland
veterán

Na, jó mellénnyel még megnézném.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1208) Yaye válasza Pompi (#1204) üzenetére


Yaye
őstag

Elég rücskös lettél így összenyomva 52x55-ről 47x52-re :( Ez azért is érdekes, mert látok itt olyan moderátorfejet ami nemrég született, és furcsamód nem találtatott túl nagynak a maga 55x60 (!) pixeles méretével :((

Én ezt helyedben nem restellném szóvá tenni a requestben is, nem azért mert a méret a lényeg, hanem mert elbaltázódott a minőség.

[Szerkesztve]

(#1209) Pompi válasza Yaye (#1208) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én is láttam már ekkorát, azért nem gondoltam, hogy baj lesz, vagy ha mégis akkor majd szól valaki, hogy nagy lettem.

A requestbe raktam egy 46x50-es verziót amit én készítettem, remélem, hogy nem tűnök telhetetlennek ha kérem az igentisztelt modokat, hogy cseréljék ki nekem arra.

Feel Good Inc.

(#1210) tildy válasza G@ben (#1199) üzenetére


tildy
nagyúr

Hátha megtetszik valakinek :egérke és cilamila mellé ha valakinek kell ez a kép, vigye. szerintem aranyos:
[kép]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1211) ladybug válasza Yaye (#1196) üzenetére


ladybug
őstag

Sokkal jobb ez a beszínezett manó, mint a kontúros. Nekem tetszik.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1212) Grafiqs válasza Yaye (#1208) üzenetére


Grafiqs
őstag

Jóvanna! :DDD
A hibá(ma)t javítottam mint látható. Nem kéne azért a fejemet venni. :DDD
Egyébként a mérettel kapcsolatos felvetésedben kire célzol? :F

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1213) Yaye válasza Grafiqs (#1212) üzenetére


Yaye
őstag

Miféle fejvétel? :)
Hogy kire célzok? Fusd végig a topikot és nézd meg a modok méreteit, és kezdjed mondjuk a #1-től :) Nekem különben spec semmi bajom azzal sem, csak legyetek következetesek.

(#1214) tiv83us válasza Yaye (#1208) üzenetére


tiv83us
veterán

Nincsen szigoruan pixelre megszabva a meret, a lenyeg hogy szemmertekre megfelelo nagysagu legyen. Ha ez 55x60-at takar, akkor annyi.
/Ezt asszem mar Bash is leirta valamelyik arckepes topikban, sot a kezdo hsz-ben is benne foglaltatik:

''- preferált méret: 40x50 pixel ill. 16x20 pixel (a topic-listában megjelenő kicsi verzió), ezektől kis mértékben el lehet térni, nincsenek szigorúan meghúzott határok, szemre jó legyen és figyeljünk oda az arányokra.''/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1215) bobsurf


bobsurf
senior tag

Üdv srácok!

Érdeklődnék, hogy erre a fotóra valamilyen formában lenne-e esélyem? csak a fej kéne, a hasselhoff feliraton felüli rész.

Bővebben: link

Ha nem is akkor a próba kedvéért valaki csinálna belőle mintákat?

Előre is köszönöm:)

(#1216) Pompi válasza bobsurf (#1215) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hiányzik a feje teteje.. így ebből elég nehéz lesz akárkinek kiindulni.
Ne mond, hogy ez az egyetlen Hasselhoff kép amit a neten lehet találni...
Bővebben: link

Feel Good Inc.

(#1217) bobsurf válasza Pompi (#1216) üzenetére


bobsurf
senior tag

tudom, hogy nem ez az egyetlen:)
De ez nem annyira fényképszerű.
És szvsz egy kis hajat a feje tetejére rakni valahogy csak nem olyan nehéz...

(#1218) Gorneck válasza Pompi (#1216) üzenetére


Gorneck
titán

Köszi a kacsát!:)

Gorneck#1239

(#1219) Yaye válasza tiv83us (#1214) üzenetére


Yaye
őstag

Ezt tudom, Pompi feje azonban arányaiban sem volt nagynak nevezhető, nem töltötte ki agresszíven a teret. De mindegy, megoldódott, jó lett, túlragoztuk. :)

(#1220) róland válasza Yaye (#1219) üzenetére


róland
veterán

Pingvint még színezed, hogy stilizált legyen?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1221) Yaye válasza ladybug (#1211) üzenetére


Yaye
őstag

Na akkor nesztek mellény meg minden...
[kép] [kép]
Ez a Finlandiás ugyan, de nem baj.

[Szerkesztve]

(#1222) Donnie


Donnie
őstag

Ha valaki tudna ezen egy keveset csiszolni, akkor megköszönném. :)

[kép]

Bővebben: link

[kép]

Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#1223) ladybug válasza Yaye (#1221) üzenetére


ladybug
őstag

Ez lett a Menő Manóból? :( Ez nem tetszik. Kár volt Belőle kiindulni. Ilyen alapon választható lett volna egy akármilyen pingvinforma. Nekem még mindig a fekete kontúros Menő Manó figura tetszik a legjobban.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1224) Yaye válasza ladybug (#1223) üzenetére


Yaye
őstag

Hát, ez van... a megrendelő menőmanót akar, ami pingvin is egyben, az meg nem PH!-kompatibilis, akkor legyen kitöltés, aztán az sem elég, legyen mellénye... Hiába tetszik a legegyszerűbb egyvonalas forma, ha egyszer az nem megfelelő. Én asszem itt feladtam a projektet. :( Találjanak ki az érintettek valami mást.

[Szerkesztve]

(#1225) Yaye válasza Donnie (#1222) üzenetére


Yaye
őstag

Ez így nem fog átmenni. Nagy verzió?

(#1226) Donnie válasza Yaye (#1225) üzenetére


Donnie
őstag

Nincsen nagyobb belőle sajna:( Azért kérdeztem, hogy lehet-e valami ide valót csinálni belőle.

(#1227) róland válasza Yaye (#1196) üzenetére


róland
veterán

Asszem ez a kitöltött lesz a befutó, mert gondolom, hogy a sima fehér körvonalas nem menne át. Azért megkérdezem az illetékesek, hogy a körvonalas elmenne-e, ha nem akkor a kitöltött marad. El tudnád küldeni a fehér körvonalasat, meg ezt a fehérrel kitöltöttet?

Nagyon köszönöm a fáradozásod. Igazán nagyszerű lett a pingvin így menőmanósítva, bár tényleg elég meredek volt az ötlet a részemről. Még egyszer nagyon köszönöm.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1228) bobsurf válasza bobsurf (#1215) üzenetére


bobsurf
senior tag

valaki?:R :R :R

(#1229) Pompi válasza róland (#1227) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Kár, hogy pont a menőmanóság tünt el így a képből. Tehát max az fogja tudni, hogy ez egy menőmanós kép aki itt volt és végignézte ahogy készül, a többségnek ez egy pingvin lesz.
PH kompatibilisség szempontjából sajnos ez a legjobb.
De hát erről nem Yaye tehet, igazán respect érte, hogy belekezdett ebbe a látszólag impossible mission-be, és ismét nagyon jó munkát végzett!

Feel Good Inc.

(#1230) [pod]Diablo válasza bobsurf (#1228) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nemtudom hogy jó lesz-e vagy megkaphatod-e avatárnak de azért megcsináltam neked : Bővebben: link

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1231) #70869248


#70869248
törölt tag

srácok, én nem tervezek nagy változást, vmi ilyesmit szeretnék majd kérni:
[kép]

nem tudom mennyire jön le, ez egy bukósisakos, kormánytmarkolászó eredeti avatárom akarna lenni.
Nem tudom mit lehet ebből kihozni, vagy mit tudna kihozni egy nálam jobb grafszerkesztő.., szal kérem a véleményeteket, nagyon gáz, vagy bármi..
Az hogy röhejes az nem baj, ha másnak sem baj.
Ha nem foglalkozik vele senki, akkor viszont kérdezném, hogy hogyan tudnék a minőségén javítani?

(#1232) gézu válasza #70869248 (#1231) üzenetére


gézu
őstag

Szvsz egy picivel nagyobb kormánnyal jobb lenne.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1233) parandroid válasza Yaye (#1224) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tetszik ez a menőmanó pózban felfelé reklamálós pingvin, sőt, ez tetszik a legjobban, de döntsön Róland. Igazából a fehéren kitöltött la linea rajz sem rossz, csak a többio avatarhoz képest szokatlan. De legyen, ha ez kell...

B-Type: nagyon tuti ez a bukósisakos ötlet. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1234) #70869248 válasza parandroid (#1233) üzenetére


#70869248
törölt tag

köszönöm :)

Gézu
Az a gondom hogy itt vhol véget ér a tudásom, nem tudom hogy lehetne ezt a képet nagyobb felbontásban szerkesztgetni,..így pedig könnyen zavarossá vállik.
De majd utánolvasok, és kérdezek, igyekszem szebbé varázsolni. :)

(#1235) gézu válasza #70869248 (#1234) üzenetére


gézu
őstag

Szerintem nem kell szebbé varázsolni,csak a kormány, a méret miatt nem jön le,azon kéne finomítani egy kicsit.:)

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1236) bobsurf válasza [pod]Diablo (#1230) üzenetére


bobsurf
senior tag

:R :R :R THX :R :R :R
Esetleg azt még kérhetném, hogy a háttér átlátszó legyen, és ne piros?

(#1237) [pod]Diablo válasza bobsurf (#1236) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

persze,mindjárt megcsinálom csak még van egy kis dolgom

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1238) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#1237) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

még lesz mit javítani rajta de ilyesmire gondoltál nem?Bővebben: link

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1239) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#1238) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

most hogy így megnéztem a linkemről úgy látom hogy egész jól sikeredett:DD

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1240) Yaye válasza [pod]Diablo (#1238) üzenetére


Yaye
őstag

Nálam ez egy 0 kB méretű fájl :F
Különben meg nem lesz elég levagdosni a piros keretet és kiegészíteni a fejetetejét, hanem rajzosítani is illene, mert egy fotó nem megy át a szűrőn, lásd hsz #1.

(#1241) [pod]Diablo válasza Yaye (#1240) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

tudom,még írtam is hogy lesz még vele kis munka,és nálam normális mértettel lejön kép



[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1242) Yaye válasza [pod]Diablo (#1241) üzenetére


Yaye
őstag

Nálad lehet hogy lejön, de szerintem nekünk nem, gondolom valami ftp jelszó okán, mert az uw-vel nem szokott gond lenni (én is onnan linkelek mindent). Valami mezei url-el jobb lenne.

(#1243) [pod]Diablo válasza Yaye (#1242) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

amúgy te milyen képszerkesztővel dolgozol?Én edig az irfanview-vel dolgoztamedig és most töltöm az adobe photo shop-ot.Csak ezért kérdzem mert amit modtál hogy átkéne rajzosítani a képet és ezt megleeht csinálni az irfanview-val?Amúgy nemtudod hogy milyen az photo shop?Jó progi?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1244) Yaye válasza [pod]Diablo (#1243) üzenetére


Yaye
őstag

Irfanview?! :Y Az mióta képszerkesztő? :F
A PS az egyik, ha nem a legjobb és legkomolyabb kép- (elsősorban fotó) szerkesztő-retusáló alkalmazás, mondhatni az etalon. Ennek megfelelően elég bonyolult és nagytudású. Ha kérdéseid lesznek a használatával kapcsolatban (és lesznek, az tuti), akkor van Photoshop-topik, keresd majd meg.
Az átrajzosítás egyébként sajnos nem egy triviális dolog, leginkább kézzel megy, gyakorlatilag az eredeti alapján teljesen újrarajzolva szinte az egészet. Nincs olyan hogy ''rajzosító filter'', illetve persze van egy csomó, csak konkrétan ph-kompatibilissé tételre alkalmatlanok. De majd meglátod. :)

(#1245) [pod]Diablo válasza Yaye (#1244) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

oké,köszi

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1246) ladybug válasza Yaye (#1224) üzenetére


ladybug
őstag

Félre ne érts. Tetszik a munkád, csak..hát ő nem Menő Manó. De a PH-hoz meg ez illik jobban. Ügyes vagy, készítgess csak még szép avatarokat.:)
Talán még én is egyszer megkérlek rá, hogy gyárts nekem v.mit. De ez még bőven odébb van. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1247) Yaye válasza ladybug (#1246) üzenetére


Yaye
őstag

No problemo, nem értettelek félre, asszem :)

(#1248) tildy válasza Yaye (#1221) üzenetére


tildy
nagyúr

szerintem pedig ez Bővebben: link ph kompatibilis.. .Nem értem ki és miért reklmaált érte:(
Szvsz nekem a hófehér jön be a legjobban. Ez , amit linkeltem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1249) bobsurf válasza [pod]Diablo (#1239) üzenetére


bobsurf
senior tag

én sem tudom letölteni:((

(#1250) [pod]Diablo válasza bobsurf (#1249) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

akkor itt van a kép:Bővebben: link

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.