Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) LLKobe válasza Grafiqs (#1100) üzenetére


LLKobe
veterán

Jobb?:
[kép]

Mod: ha nem lenne jó esetleg a szkértelmedben bízva:
Bővebben: link
:R:R

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1102) Pompi válasza LLKobe (#1101) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

[kép][kép][kép]

Ha nem haragszol véleményt is mondanék. Én respektálom a DM iránti tiszteletedet, de szerintem egy ilyen sziluettes avatar nem ide való. Nem azért mert egész alakos, hanem mert ez egy egyszerü sziluett. Többször próbálkoztál már, volt jópár Dave-es sziluett is, mindig ugyanezt a választ kapod, nem értem miért nem látod be.

Szerintem keress egy normális Dave portré fotót, és kérd meg szépen Yaye-t, hogy alakítsa át neked ha tudja, hasonlóan pl. Esmein vagy Toness avatarjához.

Feel Good Inc.

(#1103) LLKobe válasza Pompi (#1102) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszönöm a képet, és a véleményt is.
Talán ez az avatar tényleg nem az a megszokott ph-s, viszont én bízom benne hogy megkapom, elvégre a változatosság gyönyörködtet.

Akkor ebben a hsz-ben lesz a végleges változat, Pompi-nak hála:
[kép]
[kép]

Esetleg volt még egy ilyen, hála Yaye kollégának:
[kép]
[kép]

Mod: Ha Yaye kolléga erre járna: esetleg nincs valami 5leted az első avatarral kapcsolatban? Előre is köszi!!

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1104) parandroid válasza LLKobe (#1103) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mi a baj azzal a másodikkal? Tök jó lett szerintem, az miért nem jó? Pedig az elsővel ellentétben az nem csak jól néz ki, de Ph!-konform is... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1105) LLKobe válasza parandroid (#1104) üzenetére


LLKobe
veterán

Én elsősorban Martint komálom jobban a DM-ból. És valahogy a gitár is közelebb áll a szívemhez. Ezzel persze nem azt akarom mondani hogy a második nem lett jó, csak az elsőt jobban szeretném:) De természetesen a második is nagyon jó lett, biztos volt vele meló.

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1106) parandroid válasza LLKobe (#1105) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor szerintem is kérd meg Yaye-t, hogy próbáljon meg összehozni valamit a másik figuráról. Ezt a sziluettet én sem javaslom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1107) LLKobe válasza parandroid (#1106) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen már írtam neki, remlem tud segíteni:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1108) tildy


tildy
nagyúr

pár kép amiből mehetne a közösbe (főképp a csajszik tudnának válogatni belőle:
Bővebben: link
AdBpPdra84J:http://www.wordforge.net/forum/image.php%3Fu%3D586%26dateline%3D1121669124" target="_blank">Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Remélem látszik belőle valami:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1109) Yaye válasza róland (#1089) üzenetére


Yaye
őstag

Nem felejtettem el, rajzolgattam is egyet-kettőt, de nem tudnám őket pirulás nélkül közszemlére tenni :P Kicsi türelmet kérek, ha sikerül alkotnom valamit ami megüti a szintet, meg fogod látni.

(#1110) Yaye válasza LLKobe (#1105) üzenetére


Yaye
őstag

Linkelj pár gitáros képet (fotót) arról a Mártonról vagy kiről, ami arányait tekintve kb jó lehet avatar-alapnak, aztán megláttyuk.
Ezekkel a sziluettekkel nemigen lehet mit kezdeni, sziluettek és kész, nagyon jónak, vagy jellegzetesnek kéne lenniük ahhoz hogy megfeleljenek, szerintem.

(szerk: nem tom hová írtál, de mélt nem kaptam az tuti...)

[Szerkesztve]

(#1111) parandroid válasza Yaye (#1109) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Róland, szerintem kezdhetsz utánanézegetni, hogy melyik futárszolgálat milyen kondíciókkal kézbesítene egy rekesz sört. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1112) tildy


tildy
nagyúr

Bővebben: link
Ezek mehetnének szintén a közösbe.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1113) Yaye válasza parandroid (#1111) üzenetére


Yaye
őstag

Kár hogy nem szeretem a sört :DDD de különben is elég ellenszolgáltatás látni a ''fejeimet'' a ph!-n. A kedv és az ihlet viszont alapfeltételek :B

(#1114) DrSoul


DrSoul
őstag

Sziasztok!
Mehetne arcképnek?
[kép]
Inkább alakítok rajta, ha kell. remélem bejön a link.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1115) DrSoul válasza DrSoul (#1114) üzenetére


DrSoul
őstag

IGen, ez az, valamiért nem jön be a link. A browseremben (explorer) ha berakom az url-t, megjeleníti, de itt, meg vladimir teszt oldalán nem jön be. Pedig oda töltöttem fel, amit javasoltok.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1116) Loretto válasza DrSoul (#1114) üzenetére


Loretto
veterán

Nálam semmi nem látszik...De meglestem ''máshogy'' ez egy donald kacsa?

Soirée...

(#1117) DrSoul


DrSoul
őstag

[kép]
A méret nem jó, de remélem most bejön

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1118) DrSoul válasza Loretto (#1116) üzenetére


DrSoul
őstag

afféle, pontosabban (olaszul) PAperinik. Ez Donald alter egoja, egy szuperhős... :D
De nem akar bejönni a link. Te hogy nézted meg? És mit csinálok rosszul?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1119) DrSoul


DrSoul
őstag

próbáltam a kep.tar.hu-n, de azt írja, hogy túl pici

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1120) DrSoul


DrSoul
őstag

Na, a másikkal megy, elvileg, tehát
[kép]
Mehet?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1121) parandroid válasza DrSoul (#1120) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Túlságosan kocka szegény. Nem tudod úgy megoldani, hogy legalább a köpeny sarkait ne vágja le? Akkor csak egy sarka lenne (a bal alsó), így meg három is van. Meg valahogy... túl részletgazdag.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1122) Loretto válasza DrSoul (#1120) üzenetére


Loretto
veterán

Hsz-ből meglestem a linket. Próbáld meg a köpenyt levágni, hátha kicsit ''jobb'' formába kerülne úgy a kép.

Soirée...

(#1123) DrSoul


DrSoul
őstag

Most akkor vágjak a köpenyből, vagy ne? :D
Mert én is arra gondoltam, hogy ne is látszódjon, csak akkor szvsz nem nagyon jön ki, miröl van szó.
Ez az eredeti, csak már gifbe tömörítve
[kép]

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1124) DrSoul


DrSoul
őstag

Egész pontosan ez volt az eredeti jpeg
[kép]

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1125) DrSoul


DrSoul
őstag

Tanácsokat várok, bár ha lehet, jó lenne Paperinik avatarnak. És róla nem nagyon találtam jobb képet. (Google kép keresés)

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1126) LLKobe válasza Yaye (#1110) üzenetére


LLKobe
veterán

Valóban nem írtam mailt.... Itt van pár kép róla, de ha egyik sem felelne meg csak a google-ba ''martin gore''. Nagyon megköszönném ha tudnál nekem készíteni egy ph-konform avatart.... Előre is köszi!!!
Bővebben: link

Mod: még1:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1127) Loretto válasza LLKobe (#1126) üzenetére


Loretto
veterán

Ráérsz még.

Soirée...

(#1128) LLKobe válasza Loretto (#1127) üzenetére


LLKobe
veterán

Már csak 49 nap:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1129) parandroid válasza DrSoul (#1125) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egészalakos Donald kacsa köpeny nélkül:

[kép] [kép]

És kicsit megvágva:

[kép] [kép]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1130) DrSoul


DrSoul
őstag

[kép]
És ez? Talán az állát még finomítom, de ez lenne kb a végleges méret.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1131) DrSoul válasza parandroid (#1129) üzenetére


DrSoul
őstag

Köszi a munkát, nagyon jó lett. De közben én is beláttam, talán sok benne a részlet.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1132) DrSoul


DrSoul
őstag

[kép] [kép]
Ez lenne a végleges. Megfelel? Moderátoroknak is jó?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1133) DrSoul válasza DrSoul (#1132) üzenetére


DrSoul
őstag

Amúgy ő Paperinik, egy szuperhős, melyet először Olaszországban rajzoltak (Donald kacsa alter egója). máshol úgy is ismert, mint Duck Avenger, vagy Phantom Duck, vagy Phantomias, Super Duck, Fantonald, Superdonald, Patomas stb. :D De ez eredetileg egy olasz ''találmány'' :C

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1134) parandroid válasza DrSoul (#1133) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Javítottam a torzón a #1129-ben (kicsit fakó volt az eredeti), nézd meg, hogy így tetszik-e.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1135) DrSoul válasza parandroid (#1134) üzenetére


DrSoul
őstag

Láttam, köszönöm, mondtam is, hogy szép munka. De szerintem az utobbi, amit beraktam, jobb. Nekem az is tetszik, és érthetőbb, nem bonyolult, eléggé flat, szoval jó! :D

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1136) parandroid válasza DrSoul (#1135) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bocsi, lemaradtam. Jó kép ez is (talán jobb is, valóban), de kicsit mintha cakkos lenne még a széle... Belinkeled az eredetit?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1137) DrSoul válasza parandroid (#1136) üzenetére


DrSoul
őstag

Őőőő, persze, cakkos a széle, mert az eredetin volt egy fehér kontur is még rajta...
[kép]

Lehet, hogy megpróbálok még egy kicsit finomítani az élein.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1138) DrSoul


DrSoul
őstag

[kép] [kép]
Mostmár talán így jobb. Jobban nem merem, eleve a gif miatt szerintem nem lehet sokkal jobban.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1139) parandroid válasza DrSoul (#1137) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezekhez mit szólsz?

[kép] [kép] [kép] [kép]

Ejj, ezek is de pixelesek lettek... Sajnos csak pici gif-et találtam róluk.

Holnap megpróbálom a linkelt képeddel, addig is próbálkozz csak. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1140) DrSoul válasza parandroid (#1139) üzenetére


DrSoul
őstag

Köszi, ezeket már mind végignéztem. Az tetszik, amit utoljára raktam.
Köszi, hogy megpróbálod, én is próbáltam már, de szvsz nem nagyon megy, mert pl. a sapka eléggé kontrasztos (fekete). Ilyenkor sajna ez van. Át lehet variálni az egész kép színeit, hogy inkább aszürke felé mejen a fekete, de azt nem nagyon szeretném.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1141) DrSoul


DrSoul
őstag

[kép] [kép]

Na, még próbáltam dolgozni rajta, de elsőre nem látok nagy különbséget. Egyelőre elegem van, szerintem nem lesz sokkal jobb. :D

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1142) DrSoul válasza DrSoul (#1141) üzenetére


DrSoul
őstag

Most látom, a sapka felső része kissé le van vágva... :O
Na jó, majd nálam okosabbak elmondják, mehet-e, vagy sem.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1143) DrSoul válasza DrSoul (#1141) üzenetére


DrSoul
őstag

Akkor mehet így?Vagy szerintetek szebben is meg lehet csinálni?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1144) Yaye válasza DrSoul (#1143) üzenetére


Yaye
őstag

[kép] [kép]

(#1145) tiv83us válasza DrSoul (#1141) üzenetére


tiv83us
veterán

Szvsz ez meg nem lenne az igazi. viszont ha az #1144 tetszik, szerintem az 100%-ig meguti a mercet, azt nyugodtlelekkel linkelheted a request topikba. :) /Foleg ha a kisebb verzioja is elkeszul :P/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1146) Yaye válasza tiv83us (#1145) üzenetére


Yaye
őstag

[kép] :U :DDD

Igy mar kool, beleszerkesztettem a fenti hsz-be a teljesseg kedveert :P - tiv

(#1147) DrSoul válasza Yaye (#1144) üzenetére


DrSoul
őstag

A kutya fáját! Széplett. Lehet, hogy valamit rosszul állítottam be,amikor gifbe mentettem? Mert a PSD file-om még szép...
Most csak az bosszant, hogy nem én csináltam meg... :D Kivágtad újból a belnkelt, eredeti képből?Mert akkor gyors voltál. Mi a titkod? :DDD

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1148) DrSoul válasza tiv83us (#1145) üzenetére


DrSoul
őstag

De belinkelhetem erről a forrásról? Mert ugye meg van adva, hova lehet csak feltölteni a képeket...

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1149) Pompi válasza DrSoul (#1147) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem (többek közt) az, hogy amikor gif-be vagyis indexed colorrá alakítod, be kell állítani, hogy a ph fórum alapszínére matte-olja.
De ahogy nézem ennek a szélein amúgy is kellett egy kicsi alakítani.


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1150) tiv83us válasza DrSoul (#1148) üzenetére


tiv83us
veterán

Nincs megadva hatarozottan, csak kerve van, hogy Bash es en is lassuk, mivel tolunk nem mindegyik magyar tarhely elerheto. Egyebkent a yaye tarhelyerol tokeletesen latszik, szoval mehet nyugodtan. Viszont meg mindig az imageshack.us -t, esetleg a kepfeltoltes.hu -t preferalom en szemelyszerint /bar ez utobbi eleg lassucska/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.