Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) Gorneck válasza Pompi (#1081) üzenetére


Gorneck
titán

Lassan elérem a határt, hogy lehetőségem legyen kérni egy saját avatart! Befejezed nekem a ezt a kacsát, kicsi és nagy kéne belőle, hogy linkelni tudjam, ha eljött az ideje!? Thx.

Gorneck#1239

(#1152) Pompi válasza Gorneck (#1151) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#1153) DrSoul válasza tiv83us (#1150) üzenetére


DrSoul
őstag

Jó, akkor belinkelem a request topicba is. Van esélyem, hogy megkapjam? :R
Végülis 900 nap eltelt.

Linkeld be aztan majd kiderul ;] /amugy en nem vagyok ellene :)/ - tiv

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1154) I_Am válasza DrSoul (#1153) üzenetére


I_Am
veterán

Persze, hogy van. Belinkeled és nem lesz ellenvetés. (ha igen akkor majd azokat törlöm ;])

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1155) DrSoul válasza I_Am (#1154) üzenetére


DrSoul
őstag

Köszi! :R:R
Örök hála.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1156) DrSoul válasza Yaye (#1144) üzenetére


DrSoul
őstag

Mégegyszer köszönöm munkádat!

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1157) Yaye válasza DrSoul (#1147) üzenetére


Yaye
őstag

Radír nyissz-nyassz, image size, durr magic wand, delete, unsharp mask, save for web. Általában ennyi, ha jó az alapanyag :)

(#1158) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Hehe most esik csak le, hogy gyakorlatilag két kacsával fogunk gyarapodni :DDD

Feel Good Inc.

(#1159) DrSoul válasza Pompi (#1158) üzenetére


DrSoul
őstag

De az enyém nem akármilyen kacsa...! :)

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1160) LLKobe válasza Yaye (#1157) üzenetére


LLKobe
veterán

Az én képeimmel tudtál kezdeni valamit mester?:D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1161) róland válasza Yaye (#1157) üzenetére


róland
veterán

Nem küldenél egy vázlatot az email címemre?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1162) Yaye válasza LLKobe (#1160) üzenetére


Yaye
őstag

Keresek gugliban valamit, aztán beterjesztem őket...

roland: tökre lelki szemeim előtt van hogy mit szeretnék látni, de eddig nem sikerült elkapni papíron a dolgot. Amit eddig képernyőre vetettem, az annyira gáz lett hogy el sem mentettem, de ha átküldeném, alighanem sírva is fakadnál.


De most mindenkitől elnézést kérek, dolgoznom kell :B

(#1163) Gorneck válasza Pompi (#1152) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Gorneck#1239

(#1164) Yaye válasza LLKobe (#1126) üzenetére


Yaye
őstag

Dejszen itt van az általad linkelt rar-ban egy tuti ph-konform karikatúra, csak le kell tisztázni és kiszínezni. :) Szerintem tök jó lesz. Neki is látok, csak előbb ki kell izzadnom valami rendes menőmanótuxot rolandnak, megígértem, és ő már jogosult.

(#1165) LLKobe válasza Yaye (#1164) üzenetére


LLKobe
veterán

Ezer hála:R:R:R:R:R

Mod.: a haja szőke:D

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1166) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Én ezt az arcképet néztem ki magamnak:

[kép][kép][kép]

Ez az eredeti amiből kivágtam + egy kis szín buhera: Bővebben: link

Szerintetek milyen? Ki lehet ebből a képből többet hozni esetleg? Ez PH! kompatibilis lenne?

Feel Good Inc.

(#1167) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

(nem) kukackodni akarok, de ezekre a képekre nem kéne jogdíjat fizetni?
g@bo(Jerry), alvin_ti4200(Tom), Panther(Persecutor Security logója) stb... + a most készülő Donald kacsa meg Duffy Duck meg Gorillaz arc?

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#1168) Pompi válasza MyKonzerv (#1167) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Biztos van a fórumon olyan aki jóval jártasabb a témában, és remélem tud majd erre válaszolni. Addig is pár gondolat tőlem.

Ennyi erővel felsorolhatnánk szinte az összes a fórumon használt arcképet, beleértve az alapcsomagot is, mert egy pár saját munkától eltekintve az egyéni avatarok közül, az összes kép a netről let vadászva innen-onnan.

Másrészt mi van azokkal a fórumokkal, ahol bárki kénye kedvére tölthet fel magának avatart? Vagy mi van ha a privát weboldalamon, mint nagy Bolondos dallamok rajongó kirakok pár képet Duffy kacsáról?

Harmadrészt itt nem kereskedelmi jellegü felhasználásról van szó, senkinek semmilyen anyagi haszna nem lesz abból, hogy most Donáld kacsa, vagy Miki egér az arcképe, vagyis, hogy pont a felhasználónak nem lesz előnye, a felhasznált arckép tulakdonosának még talán, tehát akár reklámnak is felfogható :)

Feel Good Inc.

(#1169) gabi133 válasza Pompi (#1168) üzenetére


gabi133
aktív tag

Osztom a véleményt! Amúgy meg szerintem, akár még örülhetnének is neki, hogy mi itt ezzel (mondhatni) reklámozzuk őket. Ezek alapján láthatják mekkora rajongótáboruk van.

(#1170) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

jóvan jóvan...csak gondoltam megkérdezem:O
ez ma nem az énestém

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#1171) tiv83us


tiv83us
veterán

Jaj miket kinem talaltok mar... :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1172) Yaye válasza róland (#1161) üzenetére


Yaye
őstag

Na, firkálgattam valamit, tehát pingvin menőmanó stílusban rajzolva, remélem nem értettem félre hogy mit szeretnél. Itt van három kicsit különböző változat. Ha valamelyik megfelel, akkor azt még finomítom kicsit, mert a kicsinyítést megsínylette kissé a kép.
[kép] [kép] [kép]

(#1173) Pompi válasza Yaye (#1172) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mester az 1166-ba illesztett kép szerinted milyen minőségileg? Ki lehet esetleg többet hozni belőle az eredeti alapján?

Feel Good Inc.

(#1174) Yaye válasza Pompi (#1173) üzenetére


Yaye
őstag

Teljesen jó, makulátlan szélekkel. :) Két dolgot igazítanék bele: manuálisan a szemét, és egy picit megtolnám levelsben a szürkepontot fölfelé, mondjuk így:
[kép] [kép] :B

[Szerkesztve]

(#1175) Pompi válasza Yaye (#1174) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

:C
Fantasztikus! Köszönöm szépen!
Jövök egy bambival :D

Feel Good Inc.

(#1176) Yaye válasza Pompi (#1175) üzenetére


Yaye
őstag

Fantasztikus? Pontosan 8 pixelt rajzoltam bele :D

(#1177) Pompi válasza Yaye (#1176) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Pont ettől a 8 pixeltől lett fantasztikus :) Igazából ültem a kép felett és nem tudtam, hogy mi bajom van vele, azért is tettem ide be. De most már tudom, hogy a szemével volt bajom! Köszi!

Feel Good Inc.

(#1178) róland válasza Yaye (#1172) üzenetére


róland
veterán

Huhh, ez nagyon klassz. Így első pillantásra a legelső változat tetszik. :R:R:R:R:R:R:R

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1179) róland válasza Yaye (#1172) üzenetére


róland
veterán

Úgy látom, teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Pontosan valami ilyesmit szerettem volna. El tudnád küldeni mailben (címem az adatoknál) a nagy képeket?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1180) Yaye válasza róland (#1179) üzenetére


Yaye
őstag

Hát... nem is tudom... közprédává tenni fennséges művészetem... na jó :D

(#1181) DrSoul


DrSoul
őstag

Srácok, abszolut halkan csak meg szeretném kérdezni (főleg Moderátoroktól), hogy mennyi idő kb. hogy elfogadják az arcképet a request topicban?Mert 5 napja ott dekkol a kép a kéréssel, és semmi reakció. Tudom, hogy nem szabad OFFolni, de gondoltam megkérdem.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1182) Loretto válasza DrSoul (#1181) üzenetére


Loretto
veterán

Bash vagy Grafiqs a jogosultak a cserére. Bash mostanában kevesebbet, inkább egyáltalán nincs,Grafi meg nem tudom. :)

Soirée...

(#1183) róland válasza Yaye (#1180) üzenetére


róland
veterán

Ajjaj! Bajban vagyok Photoshop-om nincs, aGIMP-et meg most nem kívánom feltenni. Nem tudnád jpg-ben elküldeni a pingvineket?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1184) róland válasza róland (#1183) üzenetére


róland
veterán

Mégiscsak felraktam a GIMP-et. Kösz a képeket. A layer3-ban szerplő szárnyát emelő pingvinnél lehetne a földön mindkét lába. Így egy kicsit ''részeg''-nek tűnik.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1185) Yaye válasza róland (#1184) üzenetére


Yaye
őstag

És, az már csak nem baj?! Lenyomott egy fél üveg Finlandiát, megesik az ilyesmi. :DDD

(#1186) DrSoul


DrSoul
őstag

Megkaptam az arcképet!
Köszönöm!
Külön köszönet Yaye-nek!:C:R

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1187) róland válasza Yaye (#1185) üzenetére


róland
veterán

Még gondolkodom ezen a Finlandiás dolgon. Lehet, hogy nekem is le kellene nyomnom egy fél üveggel?

Szerinted milyen lenne kiszínezve a pingvin?

Amúgy a beszúrt képek közül az első tetszett, az amelyiken emeli a szárnyát.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1188) Yaye válasza DrSoul (#1186) üzenetére


Yaye
őstag

Ákker, szokatlan vagy ezzel a kacsával, teljesen hozzánőtt már a nickedhez a farkasfej... :)

Roland: Kiszinezésnek maximum egy fehér kitöltést tudok elképzelni, mint Ráczkölke menőmanójában. De a menőmanó-stílust már az is rontja némiképp, hiszen az igazi la Linea az csak egyetlen vonal, kívül-belül ugyanaz a szín, semmi kitöltés.

(#1189) parandroid válasza Yaye (#1188) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Viszont ebben a formában nemigen érzem Ph!-konformnak, akármilyen jól is néz ki amúgy...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1190) róland válasza Yaye (#1188) üzenetére


róland
veterán

Én is erősen gondolkodóba estem a kiszínezés kapcsán. Így akkor fehérben és letett lábbal nézném meg a pingvint.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1191) róland válasza parandroid (#1189) üzenetére


róland
veterán

Mit nem érzel PH! konformnak?

Szerk.: Remélem nem a pingvinre gondoltál!

[Szerkesztve]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1192) Grafiqs válasza DrSoul (#1181) üzenetére


Grafiqs
őstag

Itten vagyok no. :D

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1193) parandroid válasza róland (#1191) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, nem is tudom. Ez a sziluett-rajz így magában kicsit furcsa - lásd ll-Kobee DM-figura sziluettjét. A régebbi menő manós cucc az nem volt rossz, bár az sem egy átlagos avatar...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1194) Yaye válasza parandroid (#1189) üzenetére


Yaye
őstag

Ebben is van némi igazság... Menőmanónál egyértelmű volt hogy ő menőmanó, indokolt volt a ''logó-jelleg'', de itt ez már nem egészen igaz... Még csiszolni kell a dolgot egy csöppet.

(#1195) róland válasza parandroid (#1193) üzenetére


róland
veterán

Ez még csak Yaye első publikus vázlata volt, még alakul TUXMANÓ.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1196) Yaye válasza róland (#1195) üzenetére


Yaye
őstag

Első publikus vázlat... Azért ne túlozzunk :) A lényeg készen látható volt, ha az nem megy át, akkor bukik az egész koncepció.
Na itt van a kívánt póz, fehérrel kitöltve:
[kép]
És egy legklasszikusabb la linea sztájl fehér vonallal: [kép]

Én ennél többet nem tudok kihozni a menőmanó-pingvin 5letből. Ha valamelyik így már elmegy, akkor még megigazítom az esetleges kóbor pixeleket, ha nem, akkor viszont sorry... :(

[Szerkesztve]

(#1197) DrSoul válasza Yaye (#1188) üzenetére


DrSoul
őstag

Tudom, a farkas biztos hozzám nőtt, de majd ez is :D
Gondolkodtam farkason, de abból nem tudtam semmi személyeset, amihez ''kötődnék''.
Paperinik (ez a kacsa) meg egy misztikus, titokzatos figura :D csak Magyarországon szerintem nem ismert. És ez nekem jobban tetszik. :D

Mindig az X jelöli a pontot...

(#1198) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogy ebből a képből, hogy lehetne avatarnak megfelelő figurát csinálni?
Ha nincs kedve senkinek ezzel pepecselni, akkor kérlek segítsetek progit találni, amivel meg tudnám magamnak is oldalni a kérdést :)
Előre is köszi :R
Íme a kép:
[kép]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1199) G@ben válasza klepto (#1198) üzenetére


G@ben
addikt

Csak nekem tűnik úgy, hogy ezt az avatart Sanya már megkapta? :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#1200) parandroid válasza Yaye (#1196) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha kapna még egy pingvin-szerű mellényt, az kicsit még színesítene rajta. Vagy elrontaná az egészet. Nem tom. Megér egy próbát?

klepto: ez az avatar már foglalt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.