Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2451) Winner_hun válasza net84 (#2448) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez még nekem is ment:B [kép] Bár átlátszó hátteret nem tok:B Meg szvsz meg kell fordítani, bár az megoldható

hupsz, remélem nem baj, hogy megcsináltam:B

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2452) busman


busman
addikt

Ez hogy sikerült?[kép]

[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2453) [pod]Diablo válasza busman (#2452) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Hát ez a kép nem igazán illík ide szerintem

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2454) busman válasza [pod]Diablo (#2453) üzenetére


busman
addikt

Ennyire gáz a kép?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2455) orbano válasza busman (#2454) üzenetére


orbano
félisten

szerintem kéne a skalpja is és akkor ki lehetne belőle jót is hozni. de így, lecsapott fejjel... háát...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2456) [pod]Diablo válasza busman (#2454) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nem az hogy gáz,mert nem olyan rossz a kép,csak kéne az egész felye,és úgy kéne normális mérete csinálni neki,és úgy talán még kilehet belőle hozni valamit

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2457) BLiNk3r válasza [pod]Diablo (#2456) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

feje

(#2458) busman válasza BLiNk3r (#2457) üzenetére


busman
addikt

Vazze nem egyszerű veletek... :DDD de köszönöm..[kép]
Valaki ezen matathatna egy kicsit..


[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2459) Kidus válasza busman (#2458) üzenetére


Kidus
őstag

Nagy meretu kepet kene linkelned ( nem image-kent ), abbol konnyebben lehet jot csinalni, ebbol semmi nem latszik igy.
Nagyobbra kene venni kicsit a fejet, es a kep minosege igy romlana. Ezert nagybol kell kicsit.

Assuming Control

(#2460) busman válasza Kidus (#2459) üzenetére


busman
addikt

Sajnos nem találtam nagyobbat

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2461) Totyi válasza Shim (#2436) üzenetére


Totyi
őstag

Ebből a képből én semmit sem látok;pedig nagyon jó volna. :B


Már látok,csak az opera szarakodott :)

[Szerkesztve]

(#2462) [pod]Diablo válasza busman (#2458) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Na itt egy proba versio:[kép]



[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2463) ladybug válasza [pod]Diablo (#2462) üzenetére


ladybug
őstag

Életlen, pixeles és kontúrtalan. Javíts még rajta, szerintem akkor jobb lesz. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2464) [pod]Diablo válasza ladybug (#2463) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

oks.Csinálom az újabb verziót

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2465) Totyi


Totyi
őstag

[kép][kép]
Shim kolléga csinált nekem egy verziót;szeretném megkérdezni a hozzáértőktől,hogy ez megfelel-e. :B

(#2466) Winner_hun válasza Winner_hun (#2433) üzenetére


Winner_hun
félisten

2,3,6,7 közül vmelyik esetleg lehet?:F
a 7-est megcsinálná valaki?:B Kíváncsi lennék rá:R
És ha nem lenne jó egyik sem, akkor az első jó lesz, egy kicsit is kaphatnék mellé?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2467) shev7 válasza shev7 (#2445) üzenetére


shev7
veterán

erre senki semmit nem mond?

[kép]

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2468) Kidus válasza shev7 (#2467) üzenetére


Kidus
őstag

Tul kicsi a kep, igy nem lehet vele mit kezdeni, nagybol talan tobbet.
Nincs meg a szarva vege, sem a sisakja bal oldalt, viszont ha meglenne, tul hosszu lenne a 2 szarv, es mivel kis kep lesz a vegeredmeny, nem tudom, mennyire latszodna maga a fej.
Nagyobb ( nem ennyire hianyos ) kep nincs?

Assuming Control

(#2469) busman válasza Kidus (#2468) üzenetére


busman
addikt

A #2464-ben belinkelt megfelelhet?

[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2470) [pod]Diablo válasza Winner_hun (#2466) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

megnéztem a képeket és szerintem a 6-os ból nem lehet túl jó képet kihozni,a 2,3-ból majd megpróbálok délután kihozni valami jót.A 7-esben semvagyok biztos hogynagyon jó képet lehetne belőle csinálni de madj megpróbálok abbol is kihozni valamit.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2471) shev7 válasza Kidus (#2468) üzenetére


shev7
veterán

Akkor jol ereztem, hogy ebbol nem sok mindent lehet kihozni. Pont azert vagtam le a szarvat, hogy kicsit nagyobb lehessen, de ezek szerint nem volt jo otlet.

Itt van ket valtozat a kepbol (nagy meretben) hatha tud nekem segiteni valaki:

[link]
[link]

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2472) Kidus válasza shev7 (#2471) üzenetére


Kidus
őstag

Hosszabb a szarva, mint a feje, ebbol igy nem sok latszana szvsz :(
Masik figura esetleg? Ha elmondanad, mire gondolsz, valoszinu segitenenek neked keresni.

busman: Ott nincs egy kep sem linkelve :) De a 2 posttal elobbi keprol mar Katica is elmondta, mi a baj vele, keszul az ujabb verzio, turelem :)

Assuming Control

(#2473) shev7 válasza Kidus (#2472) üzenetére


shev7
veterán

ezek a kepek a Munchkin nevu kartyajatekbol valok. A baj az, hogy a legtobb kartya nem szines, igy csak a boritokon levo kepek jonnek szoba (gondolom en)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2474) [pod]Diablo válasza shev7 (#2473) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

És úgy jó lenen hogyha csak a felye lenne meg?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2475) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#2474) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Na nekem egynelőre ezt sikerült kihoznom belőle:[kép]
A szravt azert nem raktam bele teljesen mert úgy nem látszott volna nagyon a kép.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2476) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#2462) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Itt van a javítot verzió:[kép]

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2477) Pompi válasza [pod]Diablo (#2475) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Végülis a 4 oldalából csak 3 van levágva :DDD elég felejtős ez a kép...

Feel Good Inc.

(#2478) [pod]Diablo válasza Pompi (#2477) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Hát ja.Hát igen szerintem is felejtős lessz.Legalábbis én ebből már nemhiszem hogy kitudnák hozni egy olyan képet ami tökéletes lenne

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2479) shev7 válasza [pod]Diablo (#2478) üzenetére


shev7
veterán

Koszonom, hogy probalkoztal. Latom, en is, hogy ebbol mar nem lesz avatar. Ha lesz egy kis idod, probalkoznal ezzel? Megprobaltam atmeretezni (nem painttel :)) ) , de nekem nagyon elmosodott lett, hiaba na, nem ertek en ehhez.

[link]


[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2480) [pod]Diablo válasza shev7 (#2479) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Na gyorsan csináltam 2 versiot:[kép][kép]
Na majd később ha lessz időm még majd alakítok azon amejik jobban tetszik.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2481) Pompi válasza shev7 (#2479) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tőlem is 2 verzió:

[kép][kép][kép]

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#2482) shev7


shev7
veterán

Asszem a masodik verzio tetszik Pompien jobbak a szinek, [pod]Diablo-en meg a nyaka sincs rajta, az nagyon bejon. Koszi sracok.

Elaruljatok a titkot? Marmint mit csinaltok a keppel mielott kicsinyititek, hogy ilyen ''eles'' marad. Az ACDSee szerkesztojevel probalkoztam, de osszemosta a kepet nagyon...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2483) Pompi válasza shev7 (#2482) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Készítettem az enyémből is egy nyak nélküli verziót:

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#2484) [pod]Diablo válasza shev7 (#2482) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Én ugyebár kivágom a részt ami kell a képből aztán az IrfanView-vel szoktam rajta szint állítani,aztán kicsinyítek,és végül élesítek a képen,és késsz.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2485) busman


busman
addikt

#2476-os avataron [pod]Diablo munkáját szeretném megköszönni.
A fentebb említett képet kellene még valakinek átlátszó hátterűvé tenni...... :R

[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2486) shev7 válasza Pompi (#2483) üzenetére


shev7
veterán

koszonom mindkettotoknek. Meg is probalkozom vele.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2487) Winner_hun válasza [pod]Diablo (#2470) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jee, közi szépen, kíváncsi leszek:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2488) [pod]Diablo válasza Winner_hun (#2487) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Na szóval egyenlőre lekészítetem egy verziót az 1-es és a 2-es képből,és elkezdtem a 6-osat at,és ahogy nézem abból is leég jö kis kép lesz majd(azt majd holnap be is fejezem).
Csak a fejükből csináltam,mert az egész képekből nem lettek nagyon látható képek.
Itt vannak az eddig kész képek:[kép][kép]
(Ha valamelyik tetszik akkor még majd javítok rajta)Még majd za begpróbálom hogy a fél tetükből csinálok képet,az talán jobb lessz.Na majd holnap jövök az új verzókkal.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2489) Totyi válasza Totyi (#2465) üzenetére


Totyi
őstag

Itt hiába kérdez az ember? :F
Annyit szeretnék megtudni,hogy ez a kép megfelel-e,hogy avatar legyen belőle.Méret;átlátszóság,arányos-e,nem pixeles.Magyarul azt szeretném megtudni,hogy berakhatom-e az arcképes topicba felülvizsgálatra?
Bocsi, a kirohanásért;de mindenki beszélget mindenkivel,csak nekem nem felel senki a kérdésemre. :U

(#2490) Winner_hun válasza [pod]Diablo (#2488) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jujjj, de furán néz ki így. Valahogy jobban tetszik, ahol nem csak a feje van. Ez így nagyon idétlen:F Vagyis furcsa, az biztos. Szegény Scrat:) Lehet télleg az első kép kéne, hogy legyen, ott rajta van teljesen, bár kicsit kicsinek tűnik:F
Köszi szépen, megvárom még azt:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2491) busman


busman
addikt

#2476 -ra senki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2492) [pod]Diablo válasza Winner_hun (#2490) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Csináltama3-mas képből 2 egyész alakos képet:[kép][kép]
Ha ez a kép jó lessz,akkor majd még alakítok rajta ha kell.


[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2493) Winner_hun válasza [pod]Diablo (#2492) üzenetére


Winner_hun
félisten

:C tetszik:R sokkal jobb, mint az only fej verziók

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2494) [pod]Diablo válasza Winner_hun (#2493) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Örülök hogy tetszik.Már csak azakérdés hogy hogy tudnám még jobbramegcsinálni.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2495) [pod]Diablo válasza Winner_hun (#2493) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Csináltam egy versiot a 2-es képből is:[kép]





[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2496) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

[pod]Diablo a méreteket hogyan lövöd be?! Csak mert mindegyik képed jóval meghaladja az elfogadható méreteket!


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#2497) X@b3e


X@b3e
addikt

Szarban a haza! Picit még segítsetek ki légyszives, az ereseti requestem nem találtatott elég rajzfilmesnek, ez sztem már az, jobban elmosott:

[kép]

A feje tetején a fény-rész még sok, azt esetleg át tudnátok alakítani vhogyan, hogy ne legyen, hanem homológabb legyen a buksija?
Remélem így jó lesz, mert erre a képre vágyakozom nagyon :B :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2498) [pod]Diablo válasza Pompi (#2496) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Megcsináltam jó méretűekre:[kép][kép]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2499) ladybug válasza [pod]Diablo (#2498) üzenetére


ladybug
őstag

Az első egész jó. A második nem. Szvsz maradj az elsőnél, de javíts még rajta.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2500) [pod]Diablo válasza X@b3e (#2497) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Így jó lessz?[kép]

ladybug: ok igyekszem



[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.