Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2101) Achill3uS válasza Yaye (#2100) üzenetére


Achill3uS
veterán

aztamindenit, ez gyönyörű ;)

nah én pedig találtam magamnak egy uj karaktert, ebben megtaláltam önmagam :DDD
[link] természetesen a sárgaszemű kutyáról van szó, Spunky-ról :) ez a rajzfilm nem nagyon elterjedt (egyébként Rocko's modern life a cime, elég morbid valoszinüleg azért :) ) így a legtöbb kép ilyen minőségű :U illetve erről a grimaszról nem találtam más képet, remélem azért lehet vele valamit kezdeni .. achilleus avatar ötletét vessük el szerintem ..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2102) j.bravo


j.bravo
addikt

Üdv!

Elértem az őstag rangot már egy ideje, a mai az 1096-dik napom a PH!-n. Úgy vélem, mindig kulturált módon fórumoztam, és segítettem, ahol tudtam. Amint lesz megfelelő kép, megírom a kérést az Arckép request topikba - addig is pedig...
segítenétek létrehozni egy megfelelő avatart az alábbi képből?
(Nekiálltam volna Paint Shop Pro-ban, de megakadtam ott, hogy hogyan állítsam át átlátszóvá a háttér fehér pixeleit?)

[link]

Kösz a segítséget előre is!

(ha nem megfelelő, van másik alapanyag-kép...)


[Szerkesztve]

Whatever.

(#2103) Out válasza j.bravo (#2102) üzenetére


Out
addikt

az elso linken levo kep muxik, de a tobbi nem

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2104) j.bravo válasza Out (#2103) üzenetére


j.bravo
addikt

Most csekkoltam, és ennek megfelelően módosítottam is a hsz-t... szívat a képfeltöltés.hu :( )

Na most sikerült a többit is:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[Szerkesztve]

Whatever.

(#2105) Pompi válasza j.bravo (#2102) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezzel csak az a baj, hogy a derék Bravó János fejét már elhappolták előled: [link]

Feel Good Inc.

(#2106) j.bravo válasza Pompi (#2105) üzenetére


j.bravo
addikt

Ez nem igazsááááááááág! Pedig nekem a nickemhez is passzolna :(((

Ha ugyanaz a fej, de más póz, az ellenkezik a PH! szabályokkal?

Megpróbálok kitalálni valami mást, de hirtelen elég kevés ötletem akad... na meg hogy néz már ki hogy j.bravo a nickem de Mikiegér (mondjuk akkor már inkább valami macskát szeretnék, nem egeret) a képem...?

[Szerkesztve]

Whatever.

(#2107) Garfield válasza Yaye (#2100) üzenetére


Garfield
tag

Huuu vazz ez nagyon szép ! Köszönöm ! Azt sem tudom melyiket válasszam ! Mind2 nem lehetne :D

(#2108) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bátorkodok megkérdezni, hgoy ebből ha le van kicsinyítve, lehet-e avatart kihozni, vagy kicsi képként már nagyon nem lesz jó?:F Mert ha én lekicsinyítettem, akkor az nem lett jó:( [link]tom hogy .bmp:B
itt meg az van, hgoy hogy miből csináltam:B[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2109) Pompi válasza Winner_hun (#2108) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Photoshopot és paintet használtam, 90%-ban paintet, mert a fotosop egy szar program. Kijelölök egy baromi nagy részt, és azt írja, hgoy nincs semmi kijelölve. Anyád''

Attól tartok, hogy ebben az esetben nem a programban van a hiba :DDD

Feel Good Inc.

(#2110) Winner_hun válasza Pompi (#2109) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet:D De azt nem értem, hgoy ha kijelölök egy jó nagy részt, akkor miért írja azt, amikor mozgatni akarom, hgoy nincs kijelölt terület?:F:(((
A kérdés meg még mindig kérdés, ebből lehet látható jó avatart vagy keressek mást?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2111) Pompi válasza Winner_hun (#2110) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ebből a képből az ide való méretben nem lesz kivehető sokminden, főleg a serleg nem.

Ez pedig már inkább a Photoshop topikba lenne való, de nagy valószínüséggel azért kapod ezt az üzenetet mert egy olyan layer van szerekesztésre kiválasztva amin tényleg nincs semmi. Valószínüleg nem is direkt csináltál külön layert, hanem a bepastézott cuccod került külön rétegre. Csinálj egy Merge visible-t és utánna próbáld meg kijelölni amit szeretnél

Feel Good Inc.

(#2112) Winner_hun válasza Pompi (#2111) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor valszeg keresek másikat:O

Yaye szerinted?:B

Photoshopot meg hagyom, lehet télleg az volt:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2113) Pompi válasza Winner_hun (#2112) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Tessék egy nagyon gyors skicc a képedből csak azért, hogy kiderüljön mi látszik belőle ekkora méretben:

[kép]

Az meg egy következő kérdés, hogy ez így ebben a formában mennyire PH! kompatikibis... szvsz messze van az itteni képregény szerű rajzos képektől, de ebben nem én vagyok a kompetens.


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#2114) [pod]Diablo válasza Winner_hun (#2112) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Na én is csináltam egy verziót:[kép](tudom hogy nincs átlátszó háttere,meg picit más színű is,de ezt csak azért csináltam hogy megtudja nézni az ilető akinek kell hogy jó-e így)


[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2115) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Köszi a képeket:R Nekem valahgoy nem ilyen lett, amit csináltam:B Télelg elég kicsi:O Na majd keresek másik képet, ezt a motkányt szeretném, majd megkérdezem, hgoy lehet-e:F máson nem is gondolkoztam, mert mást nem akarok:B:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2116) Viktor0610 válasza Winner_hun (#2115) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem próbálod meg csak a fejét?

Samsung Galaxy A54

(#2117) Winner_hun válasza Viktor0610 (#2116) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

;]

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2118) krakkai


krakkai
csendes tag

de ezeket a képeket hogy rakjátok be arcképnek?
:F

(#2119) Achill3uS válasza krakkai (#2118) üzenetére


Achill3uS
veterán

1.hsz [link]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2120) tildy válasza Pompi (#2113) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem serleg nélkül egész jó lenne...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2121) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

HeLLa!

Segitseget kernek a custom avataromhoz...eleg bena vok a grafikahoz :B szal orulnek ha vki megcsinalna nekem...cserebe csinalok kisebb programozas hazikat :DDD

A kepen lathato robot (Bender) fejet szeretnem avatarnak...nyaktol (tudom h nincs neki nyaka :D ) felfele...szivarral es a hegeszto cuccal a fejen.
[link]

Elore is nagy koszonet!

Udv!
Gadget.

(#2122) Pompi válasza g4dg3t (#2121) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Valami ilyesmire gondoltál?

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#2123) g4dg3t válasza Pompi (#2122) üzenetére


g4dg3t
senior tag

wow...gyors vagy :)
Igen pont igy kepzeltem. Megyek linkelem is a request topicba.
Nagyon koszonom :R

(#2124) Yaye válasza Pompi (#2122) üzenetére


Yaye
őstag

Höhö. Király. Pucold ki picit az alsó fogsorát, de különben hibátlan kis avatar lett :)

szerk: Ja... hogy ennek 3 fogsora van! Az más :D

[Szerkesztve]

(#2125) gege71.hu


gege71.hu
addikt

[link]
Ezt szerintetek bekérhetem magamank avatarnak?
Kicsit talán a kontúrjára rá kéne erősíteni. Mit gondoltok?
Pompinak eddig is köszönöm.

(#2126) gege71.hu válasza gege71.hu (#2125) üzenetére


gege71.hu
addikt

izéé..hahhó..senki?:F

(#2127) Hasek válasza gege71.hu (#2126) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Itt talán több sikerrel jársz[link], ugyanis ez a topic a képek szerkeztésére van, és nem az avatarok modosításának kérvényezésére(eredetileg)

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2128) ladybug válasza gege71.hu (#2125) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem túlzottan arctalan. Olyan mintha csak úgy a semmiben jelenne meg az a maszk.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2129) gege71.hu válasza ladybug (#2128) üzenetére


gege71.hu
addikt

[kép]
Hát...ebből csinálta a Pompi.
Lehet a kapucnis részt is meg kéne hagyni.. :F

(#2130) parandroid válasza gege71.hu (#2129) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Érdemes lenne ezen még dolgozni. Valahogy nem az igazi...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2131) Grafiqs válasza gege71.hu (#2129) üzenetére


Grafiqs
őstag

Azt javasolnám, hogy a csukjával együtt tán jobb lenne.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#2132) gege71.hu válasza Grafiqs (#2131) üzenetére


gege71.hu
addikt

Yaye már rajta van az ügyön.
Thnx
gege

(#2133) gege71.hu válasza gege71.hu (#2129) üzenetére


gege71.hu
addikt

2129-ben levő képből esetleg ha vkinek van ráérő szabadideje és kedve, megpróbálhatna vmi avatarfélét alkotni. Yaye kollega elvben rajt van az ügyön de az sem baj, ha többől leht majd választani.
Thnx
:R :R :R

(#2134) gege71.hu válasza gege71.hu (#2133) üzenetére


gege71.hu
addikt

up

(#2135) ReJim


ReJim
őstag

valaki esetleg nem csinálna egy egyszerű képecskét számomra? :U
egy rózsaszín női piktogrammról lenne szó: mint amilyen a fejemet díszíti: [link]

tudom hátra van még 231hsz és 33nap, és nem lehettem olyan jó, hogy elöbb megkapjam, de legalább addig had gyönyörködjek a babámon :)

[Szerkesztve]

</end.?>

(#2136) Pompi válasza ReJim (#2135) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor neked ebbe a topicba kellett volna írnod ;) [link]

BTW ez a piktogram szerü, sziluettes dolog nem nagyon lesz PH! kompatibilis, de ezt majd a modok megaszondják.

Feel Good Inc.

(#2137) ReJim válasza Pompi (#2136) üzenetére


ReJim
őstag

ohh, tényleg :B
valahogy kiment a fejemből, hogy van ilyen topik is. (mert avatarral foglalkozó is van vagy 5db.)

meghát titkon azt reméltem, hogy a modok egyből rám ugranak, hogy ''hát te kapsz egyből avatart, nem kell várnod!'' :DDD dehát akkor marad a hsz gyüjtögetés, és ranghajhászás ;] ;)

köszi az útbaigazítást :R a képen meg még gondolkodom, lehet a mostanit kellene csak átformálni, az én külsőmre...

</end.?>

(#2138) j.bravo


j.bravo
addikt

Szerintetek ez a kép-pár OK lehet?

[kép] [kép]

Ha igen, már request-elek is...

[Szerkesztve]

Whatever.

(#2139) Pompi válasza j.bravo (#2138) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én egy icipicit sötétebbre venném itt-ott, valahogy így, egyébként szerintem teljesen OK a kép.

[kép][kép][kép]

És esetleg fordítva, hogy a fórum felé billenjen a feje?

[kép][kép][kép]


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#2140) sekli válasza Pompi (#2139) üzenetére


sekli
addikt

jobbra dőlve szerintem is jobb...

(#2141) j.bravo válasza sekli (#2140) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi mindkettőtöknek, sötétebben valóban jobb, hogy merre dől az meg mindegy nekem :)

Whatever.

(#2142) gege71.hu válasza gege71.hu (#2133) üzenetére


gege71.hu
addikt

:F

(#2143) BLiNk3r válasza gege71.hu (#2142) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Én próbálkoztam vele, de ha meghagyod a csuklyát, akkor a bal széle és az alja le lesz csapva, ami elég furcsán néz ki, és emiatt szerintem nem is engednék a modik...

A Pompi verziója viszont nekem tetszik, az nagyon tuti lett...nemtudom mit problémázik vele mindenki :U

(#2144) gege71.hu válasza BLiNk3r (#2143) üzenetére


gege71.hu
addikt

[link]
[link]

Akkor esetleg ezekből lehetne kezdeni vmit?

Mindkettőn a jasonmaskos rész az érdekes.

(#2145) gege71.hu válasza gege71.hu (#2144) üzenetére


gege71.hu
addikt

[link]
Na még ez is zsír.
Szal akinek kedve/affinitása van a dologhoz és itt vmint előbb linkelt képekből egy ''JASON'' avatart összeeszkábálna nekem azt nagyra értékelném : :R :R :R

(#2146) BLiNk3r válasza gege71.hu (#2144) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

meglátjuk...
[kép]

(#2147) Hasek válasza gege71.hu (#2145) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ime az én álltalam készített:
[kép]
[kép] Hupsz! Ez a kis kép lehetne kisebb. Ha erre esik a választásod, akkor megcsinálom kisebbe.

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2148) Pompi válasza Hasek (#2147) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez szvsz túlontúl magas... az OK, hogy egy idje már jócskán túllépjük a megcélzott 50 pixeles magasságot, de ez már indokolatlanul magas.

A kiskép is nagy ahogy írtad, ott 20-21 pixelnél nem lehet magasabb, ott durvábban be kell tartani a kritériumokat mert a listás nézetnél jobban számít a méret.

Feel Good Inc.

(#2149) Hasek válasza Pompi (#2148) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Oks! Már én is észre vettem! Ezt tekintsük egy olyasfajta sablonnak. Ha ezt választaná, akkor megcsinálom normálisan.

to #2150: Ha majd marad ez, akkor kijavítom.

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2150) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Alakulnak! :C :C :R :R
Egyelőre még megvárom Yaye-t is.
Talán a 2147 eddig ami a legszimpibb. A hajcsatak hátul lemaradhatna talán, meg kicsit élénkebb/világosabb lehetne nem?
Köszönöm skacok!

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.