Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2151) gege71.hu válasza Hasek (#2149) üzenetére


gege71.hu
addikt

Szerintem marad ez...Ahogy nézegetem egyre jobban tetszik.
Szal amit kérek, hogy a hajcsomó nem kell a hátuljára és kicsit élénkíts/világosíts a tónusain... NA meg a kicsinek a mérete ugye amit Pompi is mond.
Köszönöm előre is.
thnx
gege :R :R

[Szerkesztve]

(#2152) Hasek válasza gege71.hu (#2151) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nos?
[kép]
[kép]

Kicsit még átszabtam.

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2153) gege71.hu válasza Hasek (#2152) üzenetére


gege71.hu
addikt

ez nagyon zsír!
be is kérem
köszi!!! :C :R :R :R

(#2154) gege71.hu válasza Hasek (#2152) üzenetére


gege71.hu
addikt

Biztos unod már, de a fej rész nem lehetne picit nagyob ba törzs/váll rész rovására?
És a fényerő egy icipicit visszább a sötétebb tónus felé az első próba és amostani közötti kb félútra ha tennéd? :
:R :R :R

[Szerkesztve]

(#2155) Hasek válasza gege71.hu (#2154) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

folyamatban...

Üdv. H

(#2156) gege71.hu válasza Hasek (#2155) üzenetére


gege71.hu
addikt

Istenkirályság :C :R :R
jövök egy sörrel..sőt 2vel :)

szerk:
most nézem én atomlámer az arckép requestbe raktam egy neked szánt post-ot:
[link]

Istenem de lámer vagyok :D

[Szerkesztve]

(#2157) Hasek válasza gege71.hu (#2156) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Elég egy, de az jó legyen!
[kép]
[kép]
Remélem ezek már jók!

Mod: Írj a Moderátort keresekbe!, hogy töröljék azt a HSZ-edet, mert elnézted. Előfordul!

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2158) gege71.hu válasza Hasek (#2157) üzenetére


gege71.hu
addikt

Megtettem közben.
Nagyon köszi a munkálkodást. Remélem a modiknak is tetszik majd. Ha bárminemű változtatás kellene az már nem miattam lesz :)
A sörről majd privizek...komolyan gondoltam ugyanis :)

[Szerkesztve]

(#2159) gege71.hu válasza Hasek (#2157) üzenetére


gege71.hu
addikt

Kalandor szerint[link] van egy fehér pixele a bal felső sarokban. Azt kéne kigyomlálni. Meg ha már hozzányúlsz. A bal válla és a fejének a bal oldaának pereme nem fűrészes egy picit? Egy kis élsimítás ott tán ráférne. Persze nem életbevágó csak ha már a fehér pixel miatt bele kell nyúlni talán azzal is lehetne kezdeni vmit.
Thnx
gege :R :R :R :R

(#2160) Hasek válasza gege71.hu (#2159) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Kikérem magamnak! Azokat a vágásokat Freddy követte el! Na jó! Megműtöttek amennyire tudtam, és a felesleges fehér pixeleket eltávolítottam. The ''Remélem'' Last Edition.
[kép]
[kép]

Még mindig látszik egy kicsit, hogy mintha tépett lenne, de azt nem tudtam már kiszedni, ugyan is ez akkor lesz ilyen, mikor lekicsinítem és kipixelesedik. Ennyit tudtam tenni.

Csináltam még egyet, de ez is tépett egy kicsit. Válaszd azt, amelyik tetszik:(vagy ne válaszd egyiket sem)

[kép]
[kép]

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2161) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Sikerült kijavítanom végre a képet!
Íme:
[kép]
[kép]

Üdv. H

(#2162) gege71.hu válasza Hasek (#2161) üzenetére


gege71.hu
addikt

Na ez szerintem már tuti jó lesz :)
Hálás köszönet.
:C :C :R :R :R

(#2163) Achill3uS válasza Achill3uS (#2101) üzenetére


Achill3uS
veterán

Yaye biztos nagyon elfoglalt, ha valaki nagyon ráér esetleg megköszönném ha megpróbálna valamit a kutyámmal :) vagy szóljatok hogyha reménytelen a kép miatt :( és keresek valami más alapot..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2164) Hasek válasza Achill3uS (#2163) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nos. Ha az egész kutyust megszerkeztettem volna, akkor a lényege elveszett volna, és nem látszódott volna, sok minden a lábaiból, meg a nyelvéből, meg úgy az egész kutyából. Úgy hogy ha nem bánod, akkor csak a fejét készítettem el. Élesítettem rajta, illetve a vonalakat kihúztam, mert eléggé összefolyt vlna. Íme:
[kép]
[kép]

Üdv. H

(#2165) Achill3uS válasza Hasek (#2164) üzenetére


Achill3uS
veterán

Köszönöm szépen, jól néz ki :R szerintem be is kérem, remélem nem lesz gondja vele a moderátoroknak :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2166) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nekem egy kicsit homályosnak tűnik, egy kicsit igazítanék rajta, valahogy így:

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#2167) Achill3uS válasza Pompi (#2166) üzenetére


Achill3uS
veterán

hálás köszönet :D :R

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2168) kraftxld válasza Achill3uS (#2167) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jó lett a vadkutyád :DDD

UP kecske ügyben is :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2169) Hasek válasza kraftxld (#2168) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát ő! Elkészítettem az avatart. Íme:
[kép][kép]
De szvsz, ez nem éppen illik, a PH! arculatába, illetve mivel túl hosszúkás, ezért nem llátszódik rendesen. Elmosódik. Ha nem bánod, akkor elkészítettem egy másik képből, egy avatart, ami valamelyest jobb, és még a PH! arculatába is jobban illik. Íme:
[kép][kép]
MOD: Kicsit élinkítettem:
[kép][kép]
Dönts!

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2170) kraftxld válasza Hasek (#2169) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Köszi a fáradozást!
Valami ilyesmire gondoltam mint az első, csak pasztell színűre, vagy valami egyenszínűre mint az avatarom :)
Ez a másik kecske meg nem igazán tetszik :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2171) shteer válasza Hasek (#2169) üzenetére


shteer
titán

küldtem egy privit :)

..szerintem jónak tűnik

(#2172) shteer


shteer
titán

Hasek kolléga készített nekem egy avatarpárost, de a modiknak nem tetszik valamiért:

[kép] [kép]

mi vele a probléma, én csak kicsinylem... de ennél nagyobbat nem nagyon engedélyeznek :F

az ereseti kép: [link]

köszönöm a segítséget!

..szerintem jónak tűnik

(#2173) Agostino válasza shteer (#2172) üzenetére


Agostino
addikt

Talán azzal van a baj, hogy a kisebbik kép felismerhetetlen. Amúgy biztosan indokolták a döntésüket valahol.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2174) Overlocker válasza Hasek (#2161) üzenetére


Overlocker
veterán

Szia!
Ebben tudnál segíteni?
[kép]
Elég lenne csak a kerek óra, a szélei levághatóak,az óra a fontos, meghogy megfeleljenek az idő illő kritériumoknak!
Nagyon megköszönném! :R
szia

[Szerkesztve]

(#2175) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Szia Hasek!

Ha szépen megkérlek, nekem is megcsinálnád a képeimet?
A megállítás és az átméterezés még megy, de a hátteret nem tudom átlátszóvá csi[link]

Köszönöm. ;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#2176) parandroid válasza Overlocker (#2174) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt sajnos azt kell mondanom, felejtsd el, és nézd át még egyszer a kritériumokat:

''A képekkel szemben támasztott technikai követelmények:

- illeszkedniük kell a PH! arculatába;
- nem lehet fénykép vagy logó-jellegű nonfiguratív ábra, céges ill. védjeggyel ellátott logó tilos!, legyen ''arcuk'' az arcképeknek;
- rajzos-mesés képek kellenek átlátszó háttérrel, stílusban leginkább az ICQ-s avatarokhoz közelítsünk (adatoknál az alsó harmad);''


Természetesen rugalmasak vagyunk, de ez nagyon elütne...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2177) Overlocker válasza parandroid (#2176) üzenetére


Overlocker
veterán

Köszönöm a felvilágosítást, akkor keresek mást! Thx :R

(#2178) Hasek válasza oregcsóka (#2175) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Remélem megfelel!

[kép][kép]

Üdv: Hasek!

Üdv. H

(#2179) oregcsóka válasza Hasek (#2178) üzenetére


oregcsóka
őstag

Igen jó lesz, köszönöm szépen. Úgy is mondhatom hogy szuper lett!
Hálás vagyok neked, amiért áldoztál rám, a szabadidődből. :R

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#2180) parandroid válasza Hasek (#2178) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Utálni fogtok, de kicsit pixeles, és az árnyékot el kéne tüntetni alóla. Nehéz így eldönteni, hogy mi az a nagy feketeség a kép alján. Különben tényleg jó lesz ez.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2181) Hasek válasza parandroid (#2180) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Remélem így már jó lesz:

[kép][kép]

oregcsóka kérésére megfordítottam, és élesítettem, amennyire töllem telt.

Üdv. H

(#2182) parandroid válasza Hasek (#2181) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A színek, meg a lába rendben vannak, de befelé (a hozzászólás szüvege felé) fordulva Ph!-konformabb, ill. a buksija még mindig elég kockás... Nem lehetne elsimítgatnia frizkóját? ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2183) oregcsóka válasza parandroid (#2182) üzenetére


oregcsóka
őstag

Jaja istenem szegény Hasek, az egész estédet az én avatarommal fogod tölteni. :U
Ráérsz megcsinálni, ha lesz időd, máskor is, nem sürgős a dolog, én pedig annyira nem vágom ezeket a simításokat... ;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#2184) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Phúúú! Már kettőig nem látok... Nos! Neki estem smirglivel, és hát sikerült, ahogy sikerült. Ha még mindig pixeles, akkor az azért van, mert kettőig nem látok. Ahogy már írtam. De remélem már megfelel. Ha még mindig nem jó, akkor már csak reggel tudok vele kezdeni is valamit, mert már kettőig sem látok.
[kép][kép]

mod: szvsz ez még mindig pixeles. :( Vagy legalább is az arca. Remélem várhat reggelig. Ha várhat ha nem, részemről várni fog. További jó éjszakát! ;)

[Szerkesztve]
mod2: de így 20-adjára megnézve egész jó. Vagy legalábbis az első példányhoz képest...

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2185) parandroid válasza Hasek (#2184) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem rossz ez, határozottan alakul, de végső soron Grafiqs és Bash döntenek majd. ;)

A ''befelé'' fordításos véleményemet fenntartom, lásd korábban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2186) Hasek válasza parandroid (#2185) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az igénylő úr kérte ezt a pozíciót! :)) Én csak a végre hajtó vagyok! Ha nagyon van rá igény akkor megcsinálom, de privben meglettem kérve, hogy így állítsam be.

mod: Kész!
[kép][kép]

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2187) oregcsóka válasza Hasek (#2186) üzenetére


oregcsóka
őstag

Köszönöm szépen, szerintem nagyon jó lett. Az átfordítást meg felejtsük el, ha a moderátor urak szerint erre kell néznie, akkor bánom is én, nézzen arra... ;)
A pixelességet meg nemigazán értem, ebben a méretben egyáltalán nem pixeles, legalábbis nem látszik, kinagyítani meg ugyse fogja a kutya se.
Szépen eltüntetted alóla a fekete talajt is, és azok a halványzöld cipőcskék, hát mit mondjak, tényleg profi munka. :R

Hasek: ha nincs ellene kifogásod, akkor én most ezeket át is emelem a request-es topicba. :U

[Szerkesztve]

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#2188) shteer válasza Hasek (#2186) üzenetére


shteer
titán

kb 2 hét múlva lesz aktuális az arcképem kérvényezése, így ha tudnál ezekből valami jó alkotni, akkor ismételten hálás lennék :B

az előzővel biztosan a kicsi kép miatt volt a gond

amikből kellene alkotni: [link] [link]

nem sürgős! nem akarom lefoglani a szabadidődet :R

aki még ért a dologhoz nyugodtan rávetheti magát a képekre :B

..szerintem jónak tűnik

(#2189) Hasek válasza shteer (#2188) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Az előzö képpel az volt a baj, hogy túlságosan erős volt rajta a kontraszt, illetve a színátmenetek sem voltak igazán jók. És persze, az is baj volt, hogy nem töltötted be a kiszabott időt. Addig kár is próbálkoznod, mert csak magadra haragítod a MOD-okat. Szal elkészítettem, de még ne hasznád fel szvsz.

Hasek.

[kép][kép] Ha valami még nincs rendben vele, akkor PLZ jelezze valaki! :))

Üdv. H

(#2190) shteer válasza Hasek (#2189) üzenetére


shteer
titán

addig nem akartam próbálkozni, csak rajtra kész akarok lenni :D

köszi! :R :R :R

már alig merem megkérdezni, h a másikból is lehet egyet csinálni? :B csak h legyen miből választani... :U

..szerintem jónak tűnik

(#2191) _seth_


_seth_
veterán

[kép]
[kép]

Nem tudom ki ért hozzá de ezen kellene kicsit alakítani mert túl sápadtnak ítélték és a körvonalai sem elég markánsak.

Konkértan ezeket a módosításokat kérte Bash: [link]

A kép eredetije nekem nincs meg :(

Készerkesztéshez nem értek szal aki tud segíteni a képet a moderátorok szerint is elfogadhatóvá tenni annak megköszönném a segítséget :)

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2192) Pompi válasza _seth_ (#2191) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A kép eredetijének hiányában a linkelt képen próbáltam kicsit moddolni:

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#2193) _seth_ válasza Pompi (#2192) üzenetére


_seth_
veterán

Köszi :) Rákérdezek, hogy így már jó-e.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2194) Loretto válasza _seth_ (#2193) üzenetére


Loretto
veterán

Lehet hogy érdemes lenne kiszinezni pár színnel, hátha jobb lesz.

Soirée...

(#2195) [pod]Diablo válasza Loretto (#2194) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Esteleg így?Raktam rá egy kis árnyékot:[kép]
és egy picit sötétebb változatban:[kép]
Remélem tetszeni fog Az illetékesnek.
Ha van valami kérés meg akor szivesen megcsinálom

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2196) Viktor0610 válasza [pod]Diablo (#2195) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A háttér nem átlátszó.
Tedd azzá, légy szíves...

Samsung Galaxy A54

(#2197) Shim


Shim
őstag

[kép]

szerk: most már álla is van :) akinek nem látszik, töröljön cachet

[Szerkesztve]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2198) Shim


Shim
őstag

egy kevésbé markáns szélű változat:
[kép] [kép]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2199) [pod]Diablo válasza Viktor0610 (#2196) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Oké.Mjad ha lessz időm csinálok belőlre egy jobb verziót cska most nem igazán volt időm rá.Olyan este fele csiholok eggyet

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2200) _seth_ válasza Shim (#2198) üzenetére


_seth_
veterán

Eddig ez a nyerő változat számomra :) Persze köszönöm mindenkinek a segítségét :)
Eza kis zöld ufó méltó utódja lehet a mostanimnak :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.