Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) róland válasza parandroid (#1049) üzenetére


róland
veterán

Nem, nem ilyen TUX-ra gondoltam. Nekem a karcsú LINUX-TUX tetszik. Szóval belőle kellene valami nevetős pingvint gyúrni. Nagyon megtetszett Menő Manó beállása az említett hozzászólásban, valami ilyesmi TUX-ra gondoltam.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1052) róland válasza Yaye (#1050) üzenetére


róland
veterán

Kösz a segítséget. Kiváncsian várom, mennyire lesz extrém.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1053) Yaye válasza róland (#1052) üzenetére


Yaye
őstag

A fölösleges időpocsékolás elkerülése végett tisztázzuk: egy ''hagyományos'' tuxot akarsz ami menő-manós pózban van, vagy egy manőmanó stílusban rajzolt tuxot? Mert nagyon nem ugyanaz. :)

(#1054) róland válasza Yaye (#1053) üzenetére


róland
veterán

Úgy gondolom, inkább a menőmanó stílusú TUX kellene. Bár megnézném vázlatszerűen mindkét variációt, már ha nem nagy fáradtság.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1055) Yaye válasza róland (#1054) üzenetére


Yaye
őstag

Ebben bíztam. Pingvinalakú menőmanót mégiscsak könnyebb csinálni mint egy komplett pingvint :D

(#1056) róland válasza Yaye (#1055) üzenetére


róland
veterán

OK!

Amúgy most is TUX az avatarom. (Pontosabban Linux-TUX.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1057) NoLF


NoLF
addikt

kedves modok, arcképkészítő mesterek, errejárók, segíteni akarók, takarítónénik!

lenne egy kérésem, miszerint van egy kép, amit avatarként szeretnék majd használni ha megszavazzák a jogosultságom, lehet-e vele kezdeni valamit?

[kép]


ő lenne az.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1058) NoLF válasza NoLF (#1057) üzenetére


NoLF
addikt

I_Am már hozzájárult, úgyhogy lassan el is indulhat a téma, ha lesz olyan kedves hozzáértő ember aki megcsinálja nekem :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1059) God Vazzeg válasza NoLF (#1058) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak rajzolt kép lehet? Tehát pl létező személy képe nem? (Filmszinészre gondoltam.. :B)

Szerk: amúgy gratula Nolf a PH! addiktsághoz :D

[Szerkesztve]

(#1060) NoLF válasza God Vazzeg (#1059) üzenetére


NoLF
addikt

arckép request topic:

''A képekkel szemben támasztott technikai követelmények:

- elsőként álljon itt Parci hozzászólása:Bővebben: link;
- illeszkedniük kell a PH! arculatába;
- nem lehet fénykép vagy logó-jellegű nonfiguratív ábra, céges ill. védjeggyel ellátott logó tilos!, legyen ''arcuk'' az arcképeknek;
- rajzos-mesés képek kellenek átlátszó háttérrel, stílusban leginkább az ICQ-s avatarokhoz közelítsünk (adatoknál az alsó harmad);
- preferált méret: 40x50 pixel ill. 16x20 pixel (a topic-listában megjelenő kicsi verzió), ezektől kis mértékben el lehet térni, nincsenek szigorúan meghúzott határok, szemre jó legyen és figyeljünk oda az arányokra;
- fontos, hogy a képek transzparens (átlátszó hátterű) gif-ek legyenek, melyeket #CDC5AF-re kell optimizálni.''


szerk: kösz, neked is, bár neked avatarhoz elvileg kevés a 366 nap reg idő...:U

[Szerkesztve]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1063) Boxer001


Boxer001
veterán

Sztem majd több mint 200 nap múlva térj vissza a témára. :P

(#1066) Yaye válasza God Vazzeg (#1059) üzenetére


Yaye
őstag

Elvben lehet létező is, alapanyagfüggő. Pl épp nemrég volt egy, lásd: hsz #1008 --> #1023

(#1067) God Vazzeg válasza Yaye (#1066) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kösz, de nincsenek meg a napjaim, így nem kaphatok azt mondják. :(

(#1068) NoLF válasza Yaye (#1066) üzenetére


NoLF
addikt

jól látom hogy te vagy az ügyeletes PH arképszerkesztője? enyémmel tudsz e kezdeni vmit esetleg, ha ráérsz?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1069) Pompi válasza NoLF (#1057) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy próbacsek. Az első a te képedből a második másik forrásból.

[kép][kép][kép]


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1070) NoLF válasza Pompi (#1069) üzenetére


NoLF
addikt

hú wow, sirály :) nekem az én féle kép jobban tetszik (de szépen fogalmazok), de nemtom szeretni fogják hoyg egész alakos?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1071) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Off-ok kitakarítva.

God Vazzeg, Boxer001: még egy off hozzászólás ebben a topikban és nem 600, hanem 700 nap kell nektek a saját arcképhez. És azt se írjátok be, hogy megértettétek. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1072) Yaye válasza Pompi (#1069) üzenetére


Yaye
őstag

Egyértelműen a második! :C

(#1073) ladybug válasza Pompi (#1069) üzenetére


ladybug
őstag

A 2. sokkal karakteresebb.:U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1074) NoLF válasza Pompi (#1069) üzenetére


NoLF
addikt

én az elsőt szeretném. megoldható?

szerk: jólvan, sikerült rájönnöm hogy nem tőled és nem itt kell kérni :)


[Szerkesztve]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1075) Yaye válasza NoLF (#1074) üzenetére


Yaye
őstag

Pedig a második sokkal jobb. Plasztikusabb, rajzosabb, részletesebb... Na mindegy :U
Pompi utólagos engedelmével icipicit megpiszkáltam az első verzióját, hogy kevésbé legyen lapos.
[kép]

(szerk: a körvonalon még finomítok)

[Szerkesztve]

(#1076) NoLF válasza Yaye (#1075) üzenetére


NoLF
addikt

köszönöm, de az első az igazi Kenny :) úgy néz ki rendesen.

azt már be is linkeltem az arckép request topicba, de nem nagyon reagálnak a mod urak egyelőre... :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1077) Yaye válasza NoLF (#1076) üzenetére


Yaye
őstag

Nem tudom föltűnt-e hogy tök ugyanaz a kép, csak rendesen látszanak rajta a gyári vonalak... :U De mindegy...

(#1078) NoLF válasza Yaye (#1077) üzenetére


NoLF
addikt

persze hogy feltűnt hogy ugyanaz, de nekem az eredeti jobban tetszik.

köszönöm azért a fáradozást!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1079) róland válasza Yaye (#1077) üzenetére


róland
veterán

Pingvin ügyben mi a helyzet?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1080) Gorneck


Gorneck
titán

Vki megcsinálja nekem a kacsát, hogy az elvárásoknak megfelelő legyen (kicsi nagy esetleg ha kell pofásítani rajta)!? Bővebben: link Thx! :)

[Szerkesztve]

Gorneck#1239

(#1081) Pompi válasza Gorneck (#1080) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Kellene valami nagyobb forrás amiből ki lehet indulni, mert ez sajnos elég homályka.
Addig is itt egy másik kacsa
[kép]

Feel Good Inc.

(#1082) Gorneck válasza Pompi (#1081) üzenetére


Gorneck
titán

Tetszik ez is!:)

Gorneck#1239

(#1083) PEPE85


PEPE85
senior tag

Belinkeltem ezt a két képet [kép] [kép] amit Yaye csinált az ''Arckép request'' topic-ba két és fél napja és semmi nem történt. Leírná valaki, hogy mi a helyzet?

Watch 4k movies with Netflix :)

(#1084) NoLF válasza PEPE85 (#1083) üzenetére


NoLF
addikt

amint látod én is kértem magamnak és még nincs semmi reakció, sajnos a modik most hosszan döntenek, vmelyik költözik épp meg ilyesmik, türelemre itnettek minket.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1085) LLKobe


LLKobe
veterán

Na ehhez mit szólnátok ha eljön az ideje 50 nap múlva?:
[kép]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1086) <MZ/X> válasza LLKobe (#1085) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Nagyon kockás, de nekem tetszik

Original's never fit - Socket 370

(#1087) LLKobe


LLKobe
veterán

Valaki segítene kicsit tisztázni a képet?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1088) parandroid válasza PEPE85 (#1083) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bash az arckép-felelős, egyedül neki van jogosultsága feltölteni az új képeket, de ő éppen költözik - más városba, tehát a szokásos költözéses zűrzavar mellett még új netszolgáltató, ilyesmik. Kis türelmet kérünk szépen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1089) róland válasza róland (#1079) üzenetére


róland
veterán

Yaye: Pingvin project? Nagyon lehetelen volt a kérés?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1090) LLKobe


LLKobe
veterán

Na asszem ez sokkal jobb:
[kép]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1091) LLKobe válasza LLKobe (#1090) üzenetére


LLKobe
veterán

Mi a fenét csinálja vele hogy ne legyen ilyen pixeles?
Ha esetleg valakinek kedve támadna segíteni itt az alap:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1092) Grafiqs válasza parandroid (#1088) üzenetére


Grafiqs
őstag

Ki kell javítsalak kolléga. :P
Avatar cserét én is meg tudom oldani, de elsődlegesen Bash csinálja.:)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1093) LLKobe


LLKobe
veterán

Na asszem ezek jók lennének...
Melyik a legjobb hogy azon finomítsak még?
[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

Mod: szerintem a 3. a legjobb nem?

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1094) Grafiqs válasza LLKobe (#1093) üzenetére


Grafiqs
őstag

Az a gond, hogy egyiksem igazán ''arcszerű'', szerintem. :U

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1095) LLKobe válasza Grafiqs (#1094) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát nem, viszont ezzel eddig nem volt gond...
Mindeképp valami Depeche Mode-os avatart szeretnék, ezzel is tisztelegva a 25 éves pályafutásuknak, de semmiféle arcos nincs...
Mit gondolsz ez még belefér? Mondjuk a 3.

Mondjuk I_Am kolléga avatarja sem kifejezetten az az arcos típus, mégis nagyon jó:)

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1096) Grafiqs válasza LLKobe (#1095) üzenetére


Grafiqs
őstag

Szerintem elsösorban az a gond, hogy egyiksem igazán kidolgozott. Sematikusak.

But, no offenze. :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1097) LLKobe válasza Grafiqs (#1096) üzenetére


LLKobe
veterán

Nnah, a szerintem legjobbat kidolgoztam, de szerintem ebben pont az a szép hogy egyszerű:)
Mit gondolsz?:
[kép]

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1098) Grafiqs válasza LLKobe (#1097) üzenetére


Grafiqs
őstag

A kontúrokon javíts még egy kicsit, szerintem.
Alakul. :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1099) LLKobe válasza Grafiqs (#1098) üzenetére


LLKobe
veterán

Őőőőő én nem vagy Grafiqs:D Úgy érted túl világos a széle?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1100) Grafiqs válasza LLKobe (#1099) üzenetére


Grafiqs
őstag

Igen konkrétan arra céloztam, illetve bal karja egy kicsit világos.

Egyébként éppen most hivatalosan nem. :)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.