Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) válasza (#1795) üzenetére



addikt

Nah, bevallom el sem tudom képzelni, hogy lehetne ph kompatibilissá tenni az első képemet, de ha megoldható, akkor azt szeretném. Szóval ha valaki ért hozzá, akkor megköszönném ha összedobna nekem egy vázlatot belőle, de tényleg 10 percnél többet ne dolgozzon vele, mert lehet, hogy visszadobom csak az érdekelne, hogy nagyjából hogy festene, aztán ha jó, akkor továbbmegyünk ha nem akkor vagy a 3. képem lesz vagy Yaye által linkelt 2. Ezt még nem döntöttem el.
Yaye 3. képe is bejön, de azt inkább akkor választanám ha pár évvel fiatalabb lennék, most már kicsit komolytalannak tűnik.

Előre is köszi.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1802) rii


rii
nagyúr

//// próba ... khmmm ...

[kép]

/// szerintem delete lesz .....
----------------------
szerk.: nem jó, de marad, ha küdöttem vele ..... :D

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1803) válasza rii (#1802) üzenetére



addikt

Nem rossz, de először inkább az elsőt próbáljátok meg ha azt egyáltalán lehet. Ha az nem megy, vagy nagyon hülyén néz ki akkor döntöm majd el, hogy ezt akarom vagy Yaye kettesét.
Ja, lehet hogy ennek kéne egy horizontal flip, hogy ha mégis ez lesz, akkor majd a szöveg felé nézzen.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1804) gozso


gozso
senior tag

tisztelettel megkérdeném, a nálam tapasztaltabb kollegákat, hogy ezzel a képpel akkor nem is lehet semmit kezdeni?:B

[link]

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1805) róland válasza Kidus (#1799) üzenetére


róland
veterán

Gratulálok! Szép lettél! :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1806) rii válasza gozso (#1804) üzenetére


rii
nagyúr

[kép]

így hirtelen, ilyen bár úgy tűnik szavaidból, mintha nem csak ennyit kellene rajta végrehajtani, hanem talán ''rajzfilm''figura jelleget is kellene neki adni?

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1807) rii válasza (#1803) üzenetére


rii
nagyúr

szerintem az elsővel lehetetlenség is kezdeni bármit is .... Én legalábbis teljesen tehetetlenül állok a feladat előtt. A nyaka alatti rész pld, tlejesen ''be van égve'' szinte csak egy színből áll

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1808) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Mike-ot nem kezelné meg valaki?
[link]

-= No way back from Here =-

(#1809) Yaye válasza (#1803) üzenetére


Yaye
őstag

Na, megpróbálok valamit összebarmolni az elsőből, nem tudom mi sül ki belőle, túl vérmes reményeid ne legyenek :)
Amúgy miért épp ilyet szeretnél? Magas labda lesz minden ''te görény!'' megszólítás, és nem szólhatsz majd rá egy szót sem. :DDD

(#1810) válasza Yaye (#1809) üzenetére



addikt

Jó köszi, de ne szánd rá a fél délutánod, mert ha tényleg nem lehet jól megcsinálni akkor inkább hagyjuk, csak egy nagyon elnagyolt vázlat is bőven megteszi.

Kiskoromban volt 8 évig egy vadászgörényem ennek hosszú történenete van, most nem fér ide a lényeg az, hogy nagyon megszerettem azért szeretném.

szerk: ha meg beszólnak az egyáltalán nem zavar, a görény nálam dicsérő jelző... :D

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1811) Kidus válasza (#1810) üzenetére


Kidus
őstag

Még találtam egy ilyet is, bár nem tudom, mennyire passzolna az elképzelésbe:
[link]

És még ez, bár erről nem mondom meg, hogy görény:
[link]

Assuming Control

(#1812) válasza Kidus (#1811) üzenetére



addikt

Köszi. Most Yaye kollégára várok, hogy mit tud kihozni az egyesből, bár nem fűzök hozzá sok reményt, aztán ha abból tényleg nem lehet akkor kitalálom, melyiket akarom helyette.

Yaye, ha közben meggondoltad magad és rájöttél, hogy esélytelen az egyesből kihozni bármit is, akkor szólj és keresek magamnak mást.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1813) Yaye válasza (#1812) üzenetére


Yaye
őstag

Nem gondolod hogy egyetlen lövés nélkül feladjuk?! (Nem mondom, -''rendkívüli'' optimizmusomból fakadóan- nem áll messze tőlem ez a szokás, de ez most más :) )

Mit szólnál valami ilyesmihez?
[kép] [kép]

[Szerkesztve]

(#1814) Motion_Blur válasza Yaye (#1813) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Semmi közöm hozzá, de nekem nagyon tetszik :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1815) Yaye válasza Motion_Blur (#1814) üzenetére


Yaye
őstag

Örülök ha. :) Picit még szisztítok rajta hogy rajzosabb legyen.

(#1816) Pompi válasza Yaye (#1813) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem is tetszik :R

Feel Good Inc.

(#1817) válasza Yaye (#1813) üzenetére



addikt

Á vazz. Jobb lett mint amire számítottam...
Ami nem is lenne baj, csak erről már letettem időközben, most meg újra dilemmába kerülök...:)

[kép] vagy [kép] :F

Hmm. Ezen most gondolkoznom kell.:) Esetleg tudsz beletenni kicsit élénkebb színeket? Vagy úgy már nem lesz elég ph!s?

Meg közben egy ilyet is találtam, bár sztem ez nem fog játszani:
[link]

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1818) Yaye válasza (#1817) üzenetére


Yaye
őstag

[kép] --> [kép]
A kérdés nem az hogy elég PH-s e, hanem hogy elég görényes-e? :)
Szerintem a másik nem görényt ábrázol. Tök máshol vannak a foltjai. A sziluettet mint avatart pedig Il Kobe-vel kapcsolatban már határozottan kizárták.

[Szerkesztve]

(#1819) válasza Yaye (#1818) üzenetére



addikt

Köszi, azt hiszem az élénk túl élénk lett.:) Az eredeti jobban tetszik.
Azt hiszem erre még alszom azért egyet, hogy melyiket válasszam, mondjuk igaz, hogy a másik nem olyna görényes, de azért az is aranyos.:)

Egyébként melyik progival csináljátok ezt? Lehet hogy kipróbálom bár inkább csak kíváncsiságból, mert nekem semmi érzékem ehhez.:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1820) Yaye válasza (#1819) üzenetére


Yaye
őstag

Arany középút:
[kép] --> [kép] --> [kép]

Aludj csak. :) Amúgy Photoshop. A fej mindegyik alkatrészét külön rétegen átrajzoltam az eredeti fölött, aztán az eredetiből kapott árnyákokat és kicsi textúrát.

(#1821) gozso válasza rii (#1806) üzenetére


gozso
senior tag

igen, ilyen rajzfilm figura jelleg is kellene:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1822) válasza Yaye (#1820) üzenetére



addikt

Ok, sikerült eldöntenem, hogy ezt a verziót szeretném, most már csak azon agyalok, hogy a jobb vagy a balszélsőt szeressem-e.:)

Egyébként ez már a végleges verzió?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1823) róland válasza Yaye (#1820) üzenetére


róland
veterán

Szvsz a jobb szélső a legjobban sikerült, vagyis nekem az tetszik leginkább.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1824) Yaye válasza (#1822) üzenetére


Yaye
őstag

Szerintem nagyjából végleges. Lehet persze még tologatni a pixeleket, ha van valami kívánság, óhaj-sóhaj :) Egyébként a 3 verzói pixelre azonos, csak a színe van picit fölturbózva a 2-3-nak. Különben az az igazság, hogy én nem látom a valódi színeket :B A notikijelzőmnek nem sok köze van ahhoz ami mondjuk egy crt-n látszik.

[Szerkesztve]

(#1825) válasza Yaye (#1824) üzenetére



addikt

Az a baj, hogy én is lcdről nézem, azért is nem tudom eldönteni, mert bizonyos szögből a bal oldali a jobb, más szögből meg a másik...:)

szerk: az lenne a legegyszerűbb ha tudnál csinálni egy átmenetet a bal szélső és a jobb szélső kép között(tehát az eredeti és az ''arany középutas'' megoldásból egy arany középutat) Azzal feloldanád a dilemmám.:D

Más óhaj nem nagyon van, az a baj hogy nem értek hozzá, pl nekem túl halványnak tűnt a bajsza paintben gondoltam rajzolok még pár pixelt hozzá, tényleg csak párat rajzoltam viszont úgy már nagyon hülyén nézett ki túl hangsúlyos lett. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd én még azt sem tudom hogy mit akarok.:)
Szóval ha Neked van valami ötleted mitől lehet pofásabb akkor szabad kezet kapsz, de nekem így is megfelel.:)

szerk2: esetleg ha nagyon szőrszálhasogató akarnék lenni, akkor azt mondanám hogy a két fénypöty miatt a szemében kicsit bandzsinak tűnik de ez veszélyes terület félek ha hozzányúlnánk csak rosszabb lenne.:) (ha én akkor tuti)
Vagy esetleg a füle belsejét lehetne valami más színnel kiemelni mint a rajzfilmekben, de ez sem biztos hgy jó ötlet, legalábbis ezt is kipróbáltam paintben és hülyén nézett ki, csak nem tudom hogy azért mert tényleg hülyén néz ki vagy én vagyok láma a hogy jól megcsináljam:)
más tényleg nincs

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1826) rii


rii
nagyúr

TUX-ot a népnek!!!!!!!!!! [link]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1827) Yaye válasza (#1825) üzenetére


Yaye
őstag

Na kérem.
- Ami a színt illeti, itt az eredeti és az arany középút közötti un. bádog középút. Remélem jó lesz.
- A bajusz természetesen külön layeren van, szóval megerősítése csak egy mozdulat volt :DDD
- A szemcsillanást áthelyeztem, most szinte hajszálra ugyanott van, ahol az eredti fényképen is.
- A fülét viszont nem bántottam. A görénynek nagyon kicsi és bundás a füle. Ami a fényképen látszik a feje tetején, az is csak a fül széle, és ami azon belül látszik, az sem a fül belseje (amit ''rajzfilmesen'' rózsaszínre lehetne kenni), hanem csak egy pici árnyék.

[kép] [kép]

Mivel minap hallottam olyat hogy nem látszanak az UW-ről beszúrt képeim, és Bash-nak is sokszor gondot okoz az UW elérése, ezért mostantól az egyetemi webspacembe megy minden újdonság.

(#1828) Yaye válasza gozso (#1821) üzenetére


Yaye
őstag

peterkeT egy korábbi linkjéből guberáltam egy rajzfilmes miazördögnek hívják ezt a pofát. Csak ki kell színezni szépen, és pont PH! kompatibel lesz :) Amint Pá mester kifinomult ízlését sikerül kielégíteni :DDD

(#1829) Digital


Digital
addikt

Hali!
Megtisztelve érzem magam amiért itt lehetek! :B
Kedves Yaye tudnál kezdeni ezzel a képpel valamit? [link]
THX

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1830) Yaye válasza Digital (#1829) üzenetére


Yaye
őstag

Ah, egy újabb DM-fan... Mivel a megfelelés érdekében tett ígéretek nem feltétlen szolgálják hasznunkat, ( :DDD ) ezért annyit ígérek, hogy gozsó nagyúr feje után tudok vele foglalkozni. :)

(#1831) válasza Yaye (#1827) üzenetére



addikt

Köszönöm szépena fáradtságot, tényleg nagyon jó lett, jobb mint amire számítottam. :C
Amúgy tudom, hogy csöppet macerás vagyok, örülök, hogy elviseltél... :R :)

Láma kérdés: ha a képre rámegyek jobb katt+kép mentése más néven, akkor ugye bitre pontosan ugyanaz lesz a vinyómon amit belinkeltél?(erre más is válaszolhat, biztos vagyok benne hogy ugyanaz lesz, de azért mégis)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1832) Digital válasza Yaye (#1830) üzenetére


Digital
addikt

:R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1833) róland válasza Yaye (#1830) üzenetére


róland
veterán

Úgy látom már te is kérhetsz saját avatart. Gratulálok a 900 naphoz! :C

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1834) Yaye válasza (#1831) üzenetére


Yaye
őstag

Ó, volt már sokkal-sokkal macerásabb páciens is :D
Igen, bitre ugyanaz lesz.

róland: nincs mihez garatulálni, eltelt magától :)

[Szerkesztve]

(#1835) válasza Yaye (#1834) üzenetére



addikt

Te Yaye, belinkeltem az arckép requestbe, de nekem nem lett PH! színű a háttere, hanem fehér. Ez gond? [link]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1836) Digital válasza Yaye (#1834) üzenetére


Digital
addikt

Kérjél már ugyan magadnak is egy avatart :U Olyan sok szépet csináltál már egy rakás embernek!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1837) Sianis


Sianis
addikt

Sziasztok!

Holnap 600 napos vagyok, remélem, hogy nem gond, ha ide írok...

Hosszas gondolkodás után úgy gondoltam, hogy egy komolyabb indián-t szeretnék arcképemnek. Ha esetleg van valami találatotok, akkor linkeljetek, nekem egyenlőre ez tetszik...vélemény?

[link]

(#1838) Pompi válasza Digital (#1829) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy első verzsön tőlem:

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#1839) Pompi válasza Sianis (#1837) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy ilyesmihez mit szólnál?

[kép]

Feel Good Inc.

(#1840) Sianis válasza Pompi (#1839) üzenetére


Sianis
addikt

Valami fiatalabb nincs? :) Nem vagyok én annyira öreg (20)... :U

(#1841) Sianis válasza Sianis (#1840) üzenetére


Sianis
addikt

Találtam az előzőről egy szebbet:

[link]

(#1842) gozso válasza Yaye (#1828) üzenetére


gozso
senior tag

előre is köszönöm:R

és izgatottan várom:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1843) Yaye válasza (#1835) üzenetére


Yaye
őstag

Na, updateltem, másold ki az előző hszemmből, vagy akár linkelheted egyből onnan is.
Amit levékonyítottál, az egy külön bajuszszál volt, közvetlenül a másik mellett (kitöröltem a folytatását is a pofájáról). :)

Nem tartom magam túl nagyra, de aki Painttel mer belenyúlni abba amit barkácsoltam, azzal nem állok többé szóba. :DDD

(#1844) válasza Yaye (#1843) üzenetére



addikt

Ok köszi.

Azért nyúltam bele painttel, mert mással nem tudok. :P

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1845) Yaye válasza Pompi (#1838) üzenetére


Yaye
őstag

Ha jól látom, ez készen is van :) Esetleg ha a szemüvegnek adnál egy diszkrét körvonalat, az szerintem még segítene, nem lenne ilyen -nem is tudom- elfolyó.

(#1846) Elrood


Elrood
őstag

Hello, kis segítség kéne.
Nem akarok másik avatart, csak kiváncsi vagyok, hogy mások mit hoznak ki belőle: Itt az eredeti, sajnos nincs nagyobb: [link]
A szemét és a nyelvét kicsit jobban bekéne pirosítani, az arany sörény pedig ne legyen ilyen ''tompa''.
Ha olyanra sikerül, ami nagyon tetszik, akkor kérni fogom, hogy cseréljék le a régit az újra.

[Szerkesztve]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1847) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Srácok csak egy kérdés:
Az én képem büdös, vagy miért nem akarja senki sem megcsinálni?:O

-= No way back from Here =-

(#1848) Yaye válasza [lAyCsI] (#1847) üzenetére


Yaye
őstag

Ha úgy istenigazából végre eldöntenéd hogy mit szeretnél. Akárhogy is nézzük, ritkán van meg egy fej 15 perc alatt. Ha őszinte akarok lenni, akkor egy-egy munkásabb példány simán órákig tart, mire eléri végleges formáját. Namost ha egy oldalon belül 3-szor változtatsz anélkül hogy akár csak próba is történt volna az előző elkészítésére, az némileg bizonytalanná teszi a belefeccölt idő hasznosságát. Mondd meg hogy melyiket szeretnéd _tényleg_, és akkor azt megcsináljuk. Lehet a motoros fazon fejéből, lehet Mikeból, és talán a Gollamból is. Legegyszerűbb a motoros.

(#1849) Digital válasza Yaye (#1845) üzenetére


Digital
addikt

Igen a diszkrét körvonal szerintem is jó volna! Amúgy tetszik az alkotásod Pompi :R

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#1850) Renwick


Renwick
őstag

Emberek, örök hála és dicsőség annak a fórumozónak, aki segít az amúgy mindenhol használt avatarom ''PH-sításában''. Fogalmam sincs mit kell vele csinálni, hogyan kell kinéznie, mik a kritériumok, topikot olvasgatni, képet szerkesztgetni pedig nincs időm. :P

Azt sem tudom ''jogosult'' vagyok-e, de gondolom igen. ;]

Ím a nyersanyag: [kép]
Jobb híján ez van, csak ebből lehet dolgozni, más cookie monster ábrázolás nem jó.

Köszönöm!

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.