Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2201) Shim válasza _seth_ (#2200) üzenetére


Shim
őstag

örülök, hogy tetszik ^^

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2202) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

A srác pólójáról a mintát valaki megcsinálná nekem ph szabványba? [link]

(#2203) Hasek válasza mayerlaci (#2202) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nos!
Mint már írtam privben is azt, hogy ha azokat a ''csápokat'' benne hagyom, akkor eléggé kivehetetlen lesz a kép! Íme: [kép]

Ha viszont eltüntetem a ''csápokat'', és úgy kicsinyítem a megfelelő méretre, akkor egészen jó lesz! Íme: [kép][kép]

Itt egy kicsit javított verzió:[kép][kép]

Üdv. H

(#2204) mayerlaci válasza Hasek (#2203) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Köszi.

(#2205) [w]


[w]
őstag

ráérne valaki PH-kompatibilissé varázsolni őt? [link]
megköszönném, ugyanis én nem értek hozzá. :B

cmdr PETER W. VOLKOV

(#2206) Hasek válasza [w] (#2205) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Remélem megfelel. Íme: [kép][kép]

Hasek

Üdv. H

(#2207) [w] válasza Hasek (#2206) üzenetére


[w]
őstag

nekem megfelel, köszönöm! :)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#2208) Yaye válasza kraftxld (#2170) üzenetére


Yaye
őstag

[kép]
vagy esetleg
[kép]

Tudom hogy nem a legfényesebbek, de ezeknél jobb kecskét fényképből ha megfeszülök se tudok csinálni.
És bocs hogy ennyi ideig tartott, de egy időre kivonultam a társadalomból...


(... látom időközben akhill3us is átvedlett debil kutyává... sajnálom hogy nem pályáztattam meg a görög harcos verziót, pedig kész van.)

[Szerkesztve]

(#2209) Bash válasza Yaye (#2208) üzenetére


Bash
őstag

A második nagyon király, de azért linkeld be azt a kutyát is, kíváncsi vagyok. :)

http://bashtravel.com/

(#2210) parandroid válasza Bash (#2209) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A kutya Achill3us mostani avatarja. Yaye a görög harcost csinálta, ha jól értem...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2211) Bash válasza parandroid (#2210) üzenetére


Bash
őstag

Whatever. Én a görög harcos verzió alatt azt értettem, hogy az is kutya, csak nem debil. :) Bár ha jobban belegondolsz egy görög harcos kutya is lehet debil.

http://bashtravel.com/

(#2212) Yaye válasza Bash (#2211) üzenetére


Yaye
őstag

As you wish... [kép]

[Szerkesztve]

(#2213) ladybug válasza Yaye (#2212) üzenetére


ladybug
őstag

Ez nagyon jól néz ki. Kár érte.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2214) Yaye válasza ladybug (#2213) üzenetére


Yaye
őstag

Amúgy sem rajongott az ötletért... Nem baj, majd csak erre téved egy Hektor vagy egy Idomeneus...

(#2215) ReJim


ReJim
őstag

mivel egy hét múlva már elvileg jogosult leszek egyéni avatarra, ezért szeretném megkérdezni, hogy ebből lehet-e normális avatart csinálni, vagy nem illik a képbe? [link]
vagy ez megfelelő:
[kép]

(harmadik lehetőség az valami egérszerű lenne, mint ez [link] de nem hinném, hogy lenne kedve valakinek is ezen dolgozni...)

nos?

mod: esetleg azon az egéren egy invertálás sokat dobna. megpróbálná valaki, ha ráér? :U

[Szerkesztve]

</end.?>

(#2216) Yaye válasza ReJim (#2215) üzenetére


Yaye
őstag

[kép] [kép]

(Épp diákat szkennelek. A világ legunalmasabb foglalkozása, kb 70% holtidővel.)

(#2217) ReJim válasza Yaye (#2216) üzenetére


ReJim
őstag

hát ez nagyon állat lett :) köszönöm :R

(esetleg ha készült nagyobb kép, azt nem kaphatom meg priviben/mailben egyéb felhasználásra? :U )

</end.?>

(#2218) kraftxld válasza Yaye (#2208) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nekem tetszik az első, ha elkészítenéd hozzá a kicsit is akkor kérném is :)
Nem gond, hogy ennyi ideig tartott, én ráérek :D
A sört hová vihetem/küldhetem?

Köszönöm, hogy eddig is foglalkoztál vele :R

[Szerkesztve]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2219) Yaye válasza kraftxld (#2218) üzenetére


Yaye
őstag

Bevallom, én nagyon nem vagyok megbékülve az elsővel, valami nagyon nem stimmel vele. Ha valóban azt szeretnéd, akkor még csiszolni kell rajta (főleg a szemei nagyon rosszak).

(#2220) kraftxld válasza Yaye (#2219) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, azt szeretném, már úgy hozzámnőtt az a kecske :D
Szerintem jó lett nagyon a kép :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2221) Agostino válasza kraftxld (#2220) üzenetére


Agostino
addikt

Ha mindenképpen kecskét szeretnél, akkor ez pl nem érdekelne : [link]? Googlen csak poenból rákerestem, és szerintem nagyon jól mutat, + plusz nagy kevés munkával kész képet kaphatsz. : ))

Bár lehet gondok lesznek azzal, hogy túl magas, a kis kép meg felismerhetetlen lesz, de fene tudja, ehhez nem értek annyira.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2222) Agostino válasza Agostino (#2221) üzenetére


Agostino
addikt

Mivel időmből futotta elővettem minden tudásom és megnéztem mit tudok én kihozni a képből. Hát ennyit.:

[kép] , [kép] , [kép].

Kicsit keretes lett. Üsse part, asszem át is engedem a terepet a profiknak. : ))


[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2223) kraftxld válasza Agostino (#2222) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ezzel az a baj, hogy túlságosan meg van nyújtva a többi avatarhoz képest.
De nagyon köszönöm a fáradozásod! :R

[Szerkesztve]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#2224) orbano


orbano
félisten

Sziasztok!

Úgyis ugrott a bugrott, így kiadom pár prototípusomat a kezeim közül. sztem a két macsekos bekerülhetne a fix avatárok közé :)

[kép]

Üdv!

A vér nem válik VAZZE!™

(#2225) (Kolombusz) válasza orbano (#2224) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Boci és Pipis van már kamikaze bocinak, szal azt kivetnéd szerintem, de a többi jó. :R

(#2227) orbano válasza kraftxld (#2223) üzenetére


orbano
félisten

[kép] Esetleg?

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#2228) CriticalHit válasza orbano (#2224) üzenetére


CriticalHit
őstag

Hurrá, a kisebb stupid a Two Stupid Dogs-ból. Imádom.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#2229) orbano


orbano
félisten

Valaki tudna nekem ebből egy, a megfelelő színre optimalizált gifet és egy miniatűr verziót készíteni?
[kép]

Előre is köszönöm! :R

A vér nem válik VAZZE!™

(#2230) Hasek válasza orbano (#2229) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Remélem jó lett....
[kép][kép]

Üdv. H

(#2231) Shim válasza orbano (#2229) üzenetére


Shim
őstag

[kép][kép]

utólagos engedelmeddel megfordítottam, mivel úgy illik, hogy a fórum felé nézzen

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2232) Hasek válasza Shim (#2231) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Errr... Szvsz ez nem néz a forumra. Épp hogy kifele fordítja a fejét... Ez így a forum felé repül.... :DDD

Üdv. H

(#2233) ngabor2 válasza Hasek (#2232) üzenetére


ngabor2
nagyúr

elég sokáig néztem, míg megláttam, hogy mi is akar ez lenni :D . meglehetősen nehéz észrevenni az arcát, és hogy merre néz.

(#2234) Shim válasza Hasek (#2232) üzenetére


Shim
őstag

ha sok hsz van felette, akkor pont oda néz :DDD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2235) Totyi


Totyi
őstag

Ide is írhatok már,el se hiszem:B(igaz nem hajtottam rá;de mégis jó,hogy így alakult)
Ez a kép,már nagyon régóta tetszik nekem.[link]
Nem tudom,hogy ez hogyan festene itt.Gondoltam az egész fickóra kukástól(háttér nélkül),vagy ha az úgy túl kicsi lenne,akkor lehet csak maga a figura kuka nélkül.Ha vki magára vállalná a feladatot és megcsinálná nekem azt nagyon megköszönném.Kicsit kellemetlen ilyet kérni;de van 1-2 nagyon ügyes ember;aki még ráadásul segítőkész is.
Mindenesetre megköszönném a segítséget. :R

(#2236) Shim válasza Totyi (#2235) üzenetére


Shim
őstag

ööö...én előtte azért megkérdeznék egy modit, hogy mit gondol róla, elmegy-e itt a fórumon egy ilyen kép :U

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2237) Totyi válasza Shim (#2236) üzenetére


Totyi
őstag

Annyira nem tudom,hogyan megy ez.-de elnézve mondjuk sanya avatarját,ez sem sokkal különb,jobb,rosszabb...de igazad van.Rákérdezek.

(#2238) orbano válasza Shim (#2231) üzenetére


orbano
félisten

Köszi Neked és Haseknak is. Szerintem az eredeti néz pont jól, a hozzászólások irányába, a másik pedig az oldalról elfelé. Hasekét megyek requestelem, kicsit emelt még a kontraszton, így élénkebb lett.
Köszönöm a segítséget! :R
A kicsi avatart szerintem vissza fogják dobni, elég nehezen kivehető. Van egy példányom, amiből kivettem a glóriát és a szárnyakat, így piciben is jobban mutat. Valakinek elmailezhetném, fel tudná tölteni?

A vér nem válik VAZZE!™

(#2239) Shim válasza orbano (#2238) üzenetére


Shim
őstag

akkor ezek szerint rosszul vettem ki az egyes testrészeket :U hogy ne haljak meg hülyén: a fehér izé mi a fejénél? és mit tart a kezében? :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2240) Hasek válasza Shim (#2239) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

A fehér izé, szerintem a füle(mivel ez egy bárány).... A fekete meg a ruhájának a belseje. Azért fekete, mert árnyék van ott. A /ruhájaköpenye ilyen bő, és lelóg, és be lehet látni. :DDD

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2241) Shim válasza Hasek (#2240) üzenetére


Shim
őstag

basszus! ha nem mondod, rá nem jövök, hogy ez egy bárány...így már világos minden, buta voltam :D

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2242) Totyi válasza Shim (#2241) üzenetére


Totyi
őstag

Mivel lehet egy normális képből egy ilyen avatart csinálni?

(#2243) Hasek válasza Totyi (#2242) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én a photoshoppal dolgozom....

Üdv. H

(#2244) Totyi válasza Hasek (#2243) üzenetére


Totyi
őstag

Értem.Megpróbálok csinálni vmit;mert mást nem akarok fárasztani ezzel.Kidus javasolta,hogy kérdezzem ki egy szaki véleményét;hogyan lehetne jól megcsinálni.
Erről volna szó.Tudnál egy véleményt mondani esetleg?Meg lehet oldani a láthatóság keretein belül?[link]

[Szerkesztve]

(#2245) Hasek válasza Totyi (#2244) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Kidus amit mondott a Modit keresekben, igaz. Túl kiugranak a szemei, és ha összenyomom, akkor eléggé kivehetetlen. Én elkészítettem már korábban ezt, de nem akartam vele vilogni, mert az elöbb említett hiba miatt nem lett valami jó:
[kép]
Én ennyit tudtam kihozni belölle, és van egy tippem, hogy ez nem lesz jó a modiknak...

Mod 2241: 10-15 perc....

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2246) Totyi válasza Hasek (#2245) üzenetére


Totyi
őstag

Végeredményben nem olyan rossz;de nem is az igazi.Szétnézek még;hátha találok más képet ami szintén tetszik.Ezt mennyi idő alatt hoztad össze?

(#2247) Hasek válasza Totyi (#2246) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Mod 2241: 10-15 perc.... <---- Ezt válasznak szántam, csak elírtam a számot... :B

[Szerkesztve]

Üdv. H

(#2248) Totyi válasza Hasek (#2247) üzenetére


Totyi
őstag

Lehet,hogy én is megpróbálom,nem akarok senkit sem fárasztani a hülyeségeimmel.Bár,ha nem megy akkor itt fogok kikötni...sőt szinte 100%:) :) :B

(#2249) Shim válasza Totyi (#2248) üzenetére


Shim
őstag

csak nyugodtan, ez a topic csak ezért van :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2250) Totyi válasza Shim (#2249) üzenetére


Totyi
őstag

Nem tudom még mi lesz.Egyenlőre azt sem tudom,hogy mi legyen.Egy biztos,hogy HC kategóriában lesz vmilyen kép;de még nem tudom hogy mi.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.