Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1351) [pod]Diablo válasza Vigneau (#1350) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

okés.itt van:[kép]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1352) wipes válasza [pod]Diablo (#1345) üzenetére


wipes
senior tag

:R :R köszönöm

(#1353) [pod]Diablo válasza wipes (#1352) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

szivesen

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1354) Vigneau válasza [pod]Diablo (#1351) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen a kedvességed! :R

Akkor nézzük együtt őket: [kép] [kép]

[pod]Diablo! Azt hiszem, szuper lett!!! Most már csak a másik topik van hátra! Millió THX!!! :R

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1355) [pod]Diablo válasza Vigneau (#1354) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

szivesen.Akkor márcsak be kell linkelned a Request topicba és ha minden jól megy akkor hamarosan megfogod kapni,ha elfogadják

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1356) Manitou


Manitou
addikt

pod Diablo !
AZ 1334#-esből nem lehet kihozni semmit? Vagy felejtős :F

[Szerkesztve]

(#1357) [pod]Diablo válasza Manitou (#1356) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

megpróbálom,de nem várj túl sokat

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1358) Manitou válasza [pod]Diablo (#1357) üzenetére


Manitou
addikt

Ok :R

(#1359) [pod]Diablo válasza Manitou (#1358) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nem igazán tudtam vele mit kezdeni.Az a baj hogy sok helyen beleolvad a háttérbe és nem igazán tudom jól kivágni.De délután vagy keresek egy képet,vagy ezzel még próbálkozok.DE ha linkelsz valamilyen képet akkor azt szives örömest megcsinálom neked.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1360) Bash


Bash
őstag

Vigneau!

Én is dolgoztam a képpel kicsit, kérlek véleményezd:

[kép] [kép]

http://bashtravel.com/

(#1361) Vigneau válasza Bash (#1360) üzenetére


Vigneau
félisten

Szia Bash!

Meghajlok a munkád előtt! :R Diablo-nak is sokat köszönhetek, de ez a szinezés még jobbá tette Patrick-ot! A kontúrok is élesebbek lettek! Nagyon tetszik! Köszönöm szépen! :C Ha végleges verzióként jó a PH!-nak is, akkor ez nekem is nagyon megfelel. Mi a teendőm ezek után? Tegyem be a képeket újra a Request topikba?

Üdv: Vigneau

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1362) Bash válasza Vigneau (#1361) üzenetére


Bash
őstag

Egyelőre kicseréltem őket a request topic-ban, aztán majd reméljük jön Yaye és csinál még jobbat. :)

http://bashtravel.com/

(#1363) Troy. válasza Bash (#1360) üzenetére


Troy.
addikt

a nagykép és a kiskép legfeljebb mekkora lehet?

.

(#1364) Vigneau válasza Bash (#1362) üzenetére


Vigneau
félisten

Nagyon szépen köszönöm a segítséged! :R Remélem, Yaye is művészinek találja majd! ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1365) MyKonzerv válasza Troy. (#1363) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

#1

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#1366) parandroid válasza Troy. (#1363) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nézz csak körül kicsit jobban... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1367) Vigneau válasza Troy. (#1363) üzenetére


Vigneau
félisten

Nagykép 40*50, kiskép 16*20 képpont lehet, de ezektől az adatoktól el lehet térni kis mértékben. Az első hsz-t olvasd végig, ott is megtalálod erre a választ: [link]. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1368) Troy. válasza Vigneau (#1367) üzenetére


Troy.
addikt

bocs, nem olvastam el az elsőt. :U

csak mert lehet ,hogy segitenék avatarokat gyártani . :C

[Szerkesztve]

.

(#1369) [pod]Diablo válasza Manitou (#1356) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

egynelőre csak enyit tudtam belőle kihozni:



[link]

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1370) Manitou válasza [pod]Diablo (#1369) üzenetére


Manitou
addikt

A kép nem található :F

(#1371) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#1369) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

holnap még próbálkozok vele.most hogymegnéztem látom hogy elég soványlett a jobb oldala

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1372) [pod]Diablo válasza Manitou (#1370) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

még enyit tudtam belőle kihozni:[link]
szerintem el lehet felejteni ezt a képet,de mielőtt másik után nézel kérdezd meg yaye-t vagy valakit aki ebbe nagyon penge
Vigneau:még picit alakítottam a képen nemtudom hogy jó lesz-e csak unatkoztam:[link]

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1373) [pod]Diablo válasza Manitou (#1356) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

találtam egy képet amiből valaki ügyes képszerkesztő mester talán kitudna hozni valamit:[link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1374) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#1373) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Itt van egy egész jó kép:[link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1375) Manitou válasza [pod]Diablo (#1374) üzenetére


Manitou
addikt

Ez király. Ez is jó lenne , ha meg tudná valaki csinálni. :)
Köszi hogy fáradoztál azzal amit én gondoltam, de tényleg nem lett így jó. :((

(#1376) [pod]Diablo válasza Manitou (#1375) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nincs mit.Majd megpróbálom megcsinálni ezt a képet is.Ha nem sikerül,akkor szerintem valaki biztos megcsinálja pl:yaye.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1377) Gabeszku válasza [pod]Diablo (#1376) üzenetére


Gabeszku
senior tag

Nem valami jó az eredeti kép minősége :(
Ennyit ki tudtam hozni belőle
Mhhh valami nem stimm nem lett transparent... ehh sorry


[Szerkesztve]

Üdvözlettel: Gabeszku

(#1378) Gabeszku válasza Gabeszku (#1377) üzenetére


Gabeszku
senior tag

Na megrpóbáljuk mégegyszer :)
[kép]


[Szerkesztve]

Az agyam eldobom....A PH csinálja? nálam nincs háttér itt meg van... érthetetlen


[Szerkesztve]

Üdvözlettel: Gabeszku

(#1379) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Egy verzió tőlem:

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#1380) Gabeszku válasza Pompi (#1379) üzenetére


Gabeszku
senior tag

ez már sokkaljobb :) Mit használsz szerkesztésre?

Üdvözlettel: Gabeszku

(#1381) Gabeszku


Gabeszku
senior tag

Na asszem rájöttem mi okozza a probeszt. Itt az első normális kép :)[kép]

Üdvözlettel: Gabeszku

(#1382) Gabeszku válasza Gabeszku (#1381) üzenetére


Gabeszku
senior tag

Ezekről a brekikről jókat lehet alkotni:) szép szines kis élőlények.
[kép]
[kép]

Üdvözlettel: Gabeszku

(#1383) [pod]Diablo válasza Pompi (#1379) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ez egész jó lett.
Gabeszku:Ha megfordítanád a képet,és egy picit finomítanál a szélén és a hátteret is megcsináltad volna akkor jobban nézett volna ki.Majd csinálok én is egy verziót csak most nincs ídőm

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1384) Manitou válasza Pompi (#1379) üzenetére


Manitou
addikt

Jólesz már látom :R :) Nem lehet egy kicsit nagyobbra?

(#1385) Vigneau válasza [pod]Diablo (#1372) üzenetére


Vigneau
félisten

Aranyos lett, de a korábbi zöld nekem bőven megteszi. Amúgy nagyon szép munka! :R :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#1386) Pompi válasza Manitou (#1384) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hogy érted, hogy nagyobbra? Elvileg 40x50 a megengedett méret. Bash írta a múltkor, hogy inkább a magasság ami fix, a szélesség lehet több, főleg az ehhez hasonló horizontális képekhez. Ilyen esetre 58 pixeles szélességet írt.

Ha a teljes képet rakom 58 pixel szélesre, akkor csak 33 pixel magas lesz, ami szerintem kicsi, de itt van:
[kép]

Itt egy kivágat a képből az előbbi 55x40 körüli méret helyett ez 58x40 tehát picit többet mutat:
[kép]

És itt egy 4. verzió ez másik kivágat a teljesből 58x45 méretben
[kép]


Szerk: én innen a középsőre szavazok, vagyis a 3-as verzióra.

Szerk2: Gabeszku: ''fotobolt''-ot használok. Amúgy nagyon pixeles a képeknek a széle amit linkelgetsz, kicsit még finomítani kellene a technikán.

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1387) [pod]Diablo válasza Pompi (#1386) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Nagyon jó lett.Gratula.
Gabeszku:ezeket a képeket az uj arcképek topicba kellene a beraknod.És ha van kérdésed akkor a képszerkesztés topic-ba.
képszerkesztő topic:[link]
Uj arcképek topic:[link]

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1388) Pompi válasza [pod]Diablo (#1387) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

...nem szóltam...

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1389) Gabeszku válasza [pod]Diablo (#1387) üzenetére


Gabeszku
senior tag

Köszi köürülnézek

Üdvözlettel: Gabeszku

(#1390) [pod]Diablo válasza Gabeszku (#1389) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

szivesen

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1391) Manitou válasza Pompi (#1386) üzenetére


Manitou
addikt

Hmm. nem tudom, én meg a 4-et gondolnám, mivel pont azzal volt gondom hogy kicsi a fej, kicsi a magassága. A 3-ik változat viszont ugyanolyan csak szélesebb.

[Szerkesztve]

(#1392) [pod]Diablo válasza Manitou (#1391) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

ha ez a kép esetleg nem lenne jó akkor néztem még pár képet:[link]
Ezene az oldalon is tudsz keresni pár képet:[link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1393) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Sziasztok,

Nemsokára eltelik a szükséges idő az új avatarhoz,
így hozzánemértésem lévén szeretném a grafik guruk
segítségét kérni az új arckép projecthez. Ezt a piktúrát
szemeltem ki, remélem nem lesz vele gond:

[link]

előre is kösz mindenkinek & üdv

-= No way back from Here =-

(#1394) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

szeretném megkérdezni,hogy ez[kép] az avatar megoldható-e lenne saját,PH!-s avataromnak használandó, ill. ha valami átalakításra szorul(na),valami grafikus Úr megcsinálná-e nekem egy köszönömszépenért a PH!- kompatibilis avatart.

örök hála
Üdvözlettel,
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1395) Balinov válasza Balinov (#1394) üzenetére


Balinov
félisten

Szánom-bánom bűnömet,de az imént rossz képet töltöttem fel.Tehát a kép,amiből avatart szeretnék az [kép]
Elnézést kérek balgaságomért.
üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1396) Yaye válasza Bash (#1362) üzenetére


Yaye
őstag

Ennél? Minek? :D

Manitou: Szerintem ez a ''hűdekemény farkas vicsorgok meg véresek a fogaim és csúnyán nézek közben'' dolog annyira sztereotip. Mint egy rossz heavy-metal grafika, marha dögösnek akar látszani de nem az, sőt már csak a vörösen világító szem hiányzik hozzá hogy direkte komolytalan legyen. Ez privát vélemény.
Megpróbálok fabrikálni valamit, olyat ami nekem tetszik, hátha neked is bejön.

(#1397) Ráczkölke válasza Yaye (#1396) üzenetére


Ráczkölke
tag

hm, most nézem ez a farkas tök olyan, mint amikor a macskám tüsszenteni akar és közben gúvasztja a szemeit. :D

(#1398) [pod]Diablo válasza [lAyCsI] (#1393) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

megpróbáltam megcsinálni:[kép]
Balinov:neked is megcsináltam a képet:[kép]
és megcsináltam másik méretbe is:[kép]





[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1399) Ráczkölke válasza [lAyCsI] (#1393) üzenetére


Ráczkölke
tag

Én is bepróbálkoztam: [kép] [kép]

(#1400) Manitou válasza Yaye (#1396) üzenetére


Manitou
addikt

Ok :D Várom mit alkotsz. :R

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.