Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2651) Totyi válasza Kidus (#2650) üzenetére


Totyi
őstag

Értem a lényeget.Köszi a segítséget,megyek is. :B

(#2652) X@b3e


X@b3e
addikt

Köszönöm minden kedves segítő arcnak, akik segítettek megkreálni az arcberendezésm. Orbano, [pod]Diablo, Hasek, Shim és persze a kedves modok, akik türelmesek voltak hozzám.

És egy nagy special thanxBLiNk3r-nek, aki kihozta ezt a végleges remekművet :R

Szal nagyon köszi, remélem senkit nem hagytam ki :B

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#2653) busman


busman
addikt

Ebben tudna vki segíteni...?[[link]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2654) shev7


shev7
veterán

Ezuton is szeretnem megkoszonni mindenkinek aki reszt vett az avatarom elkesziteseben. BLiNk3r-nek kulon koszonet, hogy elkeszitette ezt a valtozatot, amikor mar lemondtam rola.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2655) Flashget


Flashget
félisten

Hi All.

Egy hozzáértőt szeretnék megkérni az új avatarom elkészitéséhez a ph követelményeinek megfelelően.
[link]
Aki tud és szeretne is segíteni priviben jelezze.
Thx.

Realme GT Master Edition

(#2656) Kidus válasza Flashget (#2655) üzenetére


Kidus
őstag

Egyik hibaja, hogy fenykep(szeru).
Masik hibaja, hogy nem egesz, le van vagva a feje. Ennek neki sem fog allni senki, plz keress masikat.

Assuming Control

(#2657) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A linkbe szereplő képet szertném majd avatarnak, de át kéne szerkesztni, hogy jó legyen.Meg tudja valaki csinálni nekem?Igazából ugy látom, hogy csak a széleit kell megcsinálni mert a többi elég jó
[link]

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2658) Flashget válasza Kidus (#2656) üzenetére


Flashget
félisten

Ok, értem.

Realme GT Master Edition

(#2659) Totyi válasza Kidus (#2650) üzenetére


Totyi
őstag

Kidust kéretik ide! :)
Grafi ezt írta:Jó lesz ez a kép. Egy kicsit szerinte pasztelesebb színeket kellene használni, mert így nagyon ''világít''. Kérd meg Kidit a szerkesztős topikban segítsen rajta. Ha megvan gyere vissza és kicserélem a képed....tudsz ezen segíteni?Megköszönném... :)

(#2660) [pod]Diablo válasza Totyi (#2659) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

[kép]

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2661) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#2660) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

vagy?[kép]

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2662) Totyi válasza [pod]Diablo (#2660) üzenetére


Totyi
őstag

Jaj :B ez nagyon fehér lett,szegényt kihipóztad?Nem lehetne egy kicsivel sötétebb?Az eredeti volna a legjobb,de ha grafinak nem tetszik...:)
Amúgy köszi a gyors reagálást.A photoshopban ezt hol csinálod?

(#2663) [pod]Diablo válasza Totyi (#2662) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Én nem fotoshopppal csinálom.

Ha esetleg a söttebb változat jó lessz,akor már csak valakine átlátszóvá kéne tennie mert azt nemtudom megcsinálni.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2664) Totyi válasza [pod]Diablo (#2663) üzenetére


Totyi
őstag

Hogy őszinte legyek,nem tudom miért nem jó grafinak,az eredeti színnel a legjobb. :B
Tudsz még pár árnyalatot csinálni?
Én nem fotoshopppal csinálom...értem.

Most nem átlátszó a háttere...

[Szerkesztve]

(#2665) [pod]Diablo válasza Totyi (#2664) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

ez?[kép] vagy?[kép]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2666) peterszky válasza Jégkokó (#2657) üzenetére


peterszky
őstag

ó, úgy tűnik nem nekem lesz Guybrush Peepwoodos :DDD avatarom. nem baj, majd lesz helyette LeChuck ;]

What else you gonna do on a Saturday?

(#2667) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Kis korrekció, nemtudom mennyi látszik belőle:

[kép][kép]->[kép][kép]

Feel Good Inc.

(#2668) [pod]Diablo válasza Pompi (#2667) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

sztem jó lettt.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2669) Totyi válasza [pod]Diablo (#2665) üzenetére


Totyi
őstag

ezek is olyan halványak...

Pompi,igen,ez már jobb egy kicsit.Hogy csinálod ezt a photoshopba?

(#2670) Yaye válasza Kidus (#2574) üzenetére


Yaye
őstag

Óh, csak ráhajtott végül valaki... Sokáig ez volt az MSN avatarom :) Baromi régen megcsináltam ezt a figurát, egy picit jobb fej-változattal, hogy majd egyszer ezt fogom kérni itt a PH-n is. Még szerencse hogy közben letettem róla... Úgyhogy (picit fájó szívvel :B ) bedobom a köztudatba, vessétek össze a mostanival.

[kép] [kép]

A Totyi féle monsta már fölmerült, még nagyon régen, wrz fórumtárs részére el is készült, meg is jelent a request topik korai kiadásainak egyikében, csak aztán beütött a Nagy Avatar-válság, és elaludt a dolog. Ehol (akkor még picit más volt a háttérszín, de talán az alapanyaga jobb... Pompiénak a színe, bevallom, kiégeti a retinám :B ):

[kép] [kép]

Végül kérésére postolom [w] fórumtárs kicsit megdolgozott mézeskalács-szörnyét:

[kép] [kép]

[Szerkesztve]

(#2671) Totyi válasza Pompi (#2667) üzenetére


Totyi
őstag

Tudnál többet is csinálni?Mert akkor privive elküldöm grafinak mondja meg,hogy melyik még a az elfogadható legjobb.Nem akarok több képet tenni az arcképes topicba.

(#2672) Kidus


Kidus
őstag

En meg kizarolag Grafi kedveert okorkodtem ossze ezt:

[kép]

;]

Egyebkent Yaye, hianyoztal mar innen nagyon :)
Mindig meglepo, miket tudsz alkotni.

mod: a pintyet meg szerintem foglald le magadnak :D

Assuming Control

(#2673) Totyi válasza Yaye (#2670) üzenetére


Totyi
őstag

A Tied is nagyon jó! :)
Ezt a képet véletlenül találtan,mert a gömböcöm nem tetszett a modiknak;így kerestem mást.Nem akartam mással csináltatni;így én csináltam meg kb 40 perc alatt;de 8 órai photoshop ismerkedéssel.Sehogysem tudtam átlátszóvá és jó minőségűvé tenni egyszerre.Aztán kerestem a fórumon belül és ráakadtam az egyik hsz-re és az alapján sikerült. :P ...de sokáig kínlódtam.Végül kidus segített a végén.De sztem jó,bár tényleg világít egy kicsit. :B

(#2674) Totyi válasza Kidus (#2672) üzenetére


Totyi
őstag

Nem tudtam kitalálni,hogy mi baja van a képnek...:)Látom itt mindenki vágja a photoshop-ot;csak én vagyok láma. :))

(#2675) Kidus válasza Totyi (#2674) üzenetére


Kidus
őstag

En inkabb csak pepecselek, ez a kep is csak ugy ossze lett dobva 2 perc alatt, a poen kedveert ( termeszetesen a szine sotetebb :D )
Igazabol sokat kene meg fejlodnom, meg kene egy normalis vga, blablabla, meg kedv is kene hozza, ami ritkan jon :)

Assuming Control

(#2676) Totyi válasza Kidus (#2675) üzenetére


Totyi
őstag

Kedv,az kéne leginkább... :))
Mit gondolsz...pompi képe jobb vmennyivel?Nem akarok újabb képpel megjelenni,amíg nem biztos.

(#2677) Kidus válasza Totyi (#2676) üzenetére


Kidus
őstag

Nem tudom, en ezt csinaltam ( csak elfelejtettem berakni :D ):

[kép]

Te dontod el, melyik tetszik, pl amit Yaye csinalt, annal nagy elony, hogy a fogainak is van korvonala, nem csak log a semmibe a feherseg, meg arnyekoltabb is, bar kicsit koszos hatasa van igy, de nekem az is tetszik. Tedd egymas melle az elkeszult verziokat, vesd ossze, es valassz erzesed szerint :)

Assuming Control

(#2678) mahatma


mahatma
aktív tag

esetleg ha valakinek nagyon sok szabadideje lenne, csinálna nekem ebből [link] egy ph kompatibilis arcképet (tudom h nem kérhetem, csak szívességből kérem, valahogy meghálálnám). :R

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#2679) Totyi válasza Kidus (#2677) üzenetére


Totyi
őstag

Hát hun jár az eszed?:)
Természetesen ez kell,mert én csináltam a munka nagyon nagy részét;és a végén Te is segítettél.Ez sötétebb...grafi biztos ezt mondta? :F Mert a többiek eddig világosabbat csináltak.
Ha ez szted jó,és grafi bizots elfogadja,akkor megcsinálod nekem a kicsit is?

(#2680) busman


busman
addikt

Még mindíg ugyanaz a gondom...[kép]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#2681) Kidus válasza Totyi (#2679) üzenetére


Kidus
őstag

Pasztelt mondott, de szerintem a sotetebb is megteszi, mert a problemaja az lehetett leginkabb, hogy vilagitott. Proba cserko....

Assuming Control

(#2682) Yaye válasza Totyi (#2673) üzenetére


Yaye
őstag

Picit updatelt verzsön:
[kép]

(#2683) Totyi válasza Kidus (#2681) üzenetére


Totyi
őstag

Ezeket a szakzsargon szavakat ti értitek én nem. :) Kicsijét meg tudod bűvölni?-ha szépen megkérlek?

yaye: tök kafa ez is,ránézésre élethűbb mint az enyém. :R



[Szerkesztve]

(#2684) Yaye válasza Totyi (#2676) üzenetére


Yaye
őstag

Totyi, tudnál linkelni egy nagyobb, eredeti verziót? :)

Azért élethűbb mert az egy picit nagyobb, eredeti 3D-s szkrinsotból készült, ha jól emlékszem.

[Szerkesztve]

(#2685) Totyi válasza Yaye (#2684) üzenetére


Totyi
őstag

[link]
Tessék.Kb 40 percig kerestem,amíg találtam egy jó képet erről a figuráról.:)

(#2686) Totyi


Totyi
őstag

[kép][kép]
Csináltam én egy kicsit a nagy mellé.Jó lesz ez így?

[Szerkesztve]

(#2687) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Na még egy kicsit faragtam én is :DDD Próbáltam Yaye mester színeihez igazodni ;)

[kép][kép][kép]


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#2688) Totyi válasza Pompi (#2687) üzenetére


Totyi
őstag

Lassan már választani sem tudok...jó mindegyik.Eddig ez a legjobb. ;)

(#2689) Pompi válasza Totyi (#2688) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az tuti, hogy ez a Yaye féle színösszeállítás amit próbáltam implementálni a te verziódba sokkal elfogadhatóbb, mint az eredeti, ami nekem is túl erős volt, csak először nem tudtam mihet igazítani, de Yaye képe megadta az irányvonalat.

Az biztos, hogy én most hazamegyek, a többit majd otthonról ;)

Feel Good Inc.

(#2690) Totyi válasza Pompi (#2689) üzenetére


Totyi
őstag

Nekem ez a verzió elfogadható,jó.Fél kilencig vagyok itthon.Addigra hazaérsz? :)-bár nem tudom mit akarsz még csinálni rajta.Sztem oké...

(#2691) Pompi válasza Totyi (#2690) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Csinálni majd az akarom amit a Modik kifogásolnak benne, feltéve ha lesz ilyen ;)

Feel Good Inc.

(#2692) Kidus válasza Totyi (#2690) üzenetére


Kidus
őstag

Varj meg, en azt mondom.
Holnapra meglesz minden verzio, ugy sejtem Yaye is jon meg, Pompi is igazit(hat), aztan utana kenyelmesen donthetsz. :)

Assuming Control

(#2693) Totyi válasza Pompi (#2691) üzenetére


Totyi
őstag

oks :)

Kidus: Yaye biztos tök jó verzióval jön;és itt leszek bajban ha jön... :)mert Ő tuti állat verzióval áll elő.És ekkor jön képbe a hiúság. :B :B Megcsináltam,szenvedtem vele sok-sok órát,jó érzés volt,hogy igen...én csináltam a nagy részét.
De haYaye vagy pompi überel,ami bztos:),akkor hagyom a fvszba a hiúságot. :DDD Ami szebb,az győz.
Köcce mkinek. :R :R

[Szerkesztve]

(#2694) Kidus válasza Totyi (#2693) üzenetére


Kidus
őstag

Nezd: ugy, hogy eletedben nem lattad ezelott a PSt, ez szep teljesitmeny.
Nem kell hogy vesszen a kep, felhasznalhatod msn kepkent, esetleg mas forumon, ahol szabad feltoltes van, stb :)
Azt valasszad, amelyik a legjobb, ha ennyi lehetoseg van, hiszen ezt fogod nezegetni, amig itt forumozol.

Assuming Control

(#2695) Totyi válasza Kidus (#2694) üzenetére


Totyi
őstag

Természetesen igazad van,soha nem láttam még PS-otés csak kiszenvedtem:)Azért örülök neki,hogy meg tudtam csinálni :B
Megvárom a két mester művét,aztán választok.Biztos nagyot alkotnak,mint mindíg. :C
A bíztatásért: ;)

(#2696) Yaye válasza Totyi (#2690) üzenetére


Yaye
őstag

Na elég a vacakolásból, Hölgyeim és Uraim. :)

[kép] [kép]

(Ezek az eredeti gyári színek, ha kell, egy mozdulattal lehet finomítani rajta.)

[Szerkesztve]

(#2697) Totyi válasza Yaye (#2696) üzenetére


Totyi
őstag

Uhhhh :Y Ez igen,gondoltam,hogy jó lesz;de hogy ennyire!!! :R
Most nem tudok szóhoz jutni...le vagyok nyűgözve.Most már csak egy modit kéne idevárni...mondjuk kidust;hogy megnézze,hogy a szín megfelel-e. :)

[link]
Grafi ezt írta a képről,hogy megfeleljen.

[Szerkesztve]

(#2698) Kidus válasza Totyi (#2697) üzenetére


Kidus
őstag

Ez tokeletes.

Assuming Control

(#2699) Totyi válasza Kidus (#2698) üzenetére


Totyi
őstag

Ez bizti?Nem akarok megint rossz képpel beállítani Grafihoz.De ha jó(szted);akkor már megyek is. :))

(#2700) Kidus válasza Totyi (#2699) üzenetére


Kidus
őstag

Nem vagyok Grafi :D
Szerintem ebbe nem lehet belekotni ( bar a merete hatareset ), messze a legjobb.

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.