Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) Pompi válasza Balinov (#1395) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Itt van két verzsön tőlem is:

[kép]

[kép]

Feel Good Inc.

(#1402) Yaye válasza Balinov (#1395) üzenetére


Yaye
őstag

Megcsináltam a ''vérnyulat'' is de 50x40 körül már kivehetetlen...

[kép] [kép]

[Szerkesztve]

(#1403) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ezekről mi a vélemény?
Mit összekínlódtam mire Photoshopban megcsináltam:). Ahhoz képest, milyen késő van, és mennyire nem csnálgatok ilyeneket, nem is rossz:).

[kép]
[kép]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1404) Pompi válasza Yaye (#1402) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem nagy ez egy kicsit?! Vagy lehet, hogy elmegy, mert nincs nagyon kitöltve a teljes terület?

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1405) Balinov válasza Pompi (#1401) üzenetére


Balinov
félisten

Köszönöm Pompi és köszönöm a másik 2 fórumtársnak is. Meghánytam-vetettem magamban,így azt hiszem Pompi 2-ik változatát kérvényezem az illetékeseknél.

Mégegyszer nagyonszépen köszi! :R :R

Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1406) Yaye válasza Pompi (#1404) üzenetére


Yaye
őstag

Pixelre lehet hogy nagy, de pár oldallal korábban i am avatarjával kapcsolatban föl lettem világosítva hogy az nem számít, lényeg hogy szemre jó legyen. Márpedig itt a bajuszszálak miatt ilyen széles, s elég keskeny is, a kép tényleges területe semmivel nem nagyobb mint egy szabvány 40x50 fejnek.

(#1407) Pompi válasza Balinov (#1405) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Itt van hozzá a kis kép: [kép]

Feel Good Inc.

(#1408) [lAyCsI] válasza Ráczkölke (#1399) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Hü,
a baloldali nagyon tuti!:R
megcsinálnád még kicsibe is?
és hálám örökké üldözni fog!:)

-= No way back from Here =-

(#1409) Ráczkölke válasza [lAyCsI] (#1408) üzenetére


Ráczkölke
tag

[kép] mindent az ügyfélért! :C

(#1410) parandroid válasza [lAyCsI] (#1408) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem akarlak elkeseríteni, de ez igencsak logó-szerű.
Nem keresel inkább egy figuratívabb ábrát?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1411) Bash


Bash
őstag

Balinov!
Nem találtam elég jónak a képet, ezért elővettem az eredetit, és fabrikáltam rajta kicsit:
[kép] [kép] -> [kép] [kép]
Közel sem tökéletes, de talán egy árnyalatnyival jobb lett. A bajuszát nem igazán találtam el, ha Yaye kolléga megcsinálná a levágott nyakú verziót, az lenne a legjobb szerintem.

Dilikutya!
Légy szíves linkeld be az eredeti képet, hátha tudunk valami alakítani rajta.

[lAyCsI]!
Ahogy peterkeT kolléga is megfogalmazta eléggé logó-jellegű a kép, az ilyen keretes/körbe foglalt képeket nem tartom alkalmasnak arcképre.

http://bashtravel.com/

(#1412) Balinov válasza Bash (#1411) üzenetére


Balinov
félisten

Ittvagyok,meló eltolva. Figyu Bash, ha a 2-ik két kép (url-ből gondolom,hogy ez a Te verziód) megelel a PH!-s követelményeknek,akkor ezt szeretném használni,amennyiben egyetértesz. :R Köszönöm a segítségeteket!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1413) [lAyCsI] válasza parandroid (#1410) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ezek szerint ez tuti nem lehet:F
Ennél frankóbbat nem fogok találni:O

-= No way back from Here =-

(#1414) Dilikutya válasza Bash (#1411) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt van az eredeti:
[kép]

Esetleg ezzel is lehet kezdeni valamit, mindjárt ki is próbálom
[kép]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1415) Dilikutya válasza Dilikutya (#1414) üzenetére


Dilikutya
félisten

Itt pedig a nagyobbik képből készített két új verzió:
Ami máshol mindenütt jobban nézett ki mint itt:)

[kép]
[kép]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1416) LLKobe


LLKobe
veterán

Valaki segítene nekem ezeket kifinomítani?
[kép]
[kép]


Ha nem lenne jó, itt az alap:
[link]

Ügy szeretném, hogy valamennyire kicsiben is láccon hogy tollakból va kirakva....

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1417) Pompi válasza Dilikutya (#1415) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Két próba tőlem:

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#1418) Dilikutya válasza Pompi (#1417) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jajj, ezek már pofásabbak:) A nyaknélküli szerintem jobban megfelel, jobban kitölti a helyet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1419) parandroid válasza LLKobe (#1416) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez megint egy sziluett-rajz. Már az előző avatar-jelölteddel is ugyanez volt a baj. Keress valami rajzszerű képet, teljesen rossz irányba indultál ismét. Sorry to say. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1420) Dilikutya válasza LLKobe (#1416) üzenetére


Dilikutya
félisten

Látom Depeche Mode rajongó vagy. Ez jobban megtenné szerintem, rajzfilmszerűbb.

[kép]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1421) [lAyCsI] válasza Bash (#1411) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ezzel szted lehetne valamit kezdeni?(érdemes?)
[link]

-= No way back from Here =-

(#1422) Ráczkölke válasza [lAyCsI] (#1421) üzenetére


Ráczkölke
tag

Szerintem túl részletes, kicsiben nem fog látszódni igazán (igaza volt Bashnak, ez az Offspring banda logója), ez nem lenne jó?: [kép] [kép]

(#1423) Dilikutya válasza LLKobe (#1416) üzenetére


Dilikutya
félisten

Felejtős, ki is szerkesztettem innen 2 próbálkozásom:)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1424) LLKobe válasza parandroid (#1419) üzenetére


LLKobe
veterán

Semmi gáz:) Keresek:)

És találtam is. Remélem ez talán egy fokkal jobb,.....
Valaki segítene kipofozni?:
[kép]

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1425) LLKobe válasza Dilikutya (#1420) üzenetére


LLKobe
veterán

WOW! Köszönöm, csak most láttam:D Azóta találtam egyet ami teccik, remélem az jó lesz:)
Eggyel előrébb találod, segítenél azt kipofozni? Megköszönném! És a képet is köszi!!!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1426) [pod]Diablo válasza LLKobe (#1425) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

megpróbáltam javítani a képen és megcsináltam még azt a három acrot amit dilikutya linkelt.[kép][kép][kép][kép]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1427) Pompi válasza [pod]Diablo (#1426) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szörnyű dolgokat művelsz a képekkel... :( de látom nem adod fel soha...
És pont a lényeg (Martin) képe maradt le...

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1428) Pompi válasza Dilikutya (#1420) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

[kép][kép][kép]

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1429) Dilikutya válasza Pompi (#1428) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én Dave Gahannel próbálkoztam, de lekicsinyítve csúnya lett a széle. Az nekem ritkán sikerül jól.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1430) [pod]Diablo válasza Pompi (#1427) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

sorry.Még nem igazán megy jól.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1431) Pompi válasza [pod]Diablo (#1430) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hogy sikerül a hátteret így ''megoldani'' ?! Többször kitárgyaltuk már a transparent témát, de szívesen segítek ha akarod, csak ne itt rontsuk a levegőt, menjünk át a képszerkesztésbe ha gondolod...

Feel Good Inc.

(#1432) Dilikutya válasza Pompi (#1431) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha visszaolvasol a régi arcképes topikban, valaki tanácsolta, hogy lehet PH színű is az avatar háttere, ha jól emlékszem. Persze kényelmesebb az átlátszó háttér, hiszen akkor akármilyen színű alapra is ki lehet rakni. De legalább szépen meg tudja csinálni a körvonalakat, nem recés neki, ez az, ami nekem még nem megy:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1433) Pompi válasza Dilikutya (#1432) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az OK, de nála nem egyszinü a háttér. Olyan mintha valamilyen nagyobb tömörítésü JPG-be lenne elmentve előbb, aztán GIF-be.

Feel Good Inc.

(#1434) [pod]Diablo válasza Pompi (#1431) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

okés.Délután ráérek és akkor majd lenne 1-2 kérdésem.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1435) burgatshow


burgatshow
veterán

Én is szívesen segítek ha gondoljátok...

(#1436) Dufresne


Dufresne
addikt

Sziasztok!
Mivel elméletben megértem rá, szeretnélek titeket megkérni a követkeő két alternatíva megteremtésére az alábbi két képből:)
[link]
[link]

Jah és a alany Wilie a prérifarkas lenne természetesen:)

1000hála :R

(#1437) Balinov válasza Dufresne (#1436) üzenetére


Balinov
félisten

jó az aláírosod, Dufresne, látom,nemcsak engem nyulaznak le a vakok és gyengénlátók

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1438) Dufresne válasza Balinov (#1437) üzenetére


Dufresne
addikt

Köszi :B
Csak aztán nehogy ránkszóljanak :DDD

(#1439) Pompi válasza Dufresne (#1436) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az első képből egy verzsön:

[kép][kép][kép]

Feel Good Inc.

(#1440) robekri


robekri
addikt

Én Oggy-t szeretném nagyon, de jó kép sincs nagyon! :O

[link]

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1441) Yaye


Yaye
őstag

[kép] [kép]
[kép] [kép]

(#1442) Dufresne válasza Pompi (#1439) üzenetére


Dufresne
addikt

Köszi, ez nagyon tetszik:D

(#1443) [lAyCsI] válasza Ráczkölke (#1422) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Igazán kedves tőled hogy próbálsz segíteni, szenksz!:)
Ez szted nem logószerű:F

-= No way back from Here =-

(#1444) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

MOD urak, ez lehetne esetleg?
[link]

[Szerkesztve]

-= No way back from Here =-

(#1445) Dilikutya válasza Pompi (#1417) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elkészítettem hozzá a kicsi verziót is, ha senki sem emel kifogást, akkor megköszönöm, és ezt választom.

[kép]
[kép]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1446) Troy.


Troy.
addikt

szemüveget raktam a kopasz emberre. :D ( első próbálkozás) hátha valakinek megtetszik. :))
[kép] [kép]

[Szerkesztve]

.

(#1447) Troy. válasza Troy. (#1446) üzenetére


Troy.
addikt

ez most hogy lehet? 2005-11-16 22:49:39 :F :F

:Y ma : 2005.11.18 18:18 perc :)

[Szerkesztve]

.

(#1448) Dilikutya válasza Troy. (#1447) üzenetére


Dilikutya
félisten

Volt valami zűr délután a szerverrel, az azután keletkezett hozzászólásokatkicsit megkavarta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1449) somé


somé
őstag

Tisztelt hozzáértő publikum,az alábbi képet szeretném egyéni avatarnak,és mivel nem kellően értek a PH-arculatába való elkészítéséhez,a TI segítségeteket kérném...megoldható?
[kép]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#1450) Dilikutya válasza somé (#1449) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem ebből sosem lesz ideillő kép.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.