Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) gozso


gozso
senior tag

ebből a képből ki lehetne valamit hozni? nagyon megköszönném a segítségeteket:R

[link]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1752) parandroid válasza gozso (#1751) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ebből a képből elég nehéz ügy, nagyon elmosódottak a határai.

Viszont itt találtam egy nagyon jót: [link], csak ki kellene színezni. Meg még egy csomó kiváló avatar-alapanyagot, belinkelem a vállalkozó kedvűeknek a másik topikba is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1753) gozso válasza parandroid (#1752) üzenetére


gozso
senior tag

sajnálattal olvasom...:(
köszönöm a segítséged:R

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1754) róland válasza Yaye (#1748) üzenetére


róland
veterán

Sikerült valamit összehozni?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1755) parandroid válasza gozso (#1753) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne keseredj el, nézegettem neten egyéb Sebulbás képeket, de nem valami erős a felhozatal... Egyébként vannak itt nálam sokkal ügyesebbek, akik azt is megcsinálják, aminek én nem merek nekiállni. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1756) róland válasza gozso (#1751) üzenetére


róland
veterán

Ezekhez mit szólsz? Szerintem alapanyagnak mindkettő jó.

[link]
[link]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1757) gozso válasza róland (#1756) üzenetére


gozso
senior tag

az első kép az nagyon tetszene:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1758) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Akkor valaki hozzáértő lenne olyan kedves és megcsinálná nekem a képet?
Előre is kösz!
[link]

(egy pici rész hiányzik az egyik kezéből, és sajnos nem találtam sehol sem teljes verziót... ha esetleg ki lehetne valahogy pótolni:U)

[Szerkesztve]

-= No way back from Here =-

(#1759) róland válasza gozso (#1757) üzenetére


róland
veterán

Esetleg ez a kép? [link]

Az előző kifelé nézett, ez PH! kompatibilisen befelé néz.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1760) gozso válasza róland (#1759) üzenetére


gozso
senior tag

igen :B

ezzel lehetne valamit kezdeni? segítségeket köszönöm:R

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1761) Incognito


Incognito
senior tag

Ebből ki lehet hozni valamit?
[kép]

(#1762) róland válasza gozso (#1760) üzenetére


róland
veterán

Megnézem. Most jött ki a 2.2.10-es Gimp, így kipróbálom egyben azt is.

Szerk.: Pontosabban várok addig, amíg elkészül a Windows alá lefordított telepítőkészlet.

[Szerkesztve]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1763) Incognito válasza Incognito (#1761) üzenetére


Incognito
senior tag

Ha már ennyire sokan segítenek nekikezdtem:
[kép][kép]
Ezek jók?

(#1764) Yaye


Yaye
őstag

[kép] [kép]
Ha jól emlékszem így gondoltad...

(#1765) Yaye válasza Incognito (#1763) üzenetére


Yaye
őstag

Na látod, meg tudod csinálni magad is :) Szerintem teljesen jók, eltekintve hogy jpg-ben vannak és ronggyátömörítve, ami sok helyütt megzabálta a részleteket. Szúrj be egyet gifben.

(#1766) Yaye válasza Incognito (#1763) üzenetére


Yaye
őstag

Ha már nyitva volt a photoshop, belepiszkáltam a tiédbe is. :)
[kép] [kép]
Remélem jó lesz...

(#1767) Incognito válasza Yaye (#1766) üzenetére


Incognito
senior tag

Éppen most akartam kicsit megszerkeszteni, de szerintem így jó lesz.
Amúgy ez az eredeti: [kép]

(#1768) ngabor2


ngabor2
nagyúr

már én már ellőttem a lehetőségemet, de végre találtam normális rumcájsz képet. a méretet nagyjából belőttem, csak a gif-fé alakítás nem megy gimp alatt.
[kép] [kép]

imho átalakítás után mehet a közösbe, csak hirtelen nem találtam a topikot...

(#1769) róland válasza Yaye (#1764) üzenetére


róland
veterán

Jól. Köszönöm! Már linkelem is a request topicba.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1770) róland válasza ngabor2 (#1768) üzenetére


róland
veterán

Használd az Irfanview-t. Én is azzal alakítom átlátszó gif-fé.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1771) ngabor2 válasza róland (#1770) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha win alatt lennék, akkor igen. de én linux alatt vagyok.
itt is lenne rá progi, csak azt telepíteni kellene, ami jelenleg sajnos nem lehetséges...

(#1772) róland válasza ngabor2 (#1771) üzenetére


róland
veterán

Engedelmeddel belepiszkáltam egy kicsit:
[kép]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1773) róland válasza róland (#1772) üzenetére


róland
veterán

Még egy kicsit retusáltam:

[kép]

Meg elkészítettem kicsiben:

[kép]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1774) ngabor2 válasza róland (#1773) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi. mondjuk a vállat direkt hagytam rajta, hogy ne csak fej legyen.
de úgy látom, amúgy se lenne az igazi, túl nagy a kalap/kicsi a fej. kalap nélkül meg nem az igazi. dehát ez van...

(#1775) Yaye válasza ngabor2 (#1774) üzenetére


Yaye
őstag

Te Rumcájsz fejet szerettél volna? De hiszen csomó találat van rá gugliban, amiből remek R fej lett volna. :F

Valahogy ezek a klasszik fejekkel különben az az érzésem, hogy nem lennének jók közösbe. Most gondol el, 150 Rumcájsz a PH-n? Ezek inkább egyedi avatarnak jók, szvsz, közösbe meg a névtelen, vagy kvázi-ismeretlenek.

(#1776) ngabor2 válasza Yaye (#1775) üzenetére


ngabor2
nagyúr

eredetileg nem is gondoltam rumcájszra, csak a lányok mondták (tildy, ladybug), hogy leginkább ö jut rólam az eszükbe...

de most már van saját avatar, és nem hiszem, hogy az illetékesek belemennének. különösen, hogy ilyen picike a fej kalappal.

én is a google-lal találtam, csak először magyarosan írtam be a címet, azért nem talált. mikor rumcajs-ként kerestem, sok jó anyagot adott.

(#1777) Kidus


Kidus
őstag

Én meg el lettem felejtve ( hüpp )

Itt vannak a képek, amiket találtunk.

[link]
[link]

Utóbbiból Pompi volt olyan kedves, és csinált jókat, de jó lenne még más variációkat is megnézni, esetleg a többi képből is ( bár az utolsó tetszik a legjobban, amin Pompi is dolgozott ). Ha esetleg valaki érez kedvet, hogy megnézze őket, naon megköszönném :)

Assuming Control

(#1778) Yaye válasza Kidus (#1777) üzenetére


Yaye
őstag

Mennyire az a nagyon? :DDD

(#1779) Kidus válasza Yaye (#1778) üzenetére


Kidus
őstag

Egy nagyon nagy köszönöm :)

Meg benevezhetnél a következő sörözésre is :)

Assuming Control

(#1780) róland válasza Yaye (#1778) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm! Kiváló lett a pingvin.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1781) Yaye válasza Kidus (#1779) üzenetére


Yaye
őstag

Na jó, egye fene. [sóhaj] :)
A sört, azt sajnos nem szeretem. Mint épp csak gyógyulófélben lévő absztinens, kizárólag töményet iszom, azt is csak ha kifejezetten be akarok rúgni boldogtalanság ellen. :(

(#1782) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Plíz!:U
Számbádi, enibádi...
[link]

-= No way back from Here =-

(#1783) Yaye válasza Kidus (#1779) üzenetére


Yaye
őstag

[kép] [kép] [kép] [kép]
Nekem az első tetszik jobban, ha megengeded hogy belepofázzak :DDD

szerk.: hinnye, mik azok a fehér penészek? igazítás...

[Szerkesztve]

(#1784) Kidus válasza Yaye (#1783) üzenetére


Kidus
őstag

Nagyon szépek, tetszenek :)
Köszönöm.
Az elsőnek akkora nagy füle van, nem lehetne egy kicsit lecsippantani? :)

Esetleg még ezt meg tudnád nézni?
[link]

Nem akarok telhetetlen lenni, csak kíváncsi vagyok :B

Assuming Control

(#1785) Yaye válasza Kidus (#1784) üzenetére


Yaye
őstag

Mmmmm... próbáltam elkerülni azt a csúnya kék nénit, de úgy látom hiába... :B
Azok a fülek pedig gyárilag olyan hosszúak, bizisten nem én rajzoltam, csak az eredeti képen nem látszik annyira a sötét háttér előtt. Szívesen kurtítok rajta, szerintem is hosszú, csak nem akartam önhatalmúlag.

(#1786) Yaye válasza Kidus (#1784) üzenetére


Yaye
őstag

Na kérem, itt a plasztikai műtét eredménye.
[kép]




(...bár nem publikus, de elárulhatom hogy a kötés levétele után kb így fog kinézni:
[kép] [kép] )


A drow háztartásbelire viszont már csak holnap fog sor kerülni, éjfél van, a doktor úr elálmosodott, az ügyeletnek mára vége... :o

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1787) Kidus válasza Yaye (#1786) üzenetére


Kidus
őstag

Szegény :D
Nagyon jó lett így, mármint kötés nélkül persze :D
Persze, tudtam én, hogy ilyen nagy füle van, nem gondoltam, hogy te rajzoltad nagyra, viszont így legalább nem kap bele a szembeszél :)

Kék néni miért nem tetszik? Ő hasonlít leginkább egy drow-ra :)

Assuming Control

(#1788) Yaye válasza Kidus (#1787) üzenetére


Yaye
őstag

A szembeszél se, sőt nem is vágja le véletlenül mikor hadonászni kezd azzal a hosszú éles izével. Lehet hogy a kék hasonlít leginkább, de mint grafika szerintem elég vacak, és nem is túl ph-szerű. Azért is csináltam a nagyfülűt, mert az teljesen ph-konform rajz. Különben ha az segít, könnyen át lehet színezni a kék trampli színeire.

(#1789) Yaye válasza Kidus (#1787) üzenetére


Yaye
őstag

Adtam neki sok romlott kaszinótojást. Ehhez mit szólsz?
[kép] [kép]

(#1790) róland válasza Yaye (#1789) üzenetére


róland
veterán

Huhh, király(nő)! :C

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1791) Kidus válasza Yaye (#1789) üzenetére


Kidus
őstag

Huha :B
Ütős lett, nézegetem egy ideje és egyre jobban tetszik. Csak az a ''baj'' ezzel, hogy ha ilyen fejjel beírok valahova, azt hiszik, ölni készülök :D
Azért gondoltam a másik kékre is, mert annak finomabbak a vonásai. De most már nem tudom :D

Assuming Control

(#1792) Yaye válasza Kidus (#1791) üzenetére


Yaye
őstag

''Csak az a ''baj'' ezzel, hogy ha ilyen fejjel beírok valahova, azt hiszik, ölni készülök''

Miért, és nem? :P
Na jó, akkor picit még vidámítunk rajta, már relatíve. (Feltéve hogy sikeresen kicserélem estig a winyót a notimban... Upgrade 7200rpm-re... wwwwuuuuush.... :C Csak hogy valami hardvertéma is legyen a topikban :) )

[Szerkesztve]

(#1793) róland válasza Yaye (#1789) üzenetére


róland
veterán

Össze tudnád rakni az eredeti kép platinaszőke haját és ennek a kék arcát? Szerintem az lenne az igazi.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1794) Loretto válasza Kidus (#1791) üzenetére


Loretto
veterán

Őszülsz wazee? :)

Soirée...

(#1795)



addikt

Sziasztok! Most, hogy ''nagykorú'' lettem, én is szeretnék saját avatart. Viszont grafikához teljesen láma vagyok, tudnátok segíteni elkészíteni a képet?

Elsősorban valami vadászgörényes témára gondoltam, de ha abból nem találok jó képet, akkor esetleg lehet ''valami hasonló'' is.(menyét vagy ilyesmi).

Googlevel az alábbi képeket találtam, valaki illetékes majd mondja meg melyiknek van rá esélye, hogy ph kombatibilis legyen és akkor azzal tovább dolgozhatunk(hattok...:D) De ha valakinek van jobb képe azt is örömmel várom.

1. [kép][link]


2. [kép][link]


3. [kép][link]


4. [kép][link]


5. [kép][link]


6. [kép][link]

A számokkal tudtok hivatkozni a képekre, és a sorrend tükrözi a - nem szigorúan vett - preferenciámat. Előre is köszi.

[Szerkesztve]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1796) válasza (#1795) üzenetére



addikt

A világért sem akarok türelmetlenkedni, de legalább azt mondjátok meg melyikből esélyes egy avatart kihozni, tudom hogy a fényképek alapból nem jók, de hátha valaki nagyon penge és át tudja ''rajzfilmesíteni''. Ha nem, akkor a többiből esetleg? Vagy keressek újakat?

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1797) Yaye válasza (#1796) üzenetére


Yaye
őstag

A tieidből az első, szerintem. A hármast nem volna nehéz kiszínezni, de az meg annyira nem jellegzetesen görényszerű.
Nyilván te is gugliból dolgoztál és láttad őket, de szvsz ezekből lehetne még avatar (nem fényképek):
[link]
[link] (senki meg nem mondja hogy ez egy görény akar lenni, de ettől függetlenül szerintem jóó :D)
[link]
[link]

[Szerkesztve]

(#1798) válasza Yaye (#1797) üzenetére



addikt

Huh, köszi szépen. A bögrésen kívül mind nagyon tetszik, amiket linkeltél, meg az én 1-esem is jó lenne ha tényleg meg lehetne csinálni, ezen még filoznom kell, melyiket is akarjam.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#1799) Kidus válasza (#1796) üzenetére


Kidus
őstag

Talán a No.3
Aranyos is, rajzos is, de ki kell színezni.
Én arra szavaznék.

Szerk: na így jár, aki boltba megy, aztán nem frissít, és beír :D

Assuming Control

(#1800) Pompi válasza Kidus (#1799) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Kidus grat az új archoz. Örülök, hogy találtál valami szemedre valót ;)

Pá: ugyan te fogsz dönteni, de nekem a Yaye által linkelt kidshome_ferret.gif verzió bejön, el tudnám képzelni (részben vagy egészben), mint avatart.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.