Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) róland válasza tildy (#1248) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm a szavazatot, remélem a döntnökök is PH! kompatibilisnek ítélik a fehér vonalas rendesen álló pingvint. Csak válasz nem érkezett még eddig.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1252) Pompi válasza [pod]Diablo (#1250) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Miért bmp-ben rakod fel a képeket?
Ez a kép szvsz nagyon messze van attól, hogy PH! kompatibilis legyen...

Feel Good Inc.

(#1253) róland válasza Yaye (#1247) üzenetére


róland
veterán

Szia, megcsinálnád a klasszikus la linea fehér pingvint kicsiben is. Azt szeretném kérni, de linkelnem kellene.

Előre is kösz!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1254) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Ha jól emlékszem, a Muppet show-ban van egy fekete szőrmók. Ezt keresném, de a google már egy órája nem találja :( Én emlékszem rosszul, és nincs is ilyen, vagy rosszul keresek valamit? Esetleg egyszerűen nincs szerencsém?

Abból szeretnék avatart, aki már látott, tudja, hogy miért ;)

(#1255) kymco


kymco
veterán

[kép] [kép]
Szerintetek ezek már megfelelőek avatarnak?


[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#1256) parandroid válasza kymco (#1255) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit világosítani nem tudnál rajta? Még a fényerőt maxra húzva is kicsit sötét. Próbálj meg elé tenni egy full fehér layert ~10-20% opacityvel.

Hú, de kötözködős vagyok... :U

Különben jó fej ez a hippo nagyon. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1257) parandroid válasza ngabor2 (#1254) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bővebben: link

Sweetums-ra gondolsz?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1258) ngabor2 válasza parandroid (#1257) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Igen, ő az. Közben gondolkodtam, lehet, hogy mégiscsak más lesz, ha találok valamit. Elég sötét dolog ez így, egy fehér arcú dolgot akarok betenni. Az is szakállas lesz, de máshogy :D

(#1259) kymco válasza parandroid (#1256) üzenetére


kymco
veterán

Ok!

www.refujvaros.hu

(#1260) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Ezzel lehet valami értelmeset kezdeni, vagy keressek tovább?
Bővebben: link

A szőrmókot se vetettem el teljesen, de egy wraith-nek jobban örülnék...:U

(#1261) parandroid válasza ngabor2 (#1260) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Rákerestem guglival erre a Stargate-es wraith-re.

Hááát, inkább a szőrmók... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1262) ngabor2 válasza parandroid (#1261) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A Muppet show-t nem igazán nézem. ellenben a stargate a kedvenc sorozatom, az Atlantis meg pláne.
Emberi szereplőt inkább nem választottam, mert ki tudja, mikor írnak ki valakit. Viszont a lidércek nekem tetszenek ;)

(#1263) parandroid válasza ngabor2 (#1262) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Okés. :D Át tudod küldeni a lidérc eredetijét?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1264) ngabor2 válasza parandroid (#1263) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Kis túlzással azt lehet mondani, hogy egyelőre ez az eredeti, csak a hátteret (kék ég) szedtem ki. Talán hamarosan kapok egy nagyobbat, de ki tudja, mikor. az sötétebb is, és asszem jobban elválik a háttértől. Tehát ezzel a verzióval csak arra voltam kiváncsi, hogy érdemes-e valamit kezdeni, vagy keressek tovább.
Az eredetije: Bővebben: link
egy másik (asszem ez lesz meg nagyobban): Bővebben: link

remélem nem egy valódi, élő wraith-ot akarsz kapni, mert azzal nagyon rosszul járnál :D

(#1265) kymco


kymco
veterán

[kép]
[kép]
Világosítottam :) Így már jó?

www.refujvaros.hu

(#1266) parandroid válasza kymco (#1265) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem tökéletes! :C

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1267) kymco válasza parandroid (#1266) üzenetére


kymco
veterán

Köszi! :)

www.refujvaros.hu

(#1268) parandroid válasza ngabor2 (#1264) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Holnap megnézem, mit lehet kihozni belőlük, de nagyon aprók a képek, és mivel filmből van kivágva, nem túl rajzszerű az alapanyag. Majd meglátjuk.

Addig is mit szólsz, egy ilyen kis hólidérchez?

[kép] [kép]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1269) ngabor2 válasza parandroid (#1268) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nem rosszak, de nem szerepelnek a filmben ;)
Köszi előre is, ha lesz nagyobb kép, akkor azt is beszúrom.

(#1270) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Talán egy kicsivel jobb kép, bár a szem körüli tetoválás nem kellene... de ha csak ez van. Mindenesetre keresek tovább, hátha (az arc két oldalán lvő ''sebhely'' az hozzátartozik, a kicsin nem látszik rendesen). Bővebben: link

(#1271) parandroid válasza ngabor2 (#1270) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

[kép] [kép]

[kép] [kép]

A második talán használhatóbb...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1272) ngabor2 válasza parandroid (#1271) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi szépen. Mondjuk szubjektív, de nekem az 1. jobban bejön. Közben kerestem még pár lehetőséget... egyik rosszabb, mint a másik, de azért belinkelem őket. Ha nincs jobb, akkor én az 1. változatot választanám...
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link (ez nagyon sötét)
Bővebben: link (ez is kicsi)
Bővebben: link

(#1273) Jared


Jared
aktív tag

Hello!
Sorry az offért, de miért van az, hogy egyes felhasználónak a nickje fölött nincs semmi vagy piros x?pl az ezav mp3 lejátszók topicban is rendszeresen felbukkan egy ilyen user.Tényleg csak kiváncsi vagyok!:U

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#1274) zsiga667 válasza Jared (#1273) üzenetére


zsiga667
addikt

A hiba az ön készülékében van, frissítsd az oldalt. :)

(#1275) Jared válasza zsiga667 (#1274) üzenetére


Jared
aktív tag

A jelenség fennál frissítés után is.Firefoxxal használva az x eltünik ugyan és bejön a az előbb említett ''láthatatlan'' avatar.;]

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#1276) Yaye válasza róland (#1253) üzenetére


Yaye
őstag

[kép] [kép]

(#1277) róland válasza Yaye (#1276) üzenetére


róland
veterán

Köszönöm! :R

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1278) róland válasza Yaye (#1276) üzenetére


róland
veterán

Tetszik a honlapod! Gondolom az szerepel az aláírásodban. :)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1279) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Yaye mester! Ezen képek valamelyikével tudnál valamit kezdeni? Sajnos nagyobban nincs meg...
Bővebben: link
Ha az elsőből tudnál valami PH-konformot kihozni, annak nagyon örülnék. Ha reménytelen, akkor talán a 2.-ból?

(#1280) ngabor2 válasza ngabor2 (#1279) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Tárgytalan lett ez az ötlet, keresek mást. Jobban jártam volna, ha az okosokra hallgatok már az elején, és nem ezt az arcot akarom mindenáron :U

Egyik jelöltem Lumpy lenne, nem tudom, a szarva belefér-e a keretbe...Bővebben: link (szép nagy kép).
A másik a korábban elképzelt Sweetums: Bővebben: link (ezt is inkább linkelem)
Melyiket érdemesebb? Szerintem Lumpy fejét könnyebb kivágni.

[Szerkesztve]

(#1281) ladybug válasza ngabor2 (#1280) üzenetére


ladybug
őstag

Én a szarvasra voksolnék. Valahogy ez illik Hozzád.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1282) Pompi válasza ngabor2 (#1280) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Két gyors próba:

[kép][kép][kép]

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1283) gézu válasza ladybug (#1281) üzenetére


gézu
őstag

Szerintem az olyan kis tanacstalanka.A masik arc sokkal pozitivabban tekint a vilagra.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#1284) ngabor2 válasza Pompi (#1282) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nekem így mindkettő tetszik. A szarvas inkább rajz-szerű, a szőrmók fényképszerű (még). Csak attól tartok, hogy ha Lumpy-ból kicsi lesz, semmi nem fog látszani...

Köszi szépen a képeket, nagyon jók.

(#1285) ngabor2 válasza Pompi (#1282) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Eddig kb. azonos az állás. Asszem kikérem a Nagyérdemű véleményét ezügyben.

[Szerkesztve]

(#1286) Yaye válasza ngabor2 (#1280) üzenetére


Yaye
őstag

Belefér a szarva ha cserébe elég alacsony. Van itt már egy-két hasonlóan ''vertikális'' avatar. Különben szerintem is jobb mint a szőrmók, ph-konformabb. Pompié szép lett, csak így 3/4 alakosan szvsz kicsit pici. Ha előbb nem alkot valaki egyet, akkor majd előrukkolok én is egy változattal :)

(#1287) Pompi válasza Yaye (#1286) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Amióta nekem nem ment át az 55 pixel magas arcom, azóta nem nagyon merek nagyobbra hagyni képet.
:B

Feel Good Inc.

(#1288) bobsurf válasza bobsurf (#1249) üzenetére


bobsurf
senior tag

Köcce:R :R :R Ennek átlátszó a háttere?

(#1289) ngabor2 válasza Yaye (#1286) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ha fentebb van vágva, akkor az agancsa lesz veszélyben. Ha magasabb, akkor meg már nagyon pici. Én is inkább a szarvas felé húzok, de estig eldől véglegesen, hogy melyiket pályáztatom :D
Köszi a segítséget.

(#1290) ngabor2 válasza Pompi (#1282) üzenetére


ngabor2
nagyúr

No, utánaolvastam ennek a Sweetumnak, én nem vagyok olyan ;) Tehát marad Lumpy. Ez a méret teljes méretnek szerintem jó, már csak kicsiben kellene. Próbálkozok gipmppel, hátha sikerül valamivel rávennem normális méretre, eddig nem nagyon akarja.

(#1291) parandroid válasza Pompi (#1287) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

55 px széles valszeg könnyebben átmegy, mint 55px magas kép. Főlege, ha csak a szarvacskák miatt lóg ki. Amúgy ismét egy voks a szarvasra. Örülök, hogy letettél a lidércedről. Szarvasra nem lehetne kicsit még rázúmolni? Vagy úgy már tényleg aránytalanul széles lenne? Illetve ami észrevételem van, hogy egy kicsit a kontrasztokat a szélén lehetne sötétíteni, akkor határozottab lenne talán a körvonala, az jobban állna neki. Különben tényleg jó.

Szerk: nem akarunk rendszert csinálni a határok ismételt feszegetéséből, de alapvetően horizontális irányultságú avatarok esetében lásd Bash állásfoglalását a request topikban: Bővebben: link. Egyértelműen arról van szó, hogy a név fölötti hely egy rövid hozzászólás esetében több teret ad vízszintesen, mint függőlegesen az avatarnak. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1292) ngabor2


ngabor2
nagyúr

A kicsinyítés megvan, csak a háttér... azzal nem boldogul az irfanview (mert nem arra való :U)
[kép]
Az eredeti kép az szerintem jó, felesleges 2 pixel miatt újracsinálni.
[kép]

(#1293) Pompi válasza ngabor2 (#1292) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Készítettem még két verziót:

[kép][kép][kép]

[kép][kép][kép]

De szerintem várjuk meg Yayét is,szerintem előrukkol majd a tutival ;)


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#1294) ngabor2 válasza Pompi (#1293) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Nekem a felső jobban tetszik, de megvárjuk Yayét :C

A 3 ág az agancsán az igazi, meg a kéztartás.

(#1295) ladybug válasza Pompi (#1293) üzenetére


ladybug
őstag

Szabad véleményezni?:)
Az első tetszik, de még mindig ki kellene jobban emelni a kontúrvonalakat.

Csak ennyi.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1296) ngabor2 válasza Pompi (#1293) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Lehet, hogy ebben a méretben vissza lenne dobva. Szerintem ez már akkora eltérés a 40x50-től (58x52), hogy joggal sokallható. Vagy még belefér? :F Mivel vékony a szarvas, talán kisebbnek látszik. No majd meglátjuk.

(#1297) Pompi válasza ngabor2 (#1296) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Bash írta nemrég, hogy max 58 pixel lehet, peterkeT is azt mondta, hogy inkább a magasság szokott gond lenni, az 52 szvsz bele kellene, hogy férjen. De majd valamelyik kompetens véleményezi.

Feel Good Inc.

(#1298) ngabor2 válasza Pompi (#1297) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Oké. Én elküldöm a te verziódat, ha átmegy, akkor oké. Köszi a segítséget.

(#1299) westlake


westlake
félisten

megtenne nekem egy kedves, aranyos ember, hogy ezt a kepet ph! formaba ''onti''?
(tehat olyan allapotba hozza, hogy azt mar rogton be is rakhassak avatarnak)
megkoszonnem;)
[kép]

lattam, hogy van itt 55*60-as kep is, ugyhogy lehetne ez is valami hasonlo meretu

[Szerkesztve]

Play nice!

(#1300) Pompi válasza westlake (#1299) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Első verzsön:

[kép][kép][kép]

Már az 55 magas kép is necces, a hivatalos határ 50 pixel. Pár hsz-el ezelőtt volt róla szó, hogy nem kéne újból feszegetni a határokat...

Itt egy picit magasabb is:

[kép]

[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép szerkesztő - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.