Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) sztanozs válasza Foose (#500) üzenetére


sztanozs
veterán

PC-re tudsz egyáltalán olyan játékot, ami management is (nem csak minimálisan, hanem "úgy igazából"), meg "játszani" is lehet vele (feltételezem ezt szeretnéd, nem csak végignézni a meccset)?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#502) Foose válasza sztanozs (#501) üzenetére


Foose
addikt

Nem vagyok érthető. Nem játszani is akarok,de legalább lezajlana a mérkőzés,amit még ha csak nézni is tudok. De ezekben csak jön a szöveg hogy ez meg az történt. Lehet hogy nem menedzselős játékot kellene keresnem,mert az ahogy közben keresgélek,mind ilyen.... :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#503) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Ehehe, frissült a Dead Trigger halloween alkalmából. Új aréna(temető), új fegyver(nyílpuska) és a minigun is olcsóbb lett.
Egy kis 'aranyos' ;] videó, katt a képre:

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#504) Foose


Foose
addikt

Shakes & Fidget :D van egy 2éves regem, elvagyok vele (remek app van hozzá!) amíg találok valami jó játékot...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#505) BDave


BDave
őstag

Nem vagyok rajongója a zombigyilkos játékoknak, de ezt lehet kipróbálom :)

Zombiewood

[ Szerkesztve ]

(#507) Damage401 válasza BDave (#505) üzenetére


Damage401
senior tag

Ez nagyon jó. Kár hogy minitranzakciós. Jók a zenék. Jók az Actionok is :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#508) Damage401 válasza Damage401 (#507) üzenetére


Damage401
senior tag

bocs nem mini, mikro :D

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#509) TazLeacher válasza Damage401 (#508) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most töltöm. Mennyire mikro? Lehet fizetés nélkül is haladni (csak lassabban), vagy X idő után már muszáj fizetni?

(#510) rocki15 válasza TazLeacher (#509) üzenetére


rocki15
tag

Küldtem PÜ-t.

(#511) Damage401 válasza TazLeacher (#509) üzenetére


Damage401
senior tag

2 Filmforgatás ingyé van. Azob belül 4-5 "küldetés". Utána pénzért kell venni a pályát

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#512) Damage401


Damage401
senior tag

GTA Fanok

GTA Vice City október 29. től :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#513) VD válasza Damage401 (#512) üzenetére


VD
őstag

YES! YES! YES!!!!!! :DD
A legjobb GTA az összes közül!

(#514) kervantas válasza Damage401 (#512) üzenetére


kervantas
aktív tag

Be kell vallanom hogy én még egyik GTA-val sem játszottam többet fél óránál :B
De android-on mondjuk utazásközben jó lehet.

(#515) TazLeacher válasza Damage401 (#511) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm szépen. :R

(#516) TazLeacher válasza Damage401 (#512) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyre több a jó játék, és mégis alig játszom... :W

(#517) barnaki válasza Damage401 (#512) üzenetére


barnaki
aktív tag

Pont ebben a pillanatban olvastam, hogy kiadják.

Alig várom :C :C

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#518) #53667584


#53667584
törölt tag

99cent a GTA3

(#519) Damage401


Damage401
senior tag

Viszont még egy jó hír.

Order & Chaos: új update is fent van mai naptól tölthető:Itt

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#520) kervantas válasza #53667584 (#518) üzenetére


kervantas
aktív tag

instant buy

(#521) Foose válasza kervantas (#514) üzenetére


Foose
addikt

Én egész nap a gta3-at próbálom indítani, több verziót is, de mind lefagy. Igaz, nem megvásárolt. Ha most megveszem, vajon indulni fog??

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#522) kervantas válasza Foose (#521) üzenetére


kervantas
aktív tag

Amikor én próbáltam megvásárlás előtt nekem sem ment, de most hogy megvettem így tökéletesen megy. Azt viszont nem tudom garantálni hogy neked is menni fog. :DDD

(#523) Foose válasza kervantas (#522) üzenetére


Foose
addikt

Nem veszem meg, mert nem kompatibilis :( (Xperia Mini Pro)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#524) Foose


Foose
addikt

Travianhoz van valami jó app? :) vagy valaki tud magyar nyelvű stratégia játékot droidra? Vagy ICS-n ne akarjak játszani? :(

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#525) fatal` válasza Foose (#523) üzenetére


fatal`
titán

Mert hülyék és hivatalosan nem támogatottak az MDPI kijelzők. Ha nem kell a pénz, nem kell. :)

(#526) rankesz


rankesz
veterán

Úgy látom hétfőn igen csak el leszünk kapatva, google.bejelentés, Gta Vice City,... nice :C

(#527) barnaki válasza Foose (#521) üzenetére


barnaki
aktív tag

Hali nekem van működő verzió a GTA3-ból. Anno nekem is mini prom volt, és azon nyomtam.

Küldtem egy privit.

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#528) fatal` válasza barnaki (#527) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem mindenkinek van, de a warez itt tiltott.

(#529) barnaki válasza fatal` (#528) üzenetére


barnaki
aktív tag

Tudom elnézést, azért is írtam neki privit.

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#530) Foose


Foose
addikt

Hát ez van, elvileg sok helyen azt írják hogy valszeg azért nem megy nálam, mert ICS van a telómon.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#531) BDave válasza kervantas (#514) üzenetére


BDave
őstag

Csak nehogy túlságosan is beleéld magad és átvedd az irányítást a buszsofőrtől :D

(#532) Oldman2


Oldman2
veterán
LOGOUT blog

Grand Theft Auto III 0,99$ / 215 HUF

+ÁFA összesen 1,26$

[ Szerkesztve ]

(#533) hallerlaller válasza barnaki (#529) üzenetére


hallerlaller
addikt

Vigyázz, mert anno én is pont csak ugyanennyit írtam és kaptam 1 nap pihit spajszertől. :DDD

#öregúr: 'vótmá! :D

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#534) fatal` válasza Foose (#530) üzenetére


fatal`
titán

Azért nem megy, mert az MDPI kijelző nem támogatott hivatalosan, semmi köze az ICS-hez.

(#535) BDave


BDave
őstag

Elég komolynak tűnő tower defense játék:

Tower Raiders 3

(#536) Foose válasza fatal` (#534) üzenetére


Foose
addikt

De akkor hogy lehet hogy sok videó van a youtube-on is, amin mini pron tolják a gta-t? Mármint ha nem rendszer függő a dolog.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#537) Rx válasza TazLeacher (#516) üzenetére


Rx
aktív tag

Én is így vagyok.
Egyre több nagy játékot portolnak android telefonokra, aminek nagyon örülök.
Olyan szép a grafikájuk, hogy a pc-t lassan el is hanyagolhatom, főleg ha lenne egy komolyabb tabletem. :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#538) Foose


Foose
addikt

hunfatal!Pl erre gondolok. Szóval nem értem,ha a kijelző miatt nem megy mini pron,akkor ennek pl hogy megy? De neki is oda van írva,hogy gyári 2.3.4-es rom van a telón. Mert azt még megértem,hogy esetleg rendszer miatt nem indulna nálam.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#539) VD válasza Foose (#538) üzenetére


VD
őstag

Már az elején látszik, hogy egy warezolt moddolt verziót használ...
Az már csak hab a tortán, hogy úgy szaggat a játék, hogy nagyanyám büszke lenne, ha nokedlit így tudna!

(#540) Rx


Rx
aktív tag

nem hiszem el...
meg szeretném venni a GTA 3-at erre nem tudom mi a gmail jelszavam... mindegyikkel megpróbáltam és semmi, még jelszó emlékeztetőt se tudok küldeni.... nem kicsit bosszantó... :W

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#541) pigster válasza Rx (#540) üzenetére


pigster
senior tag

Segítség a jelszóhoz:
link
:K

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#542) BDave válasza pigster (#541) üzenetére


BDave
őstag

:C :W

(#543) TazLeacher válasza Rx (#540) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egy androidos telefon mellett hogy lehet elfelejteni a gmail-es jelszavad? :F

(#544) pigster válasza TazLeacher (#543) üzenetére


pigster
senior tag

Ritkán vásárol Play Store-ból? :U

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#545) Rx válasza pigster (#544) üzenetére


Rx
aktív tag

Nem vásárolok ritkán, egy külön bankkártyám van a netes vásárláshoz...

Már írtam, hogy kéri a jelszót, amiket használok mindel megpróbáltam és érvénytelennek írta.
A Gmail alkalmazásban be tudok lépni, új jelszó igénylésénél nem kapok email sehova...

A cikket köszönöm, de ha nem linkeled be az se lett volna baj... :(((

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#546) TazLeacher válasza pigster (#544) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nincs külön jelszó a Store vásárláshoz...nem értem. Én amikor belépek a Play-be, nem kér jelszót. :U

(#547) pigster válasza TazLeacher (#546) üzenetére


pigster
senior tag

Én sokszor (szinte mindig) pc-n lépek be böngészőn, és ott nézelődöm. Külön csináltam gmailes címet, amit emailezére nem használok, csak vásárlásra. Úgyhogy ilyenkor mindig kell jelszót írni...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#548) pigster válasza Rx (#545) üzenetére


pigster
senior tag

csinálj egy új emailcímet, rendeld hozzá a kártyádat a walletben, a telefonon meg vedd fel a fiókok közé, és tudsz telepíteni

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#549) BDave válasza TazLeacher (#546) üzenetére


BDave
őstag

Pontosan. A Playhez is ugyan az a jelszó kell, mint Gmailnél, mert ugye mindkettő a Googlehöz tartozik. Max a telefonon az Play alkalmazáson belül lehet megadni még egy plusz jelszót, hogy ne tudjon illetéktelen össze-vissza vásárolgatni (de ezt PIN-kódnak hívják appon belül).

(#550) #53667584 válasza Rx (#545) üzenetére


#53667584
törölt tag

A play storeban be lehet állítani, hogy pint kérjen minden vásárláskor. Nem azt kéri véletlenül?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.