Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) #40351744


#40351744
törölt tag

Lightopus

Nagyon jó kis ambient soundtrack, a játék kicsit hasonlít az Osmos-ra, de valamivel összetettebb, több elemet tartalmaz. Egy fénylő polipot kell irányítani a víz alatt. Elsőre picit furcsa lesz a játékmenet, de hamar bele lehet jönni :) Ajánlom mindenkinek. :)

(#452) #53667584 válasza #40351744 (#451) üzenetére


#53667584
törölt tag

Kösz, erre rárepülök.

(#453) barnaki válasza darvinya (#449) üzenetére


barnaki
aktív tag

az appnak fent van az ingyenes változata is, én is azt használom, egy próbát meg ér.

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#454) Eyesis válasza #40351744 (#451) üzenetére


Eyesis
őstag

Kipróbáltam, kicsin uncsi, de aranyos, és tényleg jó a zenéje, szép a grafikája, és az alsó reklám belelóg a játékba.

Eyesis

(#455) darvinya válasza barnaki (#453) üzenetére


darvinya
titán

Nem avval van a baj, hanem azok a játékok amik mennek rajta.

Én azt hittem, hogy ez játék független és bármelyikkel lehet használni. pl: AngryBirds

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#456) barnaki válasza darvinya (#455) üzenetére


barnaki
aktív tag

Ja értem.

Hát sajnos nem mindegyik játékkal megy. Én csak fps játékokat játszok, mással nem is nagyon szoktam, ja meg a fifa.

[ Szerkesztve ]

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#457) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Death Dome is mikrotranzakciós, mint a Blood and Glory?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#458) fatal`


fatal`
titán

Saját fejlesztés, hátha valaki szereti a falbontós játékokat :)

[ Szerkesztve ]

(#459) kervantas válasza fatal` (#458) üzenetére


kervantas
aktív tag

Kipróbálom, jónak tűnik! :)

(#460) hallerlaller válasza fatal` (#458) üzenetére


hallerlaller
addikt

Jó játék, kéne bele kontroller támogatás. :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#461) fatal` válasza hallerlaller (#460) üzenetére


fatal`
titán

Nincs kontrollerem, illetve otg kábelem sem (szerintem a telóm sem támogatja) így cuccok híján nem tudok fejleszteni. :D

(#462) KuCu_155


KuCu_155
tag

Valaki játszik rajtam kívül az Eternity Warriors 2-vel ?
Igazi függőséget okozó játék :) Meg persze nem az a nekiesek és 1 nap alatt végigviszem fajta játék , ezért fogott meg :D
[link]

:)

(#463) rocki15 válasza KuCu_155 (#462) üzenetére


rocki15
tag

Én játszottam vele, most a Blood and Glory Legendet tolom, az útolsó pályánál vagyok :D, ki kell nyirni a Császárt :)

(#464) KuCu_155 válasza rocki15 (#463) üzenetére


KuCu_155
tag

Most 27-es szintű vagyok craftolt fegyverekkel és a második teleportál tartok de egyszerűen nem lehet továbbjutni mivel a boss ha egyszer eltalál 3/4hp-mat megeszi , olyan igazi Dibalo II Hell szint :D

:)

(#465) rocki15 válasza KuCu_155 (#464) üzenetére


rocki15
tag

Nem játszottam vele sokat :N

(#466) #40351744 válasza KuCu_155 (#464) üzenetére


#40351744
törölt tag

Lehetne egy kérdésem? Nektek mekkora a kijelzőtök? Próbálgatok én is efféle játékokat, de nekem egyszerűen túl kicsi a 3,7-es...lehet, hogy túl kényes vagyok....vagy kontrollerrel toljátok?

(#467) rocki15 válasza #40351744 (#466) üzenetére


rocki15
tag

4''-os, pc-re jobb játékok vanak :D

(#468) #40351744 válasza rocki15 (#467) üzenetére


#40351744
törölt tag

Hát nyilván jobbak persze, lehúztam pár évet Diablo II-vel :DDD Csak azért kérdeztem, mert látom hogy azért bőven van erre érdeklődés, de 3,7'-es kijelzővel ez nemgyerebe :)

[ Szerkesztve ]

(#469) rocki15 válasza #40351744 (#468) üzenetére


rocki15
tag

Lehet hogy azért mert mindig kéznél van :DDD

(#470) KuCu_155 válasza #40351744 (#468) üzenetére


KuCu_155
tag

Én 4,3 kijelzőn tolom ott azért lehet már vele játszani :D

:)

(#471) darvinya válasza #40351744 (#468) üzenetére


darvinya
titán

NeoV-t használok és rá kellett döbbennem, hogy kicsit.
De nem csak 3.7", hanem az egész telefon.
Olyan széles, mint a kis ujjam.
Épp most nézegettem és 4.55" Ion lenne ami kezemhez van méretezve, de azért a V-t sem dobnám el vagy a P-t.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#472) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Ma letöltöttem playről a real football 2012-t. (399MB) indításkor telepített, így lett 720MB. Azóta 1szer játszottam vele (offline), és már 735MB. Ez egyre csak nőni fog? Telepítés után az sd kártyánál 310MB-ot írt, már az is több. Ez hogy van?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#473) Foose


Foose
addikt

Hmm, kb 6perc játékkal merült is a telóm 6%-ot. És most már 736MB a játék. Ez a teló (Xperia Mini Pro) nem játékra való :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#474) fatal` válasza Foose (#473) üzenetére


fatal`
titán

Ennek semmi köze a telefonhoz.

(#475) Foose válasza fatal` (#474) üzenetére


Foose
addikt

De most szerinted az normális hogy ennyire merül? És nem egy teljes meccset játszottam.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#476) hallerlaller válasza fatal` (#461) üzenetére


hallerlaller
addikt

Miniben nincs otg? Kéne neked egy nexus! :K

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#477) KuCu_155 válasza Foose (#473) üzenetére


KuCu_155
tag

Nem csak a te telefonod merül le olyan gyorsan a többivel is ez a helyzet , sajnos az utóbbi 5 évben semmi figyelmet nem fordítottak az aksira a fejlesztők így minden okos telefonnak ez a hátránya ,hogy naponta fel kell rakni a töltőre :S

:)

(#478) darvinya válasza hallerlaller (#476) üzenetére


darvinya
titán

De van hozzá OTG, de azt előbb fel kell rakni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#479) fatal` válasza hallerlaller (#476) üzenetére


fatal`
titán

Gyárilag nincs, de nem is hiányzik.

Nexus az kéne, ha lenne normális méretben, 4" feletti tepsik nem érdekelnek, használt telefon majd nem lejáró supporttal (Nexus S) meg sajna nem játszik.

Egyelőre marad a Mini Pro, szeretem ezt a telót. :)

(#480) Foose válasza KuCu_155 (#477) üzenetére


Foose
addikt

Naponta?? Jó is lenne! Most töltöttem másodjára... De ez már nem ez a topic...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#481) edward2 válasza KuCu_155 (#477) üzenetére


edward2
addikt

Az akksi technológia hatalmas elmaradásban van a mai igényekhez képest. Ez pedig nem a mobil gyártókon múlik.

(#482) Foose


Foose
addikt

Nos,valaki tudja erre a választ? Ezt a képen látható SD kártya 312MB-ot nem lehet törölni-üríteni? Vagy kell a játékhoz? Csak mert az opera mobile-nál is az sd kártya mérete fel szokott nekem menni sok MB-ra,de ha az SD maid progival törlöm a felesleges fájlokat,akkor azt is törli,és utána már 0MB a sd kari opera mobile-ban. De a játékban marad,sőt nő tovább ahogy játszok. Nem értem,progiknál lehet üríteni,játéknál meg kell neki?? :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#483) darvinya válasza Foose (#482) üzenetére


darvinya
titán

Van egy mappa SD-SD amit csak Adattárolási módban látsz a gépen és ott van az USB alkalmazás. (mappa neve: .androsecurity)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#484) BDave


BDave
őstag

(#485) Foose válasza darvinya (#483) üzenetére


Foose
addikt

Oké,de ebben a játék esetben törölhető? Mert ahogy játszok picit,csak nő. Szóval ha ezt most törlöm,akkor lehet megint nőni fog. Azt hittem felrakom a game-t,és oké,lett 720MB de megvan a játék. Erre meg egyre csak nő,pedig offline használom. Ha mindig csak nőni fog,(tegnap a telepítés után már rögtön nőtt 1MB-t)akkor ez nekem így nem jó. Szóval oké,progi esetében törli a sd maid a felesleges cuccot,real football esetében nem. Tehát akkor az nem kell a játéknak,és törölhetem? (onnan,és úgy ahogy írtad)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#486) darvinya válasza Foose (#485) üzenetére


darvinya
titán

És minden esetben amikor belépsz a játékba előről kezded?(újra megcsinlálod beállításokat)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#487) Foose válasza darvinya (#486) üzenetére


Foose
addikt

Nem. Épp ezért kérdezem,hogy ha törlöm,az jó neki? Mert most ott vagyok elakadva,hogy appoknál ugyanúgy az sd kártya tartalmat tudom törölni,de az adatai megmaradnak. (beállítás,kjelző stb) Ez oké. De játéknál ez az sd kártya tartalom kell a játékhoz? Ha kell,nyilván nem törlöm. Csak nem értem,miért nőtt rögtön 2MB-t az sd kari tartalom 6 perc játék után. Értesz? :( Ha megnézed lentebb a képemet,akkor láthatod hogy összesen 735MB. Miután letöltöttem,telepítettem 720MB volt. Elindítottam,szétnéztem,735MB lett. Játszottam vele,és már 736MB.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#488) rankesz


rankesz
veterán

Találtam egy jó kis programot, amivel az eredetileg gamepadot nem támogató játékok is tolhatók kontrollerrel. Pl Modern Combat 3...

Itt egy szemléltető videó a működéséről.

(#489) BDave válasza rankesz (#488) üzenetére


BDave
őstag

900 Ft-ért kicsit drága. Mármint erről van szó: USB/BT Joystick Center 6

(#490) Foose


Foose
addikt

Azt egyébként elfelejtettem írni,hogy nem is nagyon lenne mit előről kezdeni,mert még csak a training módban játszottam. Szóval ezért nem értem,mit tárol 312MB-on...??

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#491) darvinya válasza Foose (#487) üzenetére


darvinya
titán

Az előző hsz-t nem érted akkor nem tudom jobban elmagyarázni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#492) Foose válasza darvinya (#491) üzenetére


Foose
addikt

De úgy látom,Te sem értesz... :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#493) darvinya válasza Foose (#492) üzenetére


darvinya
titán

Jó akkor így már érthetőbb lesz (talán).

Van a telepítő app az van a belső nemón.
Van a játék SD .android_secure mappában
Van a játék menet/beállítások/stb HW dolgok a SD android-xxxx nevű mappában
Ezek a SD dolgok minden esetben nő, ha elindítod a játékot.
Ha ezeket törlöd újra le kell tölteni és újra elkezdi nőni amint játszól vele.

És ez így természetes, pláne ha még reklámot is engedsz hozzá(van net).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#494) Foose válasza darvinya (#493) üzenetére


Foose
addikt

Szóval akkor jól értem én,csak nem jól magyarázom amit akarok,vagy nem tudom :D Csak azt nem értem,hogy pár perc training-től nőtt 2MB-t az egész,akkor mennyit fog nőni,ha teljes meccset játszok,és esetleg még (ha lehet) replayt is mentek. (mint írtam net nélkül játszottam) Na,akkor az a lényeg,hogy így menti a játékot,hogy külön az SD-n vannak az adatok. "Van a telepítő app az van a belső nemón" Igen,ez speciel 3,67MB. A többi meg mind a kártyán van,csak nem értettem,miért hozza még külön hogy SD kártya. Érted? :) ekkora lett a játék telepítés és játék után 399MB-ból,akkor mekkora lenne a RF2013,aminek a "telepítője" 839MB? :D

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#495) sztanozs válasza Foose (#494) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem a Tabomon az Ethernal Legacy van fenn - annk kb 130 MB a telepítője. Ezt szedi le a belső tárra (nem a belső SD-re, hanem a data partícióra). Ezután induláskor lerántja még a zene és grafikai anyagokat (még vagy 300 MB), ez már belső SD-re megy. Ezután minden futtatáskor kiírja az aktuális cache-t az SD-re (zene és grafika csomagokbó az aktuális pályára kicsomagolt részek, a agyorsabb hozzáférhetőség érdekében). Ezen kívül mentéskor a belső data partícióra létrehozza a mentés vázát (már néven stub-ot/skeleton-t hogy a mentés a "rejtett" partíción legyen) és a mentés lényegi részét megint kimenti az SD-re.

Ami növekedést te láttál simán belefér ezekbe a részekbe:
- cache generálás
- mentési állapot (pl. continue) adatrésze

Nem kell félni, ha csak nem fogsz (vagy a program nem engedi) sokat menteni, illetve a program rendesen takarítja a saját cache-ét maga után nem fog sokkal többet nőni a foglalt terület.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#496) Foose válasza sztanozs (#495) üzenetére


Foose
addikt

Gyííííí :D Nem egy egyszerű dolog a Tied sem :D Na majd meglátom nálam hogyan lesz a következőkben,mert nem örülnék,ha minden játék után +1-2Mb-al nőne a mappa. POnt most dobom fel a PES2012-t,kíváncsi vagyok annál hogy megy a dolog.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#497) hallerlaller válasza fatal` (#479) üzenetére


hallerlaller
addikt

Vegyél egy Nexus7-et, kontrollerrel a SG: DeadZone hatalmas.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#498) Foose


Foose
addikt

Valaki tud ajánlani valami jó kis menedzselős játékot? :D Mint pl ez,de nem feltétlen focist keresek. Nem rossz ez sem,csak így nem izgalmas hogy vizuálisan maga a meccs nem látható. Mittudomén,valami falu építős vagy ilyesmi. :) De nem lenne rossz ha magyar lenne,szörnyesek és társaik kilőve :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#499) sztanozs válasza Foose (#498) üzenetére


sztanozs
veterán

Time Management Games vagy Resource Management Games-re keress.
Karza Football Mag. 2013-at találtam ami focis is...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#500) Foose válasza sztanozs (#499) üzenetére


Foose
addikt

Hát ez a Karza szerintem pont olyan mint amit linkeltem. És az a bajom azzal is,hogy focis,de meccs meg nincs. Szóval ezért keresek valami mást,ami ha lehet magyar legyen. Nézem a másik kettőt... :U

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.