Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#305) Neubauer válasza Botigta (#49) üzenetére


Neubauer
csendes tag

Nem kell CANbus adapter. Én bevittem autóvillamossági szervízbe a Hyundai I20-at, hogy szereljék be a Hizpo 7.1.2-őt. Azt mondták nem fog menni rajta minden, mert nem gyári, nem tőlük vettem, stb., Majd pár hónap múlva úgyis visszaviszem, hogy rakják vissza a gyári sima rádiót. És tényleg nem ment a kormányvezérlés, az AUX, a gombmegvilágítás. Mert nem kötötték be!!!. Majd utána néztem. Találtam Hyundai csatlakozó lábkiosztást, azzal simán otthon megcsináltam mindent. Ennyit az autóvillamosságiakról.
A lényeg ha tudod az autó melyik vezetéke a kormányvezérlés és az esetleg hozzá tartozó GND akkor egyszerű. A rádió wheelkey GND-t az autó kormányvezérlés GND-hez, ha nincs külön akkor a testhez, a Key1-et az autó kormányvezérlő kábeléhez kösd össze.
Ha van multimétered akkor simán ki is lehet mérni az autó kormányvezérlő kábeleit.

Viszont ahogy már feljebb is írtam az USB menetrögzítő kamerát nem tudom a rádión behozni. Próbáltam mr két félét is. :( A DVR belső tárhelyét elérem tudom telepíteni róla a gyári appot, de sem a TF kártyát nem látom a rádión sem a kép nem jön be. No device found, hibát ír.
És látom lejjebb is írta valaki, hogy nem megy nála sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.