- sziku69: Szólánc.
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Gurulunk, WAZE?!
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
.DLL
veterán
Úgy látom ezekre az RK3066-os rendszerekre készült gyári romok (vagy firmware-ek) kernelébe csak a legszükségesebb eszközök (mass storage, egér, billentyű, 3G, ilyesmi) driverei kerültek bele, és a kernel ezen részét csak görgetik előre a gyártók copy-paste módon.
Eddig amit próbáltam RK3066-ra épülő tablet, és amiket még olvastam neten, egyik sem tudott kicsit is egyedibb USB eszközt lekezelni... eleve nem is kommunikál velük (ahogy nekem sem a Canon 550D-vel) Míg más készülékek igen.
És valós megoldás nincs, csak széttárt kezek, és talánok, mert akiknek ilyen gépük van ált. nem értenek ilyen mélyen hozzá (eddig legalábbis nem láttam, hogy találkozott a kettő, erre utal, hogy neten sincs nagyon megoldás _erre_ a problémára.
"RK3066 usb problem, vagy driver" szavakra keresve Windows-os, meg ABD-s driverek találatai öntik el a képernyőt, ami nekünk vajmi sovány vigasz.
Főzött romok sem nagyon vannak, mert az mid készülés specifikus, még ha a kernel kompatibilis is lenne egy ugyan ilyen SoC-al rendelkező tabetre főzött ROM-éval, a hardver többi része általában eltér, így nem fog felmenni rá, kernelt hegeszteni meg jó eséllyel nem ért hozzá a júzer.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Formula-1
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Elektromos autók - motorok
- PlayStation 5
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- További aktív témák...
- iPad Mini 7 (A17) 128GB wifi 2027.02.15.Gyártói jótállás
- MacSzerez.com - iPad Air M2 13" - 6. generáció - Cellular - 128GB - Csillagfény - Apple Garancia 20
- Huawei MatePad Pro / Wi-fi/ 12 RAM 512GB / 12Hó Garancia
- MacSzerez.com - iPad Pro 12.9" / M1 / Ezüst / Wifi + Cellular / 128GB / Garancia
- Samsung Galaxy Tab S9 12/256GB 5G 2028.04.22. gyártói jótállás
- MacBook Pro 16 i7-9750H 16GB RAM 512GB SSD RX 5300M 1 év garancia
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- 134 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8H) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4090 - 3 év garancia
- HIBÁTLAN iPhone SE 2022 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2984
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest