Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1124) audi100td válasza VaniliásRönk (#1121) üzenetére


audi100td
nagyúr

Igen, annyin megy, ellenőriztem prime-mal teljes terhelés alatt is, 2,4GHz-en marad az órajel.

Őszintén szólva, egyszerűen nem kockáztatnám meg, a TRIM-nek pont az a lényege, hogy gondoskodjon arról, hogy egyforma arányban használódjon el az SSD, egy ilyen meghajtó meg nem 2 Forint, de igazából mindegy is, úgy vettem észre az USB 3.0 már 106 MHz-nél elszáll.

zetecR: Max bukóval lenne rá lehetőségem, szerencsére még megvan az i3 procim, januárban meghirdetem a lapot meg a procit is, nem fogok itt bohóckodni.

echterion: Jogos felvetés, de voltam olyan, hülye, hogy megbíztam Oliverda írásában aki köztudottan AMD szakértő, elvileg hivatalos forrásból kellett volna származnia annak az információnak, hogy a PCIe és SATA órajel fixálva van. A másik meg, hogy lehetett az AMD is ilyen rohadt sunyi, hogy nem tiltotta le hivatalosan a tuningot, mint az Intel, amikor nem kivitelezhető normálisan, így nem lett volna probléma, eleve meg se fordult a fejembe, hogy megint AMD-t vegyek, ezek után meg már elvből sem soha a büdös életben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.