Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Amd help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#98) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én meg a DFI LANparty-ba:D És egyikünknek se lesz az, amit szeret:(

(#102) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#101) üzenetére


Esmein
nagyúr

Dfi lanparty annyira nem jó deszka amúgy, meg kishazánkban nem is gyakori, viszont az fsb sznobok kiváló játéka. 276-os fsb szinkronban elég csúnya. :D k7 alatt 4300mb/s olvasás :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#103) Alvin_ti4200 válasza klepto (#100) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerinted én választanék magamnak ilyen hülye rangot?:DD

(#104) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#102) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

276? Hol láttál te ilyet?

(#105) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#104) üzenetére


Esmein
nagyúr

Dobok linket
[L]http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?s=889cb49e7faef3d1bf06aa99ac65ae85&threadid=31703&highlight=extreme+lanparty[/L]

Itt vannak renmekrecsiszolt brutal kocka dfi-s gazemberségek. vkinek az aláirásában van egy 10*280 thorton.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#106) Esmein


Esmein
nagyúr

xtremesystems.org forumain vannak emberek. Most ezek ha nem állatok akkor de igen.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#107) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#105) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hű bazz, szegény DFI-vel mit műveltek. Azért vannak még durva dolgok, mondjuk 9700nonpro@420/612.

(#108) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#107) üzenetére


Esmein
nagyúr

How extreme you are c topicban ien 4 freonos palack asztal alatt es a szoba minden lapos feluleten szamgepcuccok. Ez mar nemnormalis :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#109) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#107) üzenetére


Esmein
nagyúr

miért 9700np-nek mennyi az alapja ?:D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#110) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#109) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

275/570 asszem, a GPU tuti 275.

(#111) klepto válasza Alvin_ti4200 (#103) üzenetére


klepto
addikt

IGEN!!! :DDD :DDD :DDD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#112) klepto


klepto
addikt

És mi van a múlt évezred csodáival: Tomato, Mercury, stb?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#113) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#110) üzenetére


Esmein
nagyúr

9700 275@420 -> 52% oc
gf3 175@261 -> 49,14% oc

Jóvagyok má megin májerkodom pfuj. :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#114) Alvin_ti4200 válasza klepto (#112) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Kb. olyan jók, mint az Acorp, kukába velük...

(#115) Alvin_ti4200 válasza klepto (#111) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

kösz:C

(#116) Esmein válasza klepto (#112) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mercury a öö. '' számítógépes piacon megszerzett többéves tapasztalatát a számítógépes házak terén kamatoztatja '' :DD

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#117) klepto válasza Alvin_ti4200 (#114) üzenetére


klepto
addikt

Aki az Acorpot szidja, jó ember nem lehet! :(((
Én csak azt vennék, ha lehetne kishazánkban kapni (Acorp 7NFU400). Nekem az volt a Cerkám előtti AMD-m alatt (Acorp 7KT333), atom stabil, és marha gyors volt!

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#118) Esmein válasza klepto (#117) üzenetére


Esmein
nagyúr

Azért próbálj ki mást is hogy legyen viszonyítási alapod :P

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#119) Alvin_ti4200 válasza klepto (#117) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Annyi pénzért kapok sokkal jobbat, ha tehetném, akkor csak Gigabyte lapom lenne.

(#120) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#118) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

pont ezt akartam írni, de akkor nem én leszek a bunkó:DDD

(#121) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#120) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem vagyok bunkó, csupán jótanácsot adok :D Ha lenne elég pénzem epox cuccot vennék vagy chaintecet, de leginkább Ati-t. ( 9,8-9,6pro)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#122) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#120) üzenetére


Esmein
nagyúr

szvsz arhitektúrán belül nem szabad alaplapot cserélni csak ha nagyon muszály :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#123) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#121) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Még mindig a jó öreg Ti200-zal nyomod az ipart?

(#124) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#122) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hobbi:)

(#125) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#123) üzenetére


Esmein
nagyúr

jam :) Köv upgrade 9700-800 lesz. 9600-as helyett inkább ti4200 fexik.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#126) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#123) üzenetére


Esmein
nagyúr

Lehet driverhiba de lehet fosolódás h utben ha távolra nézek és sötét van akkor ien lilás pfpf mosodik elo. Mashol még nem lattam ilyesmit.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#127) klepto válasza Esmein (#118) üzenetére


klepto
addikt

Kipróbáltam. Az első gépem utáni konzolkorszakom lecsengésével beszerzett második gépem egy ECS K7S6A alaplap, egy 1,7+XP proci társoságában kapott helyett a gépemben. Ezzel sehogy nem voltam megelégedve, a lap ment, az Acorp jött, és mintha egy Trabiból átültem volna egy Ladába. Egyből gyors, és tuti lett a gépem. Aztán gondoltam egy nagyot, a lap+proci ment, majd egy Gigabyte és egy 2,4-es Celeron jött. Na ez maga a csalódás! A Ladából vissza egy Kispolszkiba, ami amelett, hogy lasabb, iszonyat instabil! Az Acorp ehez képest az AMD-vel maga volt a földbeépített páncélszekrény. Azt semmivel nem tudtam megölni, míg ez a sz@r óránként kifagy, ha szerencsém van. Ha nincs, akkor 10 percenként nyomogatom a reszetgombot :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#128) klepto válasza Alvin_ti4200 (#119) üzenetére


klepto
addikt

NEkem az van, és baromi instabil! :((( (lásd egy hozzászólással feljebb)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#129) Esmein válasza klepto (#127) üzenetére


Esmein
nagyúr

Még senki nem mondta hogy a p4 celeron jó. Egyébként k7 alatt általában alapon minden stabil, húzásnál jönnek elő a csintalanságok.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#130) Esmein


Esmein
nagyúr

Alvin, ha nagyonszépen megkérlek számoltatsz nekem 1 superpi 2 megást 166*12-n 2,5-3-3-8-on ? Kiváncsi vagyok mennyire üt le a dualddr meg a barton kess.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#131) klepto válasza Esmein (#129) üzenetére


klepto
addikt

De mondták páran (mindenki innen a PH!-ról), de tudod minden ember a saját kárán tanul, és az ismeretségi körömben (nem a PH!-ról) senki nem használ AMD-t, hanem mindenkinek Cerkája van, és senki nem szidta még, hogy instabil, vagy lassú lenne neki. Ezért kóstoltam be, de a fagyi visszanyalt :O Az volt a tervem, hogy lecserélem a procimat a nyáron egy 800Mhz-s P4-re, de valahogy elment tőle a kedvem, hogy még 40k-t álldozzak a kisérletezés oltárán. Inkább a bevált AMD, és majd később egy AMD 64. Azthiszem egy életre kiábrándultam az Intelből :(((

[Szerkesztve]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#132) Esmein válasza klepto (#131) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ic7+2,6p4c+2*256 Corsair XMS. Jó az, csak nem az átlag kispénzű halandóknak :(

Nálam mindeki inteles itthon, faterom pl 5 hónapja látja nap mint nap működni a gépem és nem hiszi el hogy ez is képes működni. Azzal érvel hogy sokat szerelem a gépem. Na ja, alaponb hagyva hozzá se kéne nyúlni, de mikor az ember berántja a 200*12@2V-t és nemsmakkol vmi akkor elem ki elem be imádkozás stb :D

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#133) klepto válasza Esmein (#132) üzenetére


klepto
addikt

Meg az Intel 875PERL, egy 2,8c-s procival, de az is megfizethetetlen. Meg rájöttem, hogy nincs értelme annyit kiadni, mert mire itthon ki tudnám használni, addigra minden progi 64bites lesz, és sok pénz=sok bukás...

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#134) Esmein válasza klepto (#133) üzenetére


Esmein
nagyúr

intel sem rossz, na de a teljesítményt ott is meg kell fizetni keményen. Én szeretem az amd-met, még nem hagyott sz*rban sose.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#135) klepto válasza Esmein (#134) üzenetére


klepto
addikt

Na pont erről beszélek, én is így érzek az amd, és nem utolsó sorban az acorp iránt is :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#136) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#130) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

3200+on nem jó? Nem szeretném újraindítani a gépet, meg vacakolni, mert még 2 napig 0-24 menni fog.

(#137) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#136) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nemjo :( 200-as fsb-t nem tudok elérni a lock miatt. Az fsb sokat dob a dolgokon, de ha nem akarsz restartolni akkor nopara, na majd :D nekem 2:20 lett. Legjobb időm ezzel a konfiggal 2:00 volt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#138) Alvin_ti4200 válasza klepto (#128) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én csak szuperlatívuszokban nyilatkozhatok az előző (Gigabyte GA-7VAX) lapomról, maga a menyország volt.

(#139) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#138) üzenetére


Esmein
nagyúr

Packard Bell 486-os. 1 mozgó eszköz benne a vinyó motorja, minden más passziv, gyakran van benyomva 3-5 napot egyhuzamban, most is pl setit számol 2 napja :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#140) klepto válasza Alvin_ti4200 (#138) üzenetére


klepto
addikt

Én nem tudom, hogy nálam mi lehet a baj, egyszerűen instabil az egész. A leggyanusabb az volt, amikor letöltöttem a legfrisebb drivereket, és nem volt hajlandó települni. Azóta egyre instabilabb. .GA-8S655FX lapom van, és a SYS honlapjáról próbálkoztam a telepítéssel, de a Gigabyte saját honlapján lévő driverekkel sem hajlandó kezdeni semmit :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#141) Esmein válasza klepto (#140) üzenetére


Esmein
nagyúr

Imádkozás a Hardver istenéhez, szaglászás, tapizás, mérés, figyelés, állítgatás, gariba visszacipelészés. Más nem jut eszembe.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#142) klepto válasza Esmein (#141) üzenetére


klepto
addikt

Nem érdekel! Annyi cucc van fent a gépemen, hogy egy format c:, és egy biosz reszet felér egy atomkatasztrófával. Az AMD-s konfigomon 1,5 év alatt 1x tettem meg, a lapcsere miatt, de amióta ez a konfigom van, már az elején 3x kelett tennem az XP-t, mert semmi nem működött már a legelső telepítés után sem. 3x-re úgyahogy működésre bírtam, ment 2 hónapot, és azóta fokozatosan omlik össze, hol naponta 10x, hol 3x. Ja és még mielőtt megkérdezed, a játékról már leszoktam, azt nem bírja a gép (most 98-00 közötti szinkronizált gémekről beszélek), már a nettől is összeomlik, ha valami segédprogramhoz; pl. Adbe Acrobate-hoz kell nyúlnia a honlapnak. De van, hogy 2-3 megynitott oldal után leáll a böngésző, vagy kifagy az egész rendszer, és csak a reszet megnyomása segít, mert olyankor a szoftveres újraindítás is meghal.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#143) Esmein válasza klepto (#142) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez elég brutális :( én 1 kékhalra emléxem 1 hónapja, 2-2-3-7/1T-ről hamar visszabbvettem idoziteseket.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#144) klepto válasza Esmein (#143) üzenetére


klepto
addikt

Nálam minden alapon van, és még csak kékhalál sincs :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#145) Esmein válasza klepto (#144) üzenetére


Esmein
nagyúr

Omlásom nem volt még. Vagy durva húzás miatt egyből kékhalál vagy prime szólt hogy baj van. De rendszerösszeomlásra nem emléxem. Xp rulz.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#146) Alvin_ti4200 válasza klepto (#142) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én memóriahibára vagy laphibára gondolnék.

(#147) klepto válasza Alvin_ti4200 (#146) üzenetére


klepto
addikt

Memóriahiba nincs, már vagy 10x lefuttattam a Memtest86-ot különböző időpontokban, és egyszer sem jelzett hibát. :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#148) Esmein válasza klepto (#147) üzenetére


Esmein
nagyúr

Proci más környezetben hogy szuperál ? Nekem most pl elkezdte azt játszani ma h 2250@1.95V aidat elinditom restart, random fagyások. bazk to 2ghz, 1.675 V stabil.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#149) klepto válasza Esmein (#148) üzenetére


klepto
addikt

Nem próbáltam ki más gépben, mert nem volt rá módom. A gépet meg így bevinni a boltba, hogy sz@r az egész nem tudom, mert a srácnak sincs rá ideje, hogy eltököljön vele napokat, és mellesleg én sem bírnám ki pár napig a gépem nélkül :(
Inkább lecserélem az egészet...

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#150) Esmein válasza klepto (#149) üzenetére


Esmein
nagyúr

Bal vall fölött.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#151) klepto


klepto
addikt

Nem fogjátok elhinni, hogy mi történ :U
Tegnap délben feljött egy ismerősöm, aki komoly hardverguru (nálunk a városban ő javít minden nem garis számtek cuccot), és mint kiderült a fagyás oka az volt, nem tudom, hogy kerülte el a figyelmemet :( nem lett letiltva az alaplapi hangkártya...Valamint valamelyik kimeneti vezérlő nem a hozzácsatlakoztatott eszköznek megfelelően volt konfigurálva, azokat is beállitotta. Láss csodát, és működik a gép! Lassan 16 órás fagyás nélküli működésen vagyok túl :) Az viszont elkeseít, hogy ennyire nem lehet láma!!! :(((

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Amd help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.