Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 19:36:34

LOGOUT.hu

Amazon topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok!!

Az amazonon is lehet venni digitális játék tartalmat, mint pl. a steamen?
Úgy hogy megveszem letöltöm és játszok? (mert nem postán szeretném megkapni DVD-n :) )

Pl. ezt:
[link]
Vagy hol vannak a z amazonon az azonnal letölthető játékok?

Köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#552) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok!!

Venni szeretnék egy játékot az amazon.com-ról.
Engem az érdekelne, hogy úgy működik ott is ,mint a stemen?
Tehát megveszem,letöltöm és az valahol az amazon tárhelyén megmarad,tahát bármikor újra letölthetem?
A mentéseket felhőben tárolja? Frissítéseket,ha van a játékhoz, vagy lesz,akkor minden gond nélkül telepíti, egyáltalán keres hozzá frissítéseket?

Tehát ugyan úgy működik,mint a steam?

Köszi!!

(#553) sarasota123 válasza aftercooler (#552) üzenetére


sarasota123
aktív tag

attól tartok, hogy ezek a kérdések tárgytalanok, feltéve ha nem USA-beli lakos vagy. de javítsatok ki, ha nem így van.

Note: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#554) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok tudnátok nekem abba segíteni hogy kinéztem egy tokot az ipod classicomhoz:
[link]
Viszont MO-ra nem szállít, és még az eladónak se tudok irni hogy tegyen már kivételt. Ilyen esetbe mit tudok tenni? Sajnos máshol nem nagyon találtam normális tokot max horror árba. Ez a Snugg meg teljesen jó lenne árba is még ha rászámolna 10dollár postát akkor se 15-18 ezer mint a többi tok.

(#555) sarasota123 válasza Sakab (#554) üzenetére


sarasota123
aktív tag

nem tudom, miért mondod, hogy nem szállít Magyarországra, szállít. :K de 6-7 fontos szállítási költséggel számolj.

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#556) Sakab válasza sarasota123 (#555) üzenetére


Sakab
senior tag

Igen elnéztem, először az ámegrikás com-os verzión néztem itt: [link]
Ugyan úgy 15 csak az egyiken dolár másikon font. A com-os verizió neked szállít MO-ra?

(#557) MemphisHU


MemphisHU
csendes tag

Sziasztok!
Valahol olvastam, hogy ha Amazonról rendelek, akkor átvételkor a futár kérni fog valami nyilatkozatot, amiben aláírom hogy nagyon ügyesen elintézték a vámot és az egyéb költségeket. Ez hogy működik, vagy mi ez pontosan?
Szerk.: Itt olvastam, a 401-es posztban.

[ Szerkesztve ]

(#558) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

srácok. nem tudjátok, h az amazonom megvett mp3-ak milyen bit rátájúak?

(#560) doc válasza Elims (#559) üzenetére


doc
nagyúr

utanvet nincs, elore kell fizetni
a szallitasi koltseget, vamot akkor latod ha belerakod a kosarba es elkezdesz fizetni, az utolso elotti lepesnel kiir mindent tetelesen

(#561) Elims válasza doc (#560) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!

(#562) vtechun


vtechun
veterán

Mennyire normális az, hogy az amazon-on való bankkártyás fizetés esetén nem kéri a CVC kódot, nemrég vásároltam kétszer is, különböző kártyákkal, egyik alkalommal sem kérte. Azt hittem, hogy ez alap a netes vásárlásoknál. Más nem tapasztalta meg ezt?

(#563) sarasota123 válasza vtechun (#562) üzenetére


sarasota123
aktív tag

ez normális :K

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#564) vtechun válasza sarasota123 (#563) üzenetére


vtechun
veterán

én valamiért azt hittem, hogy cvc kód nélkül nem is lehet vásárolni. ez csöppet idegesít :)

(#565) eames


eames
tag

Megtudná nézni nekem valaki, hogy ez mennyibe kerülne szállítással, mindennel együtt? Nem vagyok regisztrálva, és ha nem éri meg ez a vásárlás, akkor nem is vesződnék vele.

(#566) sarasota123 válasza eames (#565) üzenetére


sarasota123
aktív tag

Order Summary
Items: $14.99
Shipping & handling: $7.49
Total before tax: $22.48
Estimated tax to be collected: $0.00
Total: $22.48

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#567) eames válasza sarasota123 (#566) üzenetére


eames
tag

Köszi!

(#568) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok.
Most akadtam rá egy google keresés alatt jó árú cuccra. Érdekelne mibe fájna EZT otthonomba juttatni. Előre is köszönöm :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#569) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok

Ha tegnap délután adtam le megrendelést, mikorra várható a pénz leemelése a számláról?

(#570) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Amaozn.com-on tudok fizetni egy sima bankkártyával?

BANZAII

(#571) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

Üdv!
Az amazonról ezt szeretném megrendelni. Elvileges Free Shippping van ez, akkor ide magyarországra is ingyenes lesz?Vámot nem kell rá fizetni? Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv: Roland

(#572) sarasota123 válasza Rivaul (#568) üzenetére


sarasota123
aktív tag

semennyibe, mert sajnos nem szállítják Magyarországra. :N

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#573) sarasota123 válasza #32577792 (#569) üzenetére


sarasota123
aktív tag

termék függő, ha külső beszállítótól szerzi be az amazon kicsit több idő, ha saját raktár, kicsit kevesebb. a pénzt egyébként mindaddig csak zárolják a számládon amíg a szállítás ténylegesen el nem indul.

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#574) sarasota123 válasza MaciG (#570) üzenetére


sarasota123
aktív tag

Tudsz.

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#575) sarasota123 válasza CsikiRoli (#571) üzenetére


sarasota123
aktív tag

Magyarországra nem szállít az amazon ingyenesen, és mindig kell vámot fizetni. Ezt a terméket amúgy sem szállítják egyáltalán Magyarországra.

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#576) MaciG válasza sarasota123 (#572) üzenetére


MaciG
addikt

Ha valamit nem szállítanak Magyarországra, és azt megrendelem, úgy hogy magyar cím van, akkor ad erre az oldal valami figyelmeztetést a rendelés közben?

BANZAII

(#577) sarasota123 válasza MaciG (#576) üzenetére


sarasota123
aktív tag

Természetesen. Egyébként az itt elérhető dolgokat elvileg mind szállítják Magyarországra.

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#578) CsikiRoli válasza sarasota123 (#577) üzenetére


CsikiRoli
tag

Sajnos za ott elérhető Chromebookokat sem szállítják magyarországra. Egyiket sem!

Üdv: Roland

(#579) MaciG válasza sarasota123 (#577) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi. Én ebből rendeltem, akkor remélem meg is kapom, mert itt nem láttam a shipping infót.
Mert pl. amit CsikiRoli linket pár hsz-el feljebb, ott látom, hogy csak az USA-n belül.

BANZAII

(#580) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

Nézem még, hogy ilyen chromebook-ot lehet kani amazontól REFURBISHED-et.
Ez nem írja, hogy ide nem szállítanák. Mennyi lenne a vám, és a szállítás? Remélem valaki tud válaszolni :)

Üdv: Roland

(#581) hegidani93


hegidani93
újonc

Üdv. Végigolvastam az összes hozzászólást, de erről nem igen volt szó. Ebayről én is rendeltem már, Amazonról még nem. Eljutottam odáig, hogy kiszámítattam az áfát stb.. a kérdésem inkább az lenne, hogy mennyire megbízhatóak a termékek? [link] pl ezt az órát kinéztem... lehetséges, hogy nem egy replika óra? Nem tudom eldönteni, hogy boltba vegyek egy árba megegyezőt vagy egy elvileg eredeti prémium órát USA-ból. Szeretnék egy eredetit, kérlek segítsetek mennyire tudok befürdeni ezzel. Köszönöm :R

(#582) doc válasza hegidani93 (#581) üzenetére


doc
nagyúr

"Ships from and sold by Amazon.com" - vagyis maga az Amazon arulja, nem egy kulso elado, igy szerintem nyugodtan megbizhatsz bennuk

(#583) sarasota123 válasza doc (#582) üzenetére


sarasota123
aktív tag

+1

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#584) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Tegnap sajna elfogyott egy termék amit rendeltem. Az eladó írt rám hogy nincs több, de a lovét leemelték a számlámról. Mikor kapom azt vissza? Mennyi idő kb?

(#585) sarasota123 válasza torma1981 (#584) üzenetére


sarasota123
aktív tag

Ilyenkor nem emelik le, csak zárolják, ez azt hiszem bankfüggő, kb 10 munkanap. Elvileg a netbankodban látni is kéne zárolt összegként.

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#586) MaciG


MaciG
addikt

Én meg hétfő reggel kaptam az üzit arról, hogy a termék úton van, viszont a pénzt azóta se vonták le a számlámról, és nem is zárolták.. Akkor ez most hogy van? Akkor vonják le ha megérkezik és én ezt visszajelzem?
"Thank you for shopping with us. We thought you'd like to know that CASPERIA shipped your items, and that this completes your order. Your order is on its way, and can no longer be changed"

BANZAII

(#587) torma1981 válasza sarasota123 (#585) üzenetére


torma1981
veterán

Szia. Igen látom is a zárolást.

(#588) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Az amazon-on hol kell refund kérelmet indítani eltűnt, meg nem érkezett küldemény miatt? Nem az eladó felé, mert ő nem válaszol, hanem az amazon felé.

Köszönöm

(#589) Dava


Dava
tag

Sziasztok!

Ha amazon.co.uk-ról rendelek egy iPad Air-t, akkor itthon lesz még meglepetés költség? Kb. 132 ezer forintra jön ki, plusz 8 font a szállítás, más költséget nem ír, de vámmal mi lesz?

Előre is köszi.

(#590) doc válasza Dava (#589) üzenetére


doc
nagyúr

ha UK-bol szallitjak akkor nincs vam, ha EU-n kivulrol akkor lesz
de az Amazon elore kiszamol mindent, amit ott kifizetsz az mar a vegosszeg, nem jon ra semmi

(#591) MaciG


MaciG
addikt

Nekem meg egyre furcsább ez az amaon. Vasárnap megrendeltem a terméket, hétfőn jött az üzi, hogy úton van (USA-ból rendeltem) és várhatóan november közepére érkezik, erre tegnap megérkezett Franciaországból, úgy, hogy még több cucc is volt a csomagban, mint amit rendeltem, de a pénzt azóta se emelték le a számláról. :U

BANZAII

(#592) sarasota123 válasza MaciG (#591) üzenetére


sarasota123
aktív tag

akkor ott valamit nagyon elb*sztak :D

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#593) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Sziasztok! Ez megállja a helyét? Amennyiben igen, akkor hol kell beállítani Amazonon, hogy ne az Amazon, hanem a bankom árfolyama legyen az irányadó?

(#594) faki_ válasza ForRedGlory (#593) üzenetére


faki_
senior tag

Your Account > Payment & GC > Payment Methods > Turn On / Turn Off Amazon Currency Converter

De úgy rémlik, közvetlenül a fizetés előtt is át lehet állítani.

(#595) ForRedGlory válasza faki_ (#594) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:R Ilyen "Payment & GC" nem volt az Account oldalamon, de kigugliztam :DDD

(#596) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok! Gondolkodok,hogy lehet vásárolnék az amazonról, de látom, hogy van több oldala is (usa, uk, de, fr, stb). Mindegy, hogy melyiken regisztrálok, az jó mindegyik oldalra? Melyik oldalról érdemes vásárolni, illetve a megvásárolható áruk köre függ attól, hogy melyik oldalról rendelek? Szállítási költségek, azok milyenek? Van free shipping, mint az ebayen? És mi az amit érdemes az amazonról vásárolni?

Előre is köszi?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#597) faki_ válasza zolee0307 (#596) üzenetére


faki_
senior tag

Az amerikai oldalon regisztráltam, a többire is ugyanazokkal az adatokkal léptem be. Amit vettem, annak az ára az angol oldalon kb. 2/3-a volt az amerikainak, a németen lévő nem szállított Magyarországra, pedig mind egy cégtől jött volna az USÁ-ból. A posta díját csak a kosárba rakás után, a jobb oldalon, a termék alatt lévő gombra adta be, igen jelentős különbségek voltak, ingyen postást nem is láttam. Volt egy határ (35 GBP?), ami felett ingyen szállítottak volna, ha benne van a másik termék is a "programban", de úgy már adóköteles lett volna, nem érte meg hozzárendelni.

(#598) zolee0307 válasza faki_ (#597) üzenetére


zolee0307
őstag

Értem, elég érdekes. Köszi!

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#599) doc válasza faki_ (#597) üzenetére


doc
nagyúr

ez teljesen eladofuggo
nekem most is van uton amazon.com-rol free shippinggel rendelt cuccom

(#600) _BM_


_BM_
senior tag

Tök jó ez az amazon. Rendeltem két billentyűzetet, összesen 13 fontért, levont vagy 12 rugót. :Y
Muszáj volt, mert sehol nem találtam 104 gombos USA klavit. :U

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.