Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 19:36:34

LOGOUT.hu

Amazon topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1702) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Sosem rendeltem sem Amazon.com-ról sem .de-ről.

.de-ről rendelnék, ugyanis, ha jön is rá szállítási költség, EU-n belül nem lenne vám és áfa, szóval ezt szeretném megrendelni, az előbb, még azt írta, hogy szállítanák Magyarországra, gyorsan elkezdtem a szállítási költség után kutakodni, amit nem találtam meg, és már azt írja, hogy sajnos nem szállítják ide. Látom, hogy van több eladó is erre a termékre, ez azt jelenti, hogy senki nem szállít ide?! Illetve a szállítási költség mennyi lenne Magyarországra? Valamint jól tudom, hogy se VÁM, se ÁFA, ha Németországból rendelem? :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1703) radi8tor válasza DJ. Ru$y (#1702) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

tfmpoint nevű eladó szállít külföldre is (erre utal az Internationale und Inlandsversandkosten )
De ő nagyon drágán adja: EUR 237,26

Szóval ez felejtős szerintem.

Nézd még meg amazon.co.uk, amazon.es, amazon.it és amazon.fr oldalakon is.
Nyelv miatt kicsit bonyolult lehet kiigazodni rajtuk, de volt már olyan, hogy egy másik amazonon találtam eladót, aki szállított ide elfogadható áron.

Amúgy az eladók listáját az "5 neu" linkre kattintva nézheted meg.

⭐ Stella

(#1704) DJ. Ru$y válasza radi8tor (#1703) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az meg volt, csak ott sem láttam, hogy ki szállít ide. Nem néztem eléggé valószínűleg.
Köszönöm a válaszod!

Ugyanez a cucc amerikai Amazonon, kicsit olcsóbb + ha jól láttam onnan 15$ körül lenne a szállítás Mo-ra?! Csak erre jön még ÁFA és VÁM, mert azért egy fejhallgató nem hinném, hogy átcsúszik a VÁM-on. :F

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1705) radi8tor válasza DJ. Ru$y (#1704) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennyi lenne a vége onnan rendelve.
Erre már nem jön semmilyen ÁFA vagy vám (mert rendelésnél fizeted meg Amazonnak - Import fees deposit):

Order Summary
Items: HUF 23.475,77
Shipping & handling: HUF 4.493,65
Total before tax: HUF 27.969,42
Estimated tax to be collected: HUF 0,00
Import Fees Deposit HUF 7.551,84
Order total: HUF 35.521,26

Kicsit olcsóbb lehet, ha USD-ben fizetsz és nem Amazon váltja át Forintra.

⭐ Stella

(#1706) DJ. Ru$y válasza radi8tor (#1705) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönöm!

Ha Paypal-lal fizetek (lehet egyáltalán?), akkor elvileg a bankom vált, szóval úgy kicsit olcsóbb lenne azt mondod?

Amazonon keresztül csak eredeti termékhez jut hozzá az ember, ellenőrizve vannak az eladók? Biztos kezdő, gyermeteg kérdés, de nem akarok belefutni egy hamisítványba.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1707) radi8tor válasza DJ. Ru$y (#1706) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem lehet PayPal-al fizetni, csak bankkártyával. De ne aggódj, Amazon találta fel a biztonságos fizetés rendszerét anno (tőle vette át mindenki később).
Vásárlásnál kell rákattintani majd, hogy USD-ben fizetnél HUF helyett. Következő alkalommal már eleve USD-t fog mutatni.

Nincsenek ellenőrizve az eladók, de Amazonnál a vevő az első. Ha bármi gondod van vissza kapod a pénzt, vagy valami hasonló. Szóval védve vagy ilyen szempontból. Csak fel kell venni Amazonnal a kapcsolatot és nagyon készségesen segítenek. :K

Esetleg vásárlás előtt nézd meg az eladó értékeléseit, ott lehet rá utalás, ha nem eredetit árulna.

⭐ Stella

(#1708) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Szeretnek egy ilyen hazimozit vásárolni, mivel sajnos hazánkban nem beszerezhető.

http://www.amazon.de/gp/aw/c.html/ref=olp_atc_new_1

Itt ujat ir a készülékre? Sajnos nem tudok németül :(
Amazon.de tol ha rendelek nincs +vam stb?
Mert Elvileg ez német.

(#1709) lockdown90 válasza fulton (#1708) üzenetére


lockdown90
senior tag

link nem mukodik :D

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#1714) radi8tor válasza fulton (#1708) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Németországból rendelve nem kell ÁFÁval és vámmal számolni, de attól, hogy német Amazonon látod nem azt jelenti, hogy minden onnan jön, mert vannak más eladók is ott.

A link nem jó.

⭐ Stella

(#1741) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

USA Amazonról $<100 értékű óránál milyen költségek merülhetnek fel ha itthonra rendelem?

Ha Amerikába rendelem hamarosan hazaérkező ismerősömhöz akkor fizethetem én itthonról, vagy neki kellene kintről inkább?

(#1742) radi8tor válasza Chosen (#1741) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megrendelheted itthonról kinti címre is. Akkor nem kell ÁFÁt fizteni utána.

Itthonra, ha Amazon importálja, akkor checkout során már láthatod a felmerülő költségeket is.

⭐ Stella

(#1745) Chosen válasza radi8tor (#1742) üzenetére


Chosen
addikt

Úgy tűnik, hogy US only, tehát más választásom nem lesz. :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Amazon
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.