Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Carlas válasza nonsen5e (#43) üzenetére


Carlas
senior tag

Nem tudok azzal mit kezdeni hogy nem erted miert van. Rengeteget vasarolok neten. A rengeteget szo szerint kell erteni. Ez van. En nem zsidoztam 350 forinton mert sokkal tobbet nyertem mindig amikor innen vettem valamit. Most is igy teszek ha itt jobb. Mashol mindig van futardij, vagy nem veheto at szemelyes, vagy nincs utanvet, vagy nincs nyitva /ugye itt h-v 20:00/ stb stb.

Amugy akarhanyat veszel akar mind lehet kozponti raktaras csak 1db 350ft van rajta. Meg sem nézed ezt sem de azert irod a baromsagot.

ASZF? benne van, ezt sem olvastad el:

"Az árak szerződéses árak. Az online webáruházban feltüntett árak mindig aktuálisak és érvényesek. Az egyes termékek mellett feltüntetett árak végső árak, (az ÁFÁ-t és egyéb esetleges adókat, illetékeket tartalmazzák) amelyek Fogyasztó által az adott termékre fizetendőek (azonban nem tartalmazzák a szállítási díjat, a begyűjtési díjat, az esetleges távolsági kommunikáció díját, ami a Vásárló választása szerint a „Kosárban“ feltüntetésre kerül).

Az sem igaz hogy minden webaruhazba csak 1-2%-van.

Nem frocsogni kell hanem olvasni es kicsit megnezni, en sem kiszoptam az ujjambol.

Hidd el egy ceget se hat meg ha ez zavar teged, a lehetoseg fenn all nem kell ott vasarolni, ha ez a 350ft zavar bizonyos esetben. En eddig hatalmasakat nyertem. en is igy teszek mas ceggel pl emag es nem vasarolok onnan.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.