Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#555) I_Am válasza TLT (#552) üzenetére


I_Am
veterán

Az Alienekhez a Bishop vonalon kapcsolódik a Predatorokhoz meg csak ugy alapból (nagy vadászok a földre járnak vadászni).

A Bishop vonalat lehet csak Én vettem volna észre? Ugyanaz a személy játszotta az okos és érdeklődő iparmágnást, mint aki Bishop-ot. (lehet, még az is kiderül majd egyszer, hogy Őt építették fel?:U)
És belegondolva a Predatorokhoz a befejezés miatt lehet majd köze. (esetleges folytatás) Bár már a Predator 2-őben is ott volt az Alien koponya az űrhajó falán a vitrinben, szal nem értem. A predatorokban a földre vadászni jöttek nem alienekre, aztán meg most ráhúztak még egy bőrt a témára és évezredek óta Alienekre is vadszának nálunk. Mi értelme a kettőt keverni azt nem tudom, a Predator kultuszt igy egy kicsit meglovagolni?

Csak azért merült fel bennem most mert pár napja néztem meg a P2-őt.


Más: Ragyogás - könyvben nagyon üt, Nicholson nagyot játszik a filmben (de nem egy száll a kakukk fészkére alakítás) de nem az igazi, és a végén eltér a könyvtől is. Ismerni kötelező, de sztem olvasni érdemesebb, úgy sokkal élvezetesebb és jobban megfog. (lehet ezt csak azért írom, mert Én előbb olvastam aztán láttam. A legtöbb King könyvről ez a véleményem, könyvben sokkal jobb mint képernyőn, lásd a mostani Titkok Kertjét is, mekkora nulla lett belőle a Titkos Ablak)

És csak azért ide írtam, hogy ne kelljen a Ragyogásnak is új totyikot nyitni. ;]

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.